Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii No já si vymýšlet musela, jinak bychom měli asi všechny fotky stejný :-D . Přijde mi, že máme skoro všechny fotky ve stoje. Tak uvidíme, co z toho vyleze.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak doufám že budeme mít kreativní fotografku.. 8-) a co jídlo,stačilo?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii JJ jídlo bylo v pohodě, něco zbylo, ale žádné závratně množství, bylo to tak akorát. Zbylo nějaké pití, to jsme si s tátou rozdělili. Všem chutnalo, všichni byli spokojení, ohlasy máme pozitivní :-) . I tchýně to zvládla na výbornou, akorát chuděra zvracela druhý den, bylo toho na ni moc, ale držela se.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak to je super,že všechno takhle hezky vyšlo:) to já právě vůbec nevím kolik toho nakoupit aby toho zase nezbylo moc..kamarádka co měla loni svatbu tak ještě doted dopíjejí víno ze svatby:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tak víno máme taky :-D , ale hlavně proto, že Honzův svědek dovezl. Ale zase toho nezbylo nějak závratně. Já ti s množstvím ale asi moc neporadím, protože to řešil hlavně táta. Vlastně ani nevíme, kolik to všechno stálo a i táta říkal, že to radši ani počítat nebude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak nás bylo 50 a vypilo se ze 30l vína jen 10 slivovice ze 28litrů zůstalo jen 5 jídlo bylo super začínali jsme jíst ve 14:30 a svíčková by se fakt nehodila byla sem i unesena na místo kde jsme si dali první pusu ženich mě našel hned :-) pařili jsme do 2:30 bylo to prostě super jen ubytování první manželská noc děs
Odpovědět
Profilova fotka
no to jídlo se opravdu špatně odhaduje..a u pití to bude jedno,to bude dodávat táta a co se nevypije tak se prodá-můj brácha stim kšeftuje:)v sobotu chci zkusit čoko fontánu,tak jsem zvědavá..
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 a co jste měli jiného místo svičkové?pořád to řešim a na nic jsem nepřišla aby to jedli všichni
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii my měli kuřecí prsa a vepřovou panenku na bylinkovém másle opékačky a rýži a všichni si pošmákli blo to vážně dobrý a lehký člověk pak mohl tančit a řádit
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme zvolili klasický smažený řízek a šťouchané brambory s cibulkou. Řízek byl přes celý talíř........ Jednoduché a 100% chutné.
Odpovědět
My svíčkovou měli a všem moc chutnala. Oběd bylo něco málo po 13h. a pak si každý mohl udělat siestu u kávy..apod. tančit se začalo cca 15:30 a všichni to v pohodě zvládali...takže bych se svíčkové zase tolik nebála:)
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 my se fotili 2 a půl hodiny a teda já jsem pak na hostině už byla KO....přesně jak píšeš, byla jsem pěkně spálená....ramena mě pálily ještě druhej den:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@janullii My jsme měli kuřecí plátek zapečený se sýrem, šunkou a navrch volské oko a jako přílohu vařené brambory. Všem moc chutnalo.
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 tak to je zajimavý:) @mihaji tak asi to taky budu řešit nějakým plátkem,poradim se ještě s kuchařem..
Odpovědět
Profilova fotka
My máme vepřo zelo knedlo, všichni se těší, jak si potom dají super pivíčko :-) Holky, včera jsem byla na zkoušce líčení, přihodila jsem foto do albíčka a i jedno moje líčení, je takové jemnější, neprofi. Jak to vidíte? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s Veru, to vlastnoruční vypadá moc pěkně, ale myslím si, že je to hodně tím, že máš na sobě tričko ve stejné barvě, tak se to tím umocňuje.......to profi je taky super, vypadá tmavší, ale ty profi fotky to sežerou, bude to fajn, šla bych do toho profi
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Děkuju moc, Peti. Já si taky myslím, že na těch fotkách to profi bude asi lepší, tmavší je o moc, kdyžtak můžu říct paní vizážistce, ať to trošku zesvětlíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s jj, to klidně, jestli se v tom budeš líp cítit, ale jinak je to fakt pěkné
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Teď čtu tvoje svatební meníčko - měli jsme hlavní jídlo nachlup to stejné.To je,ale náhodička :-) Jinak my jsme se fotili 1,5 hod - 45 minut skupinky a zbytek jen my.Ikdyž jsem se na focení hodně těšila pak už jsem měla taky dost.,bylo to náročný.Manžel byl pak už nevrlý a tak vznikly fotky jak ukazuje na hodinky,nejsou ani nahrané :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vanesskamay to je náhodička a byli jste spokojení jako my???
