Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
oukili doukili :-) A myslíš teda, že si nemám nechat šít ani ty to co černé, s tou krajkou? Vím, že mi sedí docela hezky, že ten střih se ke mně hodí. Akorát tu černou nechci, je to svatba, ne pohřed! Navíc je v tom salonu Adina neměli ani k dispozici v mém termínu (už byoly blokované) a další prý mají sice objednané, ale nevím, jestli jim dojdou. Zítra jdu do toho salonu Mary, tak jsem zvědavá´. Oni jsou schopni je dát ušít za cca 7500-8000. Což teda mi nepřipadá tak málo. Říkám si, že oni je možná taky objednávají u Číňánků a pak si na ně narazí příplatek? Nevím..... Sakriš, jak vám závidím, že už máte s Kauculkou vybráno!!!!! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ale je to dost blbě vyfocený:-(jo a tu malou holku tu jsem ti musela poslat:-)t je překrásná:-) :-D :-D :-D Hele tak mě napadlo...já nevím jak to chodí když si něco objednáš...nejde třeba si je zkusit když příjdou a pak je kdyžtak vrátit když neseděj?Kdyby to šlo tak potom bych neváhala:-)ale měla jsem třeba blbé zkušenosti když sem si něco objednala vždycky mi to bud nesedělo nebo to bylo veliké a nebo to bylo uplně jiné než na obrázku:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu a nechceš zkusit ten Buštěhradský svatební salon?věřím tomu že si určitě tam vybereš mají tam samé extravagantní šatky..přesně tvůj styl a nemají je tam drahé je to kousek za Kladnem směr na Prahu:-)a nebo by jsi mohla přijet autobusem na Kladno já tě vyzvednu autem a zajedu tam s tebou nechceš?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :) Uff, tak sem tu.. hezky všechno popořádku: Dudu: - jenom k botičkám (těm, co se Ti hodně líbí). Já njsem na podpadkách zvyklá, umím v nich chodit, ale když jsem si navlíkla tyhle (cca 10,5 cm) vysoký podpatek - celý den bych v nich NEVYDRŽELA!!! Být tebou, poohlídnu se po jiných a nebo si pořiď ještě jedny na přezutí!! .. btw: to je jen můj názor a rada.. - k šatičkám.. Popravdě - myslím, že zipy Ti nedělají hezkou postavu - potřebuješ šněrovačku. K těm zkoušeným šatičkám. Mě osobně se na tobě líbily nejvíc ty zelené a které maximálně - ty s tou černou výšivkou!!! Ty Ti sekly. I když je černá.. Ty růžové co máš doma - jsou hezké, ale povolila bych je víc na prsou. Ale jinak Ti sluší ;-) Je to všechno jenom MŮJ názor, nikdo s ním nemusí souhlasit ;-) Jinak bych ti doporučila, si šatičky nechat ušít přes Asapa!!! - jen jinou barvu výšivky - klidně i růžovou (která Ti dost sedí a sluší)..
