Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je pravda, raději budu brzy vstávat, než to vyměnit za tu naší louku a lesy za barákem ;-) Ten klídek, nikde nikdo, se psama můžu kamkoliv, nádhera ;-) x-)
Odpovědět
Jojo, závidím... Jsem právě zaplatila šaty, takže už se šijí...
Odpovědět
Profilova fotka
wow, super :-D
Odpovědět
Jen aby mi byly :-). No nic musím jít na tu hrůzu. Měj se zatím.
Odpovědět
Profilova fotka
Zatímka, čauky :)
Odpovědět
Profilova fotka
KUK!!! Je tu někdo? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, jááá!!! :-) Než jsem si přečetla, co tu kočky píšete, tak mi to teda zabralo 10 minut, vy jedny kecalky:)))
Odpovědět
Profilova fotka
No konečně někdo :-D Čus Dudule :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky:-)kuratkol super!!!!už máš šatičky:-) Dudu kaucul ahojky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ahoj!!! Tak já se včera mořila s vývazkama. Ty jo, by mě nenapadlo, že je to taková piplačka!!! 40 ks jsem udělala, ale pak jsem na ně začala našívat perličky a skončila jsem asi u 5. vývazku... takže mě to ještě čeká.... Dnes jsem vydražila na e-bayi perličkovou ozdobu na dort:) A napsala jsem taky jednomu výrobci ohledně stuhy s nápisem... :-) Jinak si říkám, že se na ten závěs - teda závoj ;-) :-D asi vykváknu:)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuřátko, bomba že máš zaplacené šatičky! :) Tak co, přežilas to v práci? Pak nám napiš! A ty Sorbonko - co zubař?? A ty Sandulko, co prasklá voda??? Ještě že ne plodová!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už mám fotešky malého - toho Kubíka od kamarádky - musím jí dodělat ten dárek..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A Kauculko, jak dopadla kresba přítele? Už jsi přišla na to, co tam přebývalo nebo chybělo nebo se to pořád nedaří vychytat??? =-) To ti nezávidím, musí to být hezké... Já na ZŠ dělala krásné portréty, a dnes nenakreslím ani panáčka... Člověk s kreslením vyjde ze cviku... A nejen s kreslením... Kočky, umíte společně s partnerem tančit?? No já se obávám, jak to půjde nám dvěma... Přítel moc tančit neumí, tak jsme spolu chodili loni do tanečních pro dospělé, jenže to byly jen základy a od té doby je to stejně téměř zapomenuto a promlčeno ;-) No, on mě rozhodně neumí vést, to spíš vedu já jeho... A já sama si totho taky až tolik nepamatuju... A taky se bojím, jak se bude tančit v šatech, asi nijak, co??? Chtělo by to asi walz nebo já nevím, blues:)) Nebo neplánujete ani 1. novomanželský tanec? To je povinné, ne? Měli bychom něco nacvičit, když už na nás budpu všichni zírat a určitě nás i pana kameraman natočí, ufff ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kauculi, promiň, já chtěla napsat, že to musí být těžké (místo "hezké")
Odpovědět
Profilova fotka
Jo kočky zapomněla jsem vám říct jednu (pro mě) super novinu - mám talířeeeeeeeeee :-D Nebudu muset mít na svatbě ty oranžové kýče!!!!!!!!!!!!!!! Budu mít normální krásné bílé talíře (myslím značky Luminarc, to je takové to tvrzené sklo). Budou půjčené z jedné ZŠ, tam kam jsem chodila jako děcko, a naši bydlí hned vedle - vyzvednou se v pátek a v sobotu je na škole nikdo potřebovat nebude :-D MÁM VELKOU RADOST!!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dud, už finišuju - měl o 1 cm posunutou pěšinku doleva - a hned je to znát!!! Už to jenom doupravit a nafotit a pak začít krelsit sebe :-S Nejdřív ale musím dokončit ten dáreček Lucce :-) Jinak s partnerem tancovat neumím protože on netancuje, bohužel.. Ale když je připitej, tak nám do docela jde :-D :-D Jinak dudu fajne, že máš talíře, tak hlavně, aby přežely 8-) :-p Pádím na autobus, házím tady do sebe miňonky, mám nedostatek cukru :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kočiny mojééé :-p :-D Tak pondělí je za náma a už jen 4 dny a je tu zase víkend :-p :-D Konečně jsem koupila barvu do tiskárny a můžu tisknout svatební noviny o sto péro :-D :-D :-D Dudunko,tak to je supééér že jste sehnaly talíře :-N :-N :-N další věc z krku ;-) U zubaře v pohodě,dnes mě to ani tolik nebolelo,ale jdu tam zase příští pondělí ]-( 8-( Holčiny,ANTITALENT potřebuje poradit :-D Stáhla jsem si do PC z netu písničky na obřad v MP3,ale na radnici to nesmí bít v MP3 =-) Když si to chci vypálit na CD můžu si to vypálit v jiném formátu?nebo to půjde jen v té MP3 =-) :-.hlavně nevim jak na to 8-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Achooooj kočandy..... :-D dneska jsem celá vaše....co je novééého???? Sorbonek: ašooooooooooj my ted taky stahujeme písničkýýýý
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbí - z formátu mp3 to musíš převíst do formátu cda.. ale musíš na to mít program :-)
Odpovědět
Profilova fotka
MYslím :) A nebo při vypalování tam zadáš né data - ale zadáš hudební CD - to bude jistější :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak já už sem zase sama - přítel jel do hospody na fotbal :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko a dá se někde stáhnout ten program? jsem s toho jelen :-( x-) Terinko,ahoooojky :-N tak jsme na to stahování dvě,ale tobě alespon pomáhá skoromanžílek,vid? =-) :-( ;-) to ten můj zase mastí Playstation a nenechá se u toho rušit ]-( ]-( :-D tak se raději radím tady s Váma :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No, v jakém programu vypaluješ CD?
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbíku musím jít.. až budeš vypalovat, zvol vypálit "hudební CD" = cca 22 písniček se Ti tam bude vejít (ne datový - tam se jich vejde přes 200) ;-) a je to..
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko,já v žádném progamu nevypaluji CD :-D vypalovačku jsem dostala k Vánocům a ještě jsem nic nevypalovala :-D Tak já to zkusim,ju?a děkujiiii ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A nebo to nech na bráchovi ;-) Jen ať taky maká.. :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
To je taky pravda :-p :-D :-D ale stejně bych se to chtěla naučit :-( :-D
Odpovědět
V práci naprd. Už abych otěhotněla a půjdu na nemocenskou, co ze sebe pořád dělat vola a debila zbytečně. Už toho mám právě dost. Samej stres. dudunko: Přítel je celkem taneční typ, to spíš já jsem polínko :-D . Jinak všem ahojky !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Kuratkol ;-)To je to fakt v práci tak hrozné?víš co,já si pořád řikám,že v každé práci se najde alespon jeden debil ]-( snažím se oddělat si svých 8 hodin a přípádné řeči pouštím jedním uchem dovnitř a druhým ven ;-) x-) Jak chceš otěhotnět,když si samý stres? =-) =-) Před svatbou stres,v práci stres................ =-) ;-) Takže klíííd,mysli na něco hezkého a zbytečné starosti házej za hlavu ;-) :-N
Odpovědět
sorbon: Tohle je mnohem horší, řeší se problémy v mezilidských vztazích... Už na to máme firmu, která to řeší. .... Není to tak jednoduché. Plánuju, že 19- 24.3. otěhotním, pak začátkem května půjdu k mudr. a nechám si nemocenskou a bude...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?