Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii u nás měly úspěch velký, moc doporučuji, moje babička a ségra až z nich zjistily, jak jsme se vlastně s manželem seznámili :-D tak to mě pobavilo :-D......naši si je vyžádali už den před svatbou a chechtali se na celý barák :-), měla jsem tam hodně "manželských" vtipů @mischel.mm tak tos měla štěstí, u nás se rozpršelo ve tři a vydrželo to pak už celý den a noc až do druhého dne dopoledne........ale i tak to bylo fajn
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj tak to je super:) já je právě mám a myslím,že se mi povedli,tak jen jestli to nebyla zbytečná práce :-D a rozdávali jste je po hostině,nebo jste je měli volně ležet někde na stole?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii no, my jsme to měli trochu divoký, chtěli jsme je rozdat během občerstvení svatebčanů v parku, ale nějak jsem zapomněla dát kámoškám instrukce, takže je ženich rozdal až po hostině. Předtím by to bylo lepší, ale takhle to taky nevadilo.
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii :-D jo tak to je pravda, ale pro mě je to fakt nezvyk :-D no následně to všechno probíhalo super a noviny jsme neměli, tak nemůžu nic říct. ale ta truhlička na přání co jsem udělala se vyplatila, měli jsme všechno takhle pěkně pohromadě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj tak hlavně že jste na ně nezapoměli vůbec:)tak doufám,že u nás taky úspěch sklidí.. @mischel.mm taky budu mít truhličku..je to dobrá věc,právě že pak máš vše pohromadě..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii fakt je výborná :-) akorát moc nevyšlo to, jak jsem všem říkala že to mají dávat až po hostině a oni všichni hned ráno a pak u obřadu a tak jsme to tam všechno házeli dodatečně :-) ale ani to nevadilo, fakt všechno v pohodě :-) @ptjj tak to je škoda, ale u vás se mi hrozně líbí ta fotka s tím deštníkem večer, ta je fakt luxusní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, my máme noviny nachystané, teď jsem je minulý týden nařezávala v práci a holky spolupracovnice byly mrtvé. Doma se ke zkušebnímu výtisku dostala mamka, ta se taky nasmála a babička taktéž :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s tak to je dobře verisku :-) jediné co mi na všem vadilo bylo až druhý den, protože jsem objednala a přivezla asi osm krabic luxusních zákusků na stoly a oni je tam nedali. mě to vůbec nedošlo, a druhý den když jsem se na to ptala, kde jsou, tak je nemohli najít a v konečném důsledku jsem se tam skoro pohádala se šéfkuchařem, který mě nařknul, že jsem je tam vůbec nepřivezla, že přebíral všechno a že to tam prostě nebylo..:-D nakonec jsem šla do kuchyně abych jim to ukázala kam jsme je dali a i přesto, že mi tvrdili, že dvakrát projeli všechny lednice a všechno, že to tam prostě není, tak nakonec otevřel lednici a vytáhl všechny krabice a zbytek připravených výslužek se slovy, ještě tady by to mohlo být.. :-D takže jsem si odvážela domů všechny zákusky a můžu být ráda, že jsme se nepohádali v tu sobotu nebo by mi zkazili celý den! :-) bohužel mě to tam pak tak rozhodilo, že jsem tam pak zapomněla hromadu věcí, ale jinak to tam bylo naprosto super :-DDD na všem hledejte něco dobrého, v práci se jich nemohli nabažit a všude kam tyhle zákusky dorazily poslouchám doteď jak byly dobrý :-DDDD dobrý co? sem to psát nechtěla, ale občas je to varování dávat si na všechno pozor :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm no tak to je mazec,tak to je evidentní že j chtěli prostě zakamuflovat!ale nemůže být vše dokonalé,vždycky se něco najde..hlavně že to dobře dopadlo:) @verisek.s tak já mám jen zkušební tisk,budu je tisknout pak v práci..akorát nevim kolik..hostů bude 50,tak asi kolem 20..
