Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
já třeba punčochy nebudu mít vůbec, mám otevřené botky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky nechci punčochy, ani za nic :) taky budu mít otevřené boty.. vypadalo by to hloupě..
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka:vetšina hostu taky bude od přitele,má šíleně velkou rodinu :-D Taky počítáme tak na 30 až 40 lidí...My jedeme 16 července na dovču,ale hned jak se vrátime tak se cestou stavíme v Děčíně (my jsme totiž z Děčína,ale bydlíme v Kutné Hoře uz 3 roky.Svatba bude ale v Děčíně kvuli tomu že tam jsou všíchni naši přibuzní...) A hned si taky zarezervujeme tu mysliveckou chatu,přesně dáme zalohu at uz to mám z krku a jistotu že v ten den D bude fakt naše... Jinak já jsem otěhotněla až když jsme spolu byly 2 roky :-) už jsme si spolu hodně zažily a ted nás jentak nic nerozhodí ;-) .... Jinak dnes mi dorazila svatebni figurka,a je ješte hezci než na fotce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Náš Martínek už chodííííí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap - paráda!!!!!! gratulace!! takže taky v 11 měsících, že? tuším jsi říkala, že je červencový..
Odpovědět
Profilova fotka
Ano,10 července mu bude rok... :-) Takže váš už taky tape?
Odpovědět
Profilova fotka
chodí už měsíc.. teď už běhá :) uff :-D 10. července má narozeniny můj nevlastní taťka a ještě i můj bývalý přítel :-) takže vás čeká za pár dnů velká oslava!! mě teď trápí, že honzík špatně spí :-( nevím, co ho v noci trápí, ach jo.. snad to bude dneska lepší..
Odpovědět
Profilova fotka
Martínek začal taky špatně spinkat,to budou ale asi zoubky :-( Pořád kojím,takže mu dám kozu a nebo namažu gelem a je po plači,ale za hodu je to znova :-( My to budem slavit až 17 července na dovolene,pač mám narozky i já 13.a muj přítel 28.Jsme vsichni červencovy.Takže to oslavime najednou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já nevím, jestli jsou to zoubky, mám pocit, že mu tam teď nic neroste.. máme jich už 8, teď je docela klid, ale copak vím, jestli se tam něco klube, ach jo :( no nic, musíme vydržet ještě rok než ty potvůrky všechny vylezou.. tak 28.7. má narozeniny zase moje mamka :))
Odpovědět
Ahojky holky :) mrazulka : s těma silonkama nemám zkušenosti, ale přemýšlela jsem o tom! My teď máme doma nějaké ticho kolem svatby :)už ani tchýně moc neplánuje :) asi proto, že jedeme v pondělí všichni společně do maďarska na kola a já měla hlavu plnou školy! Ale jak se vrátíme z dovči, tak jedeme zaplatit zálohu! Makinka88: prosím tě, můžu se zeptat, kdo tě povede k oltáři a jestli poneseš v den svatby tatínkovi kytičku? Můj táta se na mě bude taky dívat z vrchu, takže co mě hrozně moc mrzí, že budu daleko a nemůžu mu donést kytičku.
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka:Tak to my máme jen 2 dole...Vyrostly mu hned po sobě když mu bylo 8 měsícu a od té doby nic... Tak právě čekám ty hořejší...Uz aby byly venku a měl malej klid :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lena:To my jsme včer atrochu řesily přitelovo svedka.Chtel si vzit jednoho kamarada,ktery snama bude na dovče tak jsm emu řikala at se rozhodne a by se ho tam zeptal,on si totiz neni jeste uplne jistej.Sice je budeme zvat na svatbu i sjeho manželkou ale bylo by blbi kdyby se treba za mesic rozhodl že ho chce za svedka tak se ho ptat po telefonu... ;-) :-| Vidime je totiz jen jednou za rok na te dovolene,ona jeho manželka je pritelovo hodne dobra kamaradka znaji se od detsvi,a ta mi prave bud epujcovat svoje šatičky kdyz mi budou slušet :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lenakvapilova: Dlouho jsem přemýšlela, kdo mě k oltáři povede a chci , aby to byl mě nejbližší člověk, takže mě povede mamina a vymluvit si to nenechám. Je to moje svatba, tak je snad moje věc od koho se nechám odvéct, né? Jinak kytku na hřbitov jsem chtěla dát tatínkovi po obřadu, jenže nebudeme mít obřad v místě, kde je tatí pohřbenej, ale vyjíždět odtud budeme, takže jí tam nedám po obřadu, ale před obřadem... Jen nevím jak se budou tvářit lidi až mě uvidí ve svatebních šatech ma hřbitově...nevim no... a kdo povede Tebe?
