Menu Forum

Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

11. čer 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
Registrovala se 30. prosince 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 1142 příspěvků. Má 20 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 11. června 2011
    Slezská Ostrava, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
Registrovala se 30. prosince 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 1142 příspěvků. Má 20 přátel. Region Ostrava.
 my jsme teda ještě nikde nebyli, nakonec plánujeme asi krétu, přelom srpna a září, protože pak jede mireček na 5 dnů pracovně do dubaje.. musíme ale ještě vyřídit honzíkovi pas.. my se budeme taky jen válet u moře a v rámci možností odpočívat! mě už snad v té době bude dobře, tak věřím, že to bude fajn.. honzík už si hodně vyhraje sám, třeba se mu tam bude i dobře spinkat a bude spát celou noc! jinak už spí 6 nocí bez pleny emoticon
18. črc 2011 v 11:31  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
Registrovala se 10. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1502 příspěvků. Má 38 přátel. Region Liberec.
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
Registrovala se 10. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1502 příspěvků. Má 38 přátel. Region Liberec.
 @mihaji no my máme rádi ostrovy,půjčíme si skútra nebo silnější motorku a objíždíme si své pláže a většinou jsme každý den jinde..nejsem přímo tip že bych si lehla k moři a dva týdny jen ležela..taky to mám ráda ale tak jeden den a pak zase někam pryčemoticon

@bibicz no je fajn,že jste si to užili! a to jste už odloučeni?to byla teda rychlost..tak snad to nějak zvládneš!!

@mrazulka jéé kréta,taky bych hned jela,tak snad ti bude už dobře a užijete si to na plno!Kamarádka zrovna taky vyřizuje pas pro malou..no tak to je dobrej že už spí bez plýnky emoticon
18. črc 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mihaji
10
Registrovala se 1. února 2011 na beremese.cz. Přidala 1306 příspěvků. Má 66 přátel. Praha , Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
mihaji
10
Registrovala se 1. února 2011 na beremese.cz. Přidala 1306 příspěvků. Má 66 přátel. Praha , Region Praha.
 @mrazulka To je tedy opravdu šikulka emoticon . Krétu budete mít fajn, já Řecké ostrovy a Řecko vůbec miluju.

@janullii Taky mám ráda ostrovy. Mně nejvíc vyhovuje asi dovča u moře kombinovaná s výlety, zaštítěné cestovkou, kdy nemusím nic moc řešit, ale jenom ležet u moře taky nevydržím.
18. črc 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 @janullii - my jsme si z kréty přivezli honzíka, takže předpokládám, že tam bude jako ryba ve vodě emoticon já mám sice honzíka zapsaného v pasu, když to loni ještě šlo, ale ten mám ještě na staré jméno emoticon takže až si půjdeme příští pondělí pro občanky, tak to musíme pořešit..

@janullii
@mihaji - my moc na výlety s honzíkem nee, jednak si myslím, že by ho to příliš nebavilo a hlavně se snažíme i na dovolené dodržovat jeho režim, ty děti to prostě potřebují a my mu ho nechceme zbytečně rozházet, takže budeme jen odpočívat, potřebujeme to jako sůl emoticon ano, je šikovný! ani jsem nečekala, že to půjde tak jednoduše a samo emoticon
18. črc 2011 ve 12:28  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mihaji
10
fotoportrét
fotoportrét
mihaji
10
 @mrazulka To je jasné, s malým dítětem je ta dovolená něco úplně jiného. emoticon
18. črc 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 @mihaji jj není nad řecké ostrovyemoticon tam se vypravíme až příští rok,letos nám to baráček opravdu nedovolí..

@mrazulka ptala jsem se jak to chodí a prej se musí nejdřív na kraj zažádat o osvědčení že je dítě občanem ČR s pak teprve pro pas a jelikož maj dlouhé doby tak bych zašla co nejdříve..
18. črc 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 @janullii - jo, jo, já vím.. už jsem na to koukala.. zajdeme tam hned příští pondělí..

