Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno děvčátka,no vlastně mladé paní :-D @mihaji no je to odost lepší,děkuju za optání:) pátek i sobotu jsem ležela,do té doby než nečekaně přijel Péťa:) tak jsem byla ráda,že nejsem sama..ale jak byl doma tak jsme najeli do bytu a uklízeli jak divý protože ve čtvrtek předávám byt tak aby vše bylo v pořádku.. včera jsem se byli domluvit na obřadu,tak mám hroznou radost,protože majitelka country ranče kde to budeme mít,byla hrozně milá a bylo vidět že jí to plánování vyloženě baví:) připraví nám altán,hudbu s bednama,koberec,židle a menší pohoštění a za tak symbolickou cenu,že se mi tomu nechtělo ani věřit:) už se mi to začíná blížit :-D včera jsem tchýni řekla že na 15.7. chci mít tedy koláčky připravené tak na mě zase vyjela,co je to za novoty,že se to tak vůbec nedělá a bla bla bla.. Koukala jsem na fotečky,opravdu se ti to vymýšlení vyplatilo,fotky jsou opravdu nádherný:) a jaký víkend jste měli vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tak hlavně, že ti je líp, i když jsi toho tedy moc nenaodpočívala. Je fajn, že máš z toho zařizování dobrý pocit, určitě to budete mít úžasné. Na tchýni se vyprdni a nenech si těma kecama zkazit přípravy, ono to pak nakonec stejně všechno vyšumí a ani si toho nevšimneš. Děkuju za pochvalu, už jich mám pár i vyvolaných a po návratu z dovolené nechám vyvolat zbytek. Já jsem od soboty slaměná vdova, Honza odjel na Slovensko na ryby, takže jsem sobotu věnovala mytí oken a celkovému úklidu a v neděli jsem byla u mámina přítele, chtěl něco nafotit, pak jsme si zašli na oběd a pak šel ještě k nám, mrknout se na kočičky a na fotky. Nějak ten víkend zase utekla, do práce se mi vůbec nechtělo. Ale utěšuju se tím, že tenhle týden a pak na 14 dní volno.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak já jsem ležela celé odpoledne v pátek a v sobotu do čtyř odpoledne,tak mě to už moc nebavilo,nejsem na to zvyklá takže pro mě to bylo až až.. jo to mám,dokonce mě to zase začalo bavit:)Péťa mi říka,tak a teď si dávej bacha ať ti nevyraší žádnej beďar :-D svatba je za měsíc a on už ať si dávám pozor,tak mě to rozesmálo:)na tchýni prdim,naopak se tim bavim jak na mě vždycky vejrá co to zase chci:) no nemáš za co,opravdu jsou moc krásný,já se musím taky v týdnu domluvit na podrobnostech ohledně focení atd.. tak já dneškem počínaje jsem taky slamená vdova,Péťa se vrátí až příští pátek:(no ale už vám to taky uteče a pojedete na dovču..taky bych hned někam jela..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii S tím beďarem je to dobrý :-D , Honzovi vyrašil pěknej asi 2 dny před svatbou, ale nenaděláš nic. Ono tobě to kdyžtak zamaskuje vizážistka a zbytek doretušuje fotograf ;-) . Tak to budeš opravdu dlouho sama, já myslela, že na víkend se vždycky vrací. Já se na dovču už moc těším, snad se všechno vydaří. Škoda jen, že to není obráceně a nejedeme nejdřív na dovču a pak nejsme ještě týden doma. Ten návrat do práce pak bude asi krušný.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak já s pletí moc problémy nikdy neměla ale jednou za čas se něco objeví a já sem takový ďoubal:)no většinou ano ale ted jsou potřeba peníze tak musí jezdit na dva týdny.. jo tak první den po dovoleny je vždycky nejhorší,to znám..ale na to hlavně nemysli,mysli na sluníčko,vodu,tu pohodu a výrobu miminka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Mně to vždycky vyraší tak týden před MS, jinak nějaký extra problémy taky nemám. Ďoubal jsem teda taky, hlavně co se týká "černých teček!, to jsem se musela před svatbou hodně držet :-D . To víš, že na to myslet nebudu. Těším se a hodlám si to maximálně užít, tak snad se nám to vydaří.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak hodně znás to má v oblibě..jak já ráda mučim Péťu,hned jak přijede tak zkoumám kde co má a začnu ďoubat :-D přesně tak,užijte si pěknej relax,taky se na to těším..my máme dovču za měsíc ale vim,že to uteče jako nic:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Koukám, že to ďoubání je fakt rozšířená "úchylka" :-D , taky Honzu ďoubu. :-D A vy se na dovču někam chystáte nebo si budete užívat nového domečku?
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji :-D no na dovču jako takovou asi nepojedeme..určitě pojedeme na nějaký prodloužený víkend,nevim jestli vyjde ta Pálava nebo ne,uvidíme podle peněz..no a od švagra dostaneme 4dny v alpách..takže něco málo cestování bude:)domeček nás stojí hodně peněz tak jsme říkali,že moře až příští rok ale vůbec mi to nevadí..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii To budete mít fajn, to je cestování docela dost a myslím, že domeček za nějaké to uskromění se rozhodně stojí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak to určitě stojí! v sobotu jsme si dali společnou první koupel v naší prostorové vaně a byl to teda luxusní zážitek:)po třech letech sprchování..ten domeček si opravdu užíváme,ikdyž práce je pořád dost,teď nám staví krb,stále čekáme na kuchyň a do dvou týdnů by měla být podlaha..takže veškere finance jdou do něj ale nelitujeme:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii To se nedivím, taky bych nelitovala a musím se přiznat, že vám fakt závidím :-D , ale taky moc přeju. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mihaji jéé děkuju:) třeba se domečku taky dočkáte..nebo se vám do toho nechce?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Já dost pochybuju, v okolí Prahy určitě ne. Maximálně třeba jednou v Novém Městě. Do stavby bychom asi nešli, takže podle svých představ domeček mít určitě nebudeme. Vůbec si neumím představit, kde bychom na to vzali. Už takhle mě děsí představa, že až jednou budu na mateřské, jak to všechno skoulíme a to i bez hypotéky. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak kdyby Péťa nevydělával tolik peněz tak bychom si ho taky nemohli dovolit ale zase je to na úkor času,je hodně pryč..ale až budu na mateřský tak jsem na to taky zvědavá,jak to bude..tak ikdyž nebudete mít domeček tak hlavně že budete mít svoje bydlení ve kterém jste spokojeni:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii My právě vyděláváme oba zhruba stejně, nejsme na tom nějak extra špatně, ale žádný zázrak to taky není, takže se docela bojím toho, až přijdeme o můj příjem. My nemáme ani svoje bydlení, jsme v podnájmu v městském bytě, tak jedině, že by časem ty byty prodávala do osobního vlastnictví. Máme před sebou skoro celej život, tak uvidíme, jak to všechno dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji co se má stát se stane:) vůbec se nestresuj ono to nějak dopadne.. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Já se nestresuju :-) , tedy rozhodně né tímhle. I když někdy jsem docela nervák. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Dobré ráno:) mám pocit,že jsem chodíme jen my dvě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Skoro to tak vypadá, takové soukromé fórum. Doufám, že tu nezůstaneš sama,až budu na dovolené. Já jsem dneska nějaká úplně mrtvá a přitom jsem šla spát docela brzy.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji to jo :-D a jako bych to neříkala,že tu budu sama:( to byli řeči že nééé.. no asi tu budu sama ;-( no já jsem se zase vyspala docela dobře..to Péťa mi ráno psal že byli v noci ve francii strašný horka tak nespal vůbec.. no včera jsem se přehrabovala ve výzdobě a přijde mi že toho mám hrozně málo..dnes musim vyrazit a dokoupit ten zbytek:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Ale jenom na týden, tak to snad vydržíš ;-) . Chudák, vedra jsou na spaní asi to nejhorší, to taky nesnáším. Já výzdobu naštěstí neřešila skoro vůbec, což jsem byla docela ráda. Co ti ještě chybí?
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji snad ano ;-) no nějaké stuhy,tyl na výzdobu altánu,něco pro děti na zábavu,bublifuky no a ještě jsem určitě něco chtěla a teď nevim:)čím víc se to blíží tak se začínám už fakt těšit:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Doufám, že s těma bublifukama nedopadneš jako já :-D , jsme na ně úplně zapomněli, tak jsem je teď prodávala. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji snad ne,máme docela hodně dětí,tak by mě to mrzelo..tak uvidíme:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii My měli děti jenom dvě, ale taky mě to mrzelo. No lepší, než kdyby se zapomnělo na něco fakt důležitýho. Jsme doma málem zapomněli šampus na přípitek, jsem pro něj hnala svědkyni na poslední chvíli před odjezdem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no my jich budeme mít 8,tak jim musim ještě něco vymyslet aby nevlčili:)tak my tam budeme od čtvrtka vše navážet tak snad na nic nezapomeneme..
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobré ránko--)) ted nestíhám sem u našich i s malým a maximálně se jim věnuju tak jen aby jste věděli že žiju až budu na vysočině tak se ozvu mějte se fajn
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii No my ty bublifuky měli s sebou, akorát jsme je zapomněli rozdat a použít :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?