Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno všem:) Tak sobotu jsem prožívala s vámi,byla jsem nervózní asi i proto,že to měl být i můj den ale nakone jsem táda,že mám ještě necelé dva měsíce.. Všem Vám hrozně moc gratuluju mladé paní a přeju Vám samé štěstíčko,zdravé dětičky a sluncem prozářený život s Vašim mužem:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - díky, janičko! je to v háji, že to dlouhé zařizování a hromada peněz, tak rychle uteče :-) ale reakce jsou zatím hodně pozitivní, tak jsme rádi :-) a vůbec se nestresuj, není důvod :-) já jsem začala být nervozní až na radnici, cca 5 minut čistého času :-D a pak už jsem se jen usmívala a usmívala.. nic jsem neřešila, jen jsem si to užívala.. mireček byl nervozní za nás oba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka to jo,za jedem den je rok zařizování fuč..hlavně že jste si to užili a máte na co vzpomínat:) už se těšim na fotečky!
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - ty budou bohužel až za 3 týdny a jestli nebudou aspoň nějaké ukázky, nevím.. říkala, že jak bude mít čas, tak uvidíme.. ale snad nám ještě dají fotky k dispozici přátelé, kteří fotili..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka tak hlavně že budou:) Koukám že to tu zeje prázdnotou,jsem to tušila že tu zbudu sama:(
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Jani, žádný strach. Já jsem jen pustila uzdu svému výtvarnému duchu. Chtěla jsem od @sarpie ceduličky, ale už je měla prodané, tak jsem si vyrobila svoje - výsledek dávám do albíčka. Stálo mě to 7 hodin práce a milion nervů a sprostých slov :-D :-D Ale napoprvé snad dobré :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii neboj, Jani, jsme tu s tebou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s @ptjj Tak to už jsem klidná,že tu nejsem sama:) Veru,jsi šikula,je to vážně paráda:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Děkuju Jani! Je to moje první takové dílo, nikdy jsem to krakelování nedělala. Navíc jsem to musela 2x celé předělávat :-D No padlo u toho moře sprostých slov, zabralo to 7 hodin, ale vypadá to docela dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s já tuhle techniku používám na květináče.........vypadá to fakt dobře a nedá to tolik práce :-), jsou moc pěkné
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s ale stálo to za to:) já zase nadávala o víkendu..jsem brousila celou ložnici a pak natírala..všechno mě bolí a dnes mě čeká obývák s kuchyní:(
Odpovědět
@janullii Já jsem tu taky, akorát nepíšu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@netacek a uz vite neco blizsiho ohledne toho posunuti terminu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooooj děvčata a mladé paní, tak se taky hlásím zpět do "klubu". Jsem vyčerpaná, ale šťastná. Téměř vše se vydařilo na jedničku, jen u obřadu to se mnou málem seklo, ale ustála jsem to. Ani mi nepřijde, že by to uteklo tak rychle, užili jsme si to a po druhé v noci toho měli plné brýle. Nemůžu říct, že by to byl nejlepší den v životě, ale určitě k těm nejlepším patří a užili jsme si ho a všichni ostatní (až na vyjímku) s námi. Ohlasy máme samé pozitivní a jsme rádi. Dnes jsem měla ještě spoustu práce, tak čekám, až si to trochu "sedne" :-) . Nevím, jak budu zítra pracovat, myšlenky mám úplně jinde.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj dámy, po strašně dlouhé době se také hlásím!! :-D nám také skoro všechno vyšlo dokonale :-) akorát jsem zapomněla na bublifuky a náladu nám zkazili akorát až druhý den ráno, ale jinak to byl naprosto úžasný a báječný den :-) no mě to zatím vůbec nedochází, všichni z toho byli nadšení, tak doufám že to byla pravda :-) jinak vám všem přeji hodně štěstí a at se vám daří a vychází všechno tak jak si budete přát. sice jsem nestihla popřát dopředu, ale aspon takhle dodatečně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji ahoooj, tak taky moc gratuluju a moc se těším na fotky.........já už jsem dneska byla tělem v práci, ale hlavou úplně jinde :-D @mischel.mm a Míšo, tobě taky gratulace a nápodobně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj děkuji moc, také dodám aspon ty fotečky, když už jsem nepřidávala příspěvky..
