Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Holky, tak už jsem to objednala.... Jmenuje se to tajemství piva pro 2.... procházka pivovarem se sládkem a ochutnávka, vlastní čepování piva a pivní specialitky, uchutnávání piva a odnese si originální láhev piva, kterou si sám naplní.... Tak doufám, že dárek bude mít úspěch, když je takový pivař...
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé,tak super :-) to mě vůbec nenapadlo :-N tam by se líbilo i mě :-D :-D :-D
Odpovědět
sorbon: Tak už víš, co by sis mohla přát jako svatební dar...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kočeeeeeeenkyyyyyyyy!!! Manža mě zas žene od PC, my si fakt budeme muset pořídit dvě... Ani Vás nestíhám dočíst... Jen jsem zahlídla Sorbončinu novinku, která je možná jen planý poplach, ještě furt se neví, že? pak jsem vlítla na Kauculčino albíko, ty jo, bomba rozlučka! :-D Super kámošky! :-D Já nestihla žádnou, budu muset udělat nějakouz až netradičně po svatbě, hahaha :-N Jo kočky dala jsem do albíka pár fotek z našeho svatebního tance... Samozřejmě vám dodám i videjko, až bude ;-) Sandulko, a co ty? Jakpak se vede? A kuřátko??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achojky Suzaan ;-) ty manželko naše :-D Jj,byl to planý poplach :-( ale neva,alespon si užiju rozlučku,svatbu a svatební cestu ;-) neříkám,že mi to není líto,ale když ne ted tak se to povede (doufám) příště ;-) :-N x-) Jdu ti prolézt albíčko a na video se těšííím :-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Suzaan,vy jste pařmeni :-D :-D :-D :-D :-D a měly jste teda nějakou sestavu nacvičenou?to my už nic sesmolit nestihnem :-( ale myslim,že se odvážem i bez sestavy :-D :-D 8-) Ještě se chci zeptat na řasy,měla jsi nakonec svý nebo nalepovací? =-) :-N já asi zůstanu u těch svých x-) bojim,bojim nalepovacích =-) :-D
Odpovědět
Ahojky, u mě zásadní změna v posvatební párty.....ne naší vinou ale vinou lidí, kteří nám do toho kafrají pořád....takže na večerní párty půjdou i ti, kteří jsou už na obědě...škoda, tak jsem se těšila aspoň na posvatební párty...... a prý je svatba taková, jakou si ji člověk udělá....ze všech stran na nás tlačili, tak jsme nato nakonec kývli, ale pokaždé, když si na to vzpomenu, tak jsem naštvaná..... ach jo.... Kdybych věděla, že nám do toho všichni budou tolik kecat, tak se vezmem někde v zahraničí....
Odpovědět
Profilova fotka
suzan ahojík a holky jak pak se daří?kauculko super rozlučka:-) Já byla dneska na těch vlasech na prodloužení je to krásný celý mi je natočila na kulmu měla jsem lokýnky jako princezna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda koŤata :-) Kutako: wow, hoď mi odkaz, to se mi zalíbilo to pivo pro 2 :-D Sandu - fotku jaké máš vlásky ;-) Sorbí děkuju, taky sem moc spokojená, ale v den D to bude samo úplně o ničem jiném ;-)
Odpovědět
Ahojky :-) Kaučul: Je to dreamyday.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, děkuji moc - mrknu na to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kaucul já foto nemám:-(vybil se mi tam foták:-(ale mám to uplně stejný jako suzan :-D :-D je to krásný tak vás nechám napínat 14 dní to vydržíte :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
]-( :-D :-D tak teda vydržíme, nóóó :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kucul :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Ach jo holky já jsem tak nervozní když nepočítám tento týden tak 14 dní :-S :-N pamatuju si když to byla za 100 dní :-D :-D :-D to tak rychle utíká.........
Odpovědět
Profilova fotka
Tj, to mě povídej, zdrona dneska sem otom přemýšlela.. dostala sem v práci metr a že si ho máms tříhat.. Dneska jedeme do Ikei x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo ten metr to je dobrý:-) jéé do ikei?tam jsem byla včera zas jsem tam nechala spoustu peněz až jsem měla večer výčitky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kočiny ;-) :-N Tak mi dorazil balíček,hurááá :-p :-D :-D přišla mi ta truhla na přání,bublifuky a ještě jsem dokupovala balonky s nápisem "štěstí novomanželům" :-N :-N :-N Pak to vyfotim a dám do alba ;-) přítel už se mi směje,že jsem jak praštěná že všechno fotim :-p :-D :-D :-D Kuratkol:Tak se na té posvatební párty musíš pořádně zlískat,pak už ty lidi,které jsi tam nechtěla nebudeš ani vnímat :-D :-D :-D My budeme mít všechny lidi od dopoledne až do rána ;-) to bude mazec 8-) :-D Sandulko-mamulko ;-) :-N no letí to jako blázen,už jen 14 dní než to vypukne :-D :-D :-D Kauculko:Určitě ty vlásky budeme mít ještě hezčí,ve svatební den ;-) ted to brala hopem a i tak se mi to líbilo :-N Sem koukala jak blázen,když jsem byla na té zkoušce =-) sem jí to chtěla zaplatit a ona nechtěla,že prý to dělá pro sebe,aby věděla jak se s mýmy vlasy pracuje x-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
sorbí:-) ty balonky jsou krásný:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko achooojky,jsou mě se taky líbí :-D :-D ale už musim brzdit 8-( já furt něco dokupuju a nakonec to ani nevyužiju,uvidíš :-D A balonku mám už mraky,takže s nima je konec x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,vy to tady dneska nějak flákáte ]-( a já si tady kecám sama :-D :-D Zítra jedem na radnici :-) musíme tam nahlásit že měním svědkyni a rovnou tam odvezem i CD s hudbou na obřad,oni ho vyzkouší a kdyby náhodou něco nehrálo,tak cinknou :-N x-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sorbí oni chtějí na radnici jména svědků?u nás je nechtěli :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko:Jo jo,chtějí ;-) teda alespon u nás :-) jména+rodné čísla a v den obřadu už jen OP x-) Tak jsem dodělala krabičky na výslužky,to byla fuška 8-( :-D :-D Tak papa,jdu do pelechu |-| nějak mě to znavilo :-D :-p :-D
Odpovědět
Jinak holky u nás v práci je taková kráva, která chce oddací list ještě do konce daného měsíce, aby vůbec uznalo volno na svatbu ze zákona.... Nám dají oddací list až po 30-ti dnech (taky na to mají právo dle zákona). Tak co mám s takovou krávou v práci dělat? Zas mi tam napíše dovolenou místo volna ze zákona... Jak to řešíte vy v práci ? Chtějí po vás něco extra nebo to prostě uznají a hotovo ? Jinak víte, že když připadne svatba na pátek, tak pátek je volno s náhradou mzdy a den před svatbou je volno bez náhrady mzdy.
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol mě to uznají normálně ...ikdyž já pracuji u našich je to jiné ale ze zákona na to máš nárok a když ti bude dělat problémy dej jí číslo na matriku a oni jí řeknou že jste byli oddáni a basta!!!! Teda to je kráva ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ránko :-) Sorbí: jj, to je pravda, pak na to bude mít 2 hodiny času - ale už se na ní těším ;-) Jo a sháním cca 10 balónků bílých či s perletí, jenom na focení a nechce se mi to kupovat přes eshopy - bylo by tam velký ůpoštovný, tka nevím :-( Kurako: pošli jí do p*dele!!! Krávu! ;-) Jinak já mám teď období zařizování. Do solárka už budu chodit jen pozvolna, barvičku už jakž takž mám :-) V Ikee sem včera nechala litra, ale za potřebný věci a jsem ráda :-D Dneska budeme domlouvat s kuchařema konečnou verzi kolik čeho a kdy koupit, jedu za floristou. Zítra si beru dovolenou a jedeme s Jířou někam na výlet, relax a abychom byly spolu x-) Pak mám vizážistku, o víkendu rozdávám oznámka a metáčky a pak už jenom zkouška šatů a je svatba.. Holky, kuva, to nám to ale letí :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kauculíku :-D Teda máš to pěkně nabytý vid? Hel účes nemá chybu tak ten je libovej fakt super takovej roštáckej a zároven jemnej no povedl se ti:-)Mě se to moc líbí když jsou takový experimentní :-))))) Jinak letíto jako blázen.-(já už sem vyřízená a skoro znikým nemluvím jak jsem nervozní už se mi o svatbě i zdá:-)))))
Odpovědět
Profilova fotka
Snadu: nemáš nějaký tip na výlet? Zítra si beru dovču :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a odkud jsi:kutná hora?
Odpovědět
Profilova fotka
to je jedno víceméně kam pojedem ;-) ale jo, sem od Kutné Hory :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já mám chatu na Sázavě a vždycky si děláme výlet vláčkem na Český Šternberg moc se mi ten hrad líbí:-)a příroda:-) Víceméně kutná hora a okolí tam je tak krásná příroda že tam stačí jen vyjít ven a člověk hned relaxuje:-) Trošku z ruky český Krumlov ale tam je taky kouzelně:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?