Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jinak oznameni uz mame promyslene, dela nam ho znama, a v jednoduchosti je sila. na strane mame kazdy oblicej (pulku obliceje) a mezi tim bude napsany text, bude to v takove smetanove barve myslim, ze to bude hezke i kdyz jak to popisuju tak to tni strasne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak:) taky chci něco jednoduchého protože v jednoduchosti je síla! tak já si běžim pro nové brejličky,tak zatim papa:)
Odpovědět
Profilova fotka
picasso:Uplně tě chápu,a je mi to moc líto že jsou jeho rodiče takový :-( S rodičema mého snoubence nebo spíš jeho mati taky asi nebude sranda ohledně zařizovaní...K naší svatbě se vubec nevyjádřila,neřekla ani slovíčko,urazila se a od července spolu nemluvíme..Nevoláme si,ani jí nezajímá jak se má její vnuk..Tak si myslím že tam to taky ještě pěkně vypění...Jeden příbuzny nám dokonce řekl že je dost možné že začne stávkovat (jako že třeba nebude chtít jít na svatbu) :-( Má ještě dceru (ta je vdaná už asi 5 let) A syna který se ženil ted v červnu..Z jejich svatby byla uplně vyplesklá ale naše jí vubec nezajímá...To mě sakra mrzí :-| :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap: jj s nekteryma rodicema je opravdu tezke porizeni. ale myslim, ze nam to nasi vynahradi, snazi se nam pomoct jak jen muzou
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ja ty rodice svoje i Mattovo musim zaklepat. Moji sice hudrovali, ze jsme blazni, ze delame svatbu v Praze a kolik hostu zveme atd., ale to tak jenom aby se nereklo. Jinak jsou v klidu. 8-) Zatim. 8-) 8-) A ja mam ted veeeeeeeeeeelkou radost. Dostala jsem email ohledne ubytovani s nabidkou na uzasny, moderni apartmany u Tanciciho domu a cena je za tu kvalitu a lokalitu super. Konecne, takovych emailu jsem uz ohledne ubytovani poslala, ze jsem to uz zacinala vzdavat, ze se mi snad nepodari najit neco hezkyho za rozumnou (v ramci moznosti) cenu. Hurrraaaaa!! :-) Jak malo staci ke stesti. :-D :-D A muj mily mi dneska v ramci prakticke vyuky odborne vytistil zoubky, tak mam trochu bolavou pusinu (studuje na zubare). Takhle "ublizovat" svoji snoubence!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee holky chtela jsem vas poprosit, shanim nejaky obrazek korunky do vlasu, ale ne strasovou, ale s koralkama, kera by se dala nechat vyrobit. tak jak budete brouzdat po internetu a narazily byste na ni tak mi prosim poslete odkaz. dekuji moc
Odpovědět
Profilova fotka
Ano my mame také toto datum a moc se těšíme.... ;-) a planujeme i když si myslíme že s předstihem,ale lepší dříve než-li později!A čísla mame tak nějak společné:Mé štastné je 3 a novomanžela je 8....8+3=11 :-D
Odpovědět
picasso_123: nenech si zkazit náladu!! Je důležité, že máš podporu u svých rodičů!!! Holky tak já to mám ode dneška za 8 měsíců :) :) toto letí :)
Odpovědět
Profilova fotka
picasso_123 : Tak tady čtu tvoje příspěvky a je to opravdu smutný,ale na naši svatbu taky nikdo z rodiny nějak extra neraguje,asi je to na ně moc dopředu.Nejsou zastáncem toho,že je potřeba k životu ten papír.A taky jsem slyšela,že se jen všichni nají,napijí a pak se po.....Ale neřeším to,důležitý je,že mi přítel na svatbu kývl a řeším to s ním :-) Jinak možná změním termín na 18.6....Nemůžu totiž sehnat fotografa,buď je obsazeno nebo chtějí až 50 tisíc (je to možné??) Napsala jsem asi osmi a už jsem z toho zoufalá.Jinak se chci zeptat jak dlouho se posílá svatební oznámení?Já jen,že to tady tak řešíte,přijde mě,že to stačí tak 3 měsíce dopředu....
Odpovědět
Profilova fotka
vanesskamay: my chceme posílat na Vánoce nebo na nový rok, protože máme termín 16.7. a to jsou většinou dovolené a prázdniny...takže aby si to svatebčani mohli pěkně naplánovat :-) :-) Jinak stačí 3-4 měsíce předem, ale záleží na termínu...v ty prázniny bych to řešila dřív.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) Bibi: tak to je fajn,že si nakonec sehnala:) a to bude ubytko pro všechny svatebčany?? lena: no teda,to letí!! nás za chvíli už čeká to svatební těhotenství :-D v sobotu to bude devět měsíců :-D Jinak svatební oznámení spíš řešíme vizuelně ale pokud jde o rozesílání,tak ho budeme rozvážet s koláčkama cca 3týdny před..všichni o tom už stějně ví tak houby zle :-D Jinak mě včera přišli botičky,tak mám radost,během dne je šoupnu do albíčka..
