Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a moc Vám držím palečky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Taky držím palečky, mohlo by nám vyjít :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo kéž by..ale dnes se mi dostavila ta mrcha menstruace takže opět nic:-( ]-( :-D :-D :-D :-D Ale příští měsíc máme obě // na tuty :-D :-D :-D :-D :-D A co skoro manžílek už má oblek?ten můj pořád říká že je spozstu času já už sem na nervy ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol jdu hajat tak papa a dobrou ;-)
Odpovědět
Můj má taky pořád spoustu času, říká, že ještě nějaké to kilo sundá, ale každý večer to nevydrží a nají se. Některé věci mi na barvě obleku dost visí, tak čekám, co vybere. Všechno musí zkracovat... výběr bude náročný....
Odpovědět
paaaa
Odpovědět
Profilova fotka
Uáááááá, dobééé ráno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nikde nikdo? =-) Tak jedu na nákup a k babučce, pampalá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kauculko:-)kuratkol?dudu?kde jste:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tadyyyyy sandulinko ajojkyyyyyy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dudu ahooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjj
Odpovědět
Profilova fotka
včera jsem měla domácí práce, furt mě to sem sice táhlo, ale povinnosti byly povinné ;-) Taky jsem dodělávala obálky na svatební oznámení (vyrábím je růčo), takže to zabralo dost času... Tak aspoň teď jsem konečně váma! Jdu si přečíst, co se tady dělo :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jak se máš co nového? :-D koukala jsem že stále nakupuješ :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jakpak se máš, sandulko??? :-) jsem moc ráda, že tě po dlouhé době "vidím"!!!!!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nakupuju? snad už ani neee??? :-N jen jsem vyměnila tamty botky za jiné a chystám se dělat dneska vývazky....to bude asi piplačka... Jinak už mám asi nakoupíno :-D :-D :-D (neboj, jsem zcela strřízlivá!!!!!! :-D :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
já taky :-D :-D :-D já byla na tý zkoušce učesu mám to v albíku,tak se mrkni..učes se mi líbí ale líčení dopadlo nic moc:-(na těch fotkách jsem nalíčená sama tu hrůzu jsem už vymazala:-))))))Ty jo ručně obálky a jak vypadají ?jako klasické nebo nějak zdobené?
Odpovědět
Profilova fotka
vývazky už mám hotové a byla to teda pěkná piplačka ale naštěstí jsem jich dělala jen 40:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ta stříbrná co mám v albíku je dělaná růčo. Taky dělám teď v jiné barvě, perleťové ze stejného papíru, na kterém je oznamko, jen menší gramáž. Vypadají klasicky, nikoho nenepadne, že nejsou kupované, jen se mě lidi ptají, jak jsem na tu obálku vytiskla jejich jméno... No já dám papír do tiskárny, vytisknu na to šablonu obálky včetně jména, pak to nastříhám a slepím. Piplám se s tím ze 2 důvodů: takováto slavnostní obálka stojí origoš 14 kč (mnou dělaná vyjde na 4 kč za papír) a navíc stejně v té velikosti co já potřebuju ani neprodávají :-) Ale já jsem obálky dělávala už jako malá, z balících papírů :-) Jdu mrknout na účes!!!! su zvědavá jak opíííííca :-D
Odpovědět
Profilova fotka
NÁÁÁÁÁÁDHERA!!!!!!! Úžasný účes, moc ti to sluší!!!!!!!!!!!!!! Přesně takový se mi taky líbí a budu něco podobného mít, je to hrozně efektní - prostě značka polorozpuštěné :-) Krása. Moc ženské a zvýrazní to obličej. A budeš dávat závoj??? To já pořád nevím.....
Odpovědět
ahojky holky....
Odpovědět
Profilova fotka
a kde máš ty vývazky???V albíčku jsem je neviděla.... Já jich budu dělat taky jen 40, naštěstí. Mám v albíčku zkoušku. První jsem myslela, že je připíchnu na tu růžičku s myrtou, jak jsem původně měla v plánu, ale teď si říkám, jestli by to už nebylo přeplácané... Musím to hodit do albíka ať mi kočky poradíte :-) Ještě že vás mám!!!! Omlouvám se že jsem poslední týden neměla tolik času sem chodit.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju dudu za pochvalu:-)cítila jsem se v něm dobře jen ho odflákla že je to jen zkouška ve skutečnosti bude pak ještě propracovanější...teda sty obálky budou překrásný :-N :-N :-N jůůů jinak ty vlásky si představ že nahoře uchytí ..vypadá to jako že máš všechny vlasy vyčesané aale přitom ti nechá tvojí délku vlasů protože ty spodní nevyčesává :-)No s tím závojem mám pořád dilema:-(
Odpovědět
Profilova fotka
No nazdar kuřáááátko!!!!!!!! :-D :-D :-D Sanduli a kurátko, vy neobědváte se svýma polovičkama ???? =-) Já miláčka dneys nemám doma a navíc mám dietu - jupííí, dnes jsem se vážila a mám po 12 dnech doety 2 kila dole, mám velkou radost :-D Jen vydržat, pionier,vydržat!!! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já taky... Přítel říká,že závoj nepotřebuju... No pokud bych ho měla, tak jen na obřad + focení, na fotkách závoj vypadá docela hezky... ale zas si říkám, že budu mít krásný účes a že by ho připichování závoje do něj mohlo i zniíčit...
Odpovědět
Profilova fotka
kuřátko, jakpak se máš??? Holky, mám otázku, možná používám tenhkle chat nějak špatně, ale já, když odešlu odpověď, tak abych se dostala zpět do této diskuze, musím jít opět přes vyhledávání a přes google a pak se dostanu někam na začátek diskuze třeba na stranu 19 a pak teprve musím jít až na poslední stranu a pak to musím myší rolovat dolů, je to zoufalé a zdlouhavé... Možná mi unikl nějaký jednodušší způsob??????? prosím o radu!!!!!!!
Odpovědět
Vařím oběd a odskakuju sem za váma :-) Já mám diskuzi v oblíbených položkách. Když mě to vyhodí, tak kliknu do oblíbených a jsem zpět...
Odpovědět
Profilova fotka
gratuluju dudu kd ietce ..jojo právě objedváme ale má to papaní tady u sebe tak vše zvládám:-)jojo dudu šoupni to tam at můžeme poradit:-) Kuratkol ahoj...ty inbentáři náš:-))))) Dudu a budeš mít ten závojík?
Odpovědět
Profilova fotka
dudu já te postup tady na brmku mám stejný taky to musím rolovat a jinej způsob neznám ale neřekla bych že je to pro tebe zdlouhavý...vůbec t totiž nestíhám odpovídat :-D :-D :-D :-D Jsi staršně rychlá :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no s tím závojíkem...taky si myslím že mi to ten učes zastíni...navíc přítel bude mít takový ty bílý plátěný ležérní kalhoty a k tomu košili a bude takovej do sportovní elegance a já bych byla vedle něj se závojem už asi jako cukrátko si myslím.... :-D :-D :-D :-D :-D leda si ho půjčit a pak uvidíme...šaty budem mít doma...3 dny před svatbou tak budem zkoušet:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no zatím není v plánu... Asi se ještě poradím s kadeřnicí, ale mám zkoušku až v květnu, musím za ní jet až na vysočinu, jojo, to jsme holt my, kteří svatbu naplánujou bůhvíkde a navíc nemáme ani vlastní auto :-D tak dobrou chuť a kuřátko děkuju, teď jsem asi jak totální počítačový analfabet, samozřejmě používám záložku oblíbené, ale tady tahle diskuze se mi otvírá v okně bez přímého linku na ni, nemám tam ty oblíbené jak dát... Vlastně tu vůbec nemám v tomto okně tu netovou nabídku... Asi nevíš, co s tím, že? A co kuchtíš dobrého?? Ježiš já bycvh jedla, až by se hory zelenaly... Ale dnes mám jen ovoce a zeleninu... ale jak říkala moje babička: "Parádo trp!" ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?