Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Ahojky, pěkně si to u vašich užijte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ahoj :) tak jsem se sem konecne dostala :) musim rict ze vam to na fotkach moc slusi a to vsem :) Desne to uteklo co? jak se citite jako vdane pani? my zateplujeme fasadu, takze misto libanek a klidu mame remeslniky a nemame na sebe zadny cas :(
Odpovědět
Profilova fotka
@betka20 Ahojky, taky máte krásný fotečky, moc vám to sluší. Já se cítím pořád stejně, po svatbě jsem byla strašně unavená. Teď tedy docela taky, už se fakt moc těším na dovolenou a na líbánky. Teď jsem slaměná vdova, manžel je na Slovensku na týden na rybách, tak se už těším, že se mi v sobotu vrátí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ja se citim jinak :-) jiny stav citim velice intenzivne a unava je silena.. Chudak Honzik, pac maminka jede na pul plynu a nekdy je fakt tezke se premoct. Domacnost funguje taky jen napul, vsechno odkladam, protoze si jdu radeji lehnout. Jeste jsem i nachlazena, v noci me trapi kasel, takze 2-3x vstavam k Honzikovi a jeste zbytek noci prokaslu, takze jsem dost ko a leky nemuzu.. Takze vesele :-) dneska jdu poprve ke gynekolozce, tak jsem napnuta :-) nicmene musi rict, ze u prvniho tehotenstvi jsem prvni navstevu u lekarky prozivala daleko vice a odpocitavala jsem dny :-) ted uz k tomu mam trosku laxnejsi pristup :-D Z fotek jsem nadsena, moc se mi libi!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) Tahle diskuze je poslední dobou pěkně mrtvá..ale asi si všechny užíváte líbánek a manželského života:) To já ještě vyrábim jak vzteklá :-D už mám polovinu jmenovek,nezdobené košíčky na koláčky,zkoušela jsem větrníky a čokoládky:) no snažim se..už to mám taky za pár.. @betka20 fotečky máte moc hezké:) @mihaji tak ty už mě to opustíš viď..ale určo se těšíš,tak si to hlavně krásně užijte,hezky si odpočiň a třeba se vám povede zadělat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka ahojky Gábi:) fotečky jsou opravdu krásné..zrovna dnes jdu k fotografce domluvit detaily a mé představy,tak jsem zvědavá:) No tak ať ti ta návštěva dobře dopadne,samé dobré zprávy a ať ti je co nejdříve dobře a jen si to užíváš:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - ja tady sice nakukuji, ale nepisu, pac jsem fakt desne utahana.. Taky mi psala kamaradka, ze si tehotenstvi uziva, ale ona ma sestiletou dceru, ktera chodi do skolky a ona ma spousta casu pro sebe, ja nemam zadny cas pro sebe, jsem v jednom kole a navic mi neni moc dobre a s rostoucim briskem to bude s behanim za Honzikem jeste narocnejsi, takze to spis pretrpim a pak uz se budu jen tesit na miminko a dalsi kolotoc :-) vyspim se az nekdy :-D neni to jednoduche.. Jinak my jsme vubec s fotografkou schuzku nemeli. Jen jsem ji zavolala kdy a kde, zbytek uz je jen a jen jeji prace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Teda musí to být vážně šílené, je toho na Tebe moc, ale ono se nedá dělat nic jinýho než to vydržet a myslet na to, že to za to stojí. Určitě to nějak zvládneš, i když je to náročné. No, nebudu Ti psát, ať si to u gynekoložky "užiješ" :-D , ale přeju samé dobré zprávy. Fotky jsou opravdu moc krásné, nedivím se, že jsi nadšená. @janullii Do Itálie odjíždíme až v noci z pátka na sobotu příští týden, takže do té doby určitě aspoň mrknu. Na dovolenou a hlavně na svatební cestu se už opravdu moc těším, snad vše vyjde. Včera jsem zcela neočekávaně dostala MS ( o celých 5 dní dřív, což se mi nestává), takže nakonec bude i svatebka bez této "radosti" a můžeme se i snažit :-) . Jinak my jsme schůzku s fotografem taky neměli, měli jsme to k sobě docela z ruky. Takže jsme všechno domluvili jen přes mail a telefon a zbytek byla naše společná práce ve svatební den. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji - no musim rict, ze dneska je mi fakt dost spatne.. U Honzika jsem i zvracela, takze porad cekam, kdy to prijde.. Nastesti dnes bude Honzik u babicky a ja snad aspon trosku pozehlim a vytru. No, clovek to musi vydrzet, zase nevolnosti jsou dobre, vis, ze je miminko v poradku a vytvari imunitu.. Ja mela naposledy MS 17.4. :-D uzijte si to!!!! My zatim porad premyslime kam, ale urcite az v zari, po I.trim., aby mi uz bylo dobre. Ja jsem docela rada, ze si Eva vse vymyslela sama, pac vymyslet jeste fotky, to by me asi trefilo :) ona prisla k nam a rekla - bereme zidli, polstare, fatboye a jde se fotit :-) a slo se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka To jsem ani nevěděla, že ty nevolnosti souvisí s vytvářením imunity. Jaktože někomu tedy v těhotenství špatně je a jinému ne? Co já se ještě nedozvím. Jsem fakt zvědavá jednou na sebe, moje máma prý taky pořád zvracela, tak jestli to budu mít stejné, mám se tedy na co těšit. Doufám, že to aspoň nebude takové, abych nebyla schopná chodit do práce. U nás to byla s fotografem taková společná práce, něco vymyslel ono, něco já. Jen mi nakonec přišlo, že skoro na všech fotkách jen stojíme, což mě trochu mrzí. Říkala jsem si, že mohl být trochu kreativnější, ale zase to prostředí naštěstí žádné extra rekvizity nepotřebovalo a fotky máme pěkné i tak.
