Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
beruška:Já jsme si zkoušela podobne těm co si budu nechávat šít,takže budu vědět že mi budou slušet ;-)
Odpovědět
holky přítel chtěl dětský pokoj modrý :) je to nejstudenější barva jakou znám :) verisek: moc gratuliji k rozhodnutí s šatičkama, jsou překrásné a dost podobné mým! Mám je šité od číňanů a hezčí jsem nikdy neviděla!!!! Nevěstu od které je mám stály 7,5 tis. mě je prodala za 4 tisíce a ještě je pak prodám! Mám dlouhou vlečku a dá se kehce připnout ze spodu sukně a ani to nedělá neplechu :) Většinou, když jsou na šněrování, tak je větší jistota, že budou sedět, protože je šijí jako dvojčíslí. Mě sedí krásně i přes prsa:) kdybych je nekoupila od nevěsty určitě bych si je nechala ušít. Vím, že existují salóny, kde si vybrané šaty objednáte a oni vám je zprosředkují a pokuď by náhodou neseděli, nechají si je v salóně. Jediné co vím, tak že moc číňani nezvládají barevné šaty
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky:) tak koukám,že se tu rozjela debata o šatech z ebay:) taky po nich koukám ale nejdřív absolvuju zkoušení v salonech a uvidim ale taky mě to láká..hlavně dáš stejné peníze za ušití jako za půjčení,což je mazec! jinak já mám taky kadeřnici kamarádku a je moc šikovná!má deset let praxe a k jiné ani nechodím od mých 15-ti let:)takže taky ušetřim..no a její skoro manžel je DJ,takže další úspora:)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky mám kosmetičku,super x-) x-) x-) Akorát až pojedem v listopadu do Děčína na matriku tak toho budeme mit fakt hodne na oběhání...
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikova: tak to je fajn,další položku si můžeš odškrnout:)
Odpovědět
Profilova fotka
lena: a modry pokoj v pripade chlapecka nebo to tak pritel chtel obecne? To bych taky nesouhlasila. Napr. oranzova, zelenkava nebo tak jsou mnohem hezci barvy. jakou jsi navrhovala ty? Teda holky, ja bych se tech satu z ebay nebo proste odkudkoliv z internetu bala. Jste odvahy! 8-) Dekuju moc za rady s DJ. Vypada to, ze zarezervujeme c. 3 i presto, ze anglictina nebude perfektni. Stejne bude vetsinu casu hrat a kdyztak jim tam pripravime nejake preklady predem a pripadne bude alespon legrace. :-D Vcera jsme byli na prvni schuzce s mistnim panem fararem z kostela, kde nam budou vyrizovat papiry a taky kam budeme chodit na predmanzelskou pripravu. No a mela jsem totalne zkazenej vecer. Pan farar nam sdelil, ze musime 2x ke zpovedi, coz ja jako neverici clovek nekompromisne odmitam a on si o tom kvuli tomu chtel se mnou povidat a ja zase na druhou stranu vubec ne, protoze nechci rict neco, co by mu mohlo ublizit nebo co by nepochopil. Takze jsem se potom citila pekne mizerne a uz se mi tam nikdy nechce jit. Asi se nevdam. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bibi:A nebo se vdát jinde :-D Já jsme chtela dříve svatbu tady u nás v Barboře,a jen tak ze srandy jsem tam pro info zašla a řekli že by se todalo dohodnout že by nám jako napsal že jsme to absolvovaly a vubec by jsme na to nemusely.... Ale tak pro vás nabo pro tvého snoubence je to asi duleité
Odpovědět
Ahojky také jsme si vybrali datum 11. 6. 2011. Myslím, že to bezva datum na zapamatování...navíc to bude tři dny po mých narozeninách :-) Jsem ráda, že to už holky začínáte plánovat, myslela jsem si, že jsem jediná bláznivá snažilka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peta: no, kontaktuju naseho pana farare z Prahy, jestli on tu zpoved potrebuje nebo je to jenom nejaka polska vymozenost. Oni jsou tady takovy trochu radikalnejsi, Polsko je snad druhy v Evrope v poctu nejvice vericich lidi. Chjo. Se mi to zacina nejak komplikovat. :-| tery: ahojky, vitam! A blazniva snazilka nejsi vubec, ja jsem tohle tema zalozila uz v lednu. :-D Takze ta nejsilenejsi jsem tady asi ja. 8-) :-D Co uz mate zajisteno?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno nevěsty:) Tak mi včera přišli šperky a kniha hostů co jsem si objednávala,ještě čekám na botky a pak to sem dám abych se pochlubila:) terko: taky tě vítám:) no datum je úžasný a je 3 dny před mýma narozeninama a 3dny po našem 3-letém výročí,taková magie :-D No postupně si zařizujeme a jsem ráda,že to je takhle dopředu,aspoň se nebudu pak nervovat a užiju si to:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevesty, nasla jsem nadherne saty, ale pujceni jen za 16tisic me celkem zklamalo :-( Chtela jsem se zeptat, nevite kde by se dali nechat usit saty?? mate s tim nekdo zkusenosti?? Proste ukazu jim obrazek a oni mi to presne usiji??Snad i levneji :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je mazec,to bys měla ušité tak troje.. No zkus se juknout na ebay nebo paulastyle,zkušenosti nemám ale holky si to chválí..taky nad tím uvažuju..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
janulli: dekuji na ebay jsem uz koukala ale zatim nic, jeste kouknu na paulastyle diky,
Odpovědět
Profilova fotka
janulliii: dekuji moc za radu, pani je strasne ochotna uz jsme se domlouvali po mailu a usiti by me vyslo na 7tisic coz je velikansky rozdil, proti tomu pujceni. Asi si nejprve saty vyzkousim a necham si je usit, zalezi jak v nich budu vypadat.
