Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tery, ale ono vás je tam víc =-) Zkus najít mě: Jana Kaňuková Kautská Jinak za 2 hodinky odlétám do Tuniska na 11 dní, takže se tu ukážu až za dlouho..
Odpovědět
Profilova fotka
kaučulko tak přeju štastnou cestu a ještě krásnější líbánky ....těším se až se tu ukážeš:-) Terýýsku tak ti gratuluju koukám že jsem nám to všem povedlo podle představ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,jdu vás jen pozdravit ;-) :-) Tak Kaučulka frnkla do Tunisu??? =-) x-) x-) my zítra frčíme do Chorvatska,myslim že si všechny zasloužíme nějaký relax ;-) :-N :-N Holky,ted nějak pořád není čas :-( ale až se vrátim,tak konečně popíšu náš svatební den a přidám nějaké fotečky,ju??? :-N Tak papapa,já se loučim :-p :-D :-D :-D 8-)
Odpovědět
Ahojky, hlásím se ze svatební cesty z USA. Vidím, že všechny snad taky odlétáte, takže o nic tady nepříjdu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kuřátko! Moc si užij líbánky a napiš, až budeš zpátky! Ale hlavně - pošli nám nějaké fotečky ze svatby aspoň na soukromý mejl, prosím prosím. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbonko: kampak Ti zmizelo svatební albíčko?? Šla jsem juknout, jestli ti v něm nepřibyly nějaké fotečky a nenašla jsem ho??? =-) Sandulko: jak se máte, beruško??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Ähoj suzi:-)jojo já se mám dobře a co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju za gratulaci :-)ty mašličky to byla výzdoba u nás doma trochu jsem si vyhrála aby hosti ráno se cítili dobře:-)jinak výzdobu v té restauraci dělala majitelka restaurace ale kde se hrabou na tu mojí vid??? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D a jak bylo na líbánkách povídej........
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky mojeeee ;-) kde jste všechny??? :-( :-( :-( Dnes jsme se vrátily ze svatební cesty a bylo to supééér x-) jen to strašně uteklo :-| Suzaan:Já svatební album ještě nemám založené,nebyl na to vůbec čas ;-) ale já se polepšim a nějaké fotečky tam vložim,ju??
Odpovědět
Profilova fotka
Achóóóóóój kočenky mojééééééé 8-) Tak hlásím se po 3 naprosto úžasných týdnech opět v práci ]-( Líbánky úžasný, jířa je mazlíček.. Během dne přidám fotečky a písnu ;-) a děkuji za gratulace holky :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kauculí :-N Tak to je super,že jste si to užily ;-) noo mě čeká práce až zítra,se fakt nemůžu dočkat ]-( ]-( :-| taky musim přidat fotečky,jen nevim kdy se k tomu dostanu =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky moje jsem ráda že svatební cesty jste měli překrásný:-)honem sem s fotečkama:-))) Jinak posílám vám link na foto od profi tak mrkněte ale nejsou ještě upravené:-) http://www.lionstudio.cz/LIONFOTO/WED...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Sandu vypadaly ste úžasně.. Jak jsi rozzářená a manžel jenom v té kravatě ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju kaucul :-)ale měla jsi namysli jen v košili ne? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D no a povídej jaká byla svatební cesta? Jinak mimísek je v pořádku já taky ..už měříme 19cm...a za 14 dní jdeme na velký ultrazvuk a beru manžílka sebou nemůže se dočkat:-) testy na vývojové vady atd..vyšli negativně takže v pořádku:-)no a za 14 dní by jsme měli znát pohlaví mimíska:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, te%D to po sobě čtu, jasně že v košili :-D :-D :-D Svatební cesta super, ale je tam chudo, je tam hotel vedle hotela a nic moc extra "vyžití".. A na vejletu sme byli jenom na velbloudech, ale byli suprovííííí!!! Mám asi 200 foteček, tak potom ukážu ;-) A jááá znát pohlaví mimíska? Vy si to necháte říct, jo? ]-( :-D :-p A je dobře, že jste OBA v pořádku!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jojo kauculko necháme si to říct...ikdyž já bych to vydržela ale manžel je nedočkavej jak stepní kozs :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahojky, tak jsme taky zpět ze svatební cesty dnes....zítra zasdo práce.... Sandu: Tak nám dáš vědět, jestli to bude holka nebo kluk ? Co bys radši? Kaučul: Fotky z dovči jsou moc hezký.... vypadá to, že jsem si užívali.... nejen na velbloudech jste byli, taky skok padákem nebo tak něco ?
Odpovědět
Profilova fotka
Zdar ženy :-p :-D :-D Sandulko,fotečky krásnýýýýýý ;-) téééda vy už jste veliký,19cm?to je skvělý,že je všechno v pořádku :-N já bych si taky určitě nechala říct pohlaví,páč jsem ženská zvědavá a určitě bych to nevydržela 8-( :-D :-D Kauculko:Velbloudi,ju???to muselo být žůžo ;-) :-N my jsme byli akorát na dvouhodinovém výletě po moři lodí s proskleným dnem a myslela jsem,že ty dvě hodky nepřežiju 8-( houpalo to jako blázen :-S :-D :-D Kuratkol:Tak vítej zpátky z USA ;-) a kdy budou nějaké fotečky?já se jdu pokusit je sem dát =-) =-) :-D Jinak dnes jsem byla po dovče taky poprvé v práci,to bylo něco vidět zase ty ksichty ]-( ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sorbí :-N :-N :-N :-N :-N ahoj!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ jak se máš ?no šup šup s fotečkama:-) Kuratkol ahojky:-)no konečně jste se mi vrátili bylo tu pěkně mrtvo:-) Hele holky nezaložíme novou diskusy?