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko :-) Tohle ubytko, co jsem sehnala ted je jenom pro ceskou stranu svatebcanu, kteri nejsou z Prahy. Ubytovani pro cizince uz mame vyreseny. No a jeste resim, jak to udelat s placenim. Jestli to mame tem Cecum zaplatit my nebo ne (cizincum neplatime). Jednou se priklanim k tomu, pak k druhemu. Jsem z toho zmatena. Nicmene apartmany zarezervuju tak i tak a platbu snad potom nejak vyresime.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bibi: no myslím,že to ubytování by byl asi velký zásah do peněz..když jim to řekneš,ať si každý platí sám,tak to určo pochopí,vždyť jen samotná svatba přijde na pěkný balík a u vás teprv..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my to řešíme tak, že všem řekneme ať nekupují svatební dary, že s nima raděj strávíme pěknej víkend. Ti co budou chtít na víkend zůstat, tak je pro ně ubytování za 90,- korun. To je myslim cena suprová a nikomu to díru do kapes neudělá. Sice musíme ubytování zaplatit dopředu, ale když každej při odjezdu něco přihodí, tak to bude v pohodě. Nemáme na to zaplatit pro 60lidí spaní. Zatim sme to tak předběžně několika lidem řekli jestli s tim nebudou mít problém a všichni byli spíš naštvaný, že se na to ptám prej je to přeci samozřejmý že zaplatí :)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek:My taky budeme posílat svatební oznámení na Vánoce,nikdo ještě o našem datumu neví,takže to bude jako překvápko a dárek k Vánocum ;-) Jinak šatičky už se mi šijou,zaplatila jsem polovinu z ceny a dnes mi přišla 5 ti kruhová spodnice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tinkam: tak kdo by taky mohl mit s takovou cenou problem!!!! ;-) U nas je to prave trochu horsi, vychazi to k 60ti Eur na noc a par. Na Prahu, lokalitu a kvalitu apartmanu je to super cena, ale proste obecne je to dost penez. Takze proto se bojim, ze na to ne vsichni budou mit a ti, o kterych si myslim, ze mit nebudou, bych na svatbe moc rada mela. Zapeklita situace.
Odpovědět
Profilova fotka
No je to větší suma, a co třeba že by přispěli jen polovinu a vy polovinu? nebo změnit ubytováni?
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dilema..a o kolik lidí se jedná??
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak mám botky už v albíčku a mám tam i dvoje šatky co jsem si zkoušela..jsem zamilovaná do těch prvních ale kamarádky mě od nich zrazují,ač se v nich cítím skvěle..co vy na ně?
Odpovědět
Profilova fotka
janulliii: ty prvni aticky vapadaji naprosto skvele, podle me i lepe nez ty druhe, nemam rada moc rasene sukne. takze bych brala urcite ty prvni. boticky vypadaji taky skvele, safra taky uz musim zacit nakupovat :) Objevila jsem hezke boty, ale maji 9cm podpatek, a jeste budu mit vycesane vlasy a nechci byt vetsi nez pritel, takze hledam dal., kde jsi nasla zty tvoje??
Odpovědět
Profilova fotka
jéé děkuju:) mě se taky hrozně líbí a hlavně se vnich cítím skvěle..jak psala bibi,prostě ty pravé poznáš :-D a botičky jsem sehnala na mimibazaru..začala jsem tam objednávat kamarádce věcičky na mimčo a docela se mi tam líbí věci,tak jsem si tam objednala jak šperky tak i tyhle botky..schválně tam jukni,jsou tam i ověření obchodníci co prodávají jen nové zboží..zatím jsem měla jen dobré zkušenosti..
Odpovědět
Profilova fotka
na deti nakupuju na mimiaukci, ale sem tam koukam i na mimibazar, jdu se kouknout :-) jinak myslim, ze je hlavni aby jsme se v tom citili skvele my, budeme v tom prece cely den, musi nam sedet.
Odpovědět
Profilova fotka
hlavně tam jsou super ceny,ty moje botky stáli 250kč a jsou úplně nový:)
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsem koukala a ztim mem nic neuchvatilo, budu koukat dal :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky mi to chvíly trvalo 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
janullii, tinkam: jedna se o cca 20 lidi a ubytovani na dve noci... takze to celkem dela 1.450 Eur s tim, ze vlastne jeste vubec nevim, kdo prijede a kdo ne, jestli budou chtit zustat na obe noci. Proste to asi zarezervuju a pripadne v danem casovem limitu stornuju, pokud by bylo potreba. Nic ve stejne kvalite, blizko kostela (centrum) a za takovou cenu jsem opravdu nesehnala. Praha je proste draha, ale s tim jsme pocitali uz od zacatku. Jde o tyhle apartmany: http://www.travelcook.com/110-Apartme...
Odpovědět
Profilova fotka
teda bibi to vypadá luxusně!!a zatu cenu,super :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: teda vypadá to moc pěkně, ale já jak vidím všechno bílé a světlé, tak se děsím, když si představím v tom našeho hafana :-D :-D Cena je teda šílená, ale Praha je Praha no, je to fakt. Já bych to nechala na svatebčanech, ubytování jste jim zajistili, ale zaplatí si ho každý sám. Teď jsem mluvila i s kamarádkou a říkala, že na všech svatbách, co byla (cca 6) si všichni hradili ubytování sami. janullii: botičky úžasné, šatičky nádherné, mně se nejvíc líbí ty druhé na tobě :-) :-) Já byla v pondělí zase v salonu a paní bude v zimě vyprodávat šaty, má tam starší i letošní modely a ceny budou od 2 do 5 tisíc, takže buď koupím tam nebo si objednám z ebay :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: Fakt? Takze to mam vzit? Je to hned u Tanciho domu, kde jsme mimochodem taky zvazovali hostinu v restauraci v poslednim patre. To kdyby jsme se tenkrat pro ni rozhodli, tak by to bylo uplne idealni, dva kroky od ubytovani. :-) A zavaznou platbu musim dat v dubnu, tak to uz snad budu presne vedet, kdo a na jak dlouho chce ubytovat.
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: a to si predstav, ze maji psy povoleny! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?