Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
makinka88 - taky vítám tady mezi námi. janullii - malý zrovna spinká.. na pusince už není téměr nic vidět.. teď 11.6. měl roček :) tudíž datum naší svatby je jasné :)) přítel mi říká, ať se kouknu, jak vycházejí soboty v červnu 2011 a ono zrovna 11.6. sobota a bylo rozhodnuto :) jo, s bydlím je to vždycky veselé.. my jsme náš byt předělávali 8 měsíců! kompletně jsme ho rekonstruovali.. stěhovali jsme se týden před vánocemi a já už s bříškem.. a ještě mi bylo špatně :( takže všichni makali a seděla v pololeže na křesle s nohama na bobku a koukala.. jediný pokoj, který ještě chybí udělat, je dětský.. ten je teď ve výrobě, takže o prázdninách honzík opustí ložnici a začne spát jako velký kluk! snad to přežijeme bez úhony :)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka:jééé 8 mesicu?To je paráda mi děláme náš baráček už 3 roky a pořád není hotovy :-| Ale přes prázdniny nam budou dodělávat podkrový a fasadu,a bude to všechno,komplet.Vrátime se z dovči a bude hotovo... janullii:Já jsem se normálně zeptala jestli mi pujde za svedka a ona že ráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak se k Vám také hlásím, již delší dobu Vás pozoruju ;-) S přítelem jsme spolu 6 let, svatbu jsme poslední dva roky odsouvali a teďka je to již jisté. Jinak zatím mám zamluvenou fotografku, koupené botičky a figurky na dort od bibi :-)
Odpovědět
:) taky moc zdravím nově příchozí :) pokud někdo nečekaně na mé svatbě zorganizuje nějaký program, tak se bránit nebudu, ale já nic a ani o to nikoho nebudu žádat! Jen všechny poprosím nějak vtipně, aby mě neunášeli :) Jinak já za svědka budu mít strejdu, předběžně o tom ví, ale oficiálně ho požádám u nějaké lahvinky vína, jak bude příležitost :) a snoubenec bude mít kamaráda.
Odpovědět
Profilova fotka
lena:Taky odmítame aby me unesly...Je to ztráta hafo času...A je zbytecny aby mě miláček hledal po celym městě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janulli: v den, kdy mě požádal o ruku jsme spolu byly 100 dní, ale už od začátku vím, že je to ten pravý, je to prostě moje zlato :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: my osobne asi zadny hry organizovat nebudeme. Ale premyslime o kapele, kterou mela na svatbe kamaradka pred 2 roky a oni prave vzdycky neco vyhlasili a bylo to super, takovy nenuceny. Co bych chtela ja, tak to je velky platno na malirskem stojanu, na ktere nam hoste namaluji spolecnymi silami obraz, co si pak nechame na pamatku. Snad stvori neco, co si budeme moct vystavit. :-D Je to napad od restaurace, kde budeme mit hostinu. A unaseni nevesty bych taky radsi vynechala. Ani nevim, kde by me ten muj mily po Praze hledal, kdyz to tam moc nezna. 8-) Jj, budu bez -ova a jsem rada. ;-) Pritelovo prijmeni se mi libi. janullii: ja budu mit za svedkyni kamaradku a pritel nejlepsiho kamarada. Oba dva uz nam to potvrdili. Normalne jsem se zeptala a kamaradka mela radost. Dokonce mi podekovala za duveru, tak jsem z toho mela takovy hezky pocit. A uz si koupila i satky v barve svatby. :-) Dokonce jsem to nevydrzela pockat na osobni setkani a poprosila jsem ji po telefonu. :-) S "nejlepsi kamaradkou", o ktere jsem si vzdycky myslela, ze bude moji svedkyni, uz pres rok nejsem v kontaktu. sarpie: ahoooooj, tak jsem rada, ze jsi se pridala. Figurky uz jsou v rodne zemi. ;-) .... vsechny vas zdravim z CR, pred hodkou jsem po 7.5 hodinach dorazila. Uff, uff. Dneska to bylo narocny, normalne se to da ujet za 6 hodin. Jdu rovnou spat, Twixik mi tu uz chrupka u nohou. :-)
Odpovědět