@mihaji - no, ono to není moc dovolená emoticon spíš jen změna prostředí emoticon
18. črc 2011 ve 14:26  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mihaji
10
fotoportrét
fotoportrét
mihaji
10
 @mrazulka Chápu emoticon Aspoň budete všichni pohromadě na krásném místě a budete si moct společně užívat emoticon
18. črc 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 @mihaji - určitě se těšíme.. na konci měsíce vybereme nějaký last minute a pofičíme.. těším se, že si lehnu pod slunečník a budu koukat na moře, zatímco si moji kluci budou hrát v písku emoticon a hlavně se těším na to, že už mi nebude špatně!!!!!!!!!!!!! emoticon už počítám dny emoticon počítám, že mě to bude trápit ještě tak 14 dnů..
18. črc 2011 v 15:25  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ptjj
17
Registrovala se 17. září 2010 na beremese.cz. Přidala 1624 příspěvků a 1 album. Má 55 přátel. Region Strakonice.
fotoportrét
fotoportrét
ptjj
17
Registrovala se 17. září 2010 na beremese.cz. Přidala 1624 příspěvků a 1 album. Má 55 přátel. Region Strakonice.
 to je sranda, jak teď všichni máme zase stejný "bloky" zájmů, svatebky a mimča emoticon
já sem teď přes den nemůžu, v práci nám monitorují přístup na net, tak vás vždycky jen tak prolítnu zběžně večer emoticon
@mrazulka Gábi, až děti vyrostou a nebudou s vámi chtít už jezdit, tak tě bude ještě mrzet, že si můžeš "dovolit" dovolenou emoticon ale chápu, že to je náročný a zvlášť když k hlídání malýho je ti ještě špatně, určitě to brzy přejde a pak už to budou jen samá pozitiva emoticon
V Řecku jsem nikdy nebyla, i když bych ráda, ale už jsem manžela dvakrát uprosila, že nepojedem do Skotska, kam on touží, a prosadila si něco jinýho, takže destinace příští dovolené je víc než jasná emoticon Ale i do Skotska se ráda podívám, jen tam není nic moc počasí emoticon Jsem zvědavá, kdy ta příští dovolená vůbec bude. Jestli vyjde nějaké mimčo a pak ještě stavba, tak na to nebudem mít ani čas, ani penízky. Uvidíme.
18. črc 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
Registrovala se 8. května 2010 na beremese.cz. Přidala 1097 příspěvků a 5 alb. Má 28 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 16. července 2011
    Trnava u Zlína, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
Registrovala se 8. května 2010 na beremese.cz. Přidala 1097 příspěvků a 5 alb. Má 28 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 16. července 2011
    Trnava u Zlína, Region Zlín
 Tak jsem nasázela do albíčka prvních pár foteček od známých emoticon
18. črc 2011 v 17:46  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 @ptjj - až mému prvorozenému synovi bude 18 let, tak mi bude necelých 51 a mému muži o rok více, budeme šťastní, že už se svými stařečky na dovolenou nebudou chtít jet emoticon je třeba pak začít odpočívat, abychom se vůbec dožili důchodu emoticon ale jasně, že nám to bude líto.. a je to strašně náročné.. dneska mi je hodně špatně, ale už vím, že to nebude trvat dlouho, a že musím vydržet.. a strašně se těším, až to přejde, protože už jsem fakt hodně vyčerpaná.. ve skotsku bude určitě taky moc hezky!

@verisek.s - moc ti to, princezno, slušelo emoticon
18. črc 2011 v 19:48  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 Dobré ránoemoticon

@verisek.s moc ti to slušelo Veru a moc se mi líbila výzdoba!

já jdu dnes na zkoušku účesu a líčení tak jsem zvědavá,včera jsme domluvili vše s kuchařem,takže ještě zamluvim kytičky a už budu jen čekatelkaemoticon
19. črc 2011 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mihaji
10
fotoportrét
fotoportrét
mihaji
10
 Dobré ránko emoticon

@ptjj Taky jsem si říkala, jak jsme se pěkně všechny přesunuli od téma "svatba" na dovolené a na dětičky emoticon . My se v dovolené střídáme, jednou hory, jednou moře. Myslím, že příští dovolená, pokud nepřijdou děti, bude do Norska, ale taky záleží na financích. Tak uvidíme. Možná to zase budou Čechy emoticon.

@mrazulka Je mi líto, že ti je tak zle emoticon , tak se drž. Aspoň máš před sebou vidinu, že se to brzy zlepší a pak už bude dobře a budete se všichni těšit na nový přírůstek.