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm Ahojky, taky moc gratuluju a na bublifuky jsme zapomněli taky, nic si z toho nedělej :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) Tak už se to tu pomalu schází,ještě Bibi by sem mohla zavítat:) @mihaji pár foteček jsem už viděla,slušelo ti to:) a ty vlasy vypadali moc dobře! no a jaká vyjímka to byla? a co taťka a ty hektické přípravy předtím? @netacek to jsem ráda že tu jsi taky,ještě se nic nevyřešilo? @mischel.mm taky gratuluju a těšim se na foto:)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobré ránko :-) sem ráda že to všem vyšlo u nás byl docela chaos přesun na úřad trochu sem se zdržela u kadeřnice jinak vše proběhlo podle plánu
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Doré ránko, na Bibi jsem taky moc zvědavá, ale to bude asi chvilku trvat, než se sem dostane. Děkuji, jsem zvědavá na profi fotky, snad budou za to stát. Bylo to dost únavné focení. Vyjímkou byla tátova přítelkyně, všem lezla děsně na nervy a jaké kecy občas měla, to by ji člověk něčím musel bacit, ale s tím jsem tak nějak počítala a zrovna ona mě fakt nemůže rozhodit. Prosímtě, hektické přípravy probíhaly asi tak, že jsme objeli, co jsem měla já v plánu, pak jsme se doma se svědkyní připravovaly, žehlily apod a táta s Honzou seděli na balkóně ještě s Honzovým tátou, kecali a kouřili :-D . Zato já jsem v sobotu strašila po domě od půl páté, protože jsem nemohla spát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak to se asi dalo čekat,podle toho co jsi psala co vyváděl pod jejím "vedením" taťka..hlavně že jste si to nenechali zkazit a hezky si to užili! a jak dlouho jste se fotili? Vim,že ztoho má trauma Péťa,nerad se fotí,tak jsem zvědavá!
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji taky jste měli tak náročné focení????jsem taky na ně zvědavá protože to byly pozy a ještě s tou mojí vlečkou jsme prolezli celý podzámecký park fakt jsme zvědavá
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii My se fotili cca hodinu po obřadu a asi 2 hodiny po "obědě", ale to bylo i tím, že jsem si hodně vymýšlela a byla náročná, tak doufám, že to zato bude stát. Honza byl nakonec úžasný, sice nejdřív tvrdil, že se bude fotit maximálně hodinu, ale pak se překonal a i ochotně spolupracoval. Fotograf byl fakt pohodový chlápek, akorát se mi zdálo, že nebyl zrovna moc kreativní. @antana123 Náročné a dlouhé to bylo a moje šaty jsou jak prase :-D , budu je muset donést do čistírny.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji taky sem byla špinavá a přišla o všechny 3 knoflíky na vlečku no byl to mazec hlavně v nich bylo horko měli snad 7 spodnic ale stáli za to byli krásné
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji takže tři hodiny focení? tak to nedá :-D no tak to jsem zvědavá a kdy budou?
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Mně bylo vedro akorát při obřadu pod tou sukní, jinak to šlo. Knoflík jsem někde ztratila taky :-D @janullii Tak jak říkám ty tři hodiny byly hlavně asi kvůli mně, kdybych si tak nevymýšlela, bylo by to kratší. Náhledy bych měla mít ve čtvrtek, jsem zvědavá. Tak uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak to by mě Péťa asi zabil kdybych si začala moc vymýšlet no ale snad to zvládne,ať si pak máme co dát nad postel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji teda 3 hodiny no mazec my něco přes hodinu a byli jsme vyřízení a spálení fotila nás na sluníčku a kreativní byla až moc
Odpovědět
Profilova fotka
a fotky týden a dýl uvidíme
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?