Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme ještě ani nevdaly a už se tu mluví o rozvodu :-D :-D :-D Teda taky doufám,že nás se to nebude týkat =-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jo o tý holce jak jsem psala že se rozvedla tak spolu byli jedenáct let a rok po svatbě rozvod:-(
Odpovědět
Profilova fotka
sorbonnku :-D :-D ten je blbej :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko,vid?já mu to řikala taky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sorbonko, svatební šaty dokážou s postavou udělat divy! Já mám postavu typu jablko, přes pas měřím snad víc než přes prsa, ale do těch šatiček člověka tak božsky sešněrujou, že ty špeky vypadnou nahoře - výstřihem!!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Uvidíš, že budeš taky úžasná nevěsta. Prostě klobouk dolů před tím, kdo vynalezl svatební šaty se všemi vychytávkami, jak skrýt nedostatky a zdůraznit přednosti ;-) No a my jsme si ještě koupili domů jakýsi stroj na posilování břicha. Ty jo, je to zabíračka, ale už jsem na něm párkrát cvičila, třeba to pomůže, a když ne - sešněrujeme!!!! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mimochodem, mám už favoritky, jsou to ty poslední šatky v albíku. Levante od Pronovias - líbí se vám? Ty šaty Domingo od pronovias jsou sice úžasné, ale připadá mi, že v nich mám trošku klučičí postavu... Zdají se vám ty Levante lepší? Jedu si je v pátek zarezervovat do Liberce. Případně zkusím co ještě mají, ale pokud tam nenajdu žádné lepší, jdu do těchto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu jak už jsem řekla u mě pronovis LEVANTE vyhrávají na plné čáře užasný a mooooc ti sluší je i na fotkách videt,že se v nich cítíš dobře:-))))))Jinak co jsi tu psala:-))))))))))))))))) o těch šatech:-)))))))))))))))))to mě rozesmálo ale máš pravdu někde se to skryje a někde to zas vyleze.-))))))))))))))))))))))LEVANTE doporučuji na 1000% a u toho zůstávám:-)))))))))))
Odpovědět
Profilova fotka
6ádný šatičky je nepřebijou:-)))))))))))))a jestli jo tak mi je ukaž a sednu si pak na prdel:-)))))))))))))))))))))) :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dud - tak mě se na tobě líbily ty šatičky na obrázku číslo 9 a potom ty tvoje zvolené Levante :) A i ten kabátek není tak extrémně špatnej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko ;-) Dudunko,teda ty jsi mě pobavila :-D :-D :-D já už takhle toho nahoře mám dost a když mě ještě sešněrujou tak,že mi prsa a špeky vypadnou výstřihem,tak to se mám na co těšit :-D :-D :-D Jak už jsem tu psala,mě se líbíš ve všech šatečkách ;-) a ten kabátek je náhodou super,žádný ne-e ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbi, kdy se chystáte do toho kamenného obchůdku? Holky a co dát sraz a zajít tam všechny? Nebo třeba do té Ikeii?? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kauculko,chystáme se tam příští týden x-) tak jsem zvědavá,co tam ulovíme :-D Já už z té Ikei mám úplně všechno,chodim tam docela dost často a nic nového jim tam nepřibylo ]-( x-) Holky,ted mě asi ukamenujete,ale já na ty srazy moc nejsem :-( já si neumim pomalu udělat čas ani na své kamarádky |-| Nebudu vám kecat a raději to řeknu na rovinu ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek nevěstinky!!! :-) Mám radost, že se Vám moje šatičky líbí a udělala jsem ještě jeden test: Ukázala jsem fotky šatiček Levante dvěma kolegům v práci ale tak, aby šla vidět jen postava a ne obličej. A oni mi řekli - ty jo, dost dobrá nevěsta! A když jsem tu fotku oddálila, že šlo vidět, že jsem to já, tak prý: ??? Cože???? To jsi ty????? :-D :-D :-D :-D Což mě přesvědčilo, že mi ty šaty asi fakt sluší, hahahhahahhahah ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kočky tu Ikeu domluvit můžeme :-) , myslím, že Kauculi mluvila o Černém Mostu, že? Ale určitě chci nejdřív na veletrh, sraz bych dala až potom, někdy koncem února, vyhovuje? A myslíte všední den nebo víkend??
