Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
betka: já taky ne a ten můj je taky dobrý dřívko :-D aspoň bude sranda..
Odpovědět
Profilova fotka
mám ještě jeden takový zážitek ze včerejška.. prosím vás, budete mít na svatbě hry?? my s mužem žádné nechceme, jen karaoke, mysím, že to bude legrace po pár skleničkách vína :-D .. včera se jedna moje kamarádka, zvaná na svatbu, rozhořčovala, proč tam žádné mít nechceme, že pro ni to bylo důležité, aby tam byl program, aby se svatební hosté nenudili a aby se bavili společně.. nevím, pro mě je důležité, aby se svatební hosté cítili dobře a uvolněně, aby dobře papali, dobře se bavili a popíjeli.. nechci je tlačit do nějakých organizovaných her, které jsou většině spíš trapné.. tedy, aspoň to je můj názor.. takže už teď počítám s tím, že budeme tímto manželským párem pomluveni, protože to pro ně nejspíš bude nuda.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ale holky, netrapte se :) bude to v pohodě!!!!!!! prostě to odšlapete, stejně jako my ;-) ne, že bych byla dřevo, tancuji ráda, ale můj muž - jak jsem psala, ten jen kozáčka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já taky chci karaoke a možná něco jako hledání manželovo pozadí-nevěsta má zavázané oči a ohmatavá zadečky a chlap zase nožku jeho vyvolené..taky nejsem pro organizování a chci aby si to pěkně užili..navíc tam budou i ty svatební noviny a to si myslím stačí..
Odpovědět
Profilova fotka
já nechci ani osahávání kolínek a zadečků :) věřím, že to všichni přežijí :) a taky budu dělat svatební noviny, nijak obsáhlé, ale ráda bych.. akorát to shánění fotek hostů - to abych začla už teď :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky musim už začít,ať mám pak dostatek materiálu:)jelikož to na svatbě u nás ještě nikdo neměl,tak budu i originální:)budete si vyrábět i miničokoládičky??
Odpovědět
Profilova fotka
miničokoládičky myslím dělat nebudeme.. ikdyž určitě čokoládka jako jmenovka je super..
Odpovědět
Profilova fotka
mě se to právě moc líbilo,je to dva v jednom:)musim si na to vyrobit nějakou šablonku a můžu tvořit..
Odpovědět
Profilova fotka
já momentálně hledám kontakty na DJ.. ta kočka z koníka mi nějaký kontakt poslala, ale je to na někoho jiného, že si jméno toho DJ už nepamatuje a číslo ztratila.. no, tak budu hledat.. ach jo :( hodně chválí duo monzum, ale nikde nemůžu najít kontakt, budu hledat.. jo, čokoládky jsou určitě fajn!!
Odpovědět
Profilova fotka
já zase přemýšlím,jestli už mám shánět fotografa,ale asi jo..ikdyž teď jsem od přítele dostala k narozeninám profesionální focení,tak když se mi osvědčí,tak si ho asi i zamluvím.. mrazulka:ráda bych ti pomohla ale jsem z daleka:) ale určo někoho najdeš.. koukala jsem na paulastyle a ušijou šatičky za slušný penízky..
Odpovědět
Profilova fotka
projíždím teď ostravské nevěsty a dělám si poznámky, pak si ty hudebníky poslechnu a pak se rozhodnu.. případně si napíšu nějaké nevěstě o reference.. a uvidím.. co se týče fotografa, tak necháváme za 2 týdny nafotit malého, tak uvidíme, jaké budou fotky, ale mám na seznamu i jiné fotografky, pak se rozhodnu.. ty si chceš nechat šatičky ušít, jani?
Odpovědět
Profilova fotka
právě že nevím..ta paulastyle má šaty typu Pronovians ,Maggie Sotterro a San Patric..a takové jsem si u nás v salonu zkoušela..tak nevím.Každopádně,nejdřív si oběhnu salony u nás a kdyby mě nic neuchvátilo tak uvidim..ale četla jsem na ni dobré reference..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kolik tak stojí ušití svatebních šatů? já si půjčím.. ještě jsem se teda nikde nekoukala, začnu tak od prosince nebo po novém roce, ale představu mám.. pravdou je, že mi samozřejmě takový typ šatů vůbec nemusí ve finále sedět, že :)
Odpovědět
Profilova fotka
no právě že seženeš do 6tisíc,což dáš i za půjčení,ale jak říkám,taky uvidim až se vydám..to je fakt,taky jsem si myslela,že třeba tyhle mi nemůžou slušet a zrovna slušeli.. betka: foto z dovči mám u přítele v notásku a ten je ještě ve světě tak se koukni zatím na odkaz:) jéé zase jsem se tam duchem vrátila:) http://www.obrazky.cz/detail?id=eJyVj...
Odpovědět
Mrazulka: my URČITĚ!!! nebudeme mít žádné hry, chceme tejně jak píšeš ty, aby se lidi volně bavili a nebyli do ničeho nuceni!! Přítel ani nechce unášení nevěsty, prostě na nic takového nejsme:) Když tě někdo bude chtít pomluvit, tak si vždycky něco najde!! To neřeš!! Janullii: ČOKOLÁDKY jsou super, taky se mi to líbí, ale asi je nebudu dělat, mám strach, že na ně někde třeba v autě, zasvítí sluníčko a bude po jmenovkách! Nic takového nebudu riskovat :) Já budu mít šaty šité, ale už po jedné nevěstě! Výhodou je, že je sice koupíš za stejné peníze jako pučíš, ale pak je můžeš prodat! určitě to chce prvně zkusit, jestli by ti takové slušely! nebo plno nevěst šaty prodává na aukru a jiných aukcí, tak si je můžeš jet vyzkoušet a pak kdyžtak koupit, tak to budu mít já!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) léna: no to máš pravdu stěma šatkama,když je to ozkoušené tak proč ne..no uvidim ještě:) jinak já taky nejsem pro únos nevěsty,nelíbí se mi ta tradice.. Už máte svědka??vůbec nevím,jak dlouho dopředu žádat..