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm Tak to je hukot, dacani, taky bych se hádala :-D :-D @janullii Jani, my už si je nechali vytisknout, hostů budeme mít 70 a nechali jsme jich vytisknout 30 ks, zhruba do každé rodiny jedny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji A fotečky v albumu nebudou??Vidím,že už máš svatební ve fotoportrétu.....Šup sem s nimi :-) Já jsem si tam dala taky svatební a admini ji blokli,že jsem tam moc z dálky a není vidět obličej :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm Já jsem byla taky dneska v cestovce skrz svatební cestu a taky jsem slečně pořád říkala,že se musím poradit s přítelem,místo s manželem......Je to opravdu nezvyk.Samozřejmě i při samotným obřadu jsem se podepsala svým starým příjmením.Zatím si to vůbec neuvědomuji :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@vanesskamay Já mám svatební zatím jen pro přátele. Časem ho zveřejním.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ja budu mít ukázky fotek snad do konce tydne, paní fotografka psala - vydrzaj, zenuska, nestíhám :)) jinak jsem dneska byla pro oddaci list a paní chtěla, at podepíšu převzetí a ja na to, ze se neumím podepsat :)) a ona - to časem natrenujete :)) @mihaji - fotecky uz jsem viděla i na Facebooku :-) krásná jsi byla!! Jen mi zdechliny notas a na tom ipadu se mi strašně špatně píse :( tak jen okukuji a moc nepíšu.. Všem vám to moc sluselo!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno děučata:) @mrazulka tak to jsem na ně zvědavá:) @verisek.s tak to mi těch dvacet bude stačit,možná jich vytisknu i míň.. No jinak dnes jdu konečně na to focení,tak jsem zvědavá,do jedenácti jsem vybírala věci a zjistila jsem hroznou skutečnost-nemám co na sebe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobré ránko :-) @mihaji nádherný fotečky x-) @mrazulka taky s tím podpisem mám problém budeme muset natrénovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-) @mrazulka Děkuju, jsem strašně zvědavá na tvoje, strašně ti to slušelo. @janullii Tak držím palečky, ať se fotečky vyvedou a focení tě baví. Jsem moc zvědavá na výsledek a na tvoje zážitky. @antana123 Děkuju :-) Já mám s tím podepisováním a představováním taky děsný problémy :-D , ale snažím se.
Odpovědět
Ahojte holky :) kdybyste viděli, jak jsem se podepsala týden po svatbě na pas, tak se chytáte za břicho :) jak školačka, které se třepe ruka :) a v práci jsem schopná dat razítko s novým jménem a přes to hodit podpis s dívčím jménem :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova Taky s tím mám dost problémy. Dneska jsem si byla žádat o nový OP a málem tam hodila starý podpis :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji dneska? Já myslela, že všude mají úřední hodiny jen pondělí a středa.....to jsou mi novinky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@matty26 Já jsem trubka, včera jsem tam samozřejmě byla :-D I když dneska mají dopoledne taky úřední hodiny.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji fakt? Tak to jsem nevědla, že i ve čtvrtek dopo,ale to asi jak kde,co?
Odpovědět
Profilova fotka
@matty26 Přesně tak, to je jak kde. To se chce předtím mrknou na stránky konkrétního úřadu.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no počkám do pondělí...
Odpovědět
@matty26 U nás v Brně mají úřední hodiny každý den, úterý-čtvrtek jen dopoledne. @mihaji mám už měsíc po svatbě a vždy mi naskočí prvně jméno zasvobodna :) nojo nepodepisovaly jsme se tak chvilku :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova já jsem se v Brně narodila a žila 27 let, takže vím, jak tam mají úřední hodiny,ale taky jak kde :-D Ale dík za onfo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova No to tedy, já se musím vždycky zamyslet, než se představím, nebo podepíšu, ale zatím jsem se špatně představila asi jen 3x, protože na mě vždycky všichni začali hulákat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) Tak jsem včera byla s kamarádkama na focení a parádně jsme si to užili..líčila mě vizážistka která mě bude líčit i na svatbu a opravdu spokojenost:) příští týden budou fotky tak se hrozně těšim..
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobré ránko @janullii tak super že sis focení užila dáš i sem fotečky???? jinak mám super zprávu dostali jsme větší byt od pondělka se stěhujeme tak tady nebudu až se nastěhujeme tak se ozvu
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 no něco sem možná dám :-D Tak to nás čeká stejný osud já od večera balim a dnes budu dělat to samé,stěhujeme se už zítra:) takže se hrozně těším..tak moc gratuluu k bytečku,je to fajn!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?