Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dudunko jsi hodná v pohodě domluvili jsme se s přítelem že tam pojedem určitě a pojedem v sobotu..třeba se potkáme???to by byla sranda:-)))Jinak ten Goldex je i v Kralupech nad Vltavou v tescu a představ si že tam mají ted velké slevy na ty prstýnky a já si vybrala hezkej a vychází jen na 3.500,-což jde je i s malým briliantkem:-)Přítel bude mit snubák z chirurgický oceli on zlato nenosí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
sanduli -juuu, to je teda dost dobrá cena, wow! Mohla bych tě poprosit o maličkost? Posívala by ses na web fy Goldex a řekla mi, jestli ty ceny, které mají v karlupech, jsou stejné, jako inzerují na webu? Jde o to, že se v sobotu chystáme do toho města Slaný, tak ať neprohloupím, pokud to mají v Kralupech levnější. Na tom webu mají slevy až 25%. Předpokládám, že i v obou obchodech to bude stejně drahé... Taky mě překvapuje, to co říkáš - ty budeš mít prstýnek zlatý a přítel z oceli? To zní dost dobře, přítel doposud zlato taky nikdy nenosil a ocel nosí... Ale to bude jako pár? Bude to ve stejném designu? Oni Ti udělají jeden ten a druhý jiný? Nebo ten tvůj prstýnek není vlastně snubní?? To je otázek, co? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbonko, to mě těší :-) Tak zas budeš brzo více "četovat" s námi:) Mimochodem - o jakých gelovkách jsi psala? Jako nehty? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééje, vy tu žádný nejste? Každá sem chodíme v jinou dobu, co... Holky má, jeden svatební problém/ek, třeba byste mi pomohly ho vyřešit. V penzionu, kde máme svatební hostinu, mají hnusné kýčovité obyčejné oranžové talíře s nějakým vzorem. Pro běžné stolování to člověk asi neřeší, ale na svatbu se to fakt!! nehodi. Můžete samy mrknout na penzion-vysocina.cz. A já to prostě nemůžu rozchodit, že bychom měli na stole tyhle ohyzdy... Jenže půjčení talířů přes nějakou půjčovnu je zatraceně drahé! :-( Potřebovala bych to půjčit v nějaké restauraci, achjo, ale nemám nikoho známého, nevím co s tím. Asi mi řeknete, ať to neřeším, ale já mám ušité krásné ubrusy, organzu, všechno bude do detailu promakané a pak jim tam prdnu polívku v těch oranžových kýčích, pánbůh se mnou a zlé pryř! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak sleva je stejná i v těch Kralupech....budeme mít oba stejný design prstýnku...přítel bude jenom kroužek bez ničeho a já kroužek s kamínkem je to jednoduché a dá se to sladit:-)jo Goldex dělá rytiny do prstýnků zdarma:-)Jinak s těma talířema to nejde...to fak je jak pěst na oko ale s tím ti moc neporadím leda je koupit v Ikee mají tam levné no ale zaleží na tom...kolik budeš mít hostů:-( Sorbí to je dobře:-)asii si si pěkně mákla vid?si šikulka:-)Jo je to možný s tou koulý:-)hlavní je že přišla:-)byla sem fakt vytočená i když se jednalo jen o pár korun tak mi šlo o princip by nenaletěli dlší nevěsty ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Sanduli, jdu na obídek, odpoledne se ozvu :-) !
Odpovědět
Profilova fotka
Nech si chutnat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jooo obídek byl delikatesa, která mě dokonce inspirovala na svatební menu ;-) Až ho sestrojím, dám to do albíčka :-) Tak my jedeme do Slaného zítra dopoledne, tak už se těším. A díky za tip, že je možné zkombinovat prstýnek zlatý s ocelí, uvidíme, co nás zaujme, třeba toho využijeme :-) Jinak děkuju za komentář ohledně talířů, jsem ráda, že máš stejný názor, sandulko (s nebo š?, jak je to správně?? =-) ) Nad tou IKEou jsem taky přemýšlela, hm, omrknu to a dám do albíčka, napíšu za chvíli.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj dududududududududu :-D :-D :-D :-D sandulko je správně:-)ty talíře by ti to vážně zkazilo:-(tak mě napadlo že ani nevím jaký mají talíře v té mé restauryci :-| ]-( ]-( Taky bych se mohla zajet podívat do Slanýho...Dudu oni maj na stránkách goldexu ceník???
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu ty poslední dva talíře bílý porcelán asi :-S tak ty jsou :-N krásný:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem do svého albíčka Z+P vložila talířky z Ikea, které by se daly zkombinovat. Buď ty keramické (hluboký a plochý dohromady), nebo potom ten průhledný čirý s tím hlubokým růžovo-fialovým, to by taky vypadalo moc hezky, ale je to dražší. Myslím, že ta kombinace skleněných by byla lepší, ne? Škoda že nemají ten skleněný talíř motto hluboký za 12 Kč. No, teda je to pěkná pálka - vyšlo by mě to na 2000 Kč, ufffff!!! :-( , ale třeba bych to prodala na bazaru, i kdyby po částech, co myslíte? Ty růžové talíře jsou hezké, v tom by se krásně vyjímaly jakékoliv dekorace (plovoucí svíčky...) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď si nejsem jistá,Sandu, které se ti líbí??