Ahoj, parodn ze se pridavam, svatbu planujeme na zari 2011-) bo v cervnu me cekaji statnice, mame maleho syna,-) tak nam uz chybi jen ta svatba (delam si legraci, jeste to vlastni bydleni no...) mame dve fenky. Jinak ja jsem uz zarezervovala fotografku, porad vybiram saty..nicmene jelikoz jsem chvili po porodu, tak jen na netu-) a zvazuju zda nemit neco extravagantniho...uvidime uvidime... A jeste tedy netusim kde hostinu a jak kto zorganizovat...bo potahneme dost lidi na jih Čech..tak uvidíme...taky řeším, kolik lidí mám pozvat, počítala jsem to, že mých pátel vychází kolem 50, partnerových 5....tak to budu muset nějak omezit...ale je to blbé...-)
Odpovědět
zdravím hest :) Holky jsem ráda, že nejsem jediná kdo odmítá unesení nevěsty :) Ono by se taky mohlo stát, že se ženich bude bavit a ani mu nebudu chybět :-D :-D :-D kamarádka čekala na ženicha 3 hodiny :-( :-( a to nechci být mimo dění :-( prostě jim na začátku řeknu, že si to nepřeji a hotovo!! zdravím bibi v rodné zemi :) jak je v Praze??? V poledne jedu na zkoušku, tak nevím co si obléct, většinou mi je tam zima :-( :-( dvě hodiny cesty s klimatizací a nervozita dělá svoje! Ten nápad s plátnem se mi moc líbí, bylo by zajimavé co by vytvořili :) aby si nevyhráli jen děti :) teď mě tak napadá, že do dětského koutku dám velké archy papírů a pastelky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holčiny:) mrazulka: tak to je hezký,že Vám to takhle hezky vyšlo..je to krásné datum:) Stím bydlením máš pravdu,je to děs,tak doufám,že do Vánoc budem už bydlet.. makinka: no je to poměrně krátká doba ale je fakt, že my spřítelem jsme po třech měsících věděli,že chceme být spolu a začali plánovat domeček..myslela jsem si, že nemůžu poznat,že je to ten pravý ale opravdu to poznat jde!! Jinak taky zdravím nové nevěsty:) Jinak my budeme mít kolem 50-ti hostů a myslím si, že to bohatě stačí:)
Odpovědět
Profilova fotka
lena: ja jeste nejsem v Praze, nejdriv jsem dojela k nasim na sever Cech. Do Prahy se chystam v patek. Akorat jsem si ja hlava derava zapomnela doma zlotuvky, co jsem si tu chtela promenit na koruny... takze jsem prijela jako chuda pribuzna. 8-) Jsem na sebe nastvana. :-S Drzim pesti na zkousce!!!! ;-) hest: hmm, to mate trochu nepomer s temi prateli. To jich pritel fakt vic nema? My mame nepomer v rodinnych ucastnicich svatby. Pritel ma rodinu plnou sourozencu, setrenic, bratrancu, tet, strejdu a ja jenom jednoho brachu. :-D Mame to 15 : 8 pro pritele (rodin, babicek a tak) a to ja to jeste dohanim nevlastnimi sourozenci s rodinami (nasi se rozvedli a oba si nasli nove partnery). 8-) makinka: a to si takhle ty dny pocitate? Schvalne.... kolik dni jste spolu dneska? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: a od kud jsi?? že takhle cestuješ.. 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Bibi: děkuji, pěsti potřebuji, protože teď jsem byla víc v práci jak doma, tak příprava není nic moc!! :-( :-( musím to okecat :) Rodiče určitě byli šťastní, že tě vidí i jako chudou příbuznou ;-) :-) :-) :-) já na svatbě budu mít taky velkou rodinu a přítel to dohoní rodinnými přáteli :) Já jsem ze tří dětí, moje mamka ze čtyř, takže tam bude samá teta, strejda :) a ještě dva skoro sourozence s rodinama od mamčinýho přítele, který mě povede k oltáři. No a ženich je jedináček, je to v podstatě rodina jedináčků. Ale na počet lidí to budeme mít zhruba stejně!
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko všem :-) janullii- Vím, že je to krátká doba, ale zase proč ne :-) Někdo spolu chodí 8 let, nevemou se a rozejdou se a někdo se vezme třeba bo půl roku a klape jim to ... Přesně tak to měla moje teta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: Tak dneska jsme spolu přesně 108 dní, ale já bych to nepočítala, ale začal s tím miláček, vždycky jsme někde byly a on najednou "tak kolik dneska mámo ", někdy jsem měla honičku to spočítat :D:D:D
Odpovědět
Profilova fotka
makinka:tak to určitě souhlasim,taky jsme po krátké době řešili dost zásadní věc jako hypotéku a dům..ale svatbu budeme mít přesně tři dny po našem tříletém soužití :-D a co na to vaši,že se berete po tak rátké známosti??
