Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky po dnešním dni mám zase lepší náladu, potkala jsem známou, která je s farářem co má na starosti tu kapli kde chceme mít obřad tak za ním příští týden zajde s náma a domluví nám to:-) takže už máme zařízeno to podstatné :-) tedka budu řešit šatky a kytku což bude asi problém -) je jich tolik ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) mishel: taky mám hlavu plnou nápadů..ale než je budu moct zrealizovat,ještě to potrvá..na bagrování a vylejvání betonu je moje kreativita k ničemu :-D ale už se na to těšim! Jinak mám radost,otevřeli u nás nový svatební salon,tak už jsem byla na kukačce a zamlouvá se mi,tak uvidíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: a to tu roubenku stihnete 100% postavit do pristiho roku? jejku, ja bych asi nervovala. 8-) Jinak mame male dilema. Ozvali se nam zpatky tri DJove a ted musime vybrat. 1. DJ mi napsal, ze 11.6. neni problem a jestli se muzeme domluvit na konec zari. To melo jakoze znamenat, ze se o tom blize pobavime az pozdeji, protoze ted je svatebni sezona a on toho ma hodne (to mi vysvetlil az v druhem emailu). Umi anglicky, svatebnimu moderovani se venuje hodne, nabizi techniku Pioneer, osvetleni, ozvuceni, karaoke ... nicmene se bojime, ze bude takovej az moc klidnej. Cena asi kolem 8.000 Kc. 2. DJ mi napsal spoustu informaci a podrobnosti. Anglicky mluvit nema problem, vice se venuje karaoke akcim v klubech, nicmene se svatbami ma take zkusenosti (dela jich 5-10 do roka). Jedna nevesta tady z beremka si ho chvalila. Nabizi kompletni djske a take moderatorske sluzby, kompletní techniku (ozvučení, bezdrátové mikrofony, jednoduchá barevná světla atd.) a také projekci v podobě 2 velkých plazmových obrazovek (úhl.127cm) na vysokých stojanech, ktere jsou vyuzivany pro videodiskoteku - pousteni klipu (to urcite nepotrebujeme), no a samozrejme nabizi karaoke. Cena 13.000 Kc. 3. DJ mi napsal primo obratem (zbyli dva asi tak behem dvou, tri dnu).Do podrobna popsal techniku, kterou by nam zajistil, nabizi DJ produkci a moderovani (10-15 hodin), velkou svetelnou show a vyrobnik mlhy (to zminil pouze tento, ostatni dva popisuji pouze zakladni svetla). Anglictinou moc nevladne, ale jeho kolega zakladni moderovani v AJ zvladne urcite. Na celodenni akci jsou DJove dva, hrajou vsechno od muziky 60 let az po moderni hity. Karaoke nezminil, ale my ho asi stejne nechceme. Pusobi na nas velmi pozitivne. Tak a ted vybrat. Budu rada za nazory. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zapomnela jsem napsat, ze DJ c.3 (nebo vlastne DJove) stoji 9.000 Kc ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsme zpátky z krásné dovolené, celý týden jsme pořád mluvili o svatbě a bylo to úžasné, jak se přítel rozplýval :)!! Dokonce jsme dost mluvili i o miminku a pohádali jsme se kvůli barvě do dětského pokoje :) Zdravím všechny nově příchozí :)
Odpovědět
Profilova fotka
Lena: ahojky! Tak super, ze jste meli fajn dovcu. A jaky byly ty barvy, ze jste se kvuli nim pohadali? :-) To to byl tak velky rozdil? 8-) Pomozte mi s DJama, pleeeeease. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík Bibi,no já bych asi volila toho druhého,líbí se mi technika,vybavenost a pro vás hlavně + je angličtina..sice je dražší ale ztěch tří by to byla jasná volba:) Lena: tak vítej po dovče:) je fakt,že my když jsme měli dovču,tak o tom přítel taky hodně mluvil až jsem se sama divila:) no a ta barva pokoje,to je mazec:) Jo Bibi,stihne se to asi do ledna komplet postavit..teď se začínají dělat základy,pak měsíc budou tvrdnout a hrubá stavba je za 3dny!není to ta klasická roubenka,máme takovou moderní dřevěnku,která je dělaná jinou technologií než-li ty typický.. spíš budu mít nerva z tý zahrady,jestli ji zvládneme dát do kupy..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se přidávám do diskuse. Jsem tady nová, tak snad nebudu psát nějaké nesmysly :-) Máme také termín 11.6.2011 v Chateau Havel. Máme zamluveného fotografa a hledám teď DJ.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak se vám musím pochlubit, už máme zamluvené místo hostiny, tak jsem si konečně oddechla!! :-)))) fakt mám radost!!! moc se mi to tam líbí!! :-D berusko_2010: vítám tě tu! taky tu nejsem zaregistrovaná moc dlouho, tak buď v klidu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mishel: tak to je fajn,gratuluju:) beruska: taky tě vítám:)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem nadšená, viděla jsem tady v albíčkách na nevěstě šatečky, které si nechala na míru ušít a objednala z ebay, psala jsem si na reference a přidala šatky do alba. Cena je neuvěřitelná, takže do toho risku půjdu :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za přivítání :-) Teď mi na matrice oznámili, že termín vyhlašují až po Novém roce, chápu, že někde na vesnicích, ale v Praze až po Novém roce, když má být už vše zařízeno:-( Ale naštěstí mi ještě řekla, že pravděpodobně to bude vždy 2. a 4. sobota v měsíci, což by vycházelo :-) A které to jsou ty šaty? V albu jich máš víc....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
verisek: kolik vychazi ta cena?? jestli mas na mysli teda ty predposledni saty co mas v albicku.