Odpovědět
Profilova fotka
lena a makinka:Já svyho tatu nevidela uz asi 10 let,nasi jsou rozvedeny :-( Ale mati se podruhé vdala,tak mě povede její nynejsi manzel...Ona stoho sice moc nadsena není,ale on má rad naseho syna a moc a my sním taky nemáme problem.To že sním ona má obcas náke neschody,je jejich vec a pro me neni duvod aby me nevedl k oltáři....A kdyby me nevedl on což se nestane,tak by me vedl tchán,protože to má tak byt,tatínek má vest nevestu a když nemuze :-( tak to má byt proste chlap,ne?Nebo aspon já si to tak myslím a hlavne jsme jeste já osobne nevidela opak :-) Ale to samozdřejme záleží na každé.Taky bych moc chtela aby me muj táta vedl k oltáři,a mit ho na sve svatbe,ale bohuzel ani nevím kam mu poslat pozvánku...On to totiz neví nikdo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap: Víš, já chci aby mě vedla osoba mě nejbližší a to je mamina...Já už jsem to viděla, ale je pravda, že to třeba ještě bude úplně jinak :-) Máma má sice taky přítele, ale s tím se já jen hádám takže ten to určitě nebude no :-) nu je to ještě daleko, uvidíme....
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap: mě pro změnu táta umřel, tak mne vedl k oltaři bratr a byla jsem moc šťastná, taky mi navrhovali, že to může být mami přítel, ale já k němu nemám pořádně žádný vztah a s bratrem jsem se měla vždy skvěle, akorát to bylo složitější, protože se zbytkem rodiny se moc rádi neměli ,ale vše dopadlo skvěle :-) makinka88: určitě to není špatně, aby tě vedla maminka, jestli to tak cítíš, jdi do toho, to mi taky navrhovali, jenom se to většinou hlásí předem kvůli řazení, ale na to vy máte ještě čas :-) a pardon, že vám lezu do termínu , neodolala jsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap - nám ty spodní zoubky taky vyrostly za sebou, jeden den jeden a druhý den druhý :) všaky ony vylezou, jen jsou ještě schované :) ty horní jsme protrpěly s horečkama :( mě povede mamčin manžel, můj taťka už taky nežije, kytičku na hrob mu nepovezu, protože je pohřbený na slovensku, 300 km od nás.. takže pak někdy dodatečně.. ale my jsme měli takové trošku divoké vztahy, ale ono to dnes už nemá význam.. prostě to byl taťka.. se svým nevlastním taťkou mám báječný vztah, beru ho jako plnohodnotnou náhradu, bratr mi jde za svědka.. makinka88 - já bych do toho, aby mě vedla mamka, klidně šla.. četla jsem právě na toto téma diskuzi a taky tam psala kočka, že ji vedla maminka a bylo párádní, takže hlavně, aby jsi byla spokojená a šťastná.. mě to příjde strašně milé jít k oltáři s maminkou, sama si to dokážu naprosto živě představit.. jinak jsme dnes byli okouknout hájenku a maximální spokojenost! takže máme rezervovanou první věc :) jupí :) je to tam za lidové ceny, fakt za pusu, není to žádný luxus, ale všechno čisté, naprosto dostačující a za přespání chtějí 90,- za postel :) a je jedno, jestli tam ten člověk bude spát jednu noc nebo dvě :) venku je velká terasa, spousta zeleně, je se tam kde projít, děti mají prostor na vyblbnutí se, fakt se těším! :)
Odpovědět
Profilova fotka
evelp - krásné žluté kaly!!!!!!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkujiiii :-) ja jsem se do nich uplne zamilovala a na to leto uplne idealni!
