Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, to bude na můj příchod x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo jééééééééé :-N já jsem si taky chtěla vždycky vybrat písničku ale maj tam danej soupis písní:-(takže klasika to jistí:-(
Odpovědět
sandu: U nás to je taky tak....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny :-N Kauculko:Ta melodie je krááásná,vidíš že jsi našla tu pravou ;-) x-) x-) Jinak s tou dovolenou,my máme volno 25.6.-26.6.(to je jasný) :-D pak 3 dny po svatbě jdeme ještě do práce,páč už nám nezbývá tolik dovolené ]-( a pak máme dovču od 2.7.-14.7.hurááááááááááá :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak to vypadá, že po svatbě tady bude prázdná diskuse 26.6.2009 :-)
Odpovědět
Budete mít na svatební den nějaký speciální parfém ? Já si pořídila úžasný od Clinique ...
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol,nebude prázdná diskuze neboooj ;-) se tu budem ještě scházet jako důchodkyně :-D :-D :-D Parfém zatim ještě nemám koupený =-) musim zaběhnout někam do parfumerky a nějaký krásný vybrat :-N Jinak dnes je to 22 dní co se nedostavila MS =-) jsem z toho docela nervozní,páč k doktorovi jdu až ve středu a do té doby na to budu muset furt myslet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuřátko já měla tal parfém of Clinique ;-) Myslím že Happy se jmenuje, má růžový metalický vršek :-) Holky manžqa dnes vyrobil z neprofesionálních fotek svatební komiks, aby byla nějaká sranda a rozeslali jsme to svatebčanům mejlem spolu s poděkováním. Zkusím to dát do alba, ale nepůde to asi přečíst... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a jak voní ten parfém??? Suzaan:Ten komiks je úúúžasný :-) vy jste ale vynelázavý manželský páreček :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Čůůůůs :-) Ne ne, oparfém chci mít svůj, ten, co mě v něm Jirka zná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbí, tak už jdi k tomu doktrorovi, nééé? :-D Dudu, Já to nenašla? Tu koláž..
Odpovědět
Profilova fotka
=-) chaló, tu nikdo?
Odpovědět
Článek se načítá
Já měla jiný od clinique.... ale je to nejkrásnější parfém, který jsem kdy měla..... Taky stojí tak 1600-2000 Kč. Já ho koupila levněji na letišti. Ten můj se jmenuje Happy Heart a je v červené krabičce. Kaučul: Ty máš stále stejný parfém ? To já po spotřebě lahvičky, pak mám zas jiný parfém.... je to sice hlavně tím, že dostávám na narozky a svátky skoro vždy od někoho parfém... Na poslední narozky jsem jich dostala 5 ks různých.... ale i kdybych žádný parfém nedostala, tak by mě asi nebavilo mít pořád dokola jeden a ten samý parfém....už by mi pak nevoněl...
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratko, mno, tak třeba 3 lahvičky za sebou mám stejnýho určitě, někdy i víc.. Zatím sem prostřídala jen 3 vůně, pořád je motám a opakuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achoooj kočiny ;-) :-N Kauculko:Já jdu k doktorovi ve středu =-) dnes jsme byli na návštěvě a celou návštěvu jsem klečela u záchodové mísy :-D :-D :-D Jinak já parfémy taky střídám,ale na svatbu jsem chtěla nějaký,který na mě ještě nikdo nezná ;-) hlavně skoromanžílek ne ;-) x-) x-) Tak jsem byla na zkoušce svatebního účesu a dopadlo to supééér,každý mi to chválil :-p :-D :-D
Odpovědět
sorbon: A nedělala sis další test ?
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol:Nedělala,chystám se dělat zítra ráno ;-) nechci si dělat plané naděje a raději počítám i s tím,že těhu nejsem ;-) Ale zatim vše nasvědčuje tomu,že možná budu =-) =-) x-) Pořád na to musim myslet a svatbička šla tak trochu stranou :-)
Odpovědět
sorbonku: Tak hned ráno napiš, jak to dopadlo...
Odpovědět
Profilova fotka
jejda chvilku tu nejsem a tady takový nvinky:-)sorbí to asi budeš těhulka ...tak potichoučku zatím gratuluju :-D :-D :-D :-D Jinak holky já jsem si dnes konečně přivezla snubáky jsu kouzelný jednoduchý ale krásný....a ted jsem dodělala poděkování rodičům a svatebčanům a všem no děs.......... Jo a s tou vůní já to teda vůbec nestřídám já už 6 let používám jeden a ten samej parfém takže ten i použiju na svatbu:-) :-D
Odpovědět
Sandu: Vidím, že jsi taky takový noční pták jako já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko ženy :-D Testík jsem si dělala a pořád jedna čárka =-) ale švagrová řikala,at se s tim nestresuju,že testy nejsou vždy 100%,no prostě uvidim,bud jo nebo nee ;-) :-) Včera my normálně odřekla svědkyně ]-( že prý musí na naší svatbu do práce,bych jí zabila :-S ]-( Jsem blbá,že jsem rovnou neřekla někomu jinému 8-( Tak jsem včera poprosila bývalou švagrovou a ona mi to odsvědčí :-N x-) :-N x-) V pondělí budu muset zavolat na radnici a říct jim to tam 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zdar ženy :-D sorbí: mno, tak jestli Ti takhle odřekla, tak nestojí za nic - raději řekni někomu spoloehlivému ;-) A do středy to tady asi nevydržíme - kvůli té info :-D :-D :-D Jdu dělat zapečený bandorky x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko:Přesně tak,myslela jsem si,že jsem si za svědkyni vybrala tu pravou 8-( známe se od malinka od 3 let,no a ono tohle ]-( :-x Vy to do středy nevydržíte? a co mám řikat jááá :-D Kaucul,co jdeš dělat?zapečený bandorky nebo bramborky :-p :-p :-D :-D :-D já dnes dělám bram.kašičku s uzeným :-p :-D :-D
Odpovědět
Kuratko dělá kuratko. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbí: bandorky :-D :-D Můžu se jich užrat x-) a za chvíli jedu se podívat na obřad kamarádčiny kamarádky, mají to venku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol:To je hezký,kuratko dělá kuratko :-D :-D Kaucul:Tak to té kamarádce nezávidim,tam je zima :-( brrrrrrr :-) jo a včera se měl brácha ženit,ale kdyby nebyl deb...tak už je z něj ženáč :-p :-D
Odpovědět
sorbon: A jak to s nima vypadá ? Je to úplný konec nebo je nějaká šance, že to dají zase dohromady?
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D Sorbí tak nám řekni mi ti to odsvědčíme :-D :-D :-D :-D :-D :-D Takže ten brácha se k ní nevrátil? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko:To je hezký od vás :-D :-D :-D :-D :-D :-D ale pozdě,už jsem řekla švagrový :-p :-p :-D :-D :-D :-D No brácha je takový tajemný,nějak se v něm přestávám vyznávat =-) =-) sám od sebe nic neřekne,ale minule jsem mluvila s Jitou (jeho bývalou) a ona řikala,že ho má furt ráda a že by to ještě jednou s bráchou zkusila,ale prostě se bojí,že jí to udělá zas :-( =-)
Odpovědět
Profilova fotka
sorbí no to se nedivím je to s prominutím vůl :-( chudák Jíťa :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?