Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
berušky já jsem napnutá jak malé gatě nebo jak se to říká! :-D Moc moc na vás myslím. Užijte si svůj den D! :-D
Odpovědět
Holky, tak co ? Jak to dopadlo ? Čeká mě to zítra, tak mi držte palce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čaukýýýýýýs, jen na skok - byl to nejkrásnější den, pařba jak sviňa, nejluxusnější akcička :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hodila sem sem několik pár foteček ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky jen v rychlosti bylo to pohádkové no nádhera nevím jak bych to popsala ..nechám zmenšit fotky a přidám je sem .-)myslím že fotky budou mluvit za vše..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky novomanželky ;-) ;-) ;-) Nejdřív se chci omluvit,že jsem se sem nestihla ve čtvrtek juknout a všem popřát :-( :-( :-( ale byl to takový fičák,že jsem až o půlnoci padla za vlast :-D Jinak svatbička se vyvedla přesně podle našich představ i počasí bylo super,sice trošku dusno ale jinak krásně :-) a každý mě chválil,jak jsem měl všechno do detailu promyšlené :-p :-p :-D :-D :-D Fotky ještě nemám (budou ve středu) ale pani fotografka má už pár našich foteček na svém webu,tak kdyby jste byla některá "zvědavá"tak pošlu odkaz ;-) :-D :-D
Odpovědět
Sorbonko, blahopřeji, fotečky máte hezké ;-) . Přeji hodně štěstí v manželském životě ;-) . Myslím, že tyto šaty Ti slušely víc, než původní :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Mirečko :-) děkujiii :-N :-N :-N já jsem v těch šatech cítila i líp než v těch původních,jen v nich bylo šílené vedro :-D :-D
Odpovědět
Sorbonko, ale udělaly Ti hezkou postavičku ;-) . Já jsem měla lehoučké šatičky, jenom jednu vrstvu a pod tím spodnici. Ve svatebních salonech jsem vždycky v těch šatech umírala horkem :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé Mirčo děkuji,alespon trošičku mě to stáhlo :-) :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tady je ten odkaz na tu fotografku ;-) http://www.svatebni-fotografka.cz/
Odpovědět
Jsem si pamatovala jméno vaší fotografky, tak jsem to našla i bez odkazu ;-) . Jojo, v těch původních šatech ses mi nelíbila, ale to není moje věc. Tyhle jsou šmrncovní ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky, jak je při víkendu ? Co vás teď čeká ? Svatební cesta ?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky jak pak se máte?ráda bych přidala fotečky..našla by se nějaká dobrá dušička která by je zmenšila?
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol:Já jsem úplně k.o. 8-( :-D svatební hostina se protáhla až do 5h.do rána a vstávalo se v 9h.no něco jsme posnídaly a frčely jsme ke kamarádům,kde pokračovalo svatební veselí :-D :-D takže opravdu celý víkend se flámovalo ;-) :-N Jinak pomalu začnu balit,páč v pátek frčíme do Chorvatska ;-) x-) x-) x-) Sandulko:Dobrou dušičku myslím že mám,ale néé na zmenšení fotek ;-) já taky nevim jak na to :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Su jen na skok, hrabu se tu cca ve 1500 ks fotek, ééééj...:-D Sorbí fotečky úžasné!!! x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) Sandu - klidně ti je zmenším ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kauculko ty jsi hodná.. tak až budeš mít chvillku tak ti to pošlu jen pár aby jsi se neuzmenšovala:-)))) sorbí slušelo ti to moc:-)těším se na další ale z čeho jsem byla unešená je kauculky korunka ..ta je tak krásná .... :-)
Odpovědět
Kaučul: 1500 ks fotek od profes.fotografa ? Nebo od lidí ?
Odpovědět
sorbon: Do pátku máš taky dovču ještě před Chorvatskem ? My letíme už zítra v úterý do USA na 14 dní... Snad se stihneme ještě sbalit, až se vrátíme do Prahy...
Odpovědět
Profilova fotka
jéé kuratko ty se máš :-N do ameriky?tiše závidím..hezky jsi to užijte:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoja hoja :) Ne ne, to mám zatím jen od kamarádek, babičky a našich, od profesionálky budou tak zatýden si myslím.. Jinak my asi budeme v sobotu odlétat do Turecka - teda, zatím je to jenom v plánu.. :-D sanďulko - ty fotky na lodi - luxus!!!!!!!! x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kauculko moc ti to slušelo a děkuju ty jo do Turecka??tam jsem byla dvakrát a krásnější dovču sem nezažila:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, nějakej last minute, snad to vyjde co nejlevněji, tak na 8 dní stačí ;-) Už mám ukázku foteček od Zuzky, tak mrkněte x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Cusky baby :-p :-D :-D No nebudu to tady rozepisovat,jednu po jedné =-) holky,byly jste moc krásné nevěsty x-) x-) x-) Sandulko,teda ta lod nemá chybu ;-) úžasnééééé :-N Jinak,já si založim svatební album až budu mít fotky od fotografky,to bude asi tak ve středu =-) teda jestli to stihnu,zase budu balit na dovču :-) Kuratkol:My ted ještě chodíme do práce,ale jen do středy :-N :-N :-N tak si moooc užijte svatební cestu,ju? A máš nějaké fotečky ze svatby??? :-) x-) Jdeme si s manžílkem zahrát hru,kterou jsme dostaly jako svatební dar :-p jmenuje se to***člověče,ožen se**tak jsem zvědavá co to bude :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahojky, fotečky ještě nemáme, budeme je mít až po návratu. Zatím máme svatební video a je úžasný !!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooj holkyyyyyyyyyy konečně jsem se dostala na net a mohla zkouknout vaše fotečky, úúúúžasné!!!!!!!!!! Strašně moc vám to slušelo a pokud jsem dobře pochopila, vyšlo i počasí, že? Moc jsem na vás myslela a držela palce! Ono to dusno bez sluníčka bylo koneckonců lepší, aspoň na fotkách člověk nepřivírá oči, ne? :-N Už se moc těším na další série foteček, jen hezky doplňujte!!! :-) A taky mě zajímají podrobnosti ze svatebního dne, nějaké perličky, srandičky, překvápka, trapasy a tak vůbec ;-) :-D Tak piště, piště¨, šup šup šup!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kuřátko a nemohla bys nám nějak poslat třeba aspoň úryvek videa, než budou fotečky??
Odpovědět
Profilova fotka
..tak jsem právě přidala do svého albíčka nějaké fotky výzdoby v penzionu... Už se moc těším na Vaše! :) Tady se bohužel vejde jen 50 fotek, takže pokud to budete dávat komplet třeba na rajče nebo někam jinam, předejte mi odkaz, ju? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zítra odlétáme s manželem do Tuniska, tak na nás myslete ;-) Jinak sem řpidala pár foteček.. Až přijedu, popíšu víc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj kočky mojééé :-)) byl to nejhezčí den v mém životě :-) vše se nám vyvedlo na 1* :-D fotečky sem dám jen co je zmenčim..... mám je kdyžtak na fcebooku tak pokud tam některá jste tak hledejte Terezu Kubíčkovou :-) Sorbonku můj byla jsi krááádnááá a máte kouzeln fotečky :-) Kauculacku ty taky byla si krásnáááá a měla si úžasnej účes :-) jinak nevěstinky nikoho jinýho jsem zatim neviděla ale určitě jste byli nádherné všechny... :-) vlastně jsem ještě viděla sandulku teda myslim :-) :-) :-) ted jsm zmatenááá ale byla to prostě nádherná nevěst.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?