Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krátko právě proto sem si udělala fotoknihu. Fotoalbum mám jen doma pro sebe a všem na ukazvoání budu mít fotoknihu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holkyyyyyyy!!! Nad tím albíčkem u happyfoto taky přemýšlím, musím na to ale vlítnout brzo, než skončí ta akce... my jsme u nich nechali vyvolat asi 1000 fotek, vážně, došel nám pak děsně těžký a velký balík. Jedna stála jen 2,90 a přitom mají rozměr 13*19cm, proto jsme je vyvolali vážně pro všechny, rozdali jsme je po rodinách, babičkám, tetičkám, kamarádům, ať má každý vzpomínku.... :-) A svým rodičům jsem koupila moc hezké album v bílých kožených deskách, do kterého jsem ty fotky nalepila pomocí malých oboustranných lepítek... Je to takové to klasické album kde jsou mezi stránkami takové ty průhledné pauzáky, prostě tradiční album jak z dob našich babiček :-) A sestře a kámošce jsem album vyrobila růčo, nakoupila jsem papír, nastříhala a sešila na šicím stroji :-) No zrovna perfektně rovné a dokonalé sice není, ale zase je to HOME-MADE, tak se HOME-ŠMEJD musí tolerovat :-D Pro nás ještě nevím, jaké pořídit... Manžel chce takové to, jak se fotky vkládají pod přilnavé fóile.. Říká, že nám po něm budou patlat návštěvy a děti, tak ať to vydrží... No uvidíme, záleží, co seženu. Ještě se po něm porozhlídnu asi ve Španělsku, chystáme se tam na dovču. Už se těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdarec manželky :-p :-D Tak houby rostou,ale daleko od sebe 8-( :-D :-D nějaké jsme našli,ale plné koše to rozhodně nebyli,alespon jsme toho tolik nemuseli čistit x-) Jj,včera jsme měli měsíční výročí,toto letí ;-) :-) Kauculko:Budeš se divit,ale včera jsem nežehlila :-D nějak na to nezbil čas,byla jsem po sobotě tak nějak k.o. 8-) bud se na to vrhnu v týdnu,nebo to nechám zas na neděli :-) Já mám fotky ve formátu 10x15,myslim že to je akorát,ale určitě si některé necháme zvětšit ještě víc :-) Holky,poradtě jak si mám zmenšit fotky v PC???už jsem vás tu o to prosila a normálně jste se na mě vyprdly :-p :-D :-D Fotografka to udělala v moc velkém formátu a neumim je zmenšit :-( :-( :-( Jééé Suzaan do Španělska???tak to je supééér ;-) bude to pozdní svatební cesta??? =-) :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Sorbi! :) Do toho Španělska jedeme s celou rodinou (mamka, taťka, teta, sestřenka) takže svatební cesta to zrovna nebude ;-) Ale těším se tam moc! :) Máme levné letenky a pronajali jsme si apartmán u moře a taky budeme trochu cestovat po památkách :-) K tomu zmenšování, já to umím pouze takto: program IRFANVIEW, do něho si otevřeš danou fotku (přes FILE/OPEN), pak na příkazové liště zvolíš nabídku IMAGE a vybereš RESIZE/RESAMPLE. A zmenšíš to např. na 640 x 480 pixels, to je dobrá velikost pro albíčko na beremko. A pak už to jen uložíš. Ale jestli tento program nemáš, nevím v jakém jiném to udělat... =-) Jooo, hřiby... na ty chodím taky moc ráda, ale nikdo se mnou nechce, kvůli klíšťatům! :-( Letos je jich jak sraček.. Aspoň na Zlínsku... Přemluvila jsem manžu na procházku do lesa a v jednu chvíli na něm bylo současně asi 10 klíšťat! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj sluníčka moje:oznamuji že čekáme chlapečka a je zdravej jako řípa :-D :-D :-D juchůůůů :-D :-D :-D
Odpovědět
Chtěla jsi spíš chlapečka nebo holčičku ?
Odpovědět
Profilova fotka
mě to bylo jedno ale spíš kluka protože manžel po něm strašně toužil:-)
Odpovědět
Tak to je super. Už víš, v jakých barvách máš nakupovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo :-))) mám velkou radost hlavně že jsme zdraví ;-)
Odpovědět
Holky !!! Co je s váma ??? Už ani kaučul ?
