Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukněte se tady.. http://cms.metamorphosy.cz/www/cl-850... budu si tu nechávat dělat výzdobu. paní je velice šikovná a není drahá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no po roce a půl jsme se měli brát..měla jsem růžové brýle a neviděla ho takového, jaký doopravdy byl.. a máš někde fotku té truhly? je to fakt super nápad, že bych si jí vyrobila taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fotku bude mít určitě nevěsta,tak ji sem po víkendu dám..ale nic těžkého..přišla mě na 60kč:)V práci jsem si vzala krabici od kancelářskýho papíru,oblepila čtvrtkou aby nic neprosvítalo,oblepila oranžovou organzou,nahoře udělala otvor..pak jsem ji dozdobila bílým vlizelínem a zepředu jsem tam nalepila obrázek s medvídky mee to you a jejich jména..vypadala moc hezky,tak pak pošlu foto..ještě jsem k tomu udělal knihu hostů a ta se moc zase neosvědčila:( Tak to mi je líto,ale na druhou stranu je moc dobře, že sis to uvědomila relativně včas, tak snad teď máš toho pravého!!
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě toho pravého mám a pořád mě o tom přesvědčuje:-) Teda, pěkně si mě navnadila s tou truhličkou, už asi vím, co budu dělat přes víkend:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt je to dobrá věc,všechno máš pak pěkně pohromadě a nemůže se pak stát,že by se ti něco ztratilo..kamarádce se na svatbě ztratila obálka z 5tisícema:( truhlou tomu předejdeš:)ale řeknu Ti,že jsem ji dělala 3hodiny :-D Já mám taky úžasnýho chlapa,než jsem ho poznala,tak jsem na vdavky neměla ani pomyšlení a sním mi přijde vše tak automatické a přirozené..jsem šťastná,že ho mám!
Odpovědět
Profilova fotka
Kateřina: téééda, ta kytička do fialkova hned na úvodu je úžasná x-) x-) x-)
Odpovědět
Katerina : dneska poprvé se raduji, že mám jiný termín svatby než vy ostatní, protože i mě bude dělat dekoraci, kytku... paní Dagmar Nováčková, je úžasná!! Fakt skvělá! Mrkni na www.uholubu.com. Všechny tabule, květiny atd. je její práce :) Nápad s truhličkou je super :) umím si totiž předstatvit jak nám všichni cpou do ruky obálky a jak nám to vše padá po zemi! Taky si ju udělám :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky v albu mám podobnou co jsem dělala,pro představu..
Odpovědět
Profilova fotka
lenka: to je fakt nádhera, kdy si říkala, že máš termín? že bych uvážila místo :-)) nevěděla jsem,že tam dělají i obřady, v přírodě to je naprosto skvělé :-)) verisek: jo ty kytičky jsou krásné, mě se zase líbí ta oranžová :-N
Odpovědět
Profilova fotka
super, aspoň budu mít nějakou předlohu, jak jí udělat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak my se rozhodli pro zeleno smetanovou kombinaci, vypada to taky moooc hezky
Odpovědět
katerina: já mám 7.5.2011. Pokuď bys uvážila místo, musela bys i termín :( to nás někdo11.6. předběhl :( je tam krásně a pan provozní má velké zkušenosti, je tam svatba týden co týden. Navíc když vše zkrášlí paní Nováčková, tak je to dokonalý :) mám od paní Nováčkové kalkulaci jiné nevěsty, jestli chceš přepošlu ti to.
Odpovědět
Článek se načítá
picasso : jakou budeš mít kytičku? Já bych chtěla dekorace zeleno-bílé, ale nevím jakou kyti :( bílá je na fotkách nevýrazná :( přemýšlela jsem nad žlutými tulipány, nebo kaly, ale teď mě lákají fialovovínové kaly! myslíte holky, že by vypadalo dobře mít dekoraci zelenou a květinovou fialové kaly?? jde k sobě fialová se zelenou??