Odpovědět
Profilova fotka
taky termíny u nás potvrzují až o d nového roku..taky musím čekat:( verisek: taky jsem o šatech z ebay přemýšlela:)
Odpovědět
Profilova fotka
beruska:Taky tě tu vítám ;-) Bibi:Já bych volila toho č.3,sama si psala že na Vás působil moc pozitivně,ale zase je fakt že záleží jestli lpíte na té angličtině :-. verisek:tak to jsem ráda že do toho šití na miru nejdu sama :-N A kdy se je budeš nechávat šít? Já už ted v pátek,se tak hrozně těším až už je budu mit doma x-) x-) Ale klobouk dolu jsou nádherny ty tvoje a budou ti moc slušet ;-) Jinak mám zarezervovanou kadeřnici x-) x-) 2 měsíce před svatbou ji mám zavolat a domluvíme se na zkoužce učesu...Za zkoušku účesu si úučtuje 300,- a pak za učesání ve svatební den 700,- se vším jako sponk a tak... Mám radost.. Psala jsem i jedne kosmetičce ale ta na mě nepusobila moc příjemně takže hledám ještě jinde...
Odpovědět
Profilova fotka
Mě naštěstí bude česat kamadárka kadeřnice, tak alespoň za to ušetřím:-)
Odpovědět
Profilova fotka
beruska:Taky mám kamarádku kadeřnici ale já chci profíka,co má dlouholetou praxi a bude mi umět poradit ;-) Holky nevite jaky je rozdíl mezi 1 kruhovou spodnicí a 5 ti kruhovou? Já mám pocit že čím víc kruhů tím bohatší sukně,ale nejsem si úplně jistá.Musím si taky koupit spodničku pod ty šaty ale ještě si to nechám pár dní promyslet
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jo, je to v objemnosti, ta 1 kruhová je pro užší sukně a ta 5 samozřejmě pro bohatý...Ona naštěstí pracuje v luxusním salonu, takže nemám obavu a viděla jsem, co dokáže :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, děkuju, budu si objednávat ty, co mám v albíčku předposlední, bez té delší vlečky :-) Nevím, jak bych vyřešila přichycení, bylo by to asi složitější a ty bez vlečky budou asi lehčí a jsou podobný styl jako mám odzkoušené na sobě (model č.5 :-) :-) ). Budu si je objednávat tak říjen - listopad, za měsíc jsou ušité :-) :-) Cena vyjde i s poštovným na 4000,- Kč :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) verisek: teda tak to je skvělá cena. já jen za půjčení dám asi 4.tis. a tobě zůstanou doma. fakt super :-) já jsem z toho plánování za dobu dovolené nějak vypadla a nestačím koukat, co už všechno máte zařízené :-o já musím čekat na říjen, jestli nám schválí místo. na místo hostiny pořád váháme mezi dvěma restauracema. jinak fotografa a floristku už zařízenou mám. i barvičku svatby, tu chci takovou oranžovou něco jako meruňkovou. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: to je opravdu nadherna cena, jsem zvedava kolik bude stat pujceni mych vyhlidnutych satu, mozna nakonec taky kouknu na ten ebay jak rikate
Odpovědět
Profilova fotka
a ten ebay je obchod a nebo nějaká webová stránka? ještě jsem o tom neslyšela.
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: tak to je super cena, když si představím, že dám za půjčení od 10 do 15 tisíc :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já se ale bojím si je objednat na netu, takhle na obrázku to sice vypadá dobře, ale nikdy člověk neví, co mu vlastně přijde. Skoro vždycky poznám, když má někdo šaty od těch číňanů, je to vidět na materiálu i kvalitě ušití ( moje mamka je švadlena, tak to poznám ) a nemusí sedět tak, jako zkoušené v salonu, ale to je jen můj názor, pokud má na to někdo odvahu, tak proč ne. Já sama jsem si zkusila několik šatů a nadšená jsem nebyla téměř ze žádných, natož když mi nějaký přijdou poštou a já si je vzít musím.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, právě, cena je to super a za ten risk to stojí. Kor když vím, že je nevěsta z česka od tohoto prodejce měla šité a byla naprosto spokojená, jak s ušitím, tak s materiálem a padly jako ulité. Obchod to není, je to něco jako u nás Aukro, jen tam všechno vyjde na pár korun. Mám odtud i plno dekorací, mašličky, pytlíčky v řádech pár korun :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ebay je webová stránka, funguje jako aukro, tzn. věci se zde draží, nebo je můžeš koupit hned.
Odpovědět
Profilova fotka
beruska-2010: přesně tak, kdybych neměla reference od slečny, tak do toho nepůjdu. Ale pokud byla takto spokojená se vším a šatečky vypadaly opravdu nádherně přesně podle předlohy....půjdu do toho. Vždycky je můžu prodat, kdyby mi nesedly a půjčit si jiné, mám na to času spoustu :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, to určitě, prodat se můžou vždycky :-). Musím se taky na ebay kouknout na dekoraci, zatím jsem dělala jen zkušební objednávku na svatbadekor, tak uvidíme, co mi přijde. Nejdřív potřebuji vidět ty materiály, kamarádka si objednala oznámení z netu a došel jí tak tenký a nekvalitní papír, že hrůza, bylo jim to celkem jedno, tak to nevraceli, ale já bych jim to poslla zpátky.
Odpovědět
Profilova fotka
aha, děkuji, to se tam určitě podívám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem koukala na ebay a jsou tam nektere saty moc pekne, ale uvidim nejdriv musim nejake vyzkouset jeste jsem zadne nezkusela, tak uvidime jak budu v cem vypadat :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?