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
je fakt že to budeš mít do růžova...no já nevím já bych asi koukala na cenu a namožnej pozdější prodej...bílý prodáš vždycky á na bílém také nádherně vynikne dekorace:-)Záleží na tobě dudu já bych volila bílou ení to tak drahé potom se ti mohou hodit i domů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já vím... Bílé jsou levnější, růžovo-průhledné zase hezčí, to je dilema ;-) Musím to pořešit... Teď změním téma - jdu dnes mrknout jen tak narychlo do svatebního salonu ADINA, protože tam maní výprodeje, tak jsme zvědavá, ale právě jsem dostala od jedné nevěsty tip na salon, kde člověku ušijí šaty cca za 6500, ty jo, vypada to dobře, slyšely jste už o tom? Viz levnesvatebnisaty.cz
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, kde jste kdo kočky??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Dudu:-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj sandulko, tak jsme jeli dnes na prstýnky do Slaného....... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a fakt dost dobrá story - včera jsme byli s kámošema v divadle a pak na pár piv a spali jsme pak u jedné kámošky, abychom ráno mohli hned na bus do Slaného, protože oba bydlí blíž nádraží. Takže jsme po 4 hodinách spánku naprosto grogy doběhli na bus směr Slaný - s cílem vybrat si prstýnky v Goldexu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...... a probudíme se o 2 hodiny později v Chomutově!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem byla nasraná na nejvyšší možnou míru! Po dlouhé době se mi konečně podařilo vytáhnout přítele omrknout snubáky a pro jistotu tam ani nedojedeme, že. A v Chomutově nám ujel bus i vlak zpátkys, takže jsme tam pak mrzli několik hodin na nádru mezi bezdomáčema! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Achooojky holčiny ;-) Dudunko:Jéé ty už jsi zkoušela šatičky? :-N proč myslíš,že ti ty poslední šatky nesluší,já si myslim,že ti sluší až moc :-D a hlavně ti dělají krásnou postavu x-) Tak to je dilema s těma talířema :-( jedině to fakt pak rozprodat na bazárku =-) Jinak ty gelovky jsou gelový nehty ;-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj sorbonko, děkuju!!!!!! :) Právě se chystám navkládat do alba další fotky šatů... Ale stejně ještě počkám na veletr:) A co ty tvoje nehtíky - to byla zkouška na svatbu? Přidáš fotku do albíčka?
Odpovědět
Profilova fotka
No těch co píšu, že mi nesluší, si totiž připadám jako parodie na labutí jezero! Uf, jdu zmenšovat fotky dalších šatů, to bude na dlouho...
Odpovědět
Profilova fotka
Uf. už tam pár šatečků je! :) tak pak písněte, jestli se vám nějaké líbí... Jen tak orinetačně prozatímk, pořád ještě nevím, budu-li si nějaké pořizovat kromě těch růžových :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Dudunko teda to je story to je hustýýýý ty si číslo:-) Dudu koukala jsem na fotečky a strašně moc se mi líbíš v těch předposledních ty jsou úžasnýýýýýýýýýý :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju moc, já ještě teď vůbec nevím nejsem ztotožněná asi zatím s žádnýma... Budu muset pár salónů ještě oběhatm, nebo možná si nechat ušít něco od toho asapa, nebo možná zkusím ty levnesvatebnisaty.cz? Mně to tak štve, že to půjčovné se pohybuje kolem 9.000 - to jsou fakt vyhozené prachy, achjo. Radši bych měla svoje doma... Jo - jdu přidat do albíčka další - ty moje, co mám koupené....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj dudu ty ještě nespínkáš? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak kočky, moje šaty (ty co jsem asi nerozvážně koupila hned v 1. salonu, protože byly ve výprodeji, jsou v albíčku. Tenkrát jsem si je zkusila a cítila se v nich jako princezna, jenže pak mi to začalo vrtat hlavou, zkusila jsem i další a teď babo raď. Takže raďte, ale prosím bez skrupulí :-) Já vím, že jsem v nich jak špekáček. Sotva jsme je doply. Chtěla bych pár kilo shodit, ale spíš jde o to, jestli tyhle šaty vůbec jo nebo úplně jiné. A prosím nevíte něco o tom salonu Mary =-) , jak jsem psala?
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu ty tvoje jsou stejně nejkrásnější:-)mno asi máš dilema vid?ale dělají ti bujné poprsí :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nespinkám ;-) A ty sandulko, taky ponocuješ??? =-) Copato??? Japato??? =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?