Odpovědět
Profilova fotka
Achooojky Sandulííí :-N :-N :-N Jj,mám se dobře ;-) Já jsem pro novou diskuzi,jen vymysli název ;-) x-) x-) Holky,já jsem ty fotky asi nedám,páč jsou ve velkém formátu a neumim to zmenšit ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo sorbí tak to jsme na tom stejně:-(taky to neumím zmenšovat ...ale vždycky poprosím kauculku nebo kuratko :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu,já jsem na tohle pako 8-( :-D :-D ale snad mi holky pomůžou,že jo kočiny? ;-) :-D :-D Zatim jsme alespon stáhla pár fotek ze stránek fotografky,ale ta to má naopak zase v malém formátu 8-( 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Brá ránjko kočenky moje.. Jj, na parašutu nad mořem sme byly - jak letíš za člunem :-) Jinak včera mě přišly všechny fotečky od Zuzky, holky, to je nádhera, včera sem to 4 hodiny pořád dokola zkoukávala.. Hodila sem nějaké sem a pak na facebook, tak můžete komentovat a hodnotit ;) Sanďulko fotečky ze svatby krásné, byla si šik nevěsta - v jednoduchosti je krása, říkám tu pořáte ;-) Kuřátko ty fota z letadla - to je něco úžasnýho!!! Jinak jinou diskusi? Jak chcete, já bych klidně pokračovala i v téhle ;-)
Odpovědět
Taky bych pokračovala v téhle diskusi.... Kaučul: Nějak mě v letadle chytlo focení, byla to dlouhá cesta....ale fotky se docela povedly na to, jak to bylo těžké přes to okýnko... Svatební fotečky od Zuzky jsou moc hezký....
Odpovědět
Profilova fotka
kauculko já jsem unešená z těch tvých foteček :-N to je nádhera:-)fakt!ani se nedivím že jsi 4 hodiny do kola si je prohlížela:-) Já se nemůžu dočkat těch mých.....to budu určitě celý den u nich sedět:-) Kuratkol nádhera:-) Jinak klidně budem pokračovat:-)v téhle diskusy...to byl jen návrh :-)
Odpovědět
Co plánujete teď po svatbě do budoucna ? Bydlení, pokud ho ještě nemáte ? Mimi, pokud ho ještě nečekáte ? Nebo něco jiného ?
Odpovědět
Profilova fotka
Hoja :) Mno, tak já teď spočítala, kolik míme celkem fotek 3000 ks :-N :-D :-D :-D a to ještě nějaký přibudou ;-) Jinak co plánuju? Mimi si myslím, že tak za rok, bydlení máme, takže opět žít. Nejprve ale vyměnit všechny doklady :-D :-p Sandu viď, pořád si je prohlížím a mají docela ohlas, všem se líbí ;-) U tvých se mi hrozně líbí loď x-) a Kuratko ty ještě svatební album nemáš? =-) a kde je sorbí? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky holčiny :-) Kauculko,sem tady přece :-p :-D :-Dpořád se sem němůžu nějak dokopat 8-( ale musela jsem se na vás přijít alespon juknout :-N Holky,která z vás mi pomůžete se zmenšením fotek???dostala jsem od fotografky CD s fotkama,ale má to ve velkém formátu a do svatebního alba to nejde přidat,no a já to neumim ;-( ;-( ;-( předem děkujiiiiii ;-) Kuratkol:No my plánujem to mimi,ale stále se nedaří :-( :-( a co plánuješ ty?teda krom mimi?:-N Sandulko:Ahojky,mamino naše :-) už se těším,až se dozvíme jestli to bude chlapeček nebo holčička x-) x-) x-) Kdyže jdeš na ten ultrazvuk??? :-) :-) :-) Jinak ty doklady mě děsí :-| to bude zase honička ]-( minulé pondělí jsme si byli vyřídit OP a až budou hotové,tak přijde na řadu vše ostatní 8-( mám z toho fakt radost 8-( 8-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Moje svatební fotky ještě nějsou hotové, budou až 28.7. Teprve o víkendu jsme vybírali u fotografa ze 113 fotek, vybrali jsme 99 ks. Kaučul: Ty sis nechala 2 příjmení ? Sorbi: Já už nevím, co plánuju.... Chtěli jsme to mimi, ale jelikož se nějak nedaří..... tak nevím.... tak nějakou dovču ještě tak za půl roku..... vlastní bydlení asi..... Taky nevím, co všechno ještě vyřídit kromě klasických dokladů: OP, ŘP, pas, pojišťovna, banky, penzijko, leasing...
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol:Neboooj,mimi se podaří ;-) já už jsem to řešila se svou gynekoložkou (to že se nám taky nedaří otěhotnět) a po prázdninách jdeme do nějaké poradny,kde nás oba vyšetří =-) =-) =-) tak snad bude vše o.k. Jéé na dovču bych zase taky jela,ale už žádnou nemám :-( :-D :-D hold musim počkat na příští rok :-| :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?