Odpovědět
Profilova fotka
lenka: to bys byla moc hodná. určitě by mě to zajímalo. jo vlastně, dyťjsi to psala, že nebylo volno. tak když tak mi to prosím pošli. :-)
Odpovědět
katerina: už jsem ti to překopírovala. ta nevěsta má růže, takže celkem drahé
Odpovědět
Profilova fotka
Lenkakvapil: prave ze kdyz budeme svatbu ladit do te zelene, tak se tam ztrati svetlounko zlute lilie a zlute orchideje, poslu kdyztak odkaz, jen nevim kde sem tu kyticku videla, ja co najdu tak radsi rychle stahuju pac si to nepamatuju
Odpovědět
picasso: pošli, nebo si ji dej do albíčka :) ráda se podívám :) asi to dopadne se žluto,aby to nebylo přeplácané! navíc když se vdávám v květnu, tak bych chtěla aby to působilo svěže a jarně :)
Odpovědět
Profilova fotka
http://photo-kvetinysandra.ic.cz/inde...
Odpovědět
Profilova fotka
http://photo-kvetinysandra.ic.cz/inde... http://photo-kvetinysandra.ic.cz/inde...
Odpovědět
Profilova fotka
lenkakvapil: album jeste nemam zarizene, ale urcite se do toho brzy pustiim, tady tyto kombinace se mi libili moc, nejak v takovem duchu bych to chtela
Odpovědět
picasso: díky, ta prostřední je pěkná! Já bych chtěla spíš jeden druh květu, než míchanou. Asi budou nejlepší žluté kaly s bílýma
Odpovědět
Profilova fotka
Leni: fialová a trávově zelená je skvělá kombinace. My jsme teď předělávali ložnici, mám ji právě v těchto barvách a vypadá to úžasně. Takže této kombinace se vůbec neboj a jdi do toho :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak mi právě napsali z Kroměříže ze zámku, paní, co to zařizuje má dovolenou, ale můj požadavek má už přeposlaný a hned jak se vrátí, vyřídíme to. Tak se modlím, aby měli volno!! A taky doufám, že to nebude stát majlant x-) x-) Tady na zámcích jsou docela palety za pronájmy, tak uvidíme.
Odpovědět
verisek: děkuji za povzbuzení :) je pravda, že i zelenofialové líčení mi sluší :) asi si koupím ty fialové kaly domů, zelenou organzu a budu na to koukat dokuď nezvadnou a uvidím, jak se mi to bude líbit :) :) Držím place s Kroměřížem!!! Bude to tam dražší určitě, ale stojí to za to :)
Odpovědět
Ahojky, ne ne také už pomalu, ale jistě plánujeme, a i když s takovým předstihem cítím jak jsem nervózní a jak se s přítelem nemůžeme na ničem domluvit, takže je to časová rezerva, tak akorát ;-) , snad to všechny přižijem ve zdraví :-D
Odpovědět
svobka: nikdy není brzo :) ty přípravy jsou nejkrásnější :) zdravím tě tady:)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: Kytičky ještě ne, byli jsme na dovolený, tak jsem se ještě nestihla kouknout po materiálu, ale teďka se do toho už pustím. Nečekaně budeme asi kupovat byt, tak se nám to ještě trošku zkomplikuje, ale snad to zvládneme. Jinak se jedeme v sobutu kouknout na kapli do Kostelce, když se nám nebude líbit, tak asi vyhraje Viniční altán.
Odpovědět
Profilova fotka
Lenka: Leni, tak díky za n rozpočet no sama tak nějak počítám, že tu bude něco stát, ale přes 10tis. bych se nechtěla přehoupnout, no uvidíme, jak nám to paní Nováčková vypočítá :-)
Odpovědět
katerinka: no ono asi záleží na druhu květu, ale na tomhle se nedá šetřit :) myslím si, že do 10tis. to bude určitě :)
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak, hlavně když je to jednou za život:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?