Odpovědět
Profilova fotka
picasso_123: určitě si šaty jdi omrknout, vyzkoušet, ať víš, jaký typ ti sluší a pak klidně směle do šití :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak..já tak byla v salonu kde mají šaty magie sottero a paulastyle šije obdobný styl..ale je tu diskuze o paulastyle,tak se kdyžtak poraď i s holkama co si nechali šít a pak nám dej info:)
Odpovědět
Profilova fotka
holky uz jsem na tu diskuzi koukala a i na fotky, co maji holky v albicku a neni tam problem s reklamaci, zatim to zni dost dobre, jeste jsem to nedocetla do konce :-) takze dam vedet jak jsme se nakonec rozhodli
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) konečně pátek!!Bohužel budu další víkend sama,přítel je ve Španělsku a vrátí se až za týden..závidim mu to teplíčko,taky bych se ohřála.. Picasso: no jsem na to taky zvědavá:) já ještě počkám na salony a pak se taky rozhodnu.. jsem zvědavá,tak pak dej vědět ;-)
Odpovědět
Bibi: to mě mrz, že vám to pan farář komplikuje nepříjemnostma :( Pak dej vědět co ten pražský! No přítelovi by asi nevadila modrá ani u holčičky :) :) je blázen, ale vím, že takové věci nechá na mě, že jen "blbě" mluví :) Mě by se líbila jak píšeš zelenko-oranžová, žlutá aby to bylo pro holčičku i kluka :) Držím všem palečky s šatičkama:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak nevěstinka, co měla šatečky šité z ebay podle předlohy šatů Maggie Sottero - Ambrosia, je právě prodává tady v bazaru (přezdívka pellullinka). Podobnost s originálem je podle mě 100%, šatičky vypadají opravdu nádherně! Pro mě je to asi definitivní, za měsíc si nechávám šatky ušít a rozhodla jsem se pro ty poslední, co mám v albíčku, láska na první pohled :-) :-)
Odpovědět
verisek: chápu, taky jsem se do svých zamilovala na první pohled :) jdi do toho, ty moje jsou od nich a úžasné!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
lenakvapilova: díky moc, Leni, za podporu!!!! Další spokojená nevěsta s ušitýma šatičkama, co víc si přát :-) :-) Holky, zítra jedeme krýt naši fenečku, tak nám držte palce, ať to klapne a přivezeme bříško plné štěňátek. Pak už nebudu mít na nic čas, tak musím všechno honem pořešit :-) :-) Bibi, budeme ti mávat z Warszawy ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mě začínáte přesvědčovat:) asi to taky risknu-risk je zisk! Jéé tak ať ám to klapne :-D a co máte za rasu??
Odpovědět
Profilova fotka
Že jo, risk je zisk :-) :-) :-) Máme německou dogu, fotku jsem měla i v albíčku, ale smazali mi ji :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No dogu by si hrozně přál můj chlap,ale já pořád váhám..nepřijde mi jako hlídač,tak nevim..
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: tak at dobre poridite a preju stastnou cestu!! :-) Mam ve Warszawe kamaradku cesku. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: hlídači jsou skvělí, ale jsou to ohromní dobráci s obrovským srdcem. Milují svoji rodinu nadevšechno. Pokud ti nevadí slinty všude, kam se podíváš, pak neváhej, jsou to úžasné bytosti :-) :-) :-) Jak se říká mezi dogaři, doga je droga :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoky, planujete platit ubytovani a pripadne komu - pouze rodicum a prarodicum nebo i kamaradum? A jak se divate na to, kdyz snoubenci ubytovani pouze zajisti / doporuci, ale hoste si ho hradi sami?
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: my budeme ubytování hradit sobě a kamrádům, co přijedou přes půl republiky. Jinak všem oznámíme, že ubytování je možné v místě hostiny a kdo bude chtít, tak si ho zafinancuje. Musíme počet pokojů nahlásit do konce roku a zaplatit 100% částky, takže se poptáme, ale většina osob bydlí poblíž, takže si myslím, že spát budou doma. Jinak ale ubytování hradit nebudeme. Nevidím na tom nic špatného :-)
Odpovědět
bibi: tohle právě nemáme pořád vyřešené :( musíme ubytovat 30lidí a ubytování by nás vyšlo na 15 tis. minimálně,ale zarás mi je blbé jim říct, ať si to zaplatí :( nevím jak to vyřešit :(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?