Menu Forum

Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

11. čer 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
Registrovala se 30. prosince 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 1142 příspěvků. Má 20 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 11. června 2011
    Slezská Ostrava, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
Registrovala se 30. prosince 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 1142 příspěvků. Má 20 přátel. Region Ostrava.
 jsme spolu dva a půl roku, fungujeme jako klasická rodina s klasickým stereotypem, který se točí hlavně kolem dítěte, ale když odjede do prahy, tak už mi za hodinku píše, že mu chybíme.. stejně jako on mě.. vím, že lepšího chlapa bych nenašla.. pořád mi říká, že mě miluje a jak jsem krásná emoticon a já vím, že bez něj bych žít nechtěla.. jít s ním tenkrát na tu večeři bylo to nejlepší rozhodnutí! jsem se teď u toho psaní trošku dojala emoticon
27. črc 2010 v 09:00  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
Registrovala se 10. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1502 příspěvků. Má 38 přátel. Region Liberec.
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
Registrovala se 10. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1502 příspěvků. Má 38 přátel. Region Liberec.
 Jéé tak to je hezký holky..tak snad nám to vydrží!!Taky bych už neměnila, je to nejlepší o mě potkalo a od té doby co jsme spolu,tak citím to pravé ořechovéemoticon
Jinak už jsem pomalu začala se svatebníma novinama,když mám čas,tak něco napíšu..už je konec července a za chvilku to bude deset měsíců do svatbyemoticon
27. črc 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 jinak si myslím, že jsme spolu pořád dost krátce, abychom se jeden druhému okoukali emoticon

janullii - ty jsi šikula!! já jsem taky chtěla svatební noviny a už teď vím, že se mi do nich nebude chtít emoticon) no, uvidíme emoticon co v nich zatím máš?
27. črc 2010 v 10:50  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
Registrovala se 7. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 913 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Barnstaple, Spojené království.
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
Registrovala se 7. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 913 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Barnstaple, Spojené království.
 My jsme spolu 4 roky a takova ta prvotni zamilovanost to uz neni, ale prijde mi, ze ted je to jeste hezci.... poznavani uz mame za sebou, vim, jaky ma Matt mouchy a naopak v cem je perfektni, ze je to cestny clovek a muzu mu 100% verit, i po tech 4 letech se k nemu moc rada pritulim a mam radost, kdyz prijde a da mi pusu, rekne mi ze mi to slusi, tesim se na to, co mame pred sebou .... miluju ho tak nejak jinak nez na zacatku a myslim, ze je to mnohem vetsi laska. emoticon Zrovna vcera mi od nej prislo "prani", ktery vtipnym zpusobem popisuje, jak a kdy mu moc chybim. Hezci jsem nikdy nedostala. emoticon Tak jeste 30 dni a budeme moct byt zase spolu, bavit se vecer o svatebnich planech jako vy, nasnidat se spolu, kouknout vecer na film.... taky jsem se nejak rozneznila. emoticon
27. črc 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 No šikula, jsem teprve na začátkuemoticon Začala jsem našim seznámením..docela jsem se u toho i pobavila..no a dál shromažďuju fotky svatebčanů a ke každému píšu vtipný komentář,takže jsem opravdu jen na začátku..už mám i nějaké materiály které použiju..Když je dělám z předstihem,tak to snad zvládnu,jinak by se mi taky nechtělo..

