Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Právě, u nás by to taky neprošlo.....ale měla jsem 100 chutí :-) :-) Právě, jsou nádherné a ty fotky...přesně jak píšeš! Tady by se mi to moc zamlouvalo: http://www.azz.cz/images/foto/kvetna/...
Odpovědět
Profilova fotka
lenka: no já jsem z Ostravy a přítel je z Borohrádku, to je kousek od Hr.Králové. ale dohodli jsme se na svatbě v Ově. Kadeřnici znám, prý je perfektní, chodím se stříhat k jejímu synovi a ona dělá krásné účesy. no a vlastně manželka od toho holiče je uznávaná fotografka,takže to máme při jednom:-) Jmenují se Vinárkovi. a vizážistku mám kamarádku:-) Čeladnou znám, je tam krásně:-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s: tak fotka je nádherná..to by byly svatební fotečky, úplně to vidím x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kateřinka: děkuju, úžasné místo, musím se tam zajet informovat :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s: to je Kroměříž? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kateřina: ano, je. Je to Rotunda v Květné Zahradě a obřady tam vypadají takto:http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs602.snc3/31701_444819871264_143781306264_6152397_2908033_n.jpg
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: tak to je kouzelný!!určitě bych do toho šla,fotky budeš mít úžasný!!
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: jéé, děkuju mockrát, už jsem tam napsala, tak uvidím, pokud budou mít volno tak hned zamlouvám :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s: tak to je nádhera. to jsem fakt ještě nikde neviděl :-o fakt bomba
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dnes pritel prijede snad drive z prace, tak jdeme domluvit misto jestli jeste bude volno
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, Picasso, vidím, že jsi z Kroměříže, kde chystáte svatbu? Abysme se nepoprali o Rotundu v Květné zahradě :-D :-D :-D A nevíš o nějaké dobré restauraci v okolí? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nejsem primo z Kromerize, takze ti Kvetnou zahradu prenecham, i kdyz nerada :( :D :D :D jsem z Bystřice pod Hostýnem, takže chceme svatbu tady v kostele vim, že znama co mela svatbu v KM tak meli hostinu na octarne, a rikala ze je to tam blby, ze si nemuzes skoro nic prinest sveho
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Haháá, já myslím, že tam bude víc obřadů v ten den, takže bysme se vešli všichni :-) :-) :-) Taky jsem slyšela na tu Octárnu nic moc recenze, no vidím to tak, že na hostinu pojedeme zpátky do Zlína :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme se s pritelem dohodli, ze to nechceme v hospode, ale udelame to u nas na kulturaku a nechame si jidlo navarit a zaridime obsluhu. :-) bude tam kapela, proste takova veselka, jak si to nazdobime tak to bude. vadi mi rpistup spousty tech hospod, ze si nemuzes skoro nic donest a kdyz si to chces nachystat tak muzes az v sobotu rano az oni otevrou a to je podle me pozde. ale myslim, ze i tak se nam to povede, hlavni je ze tam budeme my dva a pak uz je to jedno :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
verisek : kde si budes pujcovat saty? nebo si budes kupovat? nevis o nejake dobre pujcovne? tak aby tam meli snad vse co je potreba i pro chlapa i pro druzicku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co jsem zatím prohlížela a slyšela reference, tak jednoznačně vedou Svozílkovi ve Zlíně. Ještě pějí chválu na Bonetku v Otrokovicích a v Kroměříži salon Juliana. Zajdu se podívat určitě všude, ale ke Svozílkovím už jsem psala, byli strašně ochotní, hned mi řekli, kdy je nejlepší přijít na šaty, že pomůžou s výběrem, byla jsem jen po e-mailu nad míru spokojená :-) :-) Když si u nich půjčíš šaty, dávají slevový kupon i do květinářství Floristy ve Zlíně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz vcera predbezne domluvila fotografa :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D takze doufam, ze to dnes vyjde a budeme vedete pevny termin. Zkusim pak ty Svozikovi. mrknu jestli je najdu na netu. jinak dorty uz mam domluvene, je to dost dopredu, ale radsi driv nez pak neco zapomenout, ted je nejdulezitejsi zajistit kostel, tu hostinu a kapelu. jo a kdy si budes zkouset tak saty? pry to staci tak pul roku dopredu, ale mma hruzu z toho, ze to vychazi na Vanoce a tak to budu tak trosku asi vetsi, zase po tech svatkoch :-D :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky už víte, jakou budete mít svatební kytičku?
Odpovědět
Profilova fotka
teda z mých zkušeností (chystám už totiž svou druhou svatbu, tak první jaksik nevyšla, týden před jsme se rozešli :-S ) ale půl rok fakt stačí. Kamarádka si nechávala šaty šít, nakonec jí vůbec nepadly a týden před si zajistila tak krásné šaty... ten týden bych se už ale asi bála :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj uz am kyticku vybranou, teda nevim jak presne bude jeste vypadat, nechci nic extra, zadny ty previsly kytky az na zem, shodli jsme se na ni s pritelem. budou to orchideje a lilie, da se to pak nakombinovat i na auto, na dort a do vyzdoby. nemem moc rada ruze, tak jsme vollili tak aby tam nebyly
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, tak to bude hezká kytička.. mě se líbí kaly-oranžové,vypadají úžasně. taky nechci žádný převis, jen tak hezky do ruky.
Odpovědět
Profilova fotka
Kateřina: já chci mít bílo- fialovou, což je i barva naší svatby :-) Chtěla bych bílé růže, konvalinky a fialové frézie nebo lysianthus nebo orchidej :-) :-) Uvidím, co k sobě bude nejvíc ladit. Pan Svozílek mi napsal, že nová kolekce přijde v září, na šatky půjdu asi na podzim, tak nějak v listopadu - udělám si radost na narozeniny :-) :-) Kamarádka byla v prosinci a už bylo hodně rozpůjčováno, tak chci mít jistotu, ať je z čeho vybírat :-) :-) Jinak na netu je určitě najdeš a mají profil i na Facebooku a mají tam spoustu pěkných fotek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: tak pak se pochlub,jestli to klaplo:) Jinak taky budeme mít svatbu do fialkova,jsem stále z té barvy unešena x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fialová je hezká barva, já jsem zase zamilovaná do oranžové :-) Ten pan Svozílek, to bude asi někde u vás, že?
Odpovědět
Profilova fotka
Kamarádka teď měla svatbu laděnou do meruňkova a taky to vypadalo moc hezky..jsem jí do barvy vyráběla truhlu na přáníčka a knihu hostů,tak jsem v poslední době víc koukala po meruňkové ale už se přeonačuju na fialkovou:)
Odpovědět
Profilova fotka
Katerina: ano, studio Dany Svozílkové je ve ZLíně, ale mají pobočku i v Uherském Hradišti myslím, nejsem si jistá. Na stránkách to určitě najdete. Ceny tam mají prý velmi příznivé, levnější než všude v okolí (např. Vsetín, Valašské Meziříčí). Posílám odkaz, aspoň na pokocháníčko :-) :-) http://www.svatby-zlin.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
tak já byla zase pro změnu kamarádce na svatbě a ta jí měla do fialova:-) truhlu na přáníčka? to je pěkné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, vy jste se dneska rozepsaly :-D my taky budeme mit fialkovou svatbu a z kyticek se mi zatim nejvic libi pivonky jak pro me jako nevestu, tak i na vyzdobu katerina: teda, rozejit se tyden pred svatbou, to je docela narez, to uz jste meli asi vsechno zarizeny, vsechny pozvany atd., ne? Asi pak bylo hodne vysvetlovanim celemu okoli... no, ale lepsi se rozejit tyden pred svatbou nez tyden po. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: No právě, já jsem v sobotu rozvezla koláče a v neděli jsme se rozešli. a udělala jsem dobře :-) akorát se pak zrušil úřad, v restauraci nám zálohu vrátit nechtěli,tak jsme za to udělali malý oběd a hold hostům se to muselo oznámit..no vysvětlování šílený, někteří si i rýply, ale je to naštěstí dávno a za mnou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
katerina: ta truhla se i osvědčila, všichni do ní dávali přání a peněžité dary a všechno pak měli pohromadě,takže super věc,taky si udělám:) No a jak jste spolu byli dlouho??to je mazec..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?