@verisek.s Byla jsi opravdu krásná a vše kolem taky. Už se těším na další fotečky.

@janullii Jsem zvědavá na výsledek, čekatelko emoticon . Já jdu zítra ke kadeřnici, tak jsem zvědavá, s čím odejdu emoticon
19. črc 2011 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 no tak to jsem zvědavá jestli se k vašim tématům po svatbě taky přidám..mimi teď ještě nechceme tak to aspon můžu svámi sdílet..
si asi pak založíme nové téma,hmm?
19. črc 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mihaji
10
fotoportrét
fotoportrét
mihaji
10
 @janullii Tak ty ještě s miminkem tak pospíchat nemusíš emoticon . Jen aby nám to netrvalo tak dlouho, že nás ještě doženeš emoticon
19. črc 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 @mihaji - bude líp emoticon jsem v 10.tt, věřím, že příští týden už budu jen krůček od toho, že se ráno probudím, budu se cítit aspoň trošku odpočatá, s nějakou energií, a že žaludek bude zase ve formě emoticon

@janullii - myslím, že o svatbě se asi nedá kecat pořád emoticon, přirozeně přecházíme do téma ze života emoticon ony nás kdyžtak adminky zastaví emoticon

musím říct, že jsem dneska najela na koníka, po hodně dlouhé době, zaktualizovala jsem svůj stav a beremko je taky někdy mazec, co se tady řeší a jaké výrazy se používají atd., ale koník - to je teprve maras, že to tak musím říct.. až jsem se z těch zdrobnělin a všeho kolem dětí málo osypala a to jsem sama matka..
19. črc 2011 v 11:58  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 @mihaji no právě ale doufám že vy všechny co se snažíte tak budete mít dřív než já..já si ještě tak dva roky počkámemoticon

@mrazulka tak to máš pravdu postupně budeme přicházet na jiná témata a pak se všechny sejdem v cukrárně na rakvičceemoticon
19. črc 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mihaji
10
fotoportrét
fotoportrét
mihaji
10
 @mrazulka Taky jsem na koníka nakoukla a někdy nestačím zírat. Myslím, že to je nejlepší cesta zmagořit, pokud se snažíš o dítě a zrovna rychle to nejde. Další, co mě překvapuje, jsou fotografie, které některé uživatelky zveřejňují. Ale ono je to jako se vším, nic se prostě nesmí přehánět.
Zase na druhou stranu se tam dá určitě najít odpověď na spoustu otázek.
19. črc 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 @mihaji - to určitě dá.. když byl honzík maličký, tak jsem tam chodila na dobré rady, ale za ty 2 roky se ho teda hodně změnilo.. no. zrovna dneska jsem narazila na hodně zajímavé těhotenské fotografie jedné budoucí mamky, byla tady i na beremku, a byla teda nahoře bez.. emoticon
19. črc 2011 ve 13:16  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 jinak já tam mám pár fotek, které jsem tam vložila, když byl honzíček ještě miminko emoticon mám je tam asi do nějakého 8. měsíce jeho věku, jestli se chcete kouknout emoticon
19. črc 2011 ve 13:18  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mihaji
10
fotoportrét
fotoportrét
mihaji
10
 @mrazulka To jsou třeba právě fotografie, které mi přijdou natolik soukromé, že bych je určitě nikde nevystavovala, ale to je každého věc.
Na Tvoje fotky jsem koukala, jsou moc krásné. Nejvíc odvařená jsem z těch, na kterých jste s Honzíkem spolu. Je vidět, jak moc ho máš ráda a jak jsi šťastná, že ho máš. emoticon
19. črc 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ptjj
17
fotoportrét
fotoportrét
ptjj
17
 @mrazulka to mi povíej, Gábi, na koníka jsem taky zběžně mrkla a ty zdrobněliny jsou něco strašného, mám z toho osypky..........ty maminy mají úplně vykojený mozky, doufám, že takhle taky nedopadnu a třeba na tobě vidím, že se da zustat normalni emoticon.......jdu se mrknout na tvé fotky emoticon
19. črc 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 @mihaji - já jsem, kači, hrozně dlouho čekala.. pořád jsem neměla pořádný vztah, resp. jsem měla vztah bez budoucnosti, takže vlastně žádný, a už mi bylo přes třicet.. mirečka mi seslalo samo nebe! a během 3,5 let jsem porodila, otěhotněla znovu a vdala se emoticon ať to máme hezky chronologicky za sebou emoticon jinak spoustu fotek je na facebooku emoticon mám tam jednu fotku ještě i s bříškem, no spíš s hoodně velkým břuchem emoticon takže já jsem fakt šťastná, že kluky mám, a že mám konečně rodinu, tak jak jsem si to vždycky přála, ikdyž jsem si musela počkat..