Odpovědět
makinka88: rozhodla jsi se správně, jen tě v tom podporuji!! Máma je tvůj nejbližší člověk, tak patří na místo táty!! Musela ho vždycky zastoupit, tak proč ne v tvůj výtnamný den! Já mám výborný vztah s mamčiným přítelem, hodně mě ve všem podporuje, takže mě povede on, ale kdyby nebyl, tak maminka!!! Mám dva bratry, ale nemáme dobré vztahy! je běžné, že nevěsta jde v šatech dát kytičku svému rodiči, na hřbitově to každý pochopí!!Já to tak taky chtěla, ale budu už den dopředu 200km od domova, takže mu zanesu kytičku den předem!
Odpovědět
evelp: krásná kytička,taky budu mít žluté květy, buď tulipány, nebo kaly a zelenou tabuli :) a šaty podobné jako ty :)
Odpovědět
Profilova fotka
lenakvapilova: Ano přesně to co píšeš...Jsem moc ráda, že mě někdo chápe, protože budoucí tchýně mi řekla, že to se neděllá, tak jsem jí řekla, že se vdávám já a né ona :D a byl klid :D:D:D Jak tak čtu, tak se mi zdá, že už máš mimi ? :-)
Odpovědět
makinka88 : mám dvanáct dětí :) ale v práci :) pracuji v dětském domově u dětí od roku-3 let. Zachvilku utíkám na noční a zítra hurááá na dovolenou, tak se na pár dní odmlčím :( to bude pak dočítání :)
Odpovědět
Profilova fotka
lenakvapilova: Aha :D Tak ať Ti to v práci uteče a užij si dovolenou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
makinka88 - přesně, jak píše lena, je to tvůj významný den, tchýně, ať si o tom myslí, co chce.. a jít k hrobu tatínka ve svatebních šatech je náhodou moc milé.. myslím, že se nad tím nikdo nebude pozastavovat.. udělej to všechno přesně tak, jak cítíš.. leni - pozdravuj všechny dětičky, ať máš klidnou směnu!
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka:Tak včera vylezl 3 zoubek... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:) teda vy jste se rozepsali:) Po náročném víkendu zase do práce..ale to mi už uteče, za týden vyrážím na svoji kamiónovou dovču:) No mě k oltáři povede taťka a kdybych řešila tu situaci,že by nebyl, tak by to byl určo tchán..taky jsem pro mužské zastoupení ale je opravdu na každém, jak si to udělá.. mrazulka: gratuluju k hájence:)to je úleva co..ta cena za ubytko je fakt dobrá!! My jsme u nás konečmě našli ucházajicí místo,na takovém ranči,je to moc krásný místo..můžem to dělat buď pod širým nebem nebo je tam moc hezký dřevěný přístřešek..tak se na to o víkendu zeptáme a případně to už zamluvíme..docela by se mi tak yulevilo,kdybych tohle už měla jistý.. Jinak v neděli pomáhám kamarádce s koláčkama,tak budu mít takovou zkoušku,tak jsem zvědavá.. A do jaké barvičky budete ladit naši červnovou svatbu?? Já chci do lila:)
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap - tak to moc gratuluji!! doufám, že jste to zvládli pěkně v pohodičce, bez teplot, průjmů a jiných neduhů spojených s růstem zoubků! my teď máme problém, že je prcek každou noc kompletně zčůraný, včetně pyžamka, pak nemůže usnout a pláče.. musím pořešit větší plenečky, snad to pomůže. janullii - jo, je to úleva :) a doufám, že vše výjde podle našich představ.. jinak budeme ladit do zelenobíla nebo zeleno-žluto-bílá.. uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovapo: gratulace za malého :) jinak máme to od sebe kousek. Já bydlím v poděbradech :) respektive budu bydlet :) makinka88: já te taky chapu... nedej se recma ostatnich otravit... je to tvoje svatba a kdyz je ti maminka nejbližší tak to má být ona kdo te povede... Holky prisla mi část výdoby do kostela a na auta :)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: děkuji moc, udělám to tak jak to cítím máš pravdu, je to můj den :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?