Bibi:tak to je hezký,je krásný se vdávat z lásky!!a kde máš chlapa,že jsi tak dlouho sama?já jsem na to docela zvyklá,ten můj jezdí kamionem a je doma víceméně na víkendy, o to jsme si vzácnější a užíváme si pak každou chvilku..no taky jsem se nějak rozepsala emoticon
27. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
 januli: v Edmontonu u rodicu, na 3 mesice... odletel 4. cervna. Frnkne mi takhle vzdycky na leto, protoze tam pres prazdniny pracuje. Nicmene uz mu zbyva jenom jeden rok skoly, tak pristi rok snad uz prozijeme nase prvni spolecne leto. emoticon
27. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso_123 (31 r.)
3
Registrovala se 26. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 602 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Hulín, Region Kroměříž.
  • Svatba byla 14. července 2012
    Holešov, Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
picasso_123 (31 r.)
3
Registrovala se 26. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 602 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Hulín, Region Kroměříž.
  • Svatba byla 14. července 2012
    Holešov, Region Kroměříž
 Ahoj holky, taky uz jsme s pritelem vyhledli toto datum. Jen jsme jeste oficialne nic nezarizovali, chceme svatbu v kostele. Znama ji budde mit o tyden driv a byli se ptat na urade a tam rikali, ze tak dobre jeste neplanuji, tak uvidime, jak pochodime my. mame v umyslu zajit vse objednat co nejdriv. myslim ze neni moc brzy na planovani, protoze nejdulezitejsi je mit zajisteny obrad, hostinu a kapelu a pak zbytek se doaldi, ale muzeme si vybirat pak by jsme museli brat to co zbyde. Tak doufam, ze nam to vyjde a ze tento den bude nasim nejstastnejsim v zivote emoticon
27. črc 2010 ve 12:53  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
scvrcek
23
Registrovala se 14. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 1361 příspěvků a 1 album. Má 21 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
scvrcek
23
Registrovala se 14. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 1361 příspěvků a 1 album. Má 21 přátel.
 tak, a mám problém...fotograf, kterého jsme chtěli, a kterému jsem dneska napsala, má od včerejška (!!!!) jediný náš termín pro příští rok obsazený...... to mě fakt tak namíchlo...emoticon jak by bylo všechno jednodušší, kdyby na matrice termín potvrdili už dávno, takhle se člověk bojí něco objednat a pak je pozdě....
27. črc 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 bibi:tak to je opravdu daleko:( tak snad ti to čekání na něj co nejdříve uteče a budete zase spolu..ještě že existují telefony a skypy,jinak bych to každotýdení odloučení těžko zvládala..

scvrcek:tak to mi je líto,tak snad najdeš nějakého dobrého..
27. črc 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
scvrcek
23
fotoportrét
fotoportrét
scvrcek
23
 janullii: líto mi to je dvojnásobn, protože já mu psala v sobotu, ale poplatla jsem emailovou adresu, takže si za to můžu sama...dneska už má plno emoticon
27. črc 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
 picasso: matrika a kostel neni to stejny, nam ten termin rezervovali v kostele rok predem bez problemu emoticon
svrcek: a co to bylo za fotografa, jestli se muzu zeptat?
januli: presne... vubec si nedokazu predstavit, jak to driv pary bez te moderni technologie zvladaly, treba kdyz sel chlap na dva roky na vojnu. Ja silim ze tri mesicu. emoticon V tydnu komunikujeme pres email a pres Skype se vidime o vikendech, kvuli casovymu posunu.