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Jj byli,hostům chutnalo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj dámy, tak jsem do svatebního alba dala pár foteček, tak snad se vám budou líbit a určitě přidám zase další :-)
Odpovědět
Doufam, ze vam to vsem vyslo v pohodicce. Mely jsme nadhernou svatbu, presne jak jsme ji chteli...uz jsem dala fotky do albumu ;-) Tak vam vsem hodne stesti a lasky ve vasem manzelstvi!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) @mischel.mm moc ti to slušelo:)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobré ránko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko děvčata :-) @mischel.mm Byla jsi moc krásná :).
Odpovědět
Profilova fotka
taktéž přeji dobré ráno děvčata :-) @janullii @mihaji děkuji moc dámy, jsem pak zvědavá na ty další fotečky co budou :-D holky, my měli k obědu knedlíčkovou polévku a pak kachní prsíčka se zelím (červené i bílé) a houskové a bramborové knedlíky a ta kachna se fakt povedla a neskutečně chutnala :-) akorát jsme jak desert měli lívanečky s jahodovým pyré a na to jsem se fakt moc těšila, jenže mi jahody namixovali s mátou a já mátu moc nemusím, tak to jsem byla trošku zklamaná, ale jinak jídlo naprosto super :-D co se týče focení, naše fotografka byla informovaná že se přítel nerad dlouze fotí, takže jsme neměli dvě nebo tři hodiny v kuse, ale dali jsme společnou, pak šli svatebčané na prohlídku zámku a my se šli fotit do druhého křídla (to šlo taky rychle protože fotografka byla opravdu hodně šikovná), pak jsme se všichni sešli v zahradě na dobříši, tak se fotily skupinky a dokonce jsme se pak fotili ještě několikrát na hostině s fotografkou. no ve zkratce, fotili jsme se s přítelem asi přes dvě a půl hodiny ale fakt nás to oba bavilo!! :-) dokonce i jeho, že jsme nebyli vůbec otrávení :-D takže naprostá spokojenost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm Já jsem docela ráda, že jsme zvolili lehčí jídlo, protože i tak jsem měla co dělat, abych něco snědla, jak jsem ještě měla stažený žaludek :-D , vlastně ani večer jsem moc nejedla. Jen jsem ochutnala ještě spodní patro dortu, protože každé bylo jiné a dort byl mimochodem výborný :-) . Co se focení týká, tak Honza před svatbou taky žbrblal, že se fotit moc nechce a že to bude otrava. Po obřadu jsme fotili skupinky a pak nás dva v zahradě zámku. Potom jsme se přesunuli na oběd a po obědě ještě fotili cca 2 hodiny nás dva s různými přesuny. Všechno to krásně vydržel, byl statečný, i když na konci jsme už byli oba vyřízení, bylo to docela fajn. Fotograf byl příjemný chlapík, takže to nebyla ani taková pruda. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no i přesto, že to byla kachna, tak to bylo fakt v pohodě, ona totiž vesměs vůbec nebyla mastná a to maso bylo luxusní :-) a honzík pak za tou fotografkou pořád chodil že chce vyfotit tam a tam a ještě s tím a s tím a fakt to bylo dobrý! :-) a taky jsme měli štěstí na počasí, když přijel DJ, tak říkal, že všude kolem nás prší a u nás se rozpršelo až někdy po osmé hodině, vlastně až po únosu nevěsty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm tak to je fajn,že se vám to taky vyvedlo:) akorát koukám,že si nemůžeš zvyknout na oslovení manžel :-D dvakrát jsi napsala přítel :-D No holky a co zábava,jak to probíhalo po hostině,nanastali nějaká prázdná místa? a co svatební noviny,kdo jste měl,jaký měli úspěch?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?