Odpovědět
Profilova fotka
K prstýnkům od pana Kouřila: - čekala jsem staršího pána, vyklubal se z něj týpek, odhaduju tak 30 let, takovej zvláštní - hodně zvláštní, trošku zpomalenej, no... Nějak mě neseděl. Udělaly sme si tam "předběžnou" rezervaci s tím, že se ozvem. Prstýnky by nás vyšly na 11 300,- (prý krize tak musel zvednout ceny - mcha!!!!). Prstýnky jinak hezké, takové zajímavé, ale ten, co sme si vybraly - nakonec mě došlo, že přítelův vypadal tak nějak smutně, vůbec nebyl "veselej".. Takže se ještě poohlídnem jinde, máme čas :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak ahoj Sandu - ty si ale pěkně ukecaná, podívej se, dyť ty seš tu na brms pořád :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kauculko:-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D Teda ty prstýnky to je rána:-(to je hodně :-(ale jak píšeš máte ještě čas tak se mrkněte po jiných myslím si že určo seženete levnější:-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holkyyyyyyyy zdravím vás!!! Kauculi, tak to mě překvapilo s tím Kouřilem, já na něj taky svým zůsobem spoléhala jako na druhé potenciální zlatnictví, po tom Goldexu (četlas, jak jsme tam v sobotu jeli-nejeli? Haha. To byla story. Takže příští sobotu jedem zas! :) Sandu, vážně, ty bys se mnou na ty šaty zajela? To bych byla moc ráda!!! Akorát teda nevím kdy, protože po práci to asi nestihnu a příští sobotu jedeme do Slaného na prstýnky a tu další je zas svatební veletrh... Hmmmm :-( Jakou mají otvíračku? A kdy na ten veletrh vlastně jedeš - v sobotu, že? No jestli třeba bychom tam nezajely rovnou cestou z veletrhu?? Jinak ty moje černé šati, Kauculi, mi taky moc padly do oka, ale na můj termín jsou už půjčené, vážně bych si je musela nechat ušít... Ty o tom asapovi víš něco bližšího? Máš prosím na něj webovou adresu??????
Odpovědět
Profilova fotka
A ještě Kauculi děkuju za info o těch botičkách, upřímně řečeno, pohodlé nade vše! Vždyť nakonec ty botky pod šatama zas tolik ani vidět nepůjdou:). No hlavně abych v tom mohla celý den chodit, tančit a nemyslet jen na to, jak mě bolí nohy! Takže si to ještě rozmyslím, mrknu po jiných.... Holky já jdu dnes večer do toho salonu Mary (levnesvatebnisaty.cz), oni by mi byli schopni ty šaty ušít, cca za 7.500-8.000 Kč. Promiňte, já už to sem psala, ale já toho sem napsala tolik, že nevím, jestli jste to četly. No oni to ale asi nešijou sami. Tak si říkám, jestli to zadávají taky do Číny, tak se na tom asi sami nabalí cca 5.000 Kč, tak to můžu rovnou přes toho asapa? Když já se ale bojím, aby mi nedorazilo něco hrozného - materiál, střih. Může k tomu mít člověk důvěru? Ty si kauculi myslíš, že on je fakt schopný ušít šaty věrně podle fotek???? Sandu, s tím vrácením tomu moc nevěřím, ty jo, reklamovat něco v Číně...
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu - 100% - zkontaktuj Artichoke z diskuse Asapbay - pošleš jí fotečky a ona Ti obratem napíše, za kolik by je ušili a za jakých látek a tak :)Fakt - nebála bych se toho ;-) Vyjdou tě levněji, počítám (myslím si) že cca do 6 000,-.. Jj, nevím, ten pan Kouřil na mě tak působil, tak nevím..
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak holky kurz malování - naprosto super!!! Dala sem fotečku do albumu, co sem malovala druhý den :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Dudu klidně s tebou někdy zajedu ale po tom veletrhu to nepůjde jelikož je Valentýn a půjdem na véču no i když možná nějaká časová skulinka by se najít mohla:-)Jen mě napadlo kdyby jsi si šaty vybrala z toho Kladna nemáš to moc z ruky ?to vrácení těch šatů myslím:-(no ják chceš ráda s tebou zajedu:-)Jinak co se týka toho asapa tak bych kauculce věřila:-)a navíc jak kauculka píše ona ti obratem pošle kalkulaci tak uvidíš:-)jestli to bude výhodné:-) Kauculko ahoj:
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
achjo kočky, tak jsem psala Artichoke, jestli by mi ten Asap ušil šaty s jinou barvou krajky a ona na to, že to by mi ale neobjednala ona, ale mám komunikovat přímo s Asapem. A jsem zase na začátku - zatím jsem nikde nenašla kontakt na Asapa, ani mi na to nikdo neodpověděl a to už jsem to zadala do mnoha diskuzí. Já to nechápu. Přes ebay nakupovat umím, anglicky se domluvím, vázne to jen na tom kontaktu, nemám jeho web, neviděla jsem nikdy, co šije a jak to vypadá.... :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ty vado Kauculi, krásná kresba! :-. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu a proč ty sama? Důvod Ti neřekla? To mi je nějaký divný :( Děkuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
napsala mi: "no pokud chceš takové úpravy a všechno tak neřešit se mnou ale s ním, na ebay mu napsat přes kontakty :) ". A ještě, že si ho mám najít na ebayi v komunitě. Uf. Sakriš....Hm???