Jinak jsem koukala, kolik tu je na beremku nevest s datem 11.6.2011 .... straaaaaaasne moc! A pise nas tu jenom par. Takze vzkaz pro ty, kdo sem jenom nakukuji - koukejte se holky pridat, v jednote je sila!!!! emoticon emoticon
27. črc 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 svrcek: tak snad jeste nekoho dobrého objevíš..není jednoduché sehnat dobrého a kvalitního fotografa ale budu držet palečky!!
27. črc 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
scvrcek
23
fotoportrét
fotoportrét
scvrcek
23
 bibicz: byl to Petr Čepek, není asi zas tak super a známý, ale je blízko od nás a myslím, že o fotkách mám představu jasnou, takže mi ani nejde o to, aby měl sám nějaké nápady, spíš prostě jen aby tam někdo byl.....ještě mám v záloze jednu holčinu, co nefotí venku, ale snad se mi ji podaří přesvědčit...
27. črc 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 bibi: taky si to nedokážu představit,jsme denně v kontaktu a kdybych o něm jen den nevěděla,tak bych asi zešílela..
27. črc 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
Registrovala se 16. února 2010 na beremese.cz. Přidala 682 příspěvků a 1 album. Má 46 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 7. května 2011
    ČELADNÁ-hotel U Holubů, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
Registrovala se 16. února 2010 na beremese.cz. Přidala 682 příspěvků a 1 album. Má 46 přátel. Region Brno.
 holky jsem smutná :( protože mi vůbec nedochází že se vdávám měsíc před vámi:( pořád mám zafixované datum 11.6. :( založila jsem diskuzi s mým datem, ale zatím se nikdo nepřidal :( s kým to budu prožívat :(
27. črc 2010 v 15:00  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 Však to prožívej s námi..budeš nám pak udílet cenné rady jako vdaná paníemoticon
27. črc 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
Registrovala se 8. května 2010 na beremese.cz. Přidala 1097 příspěvků a 5 alb. Má 28 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 16. července 2011
    Trnava u Zlína, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
Registrovala se 8. května 2010 na beremese.cz. Přidala 1097 příspěvků a 5 alb. Má 28 přátel. Region Zlín.
 mrazulka: Děkuju moc za pochvalu!!!!
Leni, taky děkuju, u nás to nebylo až tak romantické,ale vlastně svým způsobem jo. Ležím doma se zánětem průdušek, takže všude léky, posmrkané kapesníky, ráno jsem si dala česnečku a zalezla do peřin, s přítelem jsme slavili výročí 8 let a já najednou vidím, jak přede mnou klečí. Z kapsy vyndal krabičku, kterou když otevřel, tak v ní nic nebylo. Prstýnek se zasekl ve víčku krabičky emoticon emoticon Takže jsme se u toho i nasmáli. Ale jak jsem uviděla prstýnek na ruce, tak mi stejně tekly slzy emoticon emoticon emoticon
Jinak my bydlíme s přítelem dloouho spolu, ale na svatbu půjde k rodičům (bydlí ob dům vedle nás emoticon ) a moje maminka s manželem a bráškou (bydlí v Praze) přijedou k nám a budou tady se mnou. Tatínka mám v Kanadě spolu s jeho ženou a dceruškou (bude mít rok), tak ti uvidíme, jestli přiletí.
Jinak my máme zatím jen fotografku, teď budeme platit zálohu. Místo svatby máme vybráno, ale termíny rezervují až od listopadu....No a hostinu zatím pořád pátráme a pátráme, budem muset začít objíždět a chutnat emoticon emoticon
27. črc 2010 v 15:35  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katerina86 (30 r.)
Registrovala se 19. března 2010 na beremese.cz. Přidala 81 příspěvků a 1 album. Má 10 přátel. Poruba, Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
    Poruba, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
katerina86 (30 r.)
Registrovala se 19. března 2010 na beremese.cz. Přidala 81 příspěvků a 1 album. Má 10 přátel. Poruba, Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
    Poruba, Region Ostrava
 ahoj holky, tak se k vám taky připojujiemoticon už máte některá vybárno místečko? nám se s přítelem líbí Hradec nad Moravicí, tak bychom to chtěli zkouknout. Nejprve jsem si říkala, že je fakt hafo času, pak mi ale kolegyně říkala, že se berou tedkom v říjnu a rok předem si rezervovali místo na zámku v Bartošovicích a jejich datum už bylo plné a museli zvolit jiné, tak jsem trošku dostala strach.. emoticon) takže snad to naše bude ještě volné emoticon)
27. črc 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
 Ahoj katerino emoticon vítám tě!! Přeně to co se stalo tvé kolegyni se stalo i mě! Rok dopředu bylo obsazeno :( takže se vdávám v květnu, ale tady diskutovat nepřestanu emoticon emoticon
27. črc 2010 v 18:05  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarpie
101
Registrovala se 18. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 524 příspěvků. Má 20 přátel. Lysá nad Labem, Region Nymburk.
fotoportrét
fotoportrét
sarpie
101
Registrovala se 18. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 524 příspěvků. Má 20 přátel. Lysá nad Labem, Region Nymburk.
 Ahojky tak se po delší době opět přidávám.
Čekáme na matriku, která vypisuje termíny až od září, ale zatím už máme krom fotografky zamlouvenou i mysliveckou hájenku na hostinu.
Jinak my jsme spolu letos 6 let a řekla bych, že zamilovaní jsme pořád emoticon
27. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
 Ha! No vida, jak to jde emoticon .... katerino, vitej emoticon My mame vybrano misto obradu i hostiny. Vsechno bude v Praze a uz aby to bylo. emoticon
Sarpie: jak jsi se rozhodla ohledne kyticek? Vyrabis nebo nevyrabis?
27. črc 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
 jeste jsem zapomnela na lenu: nesmutni, budes tady s nami a my se budeme tesit z tvojich kvetnovych zazitku emoticon
27. črc 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 Přeji všem dobré ránoemoticon
Tak včera jsem byla u své skoro tchýně a velmi mě překvapila svým zájmem o svatbu..nečekala jsem až takový zájem..po půl roce co jsme zasnoubený se začala zajímat emoticon
Ale jsem ráda!!
A co vaše tchýně,vycházíte spolu??Já mám hodnou tchýni se kterou si rozumim ale občas mě teda dokáže překvapit..
28. črc 2010 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katerina86 (30 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
    Poruba, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
katerina86 (30 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
    Poruba, Region Ostrava
 Dobré ranko holkyemoticon
janullii: nám moje skoro tchýně řekla, že jí je to jedno, i kdybychom se chtěli vzít jen sami a svědci, prý tam nemusí býtemoticon no sranda s ní, je fajn, taky si rozumíme a samo to tak nemyslela. potom už jen vyzvídala kde co a jak emoticon

biblicz: teda by jste rychlíci, už toho máte tolik zařízeno. my chceme hostinu v Ostravě nebo jejím okolí. uvidíme. máme pár typů,ale zatím nic jistého.
28. črc 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
 děkuji holky za podporu emoticon

janulli: já mám moc fajn tchýni i tchána emoticon rozumíme si a tchýně chce se vším taky pomáhatemoticon ale jsem ráda, protože se na sever dostanu jen občas a ona je na neschopence, tak může všechno okouknout emoticon Jinak se svatbou souhlasí a nemůžou se dočkat vnoučat emoticon

katerina86: povídej, jaké máš typy na místo svatby? Já jsem sice z Brna, ale přítel z Havířova. Svatbu budeme mít na Čeladné u Holubů. Znáš v Ostravě nějakou kadeřnici, vizážistku?
28. črc 2010 v 08:10  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 Tak to je dobře,že tchýně fungujíemoticon občas je zrovna tchýně problém,tak můžeme být rády,že jsou fajnemoticon
Štve mě,že u nás ty termíny zamlouvají až od ledna,to se do té doby zbláznim..nemůžu prakticky nic bez jistého datumu:(
28. črc 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
 Tak moje tchýně je fajn, ale má potřebu všechno plánovat, jakoby se vdávala ona. Začala nám mluvit do toho, koho si pozveme a ty zákusky pro celou vesnici.....no šílenost. Dost se mě to dotklo, všechno si zařídíme sami a nechceme, aby nám někdo říkal co ano a co ne...je to přece naše svatba!
janullii: u nás zamlouvají až od listopadu....takže na tom nejsem o nic moc líp emoticon
28. črc 2010 v 08:36  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 verisek: tak to je šílený,nechápu jak se ti do toho takhle může plést, že ji to není blbý??!do toho bych si nenechala mluvit..
no je hrozný čekat takovou dobu..tak snad nám ten termínek klapneemoticon
28. črc 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
 Právě, úplně mě to otrávilo a hned jsem hledala svatby někde v cizině u moře emoticon emoticon emoticon Ale přítel rázně zakročil, nenecháme si do toho mluvit, všechno si zařídíme sami emoticon
To je, dívám se i po dalších místech, moc mě láká Květná zahrada v Kroměříži, budeme se muset zajet zeptat, jak to tam chodí a prohlídnout si to emoticon Na zámku v Holešově to vypadá moc pěkně, dělají tam i hostiny, ale za hodinu chtějí 1300,- Kč....což je opravdu šílenost emoticon emoticon
28. črc 2010 v 08:52  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 Taky by se mi líbila svatba někde u moříčka,jen my dva ale to by u nás neprošlo a ani u rodiny..
Kroměřížské zahrydy jsou krásné a ty fotky pak..hmmmemoticon
28. črc 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš