Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Já ještě víc..... Hlavně aby mi seděly ....
Odpovědět
Profilova fotka
To zajistí šněrovačka, že Ti budou sedět a pokud si dala správný míry, pak bych se nebála ;-)
Odpovědět
Ty jsi věčný optimista :-)
Odpovědět
Profilova fotka
KDyž sem viděla ty šaty, co Asap šil, tak snad nic jiného než optimista být nemůžu ;-)
Odpovědět
Kde jsi je viděla?
Odpovědět
Profilova fotka
kuřátko já být tebou objednám menší šaty se šněrovačkou a hotovo. Šněrovačka to vždycky jistí, jak psala kauculka. Já mám v půjčovně zamluvené šaty velikosti 36, hahahhahahhaha. Prostě proto, že byoly nejhežčí. Vzadu mi pod šněrování dají takový ten bílý trojúhelník a je to. Na některé fotce to v mém albíku půjde vidět. Myslím, že to není žádný problém. Hlavně aby ty šaty už byly doma, co kdyby se stalo, že z nich nebudeš 100% nadšená a budeš ještě shánět něco dalšího? A na Adinu se vykvákněte, holky, ve většině solidních salonů vám šaty ochotně upraví na míru, proto se šaty chodí zkloušet předem. Mně v Liberci vyšli vstříc maximálně - dokonce mi šaty půjčí na celý týden!!! A bude je na mně upravovat přímo švadlena. Prostě je to o ochotě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
U holek, co už si objednávaly.. :-) sissa77, selmice, je jich plno!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jo vidíš kuřátko, tak na té fotce v mém albíku opravdu ten trojúhelník vidět jde, trčí mi tam děsným způsobem, ale klid, to je jen špatně zastrčené :-) Jinak to vypadá jako součást šatů:)) Kauculko mňam mňam. To musela být delikatesa! :) No my fakt hubnout musíme, na tvém místě bych to samozřejmě taky neřešila! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já nevím- přítelové si vás berou takové, jaké ste, ne? Tak bych se na to vykašlala, stejnak se jenom trápíte :-D
Odpovědět
Mám objednané se sněrovačkou. Roztažená šněrovačka i s trojúhelníkem se mi nelíbí, vypadalo to na mě jako bych byla v těch šatech narvaná.... Vy jste holky hubené, vy hubnout nemusíte.
Odpovědět
Profilova fotka
Podívej se na mojí roztaženou šněrovačku, taky to vypadá, že mi sou ty šaty malé :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím, že miláček si rozhodně stěžovat nebude, i když mně samozřejmě mě bere, jaká jsem. A taky nejde jen o estetiku, ale i o zdraví. Já měla index BMI už nad normální váhou, neboli nadváha... Navíc pak jdu na výlet se známýma, šlapeme do kopce, a já funím poslední za nima, protože s sebou táhnu "batoh s kily navíc" - ale vlastními! Nebo všichni jedou někam na kole a já radši ne, nebo zase jako poslední. Člověk zatěžuje klouby, necítí se fit, stydí se vysléknout do plavek nebo obléct uplejší tričko, stydíš se za pneumatiky co se ti vyvalí na břiše při sednutí... prostě na nadváze bych nehledala nic pozitivního. Ale dát to dolů je samozřejmě makačka. :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mně dokonce pouštěli v tramvaji sednout, že jsem těhotná! ! Ne, jsem jen špekatá!!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu, já funím i tak.. Neříkám, abyste na nadváze hledaly něco pozitivního, ale abyste schazovaly postupně, né do svatby, ale pomalu.. Upravit jídelníček, o nic jiného nejde a trošku pohybu.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasan, obecná zlatá pravda :-) Ono je dobré hudnout a upravit stravu i před tím, než člověk plánuje mimino. Takže další motivace do budoucna :-) Jinak Kauculi, s tou Desisskou je to síla, co....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vrátím se ještě k té šněrovačce - myslíte, že je to fakt blbé, tak jak to mám já? Mně tam ten trojúhelník dali, že to není problém, že se to dělává... Já teda určitě zhubnu, ale určitě ne tolik, aby to šněrování "bylo úplně u sebe"... Že bych kvůli tomu dala ještě závoj??? No já nevím.... Já neměla pocit, že to vypadá zas tak blbě, ta bílá látka vzadu... ??? =-) S pravdou ven!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, já sem na jejich album čuměla pořád.. no,zdání klame.. :( Dudu - látku si tam můžeš něchat, můžeš si jí i oddělat - je na takový háčky, takže klidně v den "D" se můžeš rozhodnout :) Já to mám bez látky, šněrovačka je HÓÓÓDNĚ roztažená, bohužel.. Někdo mi tady psal, že je to hodně ošklivé!! ale obě "maminy" říkaly, že je to super a šmrcovní. A mě se to taky líbí ;-) Tkaže kašlu na lidi a hezky bude tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Další slečna se stejným datumem - Wendysek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kauculko, je to docela sexy, na tobě určitě, a určitě si nikdo nebude myslet, že jsou ti ty šaty malé, protože jsi štíhlounká, lidi si budou myslet, že je to takový střih, že je to schválně.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No ale můžu ti říct, byla tady o nich na mě debata - kvůli té šněrovačce, docela mě rozházely :-D Ale nakonec sem si řekla, že to fááákt nebudu řešit :)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak omlouvám se, už jsem tu přes 2 hodiny, musím vypnout kompl a jít taky něco dělat, jinak tu probendím celé odpoledne:)) Mimochodem, budu paní Bendová - haha, takže "probendit" kde co mi asi půjde :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Bendová, jo? :-D já budu Kaňuková, nevím co k tomu přirovnat.. Taky asi zmizím, su tady pořád :-N
Odpovědět
Profilova fotka
A budeš mít závoj?? Ten by šel taky trochu přes tu šněrovačku, aspon na obradu, kdy ti budou vsichni cucet na zada. Ale nema smysl vše resit, kazdý má jiný názor, důlezite je, co se líbí tobe! :)
Odpovědět
Profilova fotka
nebudu právě :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak papappappaaaaaa :-D Kaňulk, to je takové milé a něžné. Tak si můžete navzájem říkat a zní to hezky ;-) tak papaaaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
čauky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte ;-) Teda holky to je od vás hezký ]-( když tu jsem,tak tu nejste a když tu nejsem já,tak tu prokecáte 5 stránek ]-( :-p :-D :-D :-D Kuratkol:Jak tu psala Sandu,moc se na to těhotenství neupínej,páč pak by se vám nedařilo :-( ;-) my to taky necháváme na osudu,ale po svatbě to už začneme řešit přes doktory,páč 2 roky je už dlouhá doba :-( :-( :-) Sandulko:Ten účes je super,mě se náhodou moooc líbí ;-) já chci mít taky polorozpuštěné vlasy,páč v drdolu bych vypadala jak profesorka angličtiny :-p :-D :-D jen škoda že jsem neviděla to nalíčení :-( ;-( :-( Já se budu líčit sama a už vím i jak =-) :-N Holky,vy furt řešíte diety ]-( a co mám říkat já?vždyt jste proti mě jak tintítka :-( když se mi prostě nepodaří do svatby zhubnout,tak svět se nezboří :-) hlavní je,že přítel mě má rád takovou jaká jsem a kdybych se mu nelíbila,tak by si mě nebral :-p :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já tu su :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dokresluju přítele - vlasy atd.. ale moc s tím spokjená nejsem, něco tam chybí nebo přebejvá ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé ahojky Kauculko ;-) Já jsem ted koukala v diskuzi "první rozvod"na album té denissky,ta je tak kráááásná :-N a takový vola si vzala ]-( to je hrozný,jak se ten člověk může změnit ]-( kulky bych mu uřízla :-D Asi půjdu provozovat gaučink,jsme včera flámovaly a jsem opět k.o. 8-( :-D :-D :-D přítel už chrní jak miminko,tak jdu k němu :-N pak se tu zas objevím,pááááááá ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?