Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
betka20: budeš se vdávat v kostele, ju? Taky jsem chtěla, ale už jsem to vzdala, nechci budoucího manžela do ničeho nutit no :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky devcata! Tak ja vas opet zdravim z Poznane. Prejela jsem vcera na vecer kvuli teplu a dorazila v jednu v noci. Sla jsem spat ve tri a vzbudila jsem se v osm. Tak me to stve, ze neumim spat alespon do deseti. ]-( :-D Po ceste jsem si v Nemecku nakoupila dekoraci v podobe misek a sklenic na svicky, plus ty svicky. :-) Mam tu ted plno tasek, tak se musim dat do organizovani a uklidu. Jeste mam dneska volno. A v Praze jsem obehala kostely a zamluvila ten nas vybrany. Tak mam radost, dalsi vec hotova!! :-) :-) Pan farar je moc mily, mlady pan. A venku je taaaaak krasne!! Pujdeme s Twixem na prochazku koupit housky na snidani. :-) Preji vsem prima den.
Odpovědět
Profilova fotka
betka:To jo Podebrady ,jsou od nás kousiček ;-) Mrazulka:bez teplot jo,ale probreceny noci byly,a jeste asi dlouho budou,pac asi rostou dalsi a spinká fakt blbe :-| vy uz máte termin na matrice zamluveny?
Odpovědět
Profilova fotka
makinka: jo jo budu... teda kdyz to vsechno dobre dopadne :) pritel ted chodi na pripravu na krest tak doufame ze ho pan farar pristi rok pokrti :) ale neboj svatba nekde jinde nez v kostele je preci taky moc pekna.... ja ji v kostele svym zpusobem mit musim :)
Odpovědět
Profilova fotka
betka: tak tou pripravou jsem si taky prosla. Jsem neverici, tak to pro me nebylo uplne lehky. :-) A vy chcete mit obrad se msi, ze pritel musi byt taky pokrteny? Ja jsem totiz az dodactne zjistila, ze staci, kdyz bude pokrteny jenom jeden z paru, akorat ze pak je obrad beze mse, kterou my stejne nechceme kvuli me strane pribuzenstva. A ze jsem tak smela, proc musis mit svatbu v kostele?
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap - jo, jo, to znám.. honzík vždycky pláče ze spánku, takže ho mám u sebe v posteli, protože bych u jeho postýlky stále snad celou noc.. my teď zase máme rýmu, takže spánek taky nic moc :( termín na matrice zamluvený ještě nemáme, rezervace berou až od 1.9., volala jsem tam.
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka:že máte zamluvenou uz tu hajenku?Co když vám ten termin na matrice nevyjde? Nám berou terminy az v listopadu,jsem teda stou pani domluvená o nasem datumu vedi,ale stejnak taky jsme si chtely zamluvit tu mysliveckou chatu hned po dovce,ale mám strach prave kvuli tomu ze termin jeste nemáme nekde jistej :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky,ta moje kamarádka,které jdu za dva týdny na svatbu se asi zbláznila.. v neděli,hned po rozlučce,budeme péct z 20kg mouky koláčky..to bude mazec!! Jsem se do její svatby tak ponořila ale už se těšim až se vrhnu na přípravy té své.. Jinak my už po dvou letech začínáme konečně stavět! No a v pondělí vyrážim na kamionovou dovču.. A co vy,kam se letos chystáte na dovču??
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap - tak myslím, že tady nejsem jediná, která už má něco zamluvené, i bez termínu na matrice.. já tam zavolám hned toho 1.9., věřím, že to nebude hned první den obsazené.. a pokud nám termín na matrice nevýjde, tak to prostě přeobjednáme na jindy.. věřím, že s hájenkou to nebude problém..
Odpovědět
Profilova fotka
janullii - tak to přeji veselé pečení :) do toho bych se já teda nepoustěla :)) přeji krásnou dovolenou! my letíme na konci srpna na zakynthos.