Odpovědět
Profilova fotka
zas tak sběhlá na tom ebayi nejsem....
Odpovědět
Profilova fotka
ha, tak jsem tam někoho našla, kdo má jméno ASAP, ale nemá tam žádné výrobky na prodej, žádné šaty, nic. Takže já jsem z toho fakt hotofson. Navíc mi Arti napsala, že jestli se vdávám v květnu, tak už mám 5 minut po 12 na to, abych šaty objednala... Mám bobanyyyyyyyyyyy :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Kauculi, tak arti už mi píše znovu, vypadá to, že mi s tím pomůže, protože já jsem z toho momentálně fakt hotová... Mám docela strach. Já jsem furt čekala, že si něco vyberu na svatebním veletrhu, ale sakra, asi už je to vážně pozdě. Já jsem byla ve svat, salonu už někdy v listopadu a tenkrát mě prodavačka z něj hnala svinským krokem, že prý je to brzo, že se můžu do svatby ještě stihnout rozejít, zhubnout, přibrat nebo otěhotnět, že mi pak šaty nebudou, no a prý mám dojít v únoru, to prý budou mít nové modely. Takže já čekám čekám, únor je tady a teď su z toho nervózní jak pes, nějak to na mě dolehlo. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculi, ještě jsem se tě chtěla zeptat, jak jsi říkala, že bych měla mít šaty na šňerování - to si taky myslím... HOLKY PROSÍM PORAĎTE: Teď jen nevím, jaké ty šaty si mám objednat... Mám si nechat ušít ty černé s tou krajkou??? Jen tam dát místo černé tu růžovou??? Nebo radši stříbrnou??? Co bude hezčí?? Ženich má stříbrný oblek a růžovou košili. Ta černá je sice nádherná a taky zeštihluje, ale barevně se mi to moc do růžovo -zelené svatbičky nehodí.... :-( No nebo se mi líbí na tom webu, co mi doporučila arti, tyto šaty: http://www.landybridal.com/Product/Pr... http://www.landybridal.com/Product/Pr... http://www.landybridal.com/Product/Pr... Myslíte, že by mi nějaké slušely??? Já to musím do středy ale už objednat!!!!!!!!!!!! BOJIM BOJIM!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mám strach ze dvou věcí: 1) dlouhá vlečka - vždyť s tím se ani nepohnu, ani nezatančím??? :-o 2) aby to nebyl materiál, co se snadno pokrčí, já pojedu autem na obřad celou hodinu!!! tak uf, pardon za ten dlouhý výlev srdíčka, už vás nechám vydechnout, jen moc předem děkuju za vaši pomoc :-N
Odpovědět
Profilova fotka
NEch si ušít ty černé - jen s růžovou výšivkou ;-) Bez vlečky a na šněrování..