Odpovědět
Profilova fotka
juuuuuuuuuuuuuuuuuu SANDULI, TO JE SUPEEEEEEEERRRRRRRRR :-D :-D :-D Ty jo, to je prostě nářez. Moc gratuluju!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sazan Moc děkuju:-)jojo mám obrovskou radost:-)manža se tam rozbrečel...kluka si moc přál a opravdu můžu říct že to byl strašně krásnej okamžik:-) Kuratkol:ty jsi jediná věrná této diskusy vid?všichni se někde flákáme:-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kůůůk, brý ránko :-) :-) :-) Ty jo, Sanďulko, malýho chlapečka, jo? Teda, stejně se mají Ti hoši na světě líp ;-) Mno, já teď dorazila do práce, včera sme grilovali, sme nepoužitelná :-S
Odpovědět
kaučul: Vy ale pořád grilujete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nojo fakt!vy pořád grilujete?! :-D :-D :-D :-D teda kauculko ty naše gurmánko ;-) :-)
Odpovědět
Kaučulka s náma už nekamarádí ?
Odpovědět
Profilova fotka
Karamáááádíííím přeci :-D Jj, pořád grilujeme, Jířa je toho velkým milovníkem, já až tak ne.. Ale aspoň se vždycky sejdeme s kámošema či tak. Někdy už to ani nejím..
Odpovědět
Profilova fotka
mňam mňam já bych si zahradní gril dala hned, ale my nemáme ani balkón, natož zahradu! :-D
Odpovědět
suz: My taky ne.... ale plánujeme pořídit aspoň elektrický gril kaučul: už máš hotovou tu fotoknihu, jak jsi chtěla dělat ?
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratko: jj, už mi přišla, vypadá naprosto luxusně, budu dělat další pro rodiče x-) Jinak máme dneska opět grilovačku, trošku větší akcička, taxem zvědavá :-D
Odpovědět
Kde sis ji objednala ? Od Happyfoto nebo jinde ? A jaký rozměr ?
Odpovědět
Profilova fotka
Happy foto A4, 48 stran s tvrdýma deskama mě vyšla se vším na 628,-.. ;-)
Odpovědět
A je to teda kvalitní ? Já se toho docela bála...
Odpovědět
Profilova fotka
teda kaucul tak to je super cena ..mají tu akci ještě?a jak to probíhá?to jim zašleš foto?nebo kde sídlý?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny ;-) :-) Sandulííí:Tak to moooc gratuluji k chlapečkovi :-N :-N :-N to je kjásnýýýý :-N :-D a jméno už máte vybrané???myslim že jsi to tu už psala,jen si to nepamatuju =-) :-) :-) Kauculko:Jen grilujte dokud je hezky ;-) my taky rádi grilujem,sice letos zatim jen 2x,ale my to ještě doženem :-p :-D :-D Tak zatim pááá,zase přijdu 8-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbí bude to asi Tobias (Tobiášek):-) a moc děkuju:-)
Odpovědět
Sandu: Tu fotoknihu uděláš na počítači, stáhneš si od nich program a objednáš přes net. Jsem to tak dělala, ale nějak se to nepřeneslo...
Odpovědět
Kaučul: Za kolik dní ti došlo to fotoalbum z Happyfoto ?
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratko: jj, je to kvalitní. A hlavně to vypadá moc hezky ;-) A navíc sem si tam nechávala vyvolávat fotky, jsou taky moc hezké a kvalitní.. a hlavně levné teĎ. Jinak knihu jsem objednávala v úterý a přišla v pondělí ;-) a včera sem objednávala další 3 - pro rodiče :-D než ta akce skončí (je do 10.8.09).. Už se na ně těšííííím x-) x-) x-) Sandu: Tobiáš Tomsa? WOW, no to zní naprosto bombasticky!!!!
Odpovědět
Kaučul: Já jsem rovnou objednala 4 ks, tak mě jen zajímá, kdy to dojde :-) Sandu: Jméno je moc hezký a fakt se k příjmení hodí...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?