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka:tak to jsem rada že to neudelám tak jedina,taky jsme si řikala že kdyby to nevyslo pujde M.chata přeobědnat ;-) Děkuju,myslela jsem si že to je blbi objednat tak brzy,ale udělám to pač chci mit fakt jistotu že to bude nase na ten den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peta: teda ty ponocujes!! :-) Devcata, chtela bych vas vsechny poprosit o pomoc s textem na svatebni oznameni. Prekladala jsem ho z anglictiny a trochu s nekterymi prelozenymi frazemi nejsem spokojena, protoze presny preklad nedava nekdy smysl a mne prijde, ze nejsem schopna prijit na nejaky uchazejici cesky ekvivalent. Takze bych se chtela zeptat na vas nazor a pripadne poprosit o napady. Takze, nase oznameni bude o 10 duvodech k uzavreni manzelstvi. Ted vypisu ty, u kterych si nejsem jista s prekladem: 1. Byti v centru pozornosti (original - being center of attention) - prijde mi tam divny to "byti" 2. Moznost obleknout se do krasnych bilych satu (original - getting to wear a big white dress) - tady si nejsem jista tim slovnim spojenim 'moznost obleknout se' a nic lepsiho me nenapada 3. Straveni zbytku zivota s osobou, kterou miluji (original - spending the rest of my life with the one I love) - tak nejak mi tam trochu vadi to 'straveni', premyslela jsem o tom, ze bych napsala jenom 'zivot s o osobou, kterou miluji', ale to si nejsem jista, jestli to neni moc kratky a jestli je to dost vystizny. Byla bych vam vsem moc vdecna za nazory a napady. Predem moc dekuju!!!!!!! Zkousela jsem se radit s mamkou, ale ta mi napriklad k te moznosti obleknout se do bilych satu poradila: - být jeden den princeznou v krásných bílých šatech (a čekat, až přijde pro mne princ) Mno.... to fakt ne, princezen a podobnych romantickych hlasek se chceme velkym obloukem vyhnout. Chceme mit pozvanky vtipne a nejromantictejsi na nich bude prave ten posledni, nejhlavnejsi duvod ' zivot s osobou, kterou miluji'. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj. Ohledně překladu já bych přeložila asi takhle: 1. Jsi středem pozornosti 2. Možnost obléknout se do nádherných bílých šatů (to se mi líbí jak to máš) 3. Budu prožívat všechny dny s osobou, kterou miluji (nebo budu trávit...........) tak nějak bych to přeložila já, ale samozřejmě je to jen můj pohled ;-) možná pro tebe inspirace. Je to celkem těžký to složit tak, aby to první slovo bylo vlastně podst. jméno. Každopádně přeji další a další nápady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
smallinka: dekuju moc! Mne by tam u te trojky nejvic sedelo "proziti", ale to uz se pak to slovo 'zivot' opakuje v te vete dvakrat "Proziti zbytku zivota s osobou...". Nevim, jestli by to vadilo. Tu jednicku mi na jinem foru poradila jedna holcina jako "Byt v centru pozornosti", tak mozna to asi bude nejlepsi. Uz jsem myslela, ze mi nikdo neporadi, tak jsem rada, ze jsi napsala!!! ;-) A jak jsi se tu k nam vlastne zatoulala? :-)
Odpovědět