Odpovědět
Profilova fotka
leni, tak to mi spadl kámen ze srdce, fakt.. a máš pravdu, když nás někdo bude chtít pomluvit, tak to stejně udělá.. s těmi čokoládkami mě napadlo totéž, že když bude vedro nebo na ně zasvítí sluníčko, tak budou KO :( já budu mít za svědka svého bráchu a můj muž svou sestru.. jinak se mě dneska ptal, jestli se budu chtít jmenovat s -ová nebo bez :) jeho příjmení je ale taková hodně české s háčkem a čárkou, takže do formy bez -ová bych nešla.. a ani jsem o tom nepřemýšlela.. a vy?
Odpovědět
Profilova fotka
bibcz je jasná, ta bude bez ová :)
Odpovědět
Profilova fotka
To je pravda,vždycky se na svatbě někdo takovej najde kdo to pomluví..stim nic nenaděláme.. Já bych za svědka chtěla svoji nejlepší kamarádku s kterou se známe od dětsví ale teď jde naší společný kamarádce za svědka za tři týdny, tak mi to přijde hloupý.. Jinak příjmení budu mít určitě -ová,vypadalo by to i divně kdybych to měla bez -ová:)
Odpovědět
Profilova fotka
janulli: no to bude sranda :-D uz se na to fakt tesim :-N dekuju za odkaz! je to super nádhera :) mrazulka: no my hry mit budeme, ale neorganizujeme je mi, ale kapela. Cetla jsem reference a lidi si to hrozne chvalej. dohodneme se predem co chceme aby toho nebylo moc protoze nase rodiny se radi bavej i tak i tak :) jinak bracha na svatbe zadne hry nemel a zadna nuda rozhodne nebyla :-D my to bereme jako nejake spestreni ale kdyby to nase kapela nedelala tak bychom sami nic nevymýšleli... to je jen z jejich iniciativy a my se toho chytli :)
Odpovědět
Profilova fotka
betka: No Ahojky:) není zač..vydáte se tam?? taky si myslím,že menší zpestření není na škodu..
Odpovědět
Profilova fotka
my na to zpestření chceme to karaoke.. ale když zábavu připraví kapela, tak to je náhodou super!! právě hledám nějakého DJ nebo kapelu, která právě bude trošku akčnější.. pro tuhle zábavu já jsem, ale pro takové ty klasické hry NEEE!! musí to vyplynout z dané situace, takové akce jsou nejlepší :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, i já se budu vdávat 11.6.2011, ani nevím proč jsme si tohle datum vybrali, ale užtaky pomalu začínáme s plánování...Teda spíš já než snoubenec... Ale musím uznat, že mě v nedělio vzal na výlet tam, kde budeme mít obřad :D A jak Vám to plánování jde dámy?
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: to máš určitě pravdu,pokud je to neplánované a ještě ktomu kapelou organizované,tak to nemusí být špatné..no uvidim za tři týdny,jak to bude mít kámoška:) a co malej,je už v pohodě?kolik mu vůbec je?
Odpovědět
Profilova fotka
janullii:Ano já už mám svědka,pujde moje moc dobrá kamarádka :-) Jen snoubenec ještě váhá,ale pár tipu uz má.Jen se rozhodnout kdo zkoho :-D makinka88:Ahojky tak tě tu vítám,plánování nebo spíš uz zařizování nám jde si myslím moc dobře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap: a jak si jí žádala?? ta moje kamarádka prej přišla s kytkou,tak se nechci nějak opičit a vůbec nevim jestli není blbý ji žádat když jde ted naší kamarádce:( makinka: taky tě zdravím a vítám:) no tak nám na začátek řekni jak proběhla žádost o ruku a tak.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
januli: no to jeste nevim... priteli jsem to zatim nazacila... ted resime stehovani a topeni takze je toho fakt dost :) ale tohle me láka :) já mám svedkyni uz od základní skoly :) tenkrát jsme si to jako deti slibili a kamaradství nam vydrzelo takze jsem ji proste oznámila ze jsem zasnoubena a bylo jí to jasne :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pak dej vědět..taky řešíme bydlení,včera jsme podali ohlášku stavby tak jsme v očekávání :-D taky bych to chtěla mít tak jednoduchý,alespoň ti odpadla ta starost jak žádat a tak..no uvidíme jak to dopadne..
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: Žádost o ruku, jelikož se chceme vzít toho 11.6.2011 a říká se do roka a do dne, tak mě o ruku požádal 15.6. 2010. Byly jsme na romantické večeři a pak mě vzal na krásnou procházke ke kapličce sv. Anny kousek od nás a tam mě požádal, dostala jsem krásný zlatý prstýnek s kamínkem... A aby toho nebylo málo tak v neděli byl o mojí ruku požádat maminu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
makinka: tak to je hezké:) a jak jste spolu dlouho?? Mě přítel požádal 24.12.2009 pod vánočním stromečkem a taky si přál do roka a do dne..bohužel to nevyjde jelikož začínáme stavět.. kamarádka má teď rozbombardovanej byt a svatbu za tři týdny..chci si to všechno hezky užít a nebýt ve stresu jestli se vše stihne..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?