Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak snad to dopadne,tak ať tam hned dnes zajde..a vy jedete autem na dovču?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Jen co se vyspí, tak ho tam vyšlu, je po noční. JJ jedeme autem
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji raději jo,ať máte klid..tak hlavně opatrně,tento víkend bylo hodně nehod,ty začátky prázdnin mě vždycky děsí!
Odpovědět
Profilova fotka
Jupíííííííí papíry se našly..........pod gaučem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@betka20 Ahojky uteklo to a fotečky krásný máte ;-) @mrazulka věřím že je to náročný taky se too bojím jestli se nám zadaří jak to dám s malým @mrazulka fotky super ;-) @janullii nemám čas sem tolik chodit ted toho bylo moc ale nakukuju sem a čtu tvé přípravy neboj ;-) @mrazulka gratulka super zpráva x-) x-) x-) x-) x-) ooo jak ti závidím
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky moje, tak svoboda řádně zapitá, ač nám počasí nepřálo, byla zima, ale v sobotu aspoň nepršelo, takže jsme až do rána večírkovali u ohně a bylo to super...až na to ráno v neděli :-D U nás už finišují přípravy, největší shon bude příští týden, všechno domluvit a doladit...no potěš :-D No a za týden v sobotu hurá na to...hlavně, ať je pěkně!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky @verisek.s super že sis rozlušku užila už se ti to blíží co???letí to zachvilku i janulli
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) @verisek.s no už to máš příští sobotu,to je mazec:) to my budeme rozvážet koláčky a ty už budeš stát u oltáře:)Tak si užij poslední přípravy,pak už ti zbydu úúplně sama:( super že se rozlučka vydařila,zrovna ji teď plánuju,tak snad taky vyjde:) no a už máš vše připravené?? @antana123 tak už ses vrátila?? no letí to hrozně máš pravdu,příští víkend rozvážíme koláčky,vyzvedáváme prstýnky,no už taky finišujeme a čekáme na ten krásný den:)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s, @janullii: holky, já vám tak závidim, že tu svatbu máte ještě před sebou... v dobrém samozřejmě. :-) Veru, můj poslední týden byl šílenej, měla jsem toho strašně moc, ale to asi taky proto, že tady odsud jsem ty poslední záležitosti zařídit nemohla a pak jsem toho měla strašně moc najednou. Tak držim pěsti, ať je to u tebe trochu klidnější a všechno zvládáš. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz však nám to taky uteče jako voda..jsem unešena z vašich zážitků,fotek a videa,připadá mi že jste to měli naprosto dokanalý:) Doufám,že si taky odnesu jen ty nejlepší pocity a krásný vzpomínky..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii: určitě, zvlášť jestli budete mít okolo sebe lidi, kteří vás mají rádi a vaší svatbu si budou užívat a prožívat ;-) jéé, a děkuju za pochvalu ... dokonalý to bylo téměř, malé chybičky by se našly (včetně šíleného pana faráře), ale to k tomu asi patří... dneska nám kameraman posílá celé video, tak netrpělivě čekám, určitě bude spousta záběrů překvapením, protože já si z toho dne pamatuju prd :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz když jsme vybírali hosty tak jsem vůbec nekoukala na to,jéé ty bychom měli pozvat a tyhle taky..volili jsme skutečně naše nejbližší z kterými rádi trávíme čas a je nám snimi dobře,tak doufám že si to užijí s námi:)no nemáš za co,myslím že jsi to tady měla nejlépe připravené a měla jsi velké štěstí na fotografa i kameramana:) je to vzpomínka na celý život!Tak to určitě budeš koukat:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj děvčata, tak u nás dnes vyvrcholí přípravy na svatební cestu. Ještě nemáme nic sbalené, tak snad to tu nějak pofackujem. Ještě mi psal táta, že dneš přiletí z Kanárů a že by nás rád viděl, než odjedeme, tak jsem zvědavá, jak to všechno stihnem. A ve 3:00 v noci vyrážíme, tak nám držte palce, ať dojedeme v pořádku. @janullii Už se ti to opravdu blíží, doufám, že se náležitě těšíš :-) . Užívej si poslední přípravy, těším se, až budeš vyprávět, jak krásně jste si to užili. @bibicz Fotky i videa máš opravdu dokonalé, vybrala sis lidi, kteří odvedli výbornou práci a budete mít krásné vzpomínky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Ahojky Kačí:) no jo vy už frčíte na líbánky 8-) tak to Vám přeji šťastnou cestu a když se zadaří tak aby jste přijeli ve třech ;-) těšim se na vyprávění a nějaké foto..:) no už jen dolaďujem a já přemýšlím co bych ještě koupila a vyrobila:) už čekáme jen na prstýnky a jsme připraveni k akci..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tak to je super, jsem na vaše prstýnky zvědavá :-) . A děkujeme, snad to tam bude fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji to já taky..byl to docela boj,mě se líbí víc hranatější,Péťovi zase oblejší..no ale vybrali jsme tak už se těšim:) akorát jak mám hubené prsty a jsem zvyklá na jemnější prstýnky tak těch4,5mm mi přijde robustní ale asi jde jen o zvyk.. no a vy máte v pondělí měsíční výročí:) toto ale uteklo:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tak hlavně, že jste vybrali. U nás to bylo jen na mně, tak to bylo jednodušší. No vidíš, výročí máme ¨, to bysme měli na dovče oslavit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak tos měla jednodušší:) no to oslavte a pořáádně:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii: já mám, myslim, taky 4.5mm, krátký prsty a prstýnek vypadá moc pěkně ... budeš spokojená, uvidíš ;-) já se teď musim dát do přebírání toho, co nám zbylo po svatbě... spoustu dekorace jsme se zbavili už na místě, ale mám tu ještě pár krabic, které musim probrat. Zítra se na to vrhnu ... dneska probíráme věci, co si Matt vezme příští víkend s sebou... stěhuje se mi necelých 600km za prací, tak budeme nějaký čas oddělení. Snad mi v práci čas od času povolí pracovat z domova (od Matta), abychom taky mohli být občas spolu.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj děvčátka, moc vás zdravím! těhotenství mě zmáhá, a to poměrně dost.. jsem prakticky nepoužitelná.. už aby to bylo za mnou nebo aspoň ten příšerný první trimestr.. nechci se ale samozřejmě rouhat, vím, kolik holek by za to, aby byly těhotné, daly cokoliv.. na miminko se moc těšíme, ale těhotenství mě ubíjí.. je mi zle, jsem unavená, nasraná :-D, nic se mi nechce, domácnost leží ladem, jsem ko.. těhotenství s honzíkem jsem teda snášela mnohem lépe.. @janullii - my máme 6 mm a vypadají v pohodě, můj brácha mají 4 mm a taky jsou krásné, takže neboj, budou perfektní!!!! @bibicz - 600 km? ty bláho.. a jak dlouho budete takhle odděleni? @mihaji - krásnou svatební cestu přeji!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka: rok :-(, ale třeba se nám nějakým zázrakem podaří na dálku otěhotnět :-D a to bych pak zůstala během těhotenství doma, tzn. mohli bychom být spolu. Přeju hodně síly, určo to zvládneš a s domácností bych si nedělala starosti - ta počká ;-) V kterým jsi měsíci/týdnu? Od kdy je vlastně těhotenství vidět na testu z lékárny?
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz - :-( bude získávat praxi a pak si najde něco blíže? a budete zůstavat i nadále v polsku i po otěhotnění a následně po dobu mateřské? poláci to nemají s mateřskou zrovna nejlepší :-( 20. týdnů a nashledanou :-( máme polskou pobočku a kolegyně byla stejně těhotná jako já, tak jsme se o tom bavily.. budu držet palce, aby se otěhotnět podařilo!! kdy je vidět? no, to přesně nevím, vždy jsem si dělala test při zpoždění menstruace nebo tak nějak okolo toho termínu, takže jsem byla cca ve 4.týdnu.. a ta druhá čárka byla ještě světlá, takže myslím, že asi dříve by to ukázat nemuselo, ale můžu se mýlit.. viděla jsem reklamu na nějaký těhotenský test, že prý ukazuje, i ve kterém týdnu ta žena je, ale zda to tak funguje, to netuším :-) na gynekologii je dobré jít až tak v tom 7.týdnu, kdy už je vidět i srdeční činnost miminka, kamarádka šla dříve, doktor nic neviděl a řekl jí, že těhotná není, ikdyž byla.. takže není třeba spěchat.. s tou domácností se to snažím přehlížet, ale jsem ve znamení panny, takže mě to dost rozčiluje :-D, ale fakt nemám sílu.. jsem v 9. týdnu, tak snad ještě tak dva až tři týdny a bude líp.. ještě máme i nemocného honzíka, takže veselé :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka: on bude jako doktor na roční stáži, kterou mu zajistila teta na klinice, kde ona sama pracuje ... mělo by to být finančně výhodnější než tady v Poznani. Po tom roce plánujeme opustit Polsko, ale ještě nevíme přesně, kam se vrhneme. Bude záležet na tom, kde Matt sežene práci. Tzn. s mateřskou vůbec nevim.... s tim Polskem, záleží, jak se na to podíváš. Po celou dobu mateřské, tj. před porododem a 5 měsíců po porodu dostáváš 100% platu, což v ČR neni. Musim to propočítat, kde se mi případně vyplatí pobírat mateřskou víc. Jak je to přesně v ČR? Já bych osobně chtěla, aby se mimi narodilo jinde než v Polsku, ale ve finále to bude jedno, hlavně, že bude zdravý a já taky. ;-) Díky za info ohledně toho testu... a to je teda zajímavý s tim doktorem, který tvrdil, že kamarádka těhotná neni. Člověk by myslel, že tam ti řeknou na 100% a ono ne. Jsem teď koukala, že existují i ovulační testy ... ty jo, to abych začala hledat a číst, co a jak vlastně funguje. Kdo se v tom má vyznat. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz - v ČR je po dobu mateřské, což je 28 týdnů, 70 % z platu a pak jdeš na rodičák.. ten je podle toho, jak si ho zvolíš, ale teď se to má nějak měnit.. jinak to bylo tak, že na 2 roky bylo 11400,-, na 3 roky 7600,- (to mám já) a na 4 roky něco kolem 4 tis., k tomu si můžeš normálně přivydělávat, kolik chceš.. jinak mě to třeba naše personalistka udělala tak, že jsem nakonec dostávala mateřskou vyšší než plat.. :-) nějak to tam vykutila s dovolenou a přesčasy a vyšel mi lepší průměr.. kouzelnice :-) v polsku a i v jiných zemích dejme tomu dostáváš více v době mateřské, ale pak musí miminko do jesliček a třeba mu není ještě ani rok.. :-( v tom je náš systém opravdu hodně velkorysý.. až se nám narodí druhé miminko, tak přemýšlíme, že honzíka třeba na 1 den v týdnu dáme do soukromých jesliček, aby byl mezi dětmi a já mohla chodit s mimi třeba plavat, ale to uvidíme.. problém bude se školkou, maminky, které jsou na mateřské s mladším dítkem, nemají příliš šanci, školky jsou přeplněné :-( aspoň tady v ostravě, a přednost dostávají maminky, které jdou do práce.. hlavně to moc nestuduj, jak to vlastně funguje :-) zatím se jen oddávejte té příjemné záležitosti :-D ovulační testy zatím hoď za hlavu.. :-) jinak moje gynekoložka říká, že pokud je test pozitivní, tak je žena těhotná nebo aspoň v tu danou chvíli byla.. tak to jsem sama zvědavá, kde nakonec zakotvíte :-) hlavně, aby se vám tam dobře žilo a bylo vám dobře.. ať se mattovi na stáži líbí, a ať jste spolu, co nejvíce!!
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka: jj, holky se tu vracejí do práce po půl roce anebo zůstávají doma bez příjmů, šílený... já osobně si to nedokážu představit... no musíme to pak, až to bude aktuální, pořádně promyslet a pozjišťovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz - taky si to nedovedu představit.. ta moje polská kolegyně začala chodit do práce cca po 8 měsících, ale jen na poloviční úvazek, střídají se s manželem, teď je těhotná podruhé, ale už dále než já.. já jsem začala mít potřebu pracovat, když měl honzík asi 10 měsíců, být užitečná i někde jinde než při výměně plenek, nakonec jsem začala pracovat v jeho roce a půl a vyhovovalo mi to, že to bylo jen na pár hodin, teď už zase nepracuji, není pro mě práce, a jsem momentálně ráda, ale bylo mi to líto.. bohužel jsme jediná země, kde je to takhle a čekám, kdy nám to zkrouhnou.. však uvidíte, zatím jen plánujete a jak píšeš, pořešíte, až to bude aktuální :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) @bibicz no jsem na ně už zvědavá, v pátek si pro ně jdeme:) v sobotu rozvážíme koláčky,už se to blíží:)teda,tak na rok 600km pryč? to je teda mazec,to je velká zkouška na začátku manželství!ale určitě to váš vztah posílí a budete si užívat každou volnou chvilku kterou budete mít..Mě Péťa jezdí na víkendy domů a už přes tři roky se na sebe pořád těšíme a jsme si vzácní:) Jinak budu držet palečky ať se vám mimi podaří co nejdříve ;-) @mrazulka Gábi,tak snad bude už brzy dobře a budeš si těhotenství jen užívat:)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji krásnou svatební cestu přeju ;-) @janullii máme 5mm prstýnky @bibicz týjo taková dálka @mrazulka tak tě to zmáhá jo ale takhle mi bylo u Šimonka ještě že sem byla na neschopence nebyla bych schopná vůbec chodit do práce
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 - u honzíka mi bylo taky špatně, od 10.týdně jsem i zvracela, ale do práce jsem statečně chodila :-) teď je mi druhý den dobře, ale u honzíka se mi to stalo taky, 2 dny mi bylo dobře a pak jsem začala zvracet, tak snad to nebude mít stejný scénář! :-) @janullii - myslím, že u užívat si to moc nebudu, já moc nejsem ten typ, který si myslí, že těhotenství je nejkrásnější období v životě ženy :-) prostě to jinak nejde, už aby to bylo za mnou a miminko bylo na světě :-) moje kamarádka je ve 34.týdnu a nejraději by si to dala repete, ale já fakt ne.. prostě to beru tak, že čekám miminko, těším se, ale z těhotenství se rozhodně nerozplývám :-) ono vlastně teď na tom karlovarském festivalu se na totéž ptali té milenky od soukupa a ona taky říkala, no, že nejkrásnější období si nepředstavuje tak, že má hlavu v záchodové míse :-) takže tak nějak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka tak ono asi zaleží na tom,jestli ti je právě dobře nebo ne..někdo třeba nemá nevolnosti žádné a tak si to i užívá,někdo bohužel ne..ale neboj,uteče to jako voda a mimíska budeš držet v náručí:) @antana123 jéé ty máš Šimona? to jméno se mi hrozně líbí,pořád tvrdim že jestli budeme mít dva kluky tak jedině Šimona a Matouše:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?