@ptjj - nedopadneš, neboj emoticon některé maminky totiž zapomínají používat selský rozum a pak to takhle dopadá.. já jsem šílela z kojení, páč jsem chtěla být správná matka, která kojí, a nešlo mi to.. až se narodí druhé, tak na celé kojení kašlu, když půjde, super, když nepůjde - i my a honzík vyrosl na sunaru a jsme všichni spokojení a bez nervů emoticon já jsem taky prožívala každý zoubek, každý pokrok, který udělal, zapisovala jsem si to do takové té knížky, aby děti měly památku, a taky používám mateřský plurál, nevadí mi to, ale docaď pocaď emoticon
20. črc 2011 v 07:16  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 jinak včera večer se mi ulevilo, dokonce jsem i vyžehlila emoticon né všechno, ale velkou část.. emoticon a dneska se zatím taky cítím dobře, tak snad mě ta naše fazolka nebude dnes moc trápit emoticon
20. črc 2011 v 07:18  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mihaji
10
fotoportrét
fotoportrét
mihaji
10
 @mrazulka To píšeš moc hezky emoticon , je super, že se Ti nakonec všechno splnilo a jsi s klukama šťastná emoticon . Doufám, že už tě miminko moc trápit nebude a bude Ti líp a líp. Přála by sis teď radši holčičku nebo dalšího chlapáka? Já taky dlouho čekala na pořádný vztah, předtím to za moc nestálo, takže jsem teď moc ráda, že mám Honzu a snad se i nám časem rodinka rozroste.
Jinak jsem včera byla u doktora, vyfásla nějaké hormony, které mám začít brát až 17.dne cyklu (jsem zvědavá, jestli k němu vůbec dojdu) a při další MS mám jít ještě na krev kvůli hormonálnímu profilu. Takže jsem se v podstatě dozvěděla velký kulový. Zrovna, když se rozhodneme pro miminko, tak to musí začít takhle zlobit, doteď bylo vše v pořádku, podle MS jsem si mohla téměř řídit hodinky. Tak doufám, že se to zase brzy srovná.

20. črc 2011 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 @mihaji - určitě, neboj se.. pokud doteď bylo všechno v pořádku, tak to bude určitě jen nějaký hormonální výkyv, který se brzy zase srovná do normálu.. držím palce! pro teď se loučím, jedu s honzíkem vyřizovat pas emoticon
20. črc 2011 v 07:38  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
baracudas
1
Registrovala se 3. září 2010 na beremese.cz. Přidala 355 příspěvků. Má 8 přátel. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
baracudas
1
Registrovala se 3. září 2010 na beremese.cz. Přidala 355 příspěvků. Má 8 přátel. Region Ostrava.
 Holky manželky emoticon potřebuju poradit s takovou prkotinou a vy už máte tyhle věci odbyté. Jak nejlépe uchovám koláče přes noc, aby neoschly. Jedem pro ně dnes odpoledne, ale vázat a rozvážet budem až zítra, napadlo mě dát ty koláče v přepravkách do velkého pytle, ale fakt nechci nic pokazit. emoticon
20. črc 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 @baracudas - tak to neporadím, koláče jsme rozváželi čerstvé.. měli jsme je z pekárny už nabalené..
20. črc 2011 v 11:12  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 Ahojky holkyemoticon

tak včera jsem byla na zkoušce líčení a účesu a byla jsem nadšenáemoticonvše vyšlo na poprvé,tak jsem ráda..zítra jdu zamluvit kytičky a už mám vše důležité zařízené..

@baracudas my jsme rozváželi v sobotu..pekly se v pátek a ještě dnes jsou výborný..dva dny jsme je měli uschované v košíčkách v pokoji a oschlé vůbec nebyli a taky jsem je měla v přepravkách..
20. črc 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš