Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
mám tam překlep - nebo do jeslí :))
Odpovědět
já vím, že to jde i na dva roky, ale co s dítětem pak? u nás jesle nejsou a i do školky tříletý skoro neberou :-( a svatba...teď o ní zase trochu víc přemýšllím, a zjišťuju, že skoro nic nemám vymyšlený :-D čekám, až mi na matrice potvrdí termín, až pak chci začít zamlouvat...
Odpovědět
Profilova fotka
pak jedině prarodiče, vyměnit se s partnerem, pořídit si chůvu nebo jesle :) já mám MD na 3 roky, ale budu pracovat extérně pro svého bývalého zaměstnavatele.. aspoň doufám, že to výjde!! taky ještě nemáme na matrice termín, dávají až od 1.9., ale máme už zařízenou hájenku.. ale to je zatím všechno :)) zbytek mám jen tak v hlavě :)
Odpovědět
mrazulka a svrcek: tolik smutných smajlíků jste tu nasázeli :( nesmutněte ;-) moje babička vždycky říká, že všechno se vyřeší :) my se po svatbě budeme taky stěhovat do nového, školu mám ještě na dva roky a to nevydržím být bez mimi! je pravda, že studuji dálkově, takže je to jednodušší, ale chci určitě státnicovat s bříškem :) a Mgr. při mateřské. Říkám si, že když to zvládli jiní, zvládnu to i já! My všechny to zvládnem:) :) tak nesmutněte:) žádná kaše se nejí tak horká, jak se uvaří:)
Odpovědět
Profilova fotka
leni - já přeci nesmutním, já už maminkou jsem :)
Odpovědět
Profilova fotka
navíc my jsme to s přítelem nijak zvlášť neřešili.. spíš teď řešíme to druhé, že ho trošku posuneme :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky.. Tak koukám,že se tu rozrostla miminkovská diskuze:) S přítelem bychom rádi začali pracovat na prckovi po svatbě ale jsem zvědavá jak to půjde skoro po 9-ti letech s antikoncepcí..docela mám z toho obavu,někdo prej otěhotní hned,někdo až třeba za dva roky, tak jsem na to zvědavá..Navíc máme taky hypotéku ale přemýšlet,jestli teď dítě nebo až na tom budeme líp asi nemá cenu..
Odpovědět
Profilova fotka
janullii - já jsem brala s přestávkami antikoncepci od 23 let, takže taky poměrně dlouho, ale měla jsem tam přestávky.. po vysazení HA jsem menstruaci dostala už jen jednou ;-) já myslím, že kdyby naši rodiče přemýšleli, jestli nás mít teď nebo až jim podnik přidělí byt, tak by nás tady polovina nebyla :-D krásně to bylo ukázáno v manželských etudách, snad nikdo z těch lidí neměl vlastní bydlení, bydleli u rodičů, a už se brali, protože už byli těhotní.. my jsme to taky neřešili.. náš honzík za to stojí, ikdyž po mě včera hodil kostkou a mám na hlavě bouli :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a ještě modřinu, jak mě kouknul :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Když je pak to mrně na světě, tak se na vše zapomene a žije se jen pro něj..kdyby to přišlo těď,tak už to taky neřeším,ty děti za to stojí!!Je spousta páru co děti nemůžou mít,což je smutné ale zase na druhou stranu,dětské a kojenecké ústavy jsou pořád plné,což já osobně nechápu,jak někdo může dát mimčo pryč když jiný by ho hrozně rádi..taková životní nespravedlnost.. no zabrousila jsem trošku jinam..