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak dudu ty černé s růžovou výšivkou...jinak jestli chceš vlečku tak to není náročný ze zadu je takový uchyt že se dají uchytit a vypadají pak jako normální šaty bez vlečky nepřekáží to a není to poznat fakt vychytávka já to tak mám na svých šatech:-) Dudu´:já to normálně prožívám s tebou:-(je mi z toho ouzko no už aby jsi je měla doma a byla s nimi spokojená do té doby budem potřebovat železné nervy vid? Kauculko:-)ten obrázek je pěknej:-)šikulka:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj ;-) Tak jak pokračují přípravy? =-) Sandu:Já se chystám taky do toho obchůdku a jaký to tam je? a mají tam toho hodně na výběr? Já bych chtěla jen vlizelin nebo organzu a pak nějaké krávovinky :-D Dudunko:Ty šatky jak máš v albíčku (černo-bílé) ti moc sluší,jen bych vyměnila černou barvu za růžovou :-. Já teda miluju černou barvu,ale na těch svatebních šatech mi to přijde jakýsi divný ;-) :-D Ale ty růžovo-bílé jsou krásné :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj sorboníčku můjj:-) Jak se máš?jak pokračuješ s bytečkem? Ten obchůdek mě nadchl co se orgynzy týká mají jich tam mraky ...maj tam vše co se dekorací týká...pytlíčky košíčky,podvazky polštářky ubrousky špendlíky bižuterii no skrátka vše:-)a moc ochotná slečna je tam dostala jsem dárek pytlíček s rýží pro štěstí:-)a krásný závěsný srdíčko koupila jsem si jedno a druhý jsem dostala:-)já tam pojedu ještě jenou pro bílou organzu:-) :-D :-D :-D Kauculko : kdepak jsi..co u tebe jinak novýho co ten salon?šaty jsou v pořádku?Jakou budeš mít bižuterii?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, jj, šatičky by měli být v pořádku, už se na ně nemůžu dočkat, až je zasejc obléknu :) Na Pardubickém veletrhu je prý předváděli, jen v zelené barvě.. Bižuterii ještě nevím jakou, možná lehce do růžova (kytí na šatech jsou taky lehce do růžova), ale hlavně něco, co se k tomu bude hodit a nebude se to s tím třískat = čelenku, náušničky a něco lehoučkého na krk. Nebudu mít ani závoj, takže nějaký hezký účes :) Místo polštářku pod prstýnky budu mít něco z keramiky - babička umí nádherný věci, tak prý něco vymyslela, bude to překvápko ;-) Holčiny, o jakém obchůdku je řeč? Sháním organzu, nejlépe 0,5m na 10m bo tak nějak podobně za příznivou cenu v pomerančové barvě (bo nějaké oranžové..) a nemají nějaké www? Že bych mrkla :)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko:Tak to je super,už se těšim,až se tam s přítelem vypravíme :-N ale obávám se,že on se tam těšit nebude :-D :-D :-D Kauculko:Je to nově otevřený obchůdek se svatebními věcmi,kontakt ti písnu do IP,páč abych tu nedělala reklamu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..Děkuju sorbíku že jsi kauculce poslala kontakt ..Kaucul ted tam mají organzu v akci:) Já taky nebudu mít závoj jen nějaký hezký učes čelenku náký štras naušničky ..náramek nechci:-) Taky se nemůžu dočkat až ty šatky zas oblíknu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holkyyyyyy!!! :-) Moc děkuju za podporu! Já byla z té šatové mánie naráz úplně grogy, takže moc díky, že jste v tom se mnou :-D No a dnes jsem byla zkoušet další šaty, tentokrát v salonu Andělské svatební studio. A jedny mě tam hoooodně padly do oka, počkejte, jdu zmenšit fotky a dám je do albíčka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem tady zase sama, co?? :-N No nic kočky, já to furt přebírám zepředu dozadu dokola a asi si ty šaty objednat netroufnu... Budu pak 2-3 měsíce čekat, dorazí to na poslední chvíli a třeba se mi nebudou líbit a už nebude čas, abych nějaké na poslední chvíli půjčila. A miláček mi taky říká, že se s tím nemám štvát a nějaké si v klidu vybrat... Asi udělám to, že si ještě obchodím nějaké svatební salony, budu vědět co kde maji a co se mi líbí, počkám na slevy na veletrhu a třeba je půjčím někde levněji... ;-) MIMOCHODEM - co říkáte na ty šatičky co mám v albíčku jako poslední? Jsou to Pronovias, model Domingo (= neděle, ale já se vdávám v sobotu!!! :) Chci bílé, v mé velikosti měli jen krémové, tak si je seženu a vyzkouším v nějakém jiném salonu:) Blbé však je, že se nedají sešněrovat...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?