Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sorbonku už je tam:)Já když koukám na tu fotku tak to celkem ještě jde ale ve skutečnosti ty oči byli takový do kouřova no děs já bych si představovala něco jemnýho jako jsem se třeba namalovala na těch fotkách s tím účesem ale modrá když mám svatbu do bordo bílé????no já nevím:-(
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol:ty jo tak ty máš zítra taky šílenej den?tak já na vás holky moje budu myslet..já mám zítra ještě volno :-)
Odpovědět
Jo, dost šílený den. Jak přežiju zítřek, tak pak už vše...
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko,možná by to chtělo trošičku jemnější líčení ;-) já teda původně chtěla kouřové líčení,páč mám úplně zelené kočičí oči,ale nakonec se nalíčim trochu jemněji =-) Na těch fotkách jsi namalovaná moc hezky ;-) vidíš,to je přesně to,proč se chci na svatbu nalíčit sama =-)sama nejlíp víš,co ti sluší ;-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Teda dodávám na těch fotkách s tim účesem ;-) nějak jsem to vynechala :-D :-D
Odpovědět
sorbon: Nebo naopak ti může slušet něco, o čem ani netušíš, ale vizážista ti to ukáže. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To jo,to je taky pravda :-D :-D Sandulko,jááák volno ]-( ???ty dovolenkuješ??? =-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jdu do hajan,tak pááááááááááááááááááá a jak by řekla Kauculka =-) BROUUU :-D :-D
Odpovědět
sorbon: Tak páčko.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brou sorbonku:-)a děkuju za radu:-) Kuratkol tak zas sami dvě vid?:-)
Odpovědět
Jojo, zase samy....... Závidím, že máš volno.... Máš dovču?
Odpovědět
Profilova fotka
nene máme v práci volno praskla voda:-)sem doma už od čtvrtka:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Tak to se máš.... Jdu už taky spát, abych dřív mohla vstávat...
Odpovědět
Profilova fotka
tak jo tak dobrou noc a zítra to zvládni papa :-)
Odpovědět
Paaaa zítra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky kecalky zase v noci nespaly :-D Uááá, tak zasejc pondělí, chjó.. ]-(
Odpovědět
ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
Jak je kuratkol při pondělku? :-)
Odpovědět
Nic moc, čeká mě hrůza dnes v práci, tak se těším až bude po ní... Co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak já už mám hodinu a půl za sebou :-D Zatím pohoda, lidi se začínají trousit teprva do práce.. Ale jinak pořád stejné, pořád stejní neschopní lidé, unavuje mě to :-(
Odpovědět
V čem neschopní?
Odpovědět
Profilova fotka
no, mají platové třídy 11ky a všechno se po nich musí kontrolovat, protože jsou neschopní. A kontroluji to já s platovou třídou 7 samozřejmě :-( Jsou tu k ničemu..
Odpovědět
Nemůžeš povýšit ? :-) My máme 12.
Odpovědět
Jsou u vás možnosti postupu?
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, jsou, ale až na 12ku ne, tam bych stejně měla odečty že nemám vysokou školu..
Odpovědět
Nějaký postup se bude konat? By se ti určo zvedl plat a nemusela by ses rozčilovat na ty lidi jako teď ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, je to tady hodně blbý, teĎ se strašně propouští :-( Vloni 60 lidí a teď v dubnu by mělo jí tdalších x lidí :-( Tkaže sem ráda, že mám vůbec nějaké místo..
Odpovědět
Tak to jo, ale to vstávání musí být dost šílené...
Odpovědět
Profilova fotka
To je :-(
Odpovědět
Ono je to vždy něco za něco.... Ve městě zas člověk žije v bytečku malém, nikde zeleň apod. Já bych tak brala rodinný domeček někde v klidu. Pod okny bytu nám frčí jedna tramvaj za druhou, i při zavřeném okně neslyšíš televizi, i v noci...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?