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka : není to ono v tom smyslu, že asi na to ještě nejsem tak připravená, že mě to nepohltilo jako přípravy na svatbu...asi to chce na toho sviště ještě čas
Odpovědět
januli: máš pravdu, kojenecké ústavy jsou plné :( :( boužel jsou to většinou děti dětí vyrůstajících v dětských domovech, nebo sociálně slabých rodin! Často jim není ještě 18 let a i když by se chtěli starat sociálka jim dítě vezme a nebo prostě to neumí, neví si rady a nemají nikoho, kdo by jim pomohl. Neumí v tom smyslu, že nemají základní vědomosti o výživě,biorytmu dítěte dne. Některý matky své děti nadevše milují, ale nerozumí tomu, že ve 22 hod. dítě už musí spát, nebo že chipsy, mcdonald není pro roční dítě vhodné, nebo když je dítě alergický na mléko nesmí čokoládu... je toho spousta :( Pak jsou smutné případy, že si matka musí vybrat mezi partnerem a dítětem! jsou slepě zamilované a dítě opustí! vrací se až když zůstanou samy a na ulici! A už nebrousit jinam, nebo když si vzpomenu na rodiče našich dětí v práci, tak mám děsnou zlost!!!!!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lena: Je to smutné a ani nevím,jak jsem se k tomu dostala, já bych to nedokázala a asi žádná z nás..Každopádně se na svoje dětičky moc těším už teď:) Mám děti moc ráda a i na svatbě jich pár budu mít,aspoň to hezky oživý.. Jinak v březnu jsem si zkoušela svatební šaty(salon měl slevu při první zkoušce,tak jsem zkoušela místo kamarádky,kdyby se ji nějaké líbili) a při sobotní večeři jsem ukázala svému drahému fotky a byl ze mě uplně paf..tak už vim,že ze me chce princeznu a co se mu líbí.. Ale řekla jsem mu,že už mu nic neukážu až ve svatební den..taky chcete aby Vás viděl až ve svatební den??
Odpovědět
januli: udělala jsem to podobně jako ty:) ukázala přítelovi pár modelů šatů, abych zjistila, jestli se mu líbí tenhle styl a líbili :) to bylo pro mě důležité ale moje šaty a mě v nich uvidí až ve svatební den :) mám je schované u mamčinýho přítele, aby náhodou je neokukoval :) to byla sranda jak jsme je dovezli :) nevlezli se do skříně :) musí být napříč a mamčin přítel musel ve své vestavěné skříni vyvrtat nové háčky o metr výš, aby se neválela vlečka po zemi :) je to velká skříň ale kromě šatů se toho už tam moc nevleze :) naštěstí tam je dost místa, takže to nebyl problém:)
Odpovědět
Profilova fotka
však počkejte, babulenky moje, až budete mít doma ty malá vlastní prďolata, to budete slzet u každé křivdy malého dítěte.. já jsem se včera dívala na MTV na 16 and pregnate.. já brečela!!!!!!!!!!! dávali dítko k otevřené adopci.. ta představa, že bych měla honzíka 2 dny u sebe po porodu, měla bych ho v náručí a pak bych ho musela odevzdat, to by mi puklo srdce.. jinak i já jsem ukázala svému muži pár modelů svatebních šatů, které se mi líbí a některé mi zkritizoval, že tohle by mi neslušelo, na to jsi moc hubená, na tohle moc malá :-D :-D, až na ty poslední modely šatů řekl, že to je ono :-) ale jinak mě samozřejmě uvidí až ve svatební den.. čekám až honzík usne a jedu si pro pas, tak jsem v pokušení vyjet o patro výš na matriku a přitáhnout domů žádost o uzavření manželství ;-)
Odpovědět
tak my šaty (a vlastně všechno) plánujeme spolu, přítele to docela chytlo a mluví mi do toho, což jsem ráda...a v šatech nevím, kdy mě uvidí, ale chtěla bych se s ním chystat doma společně, takže mě asi uvidí od rána....nechci být tajná a strávit půlku svatebního dne sama...
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím holky, tak jsem se taky dočkala a dneska ráno jsem byla požádána o ruku :-) :-) Prstýnek je nádherný, překrásný, fotku jsem přidala do albíčka ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ja tajna zase chci byt a skoromanzel me uvidi az v kostele. Obrad mame v 11, takze to bude jenom rano a zbytek dne si me muze okukovat jak dlouho chce. :-D A fotky ruznych satu jsem mu taky ukazovala. Uz si nevzpominam, co mi rekl k tem, co se mne libi nejvic, ale 100% vim, ze on je nevybral. :-D Ono stejne jine videt saty na modelce a pak na me, kdyz mam asi o 30cm min. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: no, zrovna jsem koukala na fotku .... GRATULACE!!!! Vidis, ze to prislo. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To já chci být taky tajná :-) :-) Díky Bibi, moc!!! x-) x-) x-) ;-) Jinak k těm písničkám: mně se moc líbí Alicia Keys - If aint got you, tu mi hrát teda musí a taky Olda Rypar - Sun. To jsou srdcovky :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s - krásný, krásný, krásný!!!!!!!!!!!! a velká gratulace!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ještě co se týče toho, kdy nás pánové uvidí ve svatebních šatech.. svrček psala, že by se nejraději chystala s přítelem.. podle tradice by nevěstu měl ženich vyzvednout u rodičů, že? no, já jsem v tom bytě, kde bydlí moji rodiče nikdy nebydlela, není to můj domov, navíc je to v jiném městě než bude svatba.. (a navíc v cigánské kolonii :() doma jsem tady v ostravě, stejně jako můj muž.. říkal mi, že nevidí důvod, proč by měl jel na noc k jeho rodičům (je to od nás kousíček), že je doma tady.. no a co teď? :) asi možná budeme netradiční a nakonec mě uvidí v šatech dřív a budeme se oblékat společně, ale to bych moc nechtěla, ještě to musíme nějak vykutit..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky dlouho jsem tu nebyla a taky neni nejak cas kdyz je tak hezky :) myslim ze jsem zamluvila vse co musi byt takhle dopredu a to ostatni pocka :) Bibickz: ohledne toho křtu: přítel se musí nechat pokřtít jestli chceme mít svatbu v kostele protoze je rozvedený. Mši bychom chtěli jsem věřící takže to tak bude fajn :) jak jsi chodila dlouho na pripravu?
Odpovědět
Profilova fotka
betka: skoro rok s prazdninovou prestavkou ... myslim, ze jsem zacala chodit nekdy v dubnu/kvetnu a na konci brezna jsem pak mela na Velikonoce krest. To bylo v roce 2008 a to byly Velikonoce hodne brzo. A jestli si spravne vzpominam, tak to bylo jednou tydne. verisek: diky za tipy, juknu na ne
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: podle tradice by měl muž vyzvednout u nevěstiných rodiču s kyticí..ale jsem na tom stejně,takže taky budu muset přemýšlet jak to uděláme..ale každopádně chci být tajná do poslední chvíle..
Odpovědět
Profilova fotka
janullii - já myslím, že nakonec přítel pojede ke svým rodičům :) a já poprosím svoje rodiče, aby přijeli na noc k nám.. já stejně budu potřebovat pomoc i s honzíkem, takže takhle to bude nejjednodušší.. nebudu se s honzíkem a všemi věcmi stěhovat k našim, to mi příjde nepraktické.. tradice netradice :)
Odpovědět
verisek :veliká gratulace :) skoro závidím těm co mají zasnoubení před sebou, protože to byl moc krásný pocit :) Myslím si, že je teď už úplně jiná doba, spoustu párů, stejně jak tady většina bydlí společně, proto si nemyslím, že by bylo špatně jet na svatbu spolu, ale když to někdo chce jinak, tak je zase hezký trávit noc před s maminkou:) Mě přítel určitě nebude vyzvedávat doma, protože by musel jet 200km, takže já budu den dopředu na hotelu s maminkou a přítel mě uvidí až na obřadu. Představuji si, jak tam stojí před oddávajícím a spadne mu brada až já vyjdu :) Ale nevím, jak bysme to udělali, kdybysme bydleli všichni poblíž! Každý by si to měl udělat takové, jaký chce, tradice,netradice :)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek - jo, máš hezké ruce a nehty.. takové krásné štíhlé a dlouhé.. prstýnek na nich jen září..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojik:) no na to se taky těšim, na ten moment až mě poprvé uvidí..zrovna včara jsme si o svatbě povídali a ikdyž všechno budu zařizovat já,ráda slyším,že ho to taky zajímá ikdyž mi moc pomoci nemůže..jezdí kamionem a přes týden moc doma není.. Někde jsem četla,že zamilovanost trvá tak max.půl roku..no,my jsme spolu přes dva roky a pořád jsem zamilovaná..a co vy,taky je ještě u vás ta krásná zamilovanost?? škoda,že tento stav nám nevydrží napořád..
Odpovědět
Janullii: někdy si říkám, že mezi náma je ten klasickej stereotyp, ale pak se pár dní nevidíme a nemůžu se ho dočkat a poznávám, jak moc mi chybí !
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?