Není za co, no uvidíš co se ti bude hodit, víc hlav víc ví ;-) Je fakt, že se mi taky zdálo "prožít život" moc podobný, tak jsem si říkala třeba prožít každý den s osobou............ale to už je takový dost poetický. Já jsem se tak nějak sem zatoulala :-) No rozhodli jsme se s přítelem, že se také příští rok vezmem, zřejmě 16.7.2011. Letos jsme byli na dvou svatbách, tak jsem si nějak říkala, že bych už mohla taky něco plánovat, aspoň teoreticky. Ale ve skutečnosti už mám předběžně zamluvenou kapelu na hostinu :-) protože bych nejraději všechno naplánovala už teď, ale je přece jen brzo, ale myslím, že na postupné plánování není nikdy dost času. Ty by si měla mít svatbu asi měsíc přede mnou, tak jsem moc zvědavá na tvé fotky, fakt se moc těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak hlásím se zpět do služby :) včera jsem byla na přemýšlení kapku unavená, dneska to teda není o moc lepší, byli jsme na focení s malým a paní fotografka měla ateliér pod střechou, jako byl hezký, ale bylo tam asi 60 stupňů, malý byl nevrlý, velký byl nevrlý, já zpocená - kompletně, takže jsem zvědavá, jestli budeme mít aspoň jednu pěknou fotku, protože honzík byl fakt hodně neposedný.. ale chápu to. jinak vítám smallinku, pokud si tady bude s námi povídat, ikdyž plánuje svatbu v jiný den.. ohledně překladu, takže: 1) bych taky dala - být středem pozornosti - mě se to centrum moc nelíbí.. 2) také bych se přiklonila k tomu překladu, který máš - a nebo bych možnost zaměnila za "příležitost obléci si krásné bílé šaty".. 3) budu žít po zbytek svého života s člověkem, kterého miluji.. a nebo bych to trošku upravila na "budu se probouzet po zbytek svého života vedle člověka, kterého miluji.. :) krásný večer!!!!!!!!!
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem zpět z Maďarska!! všechny moc zdravím :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj leni, jak jsi se měla?
Odpovědět
Bylo krásně :) počasí perfektní :) termály super, najezdili jsme na kole 800km. Byli jsme tam s obouma rodičema, takže proběhli oficiální oslava zásnub :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to byla určitě parádní oslavička! teda, vy jste velcí sportovci! to bych nedala :)
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz - v té trojce se mi opakuje žít a život, to je blbé..
Odpovědět
mrazulka: ale dala :) Maďarsko je samá rovinka a prokládali jsme to termály :) zítra to bude horší :) pojedem se projet po Beskydech, ale až po obídku u Holubů :) musíme zaplatit zálohu! bibi: poradila bych ti, ale nějak mi to nepálí :( jen u té jedničky souhlasím s mrazulkou, používá se středem pozornosti, centrem moc ne. A u dvojky je taky lepší příležitost, než možnost.
Odpovědět
Profilova fotka
Diky moc za rady obema. Ted jsem se jeste zadrhla na pravopisu ve vete: "A tak jsme se rozhodli stat se manzeli." Mne tam tak nejak u tech manzelu sedi mekke i, protoze je to mnozne cislo, ale mamka mi rikala, ze by tam melo byt ypsilon po vzoru 'pan'. Ale podstatne jmeno je prece manzele, ne manzel. Chjo, ale tezka je ta cestina. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz - patří tam manželi.. těmi manželi.. lena - tak to přeji příjemnou projížďku! můj muž má celý týden volno, tak taky doufám, že si ten společný týden hezky užijeme.. my jsme zatím zálohu neplatili, zatím máme jen rezervaci.. budeme platit později.. tak si tam nechte chutnat! doufám, že vám bude moooc chutnat..
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: ale jsi mi udelala radost!!! Tak ja to tam napisu s mekkym a mam hotovo. Muzeme to odeslat. :-) :-) Diky moc, moc. Z tvych rad jsem pouzila hodne. Jsi zlato. ;-) lena: a kolik dni jste v tom Madarsku stravili, ze jste ujeli tolik kilometru? To jste byli ubytovani kazdy den jinde, nebo jste vzdycky udelali nejakou trasu tam a zpet?