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka tak je jasný,že když máš malýho čiperu tak je to jiné než kdyby třeba chodil do školky a měla si dopoledne volné..ale ty to zvládneš:)už kvůli novému miminku:) No my schůzku máme jen aby věděla v kolik má dorazit a jak bude probíhat obřad..taky bych ráda aby fotila i Péťovi připravy jen nevím jak to udělat,každý budeme jinde,tak jen probrat organizační věci.. @mihaji jéé no vidiš já měla za to,že je to už tento pátek..jsem to ale popleta:)tak to je fajn,třeba to fakt vyjde:) budu držet palečky!
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji - o te imunite mi to rikala kamaradka, ja o tom nikdy neslysela :-) tezko rict, proc je nekomu spatne a nekomu ne, ale pry je to i geneticke, ze kdyz bylo spatne mamince, bude i tobe, ale nevim, zda to nejsou jen kecy. Me mamce ale kazdopadne spatne bylo. Ja jsem chodía do prace i pri nevolnostech, obvas jsem si lehla v kuchynce na gauc :) ani my v tom parku nebylo treba rekvizit, ale bylo to takove zpestreni :-) my jsme bud sedeli, stali nebo se prochazeli :-) jo, vsichni mame krasne fotky!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@janullii - se skolkama je to tady v ostrave tezke. Je narvano, maminka na materske s druhym ditkem, nema prilis sanci starsi dite umistit :-( ale zvazujeme soukrome jeslicky, ale jen jedno dopoledne v tydnu, kdy bych treba s mimi chodila plavat nebo tak neco :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Já jsem taky slyšela, že to je genetické, pokud to fakt vychází, tak si asi užiju. Ale to se prostně nedá nic dělat, to se musí vydržet. My to máme v práci docela tvrdé, tady žádný odpočinek nepřipadá v úvahu (ani není na čem) :-D , nesmíš se tu ani třeba naobědvat. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Zkoukla jsem vaše fotečky a je to opravdu nádhera :-) S tím těhu je mě tě úplně líto,jak jsem si to tady přečetla....Nezbývá než to vydržet a pak už bude lépe.Každopádně máš můj obdiv,že jste se rozhodli pro druhé mimčo tak brzy.Mé dcerce je 13 a já si ještě pořád říkám budu mít na ni a na vše pak čas?? :-D Taky,ale plánujeme mimi,ale až příští rok.Už teď vím,že to vše budu prožívat zase poprvé,po tak dlouhé době....
Odpovědět
Profilova fotka
@betka20 Fotečky máte taky moooc pěkné :-) Prohlížela jsem svatební alba a najednou si říkám - jééé,další nevěsta s této diskuze...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem tady :-) 7. tyden :-) srdicko bije :-) a ano, trefili jsme se fakt uplne na poprve :-) to me poser :-)))) uz mam i prukazku :-) @vanesskamay - nemuzu cekat 13 let! :-) boze nechci ani pocitat, kolik mi v te dobe bude!! :-) 48!!!!! nejsem bara basikova :-D chtela jsem prejit z jedne materske na druhou, uz nemam tolik casu cekat.. To se nejak zvladne :-) drzim vam palce, at se vam pak dari! @mihaji - kacenko, proboha, kde to pracujes, ze se nemuzete ani naobedvat??
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Jééé, tak to moc gratuluju k dobrým zprávám. Vy jste tedy fakt umělci a to nemyslím ironicky. Kdyby to tak šlo každému, to by bylo dětí jako smetí :-) To se radši ani neptej. My se naobědvat smíme, ale mimo budovu. V kancelářích nesmíme konzumovat aromatická jídla, je doporučena konzumace ovoce a zeleniny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka jéé tak to je fajn zpráva:) tak ještě jedna velká gratulace! taky bych ráda aby se nám to na poprvé povedlo :-D @mihaji tak to já si v kanclu dám cokoliv i česnekovou pomazánku a lidi at mi vlezou :-D taky jsem na úřadě a tohle nám nezakazují..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tady nejde o kolegy, těm to je jedno, ale o nařízení ředitele.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak my máme ředitelku v pohodě..drobim tu do klávesnice..pohoda:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Ty se teda máš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno děvčata, jak se máme? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Dobré ráno:) no raději bych byla doma jako ostatní ale jde to:) v sobotu jsme sehnali oblek na Péťu a prstýnky jsme konečně taky objednali:) příští víkend už budeme rozvážet koláčky,už se mi to taky krátí :-D a co ty,už se těšíš na dovču viď 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tak to je paráda, gratuluju. Těším se, ale ještě mě čeká spousta zařizování. Navíc Honza někam zasel papíry od pojišťovny k povinnému ručení, takže to od včerejška jak blbí hledáme a nenacházíme. TAk bude muset na pojišťovnu a doufám, že mu dají nové.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji jéjku,tak to je radost ..ale na pojišťovně ti za nějaký polplatek vystaví duplikát,taky se nám to stalo..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii No tak aspoň že to a zvládnou to udělat na počkání? Včetně smluv a zelené karty?
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no nám to na počkání udělali,ale asi i záleží na úřednici,nevim..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tak snad to dopadne. Honza říkal, že ta slečna tam je příjemná. My to musíme nejpozději ve čtvrtek mít, to by byl docela průšvih.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?