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu tak vidíš ;-) a máš to vyřešený!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky moje no já jsem pro srazík:-)))) jupííí:-)no taky bych to nechala po tom veletrhumůžu 17.2. 18.2. 19.2. 20.2. Jinak Dudu na tom veletrhu koukej mít otevřený oči at se potkáme:-)Já si myslím že bych tě poznat mohla:-))))) V kolik tam budeš? Jinak neváhej LEVANTE jsou bobice a ty jsi kus v nich:-)))))))
Odpovědět
Profilova fotka
Mě je to víceméně jedno kdy, ale toho 20.2. zrovna nemůžu - brácha má maturák.. A nebo to necháme až někdy na příští měsíc, jak chcete..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kaucul tak počkáme ještě na dudu a jak se vyjádří a pak to dáme do kupy:-))))ty jo hrozně se na vás těším holky moje:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a co tery?
Odpovědět
Profilova fotka
jééé Tery já sem blbá no tak to bych tomu dala na tu bych uplně zapoměla jejda...to by byl průůůser =-) :-N :-N :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já můžu 17., 18. i 19:) Jedině že by mi pak do toho v práci hodili nějakou služebku, ale není to pravděpodobné, málokdy jezdím mimo kancl :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jed ted na rehabilitaci tak písnu za hodku:-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu: Ouki, a copak to máš za rehabku? Na veletrhu si mě budeš muset ulovit ty, jsem trošku krátkozraká a brejličky nenosím - nebo si je vezmu a pak už mě nepoznáš, chi-chi :-) Jinak šatičky beru, jedu pro ně zítra do Liberce (tyhlety v Praze jsou na můj termín už půjčené, ale v Liberci už jsem je zamluvila a do zítřka mi je podrží:) Takže snad mi sednou (měly by), případně ještě hodím očko na další šaty Pronovias, které tam mají, dokonce ve slevách, když jsou to loňské modely - což levante nejsou, ale neva, s tou investicí už jsem se smířila :-) Jo, sraz na tom Čerňáku bych navrhovala někdy kolem půl šesté, v šest? Zatím je času dost, však se ještě domluvíme!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Dudu tak to je super že můžeš asi to dáme na černáku kvuli kauculce :-)Jinak jak si to myslela v půl šestý v šest?jako ráno?????:-) :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak dudu to jsme se tedy sešli..já jsem taky slepá :-D :-D :-D :-D :-D jinak mám bloklou páteř tak musím docházet na rehabku:-)ale už je mi líp... Tak komu z těch tří dnů jakej den vyhovuje???mě je to jedno:-)))Jinak dudu pak mi písni co si vezmeš na ten veletrh na sebeb :-D :-D :-D vezmu si na tebe brýle :-D :-D :-D :-D a jak se jmenuješ jménem?už vidím jak tam potkám holku a řeknu čau nejsi náhodou DUDU? :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu - haha, klidně mi řekni Dudu, miláček mi tak taky říká a někdy i naši ;-) Jsem Zuzka. Jinak s tou bloklou páteří si můžeme podat ruce - před 3mi týdny se mi od páteře zablokovalo rameno, Pavlík mi musel i mít vlasy a oblékat mě do práce ;-) A taky jsem měla bolesti na srdci, naštěstí kardio vyšetření bylo negativní, orej je to taky od bloklé páteře. A teď ji má zase bloklou kolega - holt, to jsme my, kancelářské krysy ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vezmu si určitě rifle a béžovou bundičku do pasu ve stylu myší kožíšek ;-) A možná brejle - vínově červené plastové. Ale - haha - ještě nevím, kdy tam půjdeme!!! Pavlík by chtěl už v pátek po práci, hmmm. Uvidíme :-N
Odpovědět
Profilova fotka
proboha - mýt vlasy, co jsem to napsala, já analfabet!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Dudu ty jsi číslo jo jásně že by nevadilo že ti řeknu dudu ale umíš si představit kdybych si tě spletla a řekla cizí holce dudu? :-D :-D :-D Já sem Sandra tak m těší Zuzko:-))))Ty jo tak to jsi si asi taky užila s těma zádama no jono mi kancelářské krysy :-D :-D :-D Holky jedu k mamince za hodku tak budu na netu večer u mamky:-)nebo až zítra jojo dudu tak to tě poznám..myší kožíšek to je má oblíbená pohádka:-))))))))tak přesně vím jak vypadá kožíšek šitý z myší :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?