Odpovědět
Profilova fotka
smallinka: vubec neni brzo, ja uz to prozivam od ledna :-D Vzdyt i tady ve svatebnim planovaci je v 9-11 mesici spoustu bodu, co by mel clovek zaridit... hmm, ty to mas jeste 12 mesicu, ale to prece nehraje roli. Planuj si dopredu jak dlouho chces a neposlouchej svoje okoli. Ten, kdo to neproziva, se na vec vzdycky kouka jinak. Mne kdyz se vdavala nevlastni segra a planovala rok dopredu, tak jsem si rikala, jestli to neni brzo, proc tak plasi.... no a vidis, jak jde o moji svatbu, tak jsem na tom uplne stejne. 8-) A mam takovej hezkej pocit, ze se nekdo tesi na moje svatebni fotky. To ja je sem pak urco dam. :-) Taky se tesim na fotky vsech tady. Planujeme tu spolecne, radime si atd., budeme se znat online vic jak rok, tak vsem preju, aby to dopadlo podle tech nejhezsich predstav. Ja osobne porad jeste nevim, co presne od toho dne ocekavat, jaky budou pocity, jak se ke mne budou chovat hoste, jak to bude prozivat muj snoubenec, jak budu vypadat.... bude to proste specialni den a moc se na nej tesim a trochu se vseho bojim zaroven. Ale urcite vsechno dobre dopadne. :-) :-)
Odpovědět
bibi: byli jsme tam 6 dní! Spali jsme pořád na jednom místě, jen ráno vždycky přejeli kousek autem! Dobrou noc všem :)
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz - tak to jsem ráda, že mi na té mateřské mozek ještě funguje :)) poslední dobou už mám pocit, že mi trošku sračkovatí :-D a dělá mi problém se vyjádřit.. :-) takže strašně moc doufám, že mi výjde externí výpomoc pro mého bývalého zaměstnavatele a budu pracovat doma, tak jednu či dvě firmičky bych účtovat zvládla.. tak držte palečky! můj stávající zaměstnavatel pro mě momentálně práci nemá, resp. ta paní, která tam je za mě je šikovná a s návratem tudíž nepočítám :-( ale co se dá dělat.. bývalý zaměstnavatel tam má teď nějaké personální harakiri, rozdělují se, protože se majitelé rozvedli, takže jsem si vybrala tu lepší polovičku a snad se domluvíme.. ve své podstatě si tak trošku buduji zadní vrátka, až budu hledat práci po mateřské, tak uvidíme, jaké to tam teď po té inovaci bude.. já jsem se teď s plánováním nějak zadrhla.. když jsme rezervovali tu hájenku, tak jsem se tak nějak ukllidnila, že jednu věc mám z krku, že teď poklidně vyčkávám, až matrika začne rozdávat termíny a pak se do toho, odpočatá po dovolené, zase pustím.. ty 2 měsíce to ještě vydržím :) mám už sáhodlouhý seznam dodavatelů, takže až bude pevný termín, tak se na to vrhnu a svůj účet za mobil zdvojnásobím :-D jinak musím říct, že fotky malého dopadly nad moje očekávání! paní fotografka opravdu upletla z hovna bič, jak se říká :-) jsou fakt moc pěkné!
Odpovědět
Profilova fotka
bibi:To je dobře že už takhle pomalu nakupuješ :-) Já se taky chystám ale az se vratime z dovci,pac ted mám plnou hlavu našeho Martínka narozenin a dovoleny,ale vsechny nase narozky máme v červenci takže to budeme slavit tam.. ;-) A hlavne ted budeme muset hooodně šetřit,pač jsme se dozvedely že v lednu by sme mely,nebo by spis bylo nejlepsi,jit si objednat svatební cestu a slozit zálohu.Puvodne jsme chtely az po svatbe a ten "last minute" ale řekli nám že takhle se muze vyskytnout spoustu problemu,takže tam zajdeme v lednu do cestovky a budeme to mit jiste :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a jeste k tem nasim svatebním cestám,poradte jaká je dobrá cestovka?Kamoška mi radi Exim tours,a nebo Fisher,já koukala i na Student Agency maji tam dobre ceny ale fakt nevim :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?