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holciny!! no taky odmitame unaseni nevesty! nepreju si to protoze pak jsou tam hosté dlouho sami a je to zbytecne. jinak vcera jsem objednala první várku na vůzdobu aut a kostela :) tak doufam ze to prijde do konce tydne uz se nemuzu totiz dockat :)
Odpovědět
Profilova fotka
to já jsem taky proti unášení, vůbec nechápu, kdo to vymyslel! betka: tak ty už objednáváš jo, já si pořád řikám,je brzo neblázni..:) po dovče ale asi taky pomaličku začnu:)
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: no puvodem jsem z Chomutovska, pak jsem 5 let zila v Praze a ted uz pres dva roky bydlim docasne v polske Poznani. Jinak ja uz nejenomze objednavam, ale i rezervuji. Restauraci mam rezervovanou od brezna. :-D lena: jak jsi dopadla na zkousce? Ohledne toho platna... koukni na stranky sohorestaurant.cz do 'fotogalerie' a najdi si svatbu Zuzany&Gorana (2007-08-04), tam je to platno a to, co hoste vytvorili na fotce c. 2 a 4... nevypada to zase tak zle ;-) A i kdyby jsme si ten obraz nevystavili, tak ho muzeme mit nekde schovany jako hezkou pamatku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, dlooouho jsem tu nebyla a vy jste toho zase nakecaly :-D :-D :-D Tak Chorvatská mise úspěšná na půl, s feňulkou jsme si přivezli šampiona krásy Chorvatska, ale žádost o ruku žádná :-( ;-) :-) Prý si to přítel schovává na zvláštní příložitost a veděl, že to budu v Chorvatsku čekat, takže to nechtěl :-) :-) Jinak mi dorazily další ozdůbky, kamínky na stůl a špendlíky na vývazky :-) Ale řekla jsem si teď stop, ještě to nechám, až po té "oficiální" žádosti a pak se na to vrhneme už po hlavě :-) Jinak únos nevěsty u nás určitě bude, samozřejmě všeho s mírou.... x-)
Odpovědět
bibi: nečekaně jsem zkoušku udělala:) děkuji!! na fotečky jsem se koukala, vypadá to fakt dobře :) budu nad tím uvažovat :) verisek: nic si z toho nedělej, dočkáš se, jen tě chce překvapit :) čekala jsi to a on to poznal :) až to přijde budeš mít obrovskou radost :)
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: Tak jeho mamina i tatí mají obrovskou radost, že ten kluk dostal konečně rozum :-) A naše mamina je taky ráže...že se mě konečně zbaví :D Taťku už nemám, ale kouká na mě zeshora a určitě mi přeje jen samé štěstíčko :-) Holky u nás únos nevěsty taky nebude, protože mi bylo řečeno, že jestli mě unesou, že mě hledat nepůjde :D:D:D Tak místo únosu bude tombola :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: ja jsem tady dneska pres ty gratulace.... tak gratuluji k titulu Chorvatska. ;-) Kde presne jste tam byli? Takze ty jsi priteli rekla, ze jsi cekala zasnuby?
Odpovědět
bibicz:hm, fakt moc pratel nema, prede mnou chodil se slecnou co mu kamarady zakazovala, takze o dost kamaradu prisel a neni socializacni typ, takze si za tech poslednich 8 let nasel jen par, pripadne jich ted par mame spolecnych..to ja jsem opak no-) ale asi to budu muset zkrouhnout, co nadelam, anebo budu z rodicovskeho prispevku setrit na hostinu (ha, ha). Z penzionu mi sliibili, ze mi poslou formular a nezavazne mi spocitaji na kolik by to vyslo, tak tam navrhnu tu nejhorsi moznou variantu-) a uvidime na kolik to vyleze-) veri. k chorvatskemu titulu gratuluju, ja jsem svet vystav opustila-) nestiham vse-) necham si neco zase na pristi rok-) ale jen klubovky pro splneni podminek a tudle nudle-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za gratulace, máme z feňule radost! K těm zásnubám, asi to nějak poznal, tak jsme se o tom bavili a prý to bylo jasné a čekali by to všichni, takže to nechá na jindy aby to bylo překvapení :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko:) Taky se přidávám ke gratulantům:) Neboj Veru,ono to přijde:) Ale když si vzpomenu na naše zásnuby,tak ještě teď mám motýlky v bříšku:) cejtila jsem se hrozně hezky,ten pocit ti přeju!
Odpovědět
Profilova fotka
i já se přidávám ke gratulantům!!!!!!!!!!! leni a veru!! co se týče svatebních hostů, tak u nás bude mít víc hostů můj muž.. já z rodiny zvu jen rodiče, bráchu s přítelkyní a svoji tetu, zbytek bude ženichovo a přátelé jsou víceméně také ženicha, které jsem tak nějak naším vztahem získala :) takže u nás to bude docela nepoměr, ale protože už jsme vlastně rodina, tak to tak nebereme a všichni jsou naši :) myslím, že se dostaneme tak na 40 lidí, uff.. teď v sobotu jedeme na tu hájenku, tak doufám, že se domluvíme a budeme mít první bod odškrtnutý!! já teda věci na výzdobu kupovat nebudu, nechám to vše na šikovné dekoratérce, já do toho bude jenom kefrat :-D jinak já jsem byla po 7 měsících vztahu těhotná, přítel se ke mě nastěhoval cca po 14 dnech známosti :) tak už nám je přes 30, tak už jsme na nic nečekali a věděli jsme, že to tak chceme.. takže 108 dnů je v pohodě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mě ještě napadlo.. když bude fakt teplo, co punčochy.. já nechcúúúúúúúúúúú, já je táááák nemám ráda.. co takové ty ve spreji, máte s tím některé zkušenosti??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky mrazul,jsem si říkala kdepak se touláš:) jak jsem už říkala,když poznáš,že je to ten pravý, tak čas opravdu nehraje roli..mě to všechno přišlo tak přirozený,že jsem se vůbec nepozastavovala nad tim,jak dlouhou dobu spolu jsme.. Jinak v teple taky puncochy nechci..s punčochama ve spreji zkušenosti nemám, tak nevím:(
Odpovědět
bib: to plátno je super nápad!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?