Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, musím popřemýšlet, a něco vykoumat,d ěkuji Sandu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdarec ženuchy :-p :-D Tak jsme se vrátily z radnice :-) svědkyně vyměněna,tak doufám že už se nic nestane =-) :-D rovnou jsme tam už nechali CD s hudbou x-) Kuratkol:Tak to je teda u tebe v práci pěkná kravka ]-( nějaká stará panna,nééé? :-D :-D u nás v práci po mě nic nechtějí,prostě mi věří :-N ale jinde stačí,když jim doneseš oznámení ;-) Ze zákona máme nárok na 2 dny volna,jen 1 z toho máme placený :-| x-) Kauculko:Na výlet se ti zachtělo?tak si to moooc užijte x-) My máme s MP v pátek dovču,ale budeme doma,páč já se pouštim do generálního úklidu 8-( 8-( :-D Jo a v sobotu jdu na zkoušku šatů,doufám že se do nich nějak vcucnu :-( :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to vidím na Libereckou ZOO a možná s námi pojede i Jířův brácha s přitelkyní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mě nějak poslední dobou roste bříško :-N Asi moc žeru |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko:bříško??? že by těhu bacil od Sandulky??? :-p :-D :-D :-D Jééé do ZOO bych taky šla,asi to navrhnu přítelovi :-D x-) x-)
Odpovědět
Kaučul: Někam ke Kutné jedeme pracovně v červenci na 2 dny... Kácov... Sorbon: Bylo to těžké a nakonec jsem to nějak zvládla v práci vyřídit.... dala jsem papír z úřadu a svatební oznámení, tak doufám, že s tím nebude problém a klapne to.... jako bysme neměli dost starostí...
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé těhu bacílek????kauculíčku?????, Já bych chtěla taky do ZOO na opišky a lachtánky ty mám nejradši a taky lední medvídky jůůůůůůůůůůůůů :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny,no kde jste? :-( :-( :-( Aháááá,já zapoměla,že Kauculka výletuje :-D :-D Ted jsem se vrátila s pivka a jsem jaksi nějak společensky unavená :-p :-D :-D měly jsme takovou mini rozlučku s kolegou z práce,pak mě šel přítel doprovodit domů,vyvenčit našeho pejsánka a šel zpátky na pivko 8-( :-D :-D Mám pocit,že bude dělat rozlučky až do svatby :-D :-D :-D Jinak,dnes se našim kamarádům narodila holčička :-N Monička,měla 49cm.a skoro 3,3kg.já mám takovou radost,že jsou obě v pořádku :-N x-) x-) ale už bych chtěla taky :-( :-( x-)
Odpovědět
Sorbon: Jooo, tak to nejsi sama...
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ránko kočenky moje :-D Jj, tak já sem včera vejletila.. Nakonec to byl prima předsvatební výlet :-) :-) Ráno sem ho teda musela vykopat z postele, protože bylo 9,30 a on ještě chrápal!! Jeli sme směr Liberec, nakonec sami, ale možná lepší :-) Ráno dost pršelo, ale čím sme se přibližovali Liberci, tak bylo jasněji.. Tak že jdem do ZOO. Moc se mi tam líbilí, je taková osobní a těch šelmiček, jééé :-D Ke konci začalo pršet, tak že se přesuneme do Babylonu (Liberecké centrum vodní).. Na hoďku. Je to tam moc hezký - na řádění, ale myslela sem, že je to větší a celkově mě to docela zklamalo. No, ale svůj účel vyblbnutí to splnilo, byli sme jak malí :-N :-D :-D :-p No a cestou zpět že se zastavíme v Dětenicích - ve středověké restauraci.. Kdo ste tam ještě nebyl - holky, to je bomba.. Mluví tam s vámi lehce "vulgárně", stylem - co si dáte k žrádlu a tak, ale je to super. Jídla dražší, ale o to chutnější !! Žebírka na medu s omáčkou a dělaným chlebíkem x-) x-) Luxus!!! No a na zakončení krásného dne jsem jela na zkoušku líčení :-) Paxem dám 2 fotečky ;-) Udělala mě každé oko jiné a dohodly sme se, že uděláme nakonec kouřový styl a možná do toho lehce třpytky a na pusinu jen lesk ;-) Jo a vlastně ještě mě přišla bižu, vyfotím dneska, je bombastická, jednoduchá, nádherná :-D A dneska ještě budu rozhazovat do košíčků metáčky a zítra je rozvážet.. Mno, je toho nějak moc :-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko baby ;-) :-D Kauculko:Tak to je super,že se vám výlet povedl :-) jen tak jsem nadhodila MP že půjdem do ZOO a on na to,už zase???? 8-( 8-( 8-( :-D takže do ZOO ho asi nedostanu 8-( :-D V těch Dětenicích jsme ještě nebyli,ale slyšela jsem o tom x-) to by bylo dobrý udělat tam svatební hostinu,by asi hosté koukaly,kdyby na ně obsluha "co si dáte k žrádlu" :-D :-D :-D :-D :-D Šup sem s fotečkama x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Sorbí - jj, je to tam hustý!! Sorbí jsi na facebooku? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D kauculko tak to musel být hezkej den jinak Liberecký zoo mě taky zklamalo čekala jsem od toho víc... V dětěnicích to nemá chybu :-D :-D :-D :-D je tam strašná sranda:-))))) sorbí no jako svatební hostinu to by náhodou mohlo být dobrý.....přišli by za mojí babčou 80 letou co si dáš k žrádlu a ona by vzala u kabelu a mlátila by ho a kříčela ty holomku drzej :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Snadu: mě se ZOO moc líbila - spíš ten Babylon mě zklama.. Tj, pro starší lidičky je to docela zkouška jestli vydržej :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
to jo ale uplně vidím babču to by byla sranda :-D :-D :-D :-D :-D Holky za 14 dní to je mazec já sem nervama v pr..... jak jsi na to ty kaucul? Já jsem hotová:-(((
Odpovědět
Profilova fotka
No, jelikož se zatím celý dopoledne přemlouvám, ať napíšu obálky k oznámením, které jsem už dávno měla poslat poštou, tak nic moc.. Ale jinak sem zatím v pohodě. To začně zítra - budeme rozvážet metáčky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko:Úplně si tu tvojí bábí dokážu představit :-D :-D :-D to by bylo stejné,jak u té mojí :-D :-D Kauculko:Já taky ještě chci poslat oznámení kamarádce,ale nemůžu vůbec najít její adresu :-| Jinak já mám rozdělanou mašly na auto,ale dál nemůžu pokračovat,páč čekám až do svatebního obchůdku dorazí kytičky které jsem si objednala :-( příští týden ve středu by tam měly bít x-) Ještě budu tisknout asi zítra ty svatební noviny :-) Dneska ve 12h.si musíme project trasu na radnici,páč je to po cestě rozkopané a bojíme se,aby nebyly kolony 8-( tak si alespon změříme čas,za jak dlouho tam budem a kdy stačí od nás toho 26.6.vyrazit :-p :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda taky toho máte ještě dost....no já ted přemýšlím čím nazdobit a jak auta ...moje auto bude nazdobený od firmy ženichovo auto si nazdoím den předem organzou ale zbytek aut netuším..... Jak to budete zdobit vy?já jsem přemýšlela jen bílou stuhu a bud jí dát přes přední kapotu a uchytit za okýnka a nebo dát jen mašličky na kliky:-( :-S
Odpovědět
Profilova fotka
To mě teď poslal brácha :-D: http://www.kautsky.ic.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu - jenom "V" stuhou a na okénka .- klasiku? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj
Odpovědět
Profilova fotka
No Terýýýý, nazdááááár 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kauculacek: Achoooj tak jak se tady máte holky mojééé :-) už s nám to blíží co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, ale tebe tu skoro není vidět :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Suzi koukám prodáváš šatíí, té holčině sluší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Haló haló, je tu někdo? Pomalu se chystám domů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kauculacek: já vim no je toho nějak moc :-(
Odpovědět
Profilova fotka
terko ččččččččáááááááááááááááááááááuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-D :-D ty žiješš taky???? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Čaute,jsem doma ;-) :-D Tak jsme si projely trasu a vyšlo nám to na krásných 20 min.paráááda :-p :-D :-D měla jsem spočítané,že když vyrazíme od nás ve 12h.v koloně (cca 10 aut) tak potřebuju aby jsme tam byli nejpozději ve 12.40,páč ve 12.45h.máme bít už nahoře v salonku =-) takže podle dnešních "výpočtů" by jsme to měly stihnout úplně v poho :-p :-p :-p :-D :-D :-D Kauculko:Tvůj brácha je "kousek" to odpočítávadlo je supeeeer-ještě necelých 14 dní svobodyyyyy :-D :-D Terinko:Achoooj,ty na nás úplně kašleš,vid?že ty pořád chodíš na nyx =-) =-) :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?