Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
K té dietě: Já mám už obezitu a je to přesně jak říká dudunka, lidi mě v tramvaji pouští sednou jako že jsem těhotná. Člověk se pak cítí dost mizerně !!! Já se snažím hubnout pomalu, nic drastického, prostě nejím večeře a snažím se cvičit, chodím na lymfodrenáže. K té šněrovačce: Nelibí se mi, když je roztažená a vložená látka tam, prostě si přidadám jako bych v tom byla nacpaná. I lidi při obřadu mi budou celou dobu čumět na záda a budou si myslet.... Každý by měl dát sám na sebe, jak se cítí... Je to jako v životě. Někdo si vezmě hluboký výstřih a cítí se super a sexy. Já když si vezmu tričko s výstřihem, nosím celý den mikinu :-D :-D. Co je síla? O kom se to holky bavíte ? Já budu mít 2 příjmení.... Přítelovo a svoje současně.
Odpovědět
Profilova fotka
Kretkol: o jedné holčině Deniskaa myslím- mrkni do diskuse První rozvod.. Měla nádhernou svatbu, pěkný párek, ale z něho vyklubal pěkný blb :(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj sorbonku děkuju:-)za pochvalu jojo učes je hezkej já bych se taky sama nalíčila jenže zas fotograf říká že je lepší vizážistka že prý se pak na fotkách nelesknu a prý to vydrží celý den:-(tak mám dilema ...ach jo ]-( Kauculko špíz jo?mnam...ty si teda dáváš:-)Já měla svíčkovou taky dobrá :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já musím jít, jinak denska opět nic neudělám ]-( ;-(
Odpovědět
kauculacek: a co bys chtěla dnes ještě dělat, když je neděle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď sem urobila perník a chci tu trošku poklidit.. Čeká mě vytírání celého baráku - nesnáším!!!
Odpovědět
Jo, to znám, to mě taky čeká.... Já radši koberce...
Odpovědět
Profilova fotka
Uff uff, je to za mnou :)
Odpovědět
To je dobrý pocit že ? :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je no a člověk se u toho i zahřeje :) Jenže ten dobrý pocit skončí, když přijdou psi a oklepou se ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/bazar/show_ent... a pak řešíme roztaženou šněrovačku ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jste zpátky???no konečně :-p :-D :-D :-D Tak jsem odpoledne na chvíly usnula a za půl hodiny mě vzbudil telefon,volala mi provozní z penzionu kde bude hostina+ubytování a chtěla vědět,kolik nás tam bude spát =-) přitom když jsme to tam byli zamlouvat,tak jsem jí řikala,že chci na spaní zamluvit celý penzion pro cca 34 lidí :-| A ted na mě vybafne a chce vědět přesný počet lidí,já to ale ještě přesně nevim :-p :-p ]-( Prý se tam ve stejný den co tam budeme mít hostinu chtělo ubytovat 20 cizích lidí,tak ještě že nakonec to máme zamluvený celý.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Sorbíku, takže celá chata bude jenom vaše?
Odpovědět
Profilova fotka
Já ti dám chatu,to je penzion ]-( ]-( :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Jj,bude to jen naše :-N ubytování teda určitě a salonek taky,jen vedle v místnosti (u výčepu) můžou ještě sedět cizí lidi,ale ty se k nám nedostanou,páč máme samostatné východy.A jestli se tam dostanou,tak je vynesu v zubech :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A na kolik vás ta CHATA vyjde? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No ten PENZION nás vyjde pro 34 lidí na 11.220,- :-p :-p :-p :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Jako všechno jídlo i ubytování ?
Odpovědět
Profilova fotka
Néé Kuratkol,jen to ubytování x-) to by jsme byli z levného světa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, ale i tak to jde pro 34 lidí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj,právě proto jsem hledala něco za Prahou,páč ty ceny tady jsou úplně šílený ]-( x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky už ste počítaly rozpočet? Na kolik by vás to podle vašich propočtů mělo stát se vším všudy?
Odpovědět
U nás by to s ubytkem nešlo, oni by nejdřív říkali, že jo, ale pak by jeli domů.... A my to platili zbytečně ....
Odpovědět
Profilova fotka
To by Ti kuratkol neudělali, nebo jo? .. Musela bys jim napsat, že je to závazný..
Odpovědět
To by udělali, oni se prostě nejlíp cítí doma a tak by to udělali...to je prostě moje rodina.... ale kamarádi by to asi neudělali, ale tohle se nás naštěstí netýká. Máme jen malou svatbu, teda spíš jen oběd.
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, takže nebudete slavit do brzkého rána? =-)
Odpovědět
To budeme, ale už jinde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo takhléé, počkaj. Teď tomu moc nerozumím - všeci co budou na obědě, potom na pařbu budou či ne? :-N
Odpovědět
Budeme mít selátko a bečky.... Už jen s mojí rodinou z mamčiny strany. Babička, děda, mamča, přítel, 2 tety a strejdové, 2 ségry, 4 sestřenice s polovičkami...
Odpovědět
Zítra dám výpověď, když dnes vyhraju ve sportce :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Tak to můj šéf říká už 2 roky (co ho znám) :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?