Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem právě teď lehla do postele,vše je zařízeno :-) Díky všem za celoroční inspiraci a hlavně bibicz,že založila tuhle diskuzi. Krásný 11. červen nevěstinkám!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,tfuj, tfuj, tfuj vsem, koho to zitra taky ceka, budu na vas myslet a vy, prosim, myslete na me ;-) jsem nervozni, jak sanky v lete
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek @mrazulka vy tam u vas mate mit zitra krasne, nepokryte zavidim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak at nam ten dnesek krasne vyjde !!!! vsem nam preji hodne stesti a krasny den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak je to tady :D a vypadá to i na pěkné počasí
Odpovědět
Holky všecičko nej nej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky mojééé, tady je nádherně, svítí sluníčko, tak doufám, že svítí i u vás!!! moc na vás myslím a mooooooc si to dneska užijte!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky všem Vám moc držím palečky
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie Ahojky Veru, tak už vyhlížím ty tvoje inzerátíky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s ještě jsme se ani nedostali k tomu to nafotit, natož to vystavit.. :-N tak asi až to nafotíme, tak ti pošlu fotky a ty mi dáš vědět jestli něco budeš ještě chtít..dej mi kdyžtak do IP tvojí mejlovku a já ti pak pošlu ty fotky ju?
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie Super, parádní, děkuju moc :-D verisek.s@centrum.cz
Odpovědět
Ahoj holky, vlastně mladé paní! Tak to máte za sebou :-) To počasí vám snad všem nakonec vyšlo, aspoň u nás to tak vypadalo. Moc se těším až tu budou přibývat albíčka!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@netacek Vy jste tu svatbu opravdu neměli? To je teda hrůza, to by mě kleplo. Já pořád doufala, že to nějak vyřešíte...nedovedu si představit rušit svatbu 3 dny před svatbou. Moc mě to mrzí :-(
Odpovědět
@verisek.s Nene, fakt jsme ji museli posunout. Neseme to docela statečně, je zvláštní, jak člověk přehodnotí prioroty. Ale to víš že to mrzí. Včera jsem na silnici potkala svatební kolonu, tak to mě rozbulelo. No až budeme mít nový termín, tak se mi uleví. Zase je fajn, že je vše fakt připraveno a dotaženo do konce, takže to pak bude už brnkačka.
Odpovědět
Profilova fotka
To je důležité, že to berete statečně! A neboj, teď už bys to měla za sebou a takto se můžeš ještě těšit a třeba ještě něco přimyslet :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj děvčátka, tak vás zdraví!! jak už jsem psala v krátké zprávě, tak vše vyšlo výborně! počasí jako malované, vymodelené! jediné, co bych udělala jinak, tak to, že jsme přípravy dopoledne začali brzy a pak bylo spoustu času a trošku se to táhlo, ale zase jsme nemuseli spěchat a dokonce jsme díky tomu nafotili pár fotek už před obřadem.. mireček focení zvládl, ale po hodině řekl, že fakt už konec :-) ale paní fotografka byla parádní, příjemná a milá osoba, takže to brala vše v klidu :-) říkala, že dokonce fotila jednu svatbu, kdy ženich se nechtěl fotit vůbec, nechal se nafotit jen na jednu fotku a finito :-( chudák nevěsta.. jídlo bylo vynikající, společnost byla vynikající, měli jsme ohňostroj!!! překvapení od pražáků, no krása.. žádná ostuda nebyla, alkohol tekl proudem :-D v postýlce jsme byli ve 2 ráno, páč s přibývajícími promilemi v krvi svatebních hostů, byla únava větší s větší :-) ale ohlasy pozitivní! jinak musím říct, že mi přišly zazpívat holky ze našeho sboru, bylo to nádherné! a teď zpátky do reality :-) odpoledna naši přivezou honzíka a už chci být zase jen mámou! už nechci žádné přípravy! jsem ráda, že to máme za sebou.. děkuji vám všem!! :-) fotečky od paní fotografky budou cca za 3 týdny, ale přátelé fotili, nějaké fotečky už máme, kamarád nám je na hostině hned vypálil, včetně natočeného obřadu :-) ale spíš fotil ty lidi, jak se tvářili a tak, ale fakt paráda! ale mám tam jednu hezkou fotku s holkama ze sboru, tak ji zmenším a vložím, ať máme představu, jak jsem vypadala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a chválím oba svědky! ochota maximální.. i svoje milé kamarádky janičku a míšu, které ochotně nabízely pomoct.. všem děkuji!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky hlásím se už jako paní vše bylo super
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 - gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka tobě taky a děkuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka @antana123 Děvčátka gratuluji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem taky vdanná :-) Jedním slovem - pohádka.Vše bylo tak krásné,až do samotného konce a tak moc jsem si přála,aby tenhle den nikdy neskončil....Paní fotografka mě slíbila,že mi dneska pošle malou ochutnávku,tak uvidím a kdyžtak vložím foto :-) Všem "jedenáctkám" přeji krásné manželství - navždy.
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
já fotky hodila do alba ale jen od kamarádů
Odpovědět
@vanesskamay krásná !!!!! gratuluju!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se taky hlásím, nám počasí přálo jen napůl. Dopoledne lehce zataženo a ne moc sluníčka (ideální na focení), ale sotva jsme dorazili na hostinu, začalo pršet a vydrželo pršet až do noci, takže venkovní aktivity (např. II. kolo focení) se nekonaly. Na náladě svatebčanů to ale naštěstí neubralo, takže jsme si to užili, bylo to super.
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj - moc vám gratuluji!!! hlavně, že jste si to užili navzdory počasí!!
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka jj, to rozhodně...........gratulace i vám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak fotečky už dorazily,mám je v albíčku :-) Jinak už jsem koukala i na vaše a jste krásné a tak šťastné...
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobré ránko :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?