Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To se ti zdá ;-) taky jsem si řekla že by mě omylo ...ono to uteče jako voda...ale jestli to tento měsíc výjde tak fakt budu věřit že je to o psychice ..přestala jsem na to myslet:-)
Odpovědět
Tak to se mi nemže stát...
Odpovědět
Profilova fotka
co se ti nemůže stat? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol:-(kdepak jsi?
Odpovědět
sandu: abych na to nemyslela, to se mi nemůže stát
Odpovědět
Profilova fotka
já vím je to staršně těžký o tom by jsme si mohli povídat:-)já byla jeden čas uplně mimo jak jsem na tomyslela dokonce se mi o tom i zdálo ...asi bychnepřestala myslet nikdy ale to snažení trvá už tak dlouho že jsem to vzdala:-(a tak snad.....zrovna si ted říkám jestli sem nechytila spíš nějakou virozu před chvili jsem byla blinkat:-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny ;-) Dudunko:Zubař v pohodě,ještě mi tam nějaké zuby nechal :-p :-D :-D :-D Cena kytí by mě taky zajímala,chystali jsme se včera do květinářství a nějak nám to nevyšlo :-| x-) Sandulko:Že by už konečně mimčo?????????to bych ti moooooooooooooooooooooc přála ;-) :-N Kuratkol:Když na to nebudeš tolik myslet,tak se to určitě povede ;-) Kauculi:Ahooojky,už si nepamatuju co jsi psala,tak nevim na co odepsat :-p :-D :-D :-D Tak já zas mizim,pááááááááááááá kočky moje :-N
Odpovědět
sorbon: Ty mě vždycky pobavíš :-)
Odpovědět
sandu: To bude určitě těhu... Já mám pořád bolesti v levé části podbřišku a levé ledviny, asi jsem nachlazená. Těhotenství to není, to bych cítila prsa.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj sorbonko:-)děkuju jsi hodná jo taky bych si to mooooc přála:-) jinak co zoubky dobrý ?nebolelo to moc? Jinak ceny kytek se asi pohybují různě protože když se ptám každý říká různé ceny:-( Přítel našel na KLadně super květinářství a říkal že jsou moc levní prý moje kytí jeho korzáš kytka pro mamču a svědka vyjde tak 2.000,-což mi příjde super:-)
Odpovědět
Dobré ráno
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda :) Sandu - tak to gratuluju a doufám, že to dopadne :-D Kuratkol: to jsou miniaturní koláčky, které se dělají a 14dní před svatbou se rozdávají se svatebním oznámením :-) Sorbí: mě ten zubař taky čeká ;-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hezký den kočenky! :) Sandulko moc moc držím palce, kéž by to vyšlo!! Moc na tebe budu myslet! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kauculi aha, to jsem nikdy neslyšela o těch koláčkách, to bude asi český zvyk ... To my nebudem dělat, koláčků bude dost na svatbě! :) U nás se koláčky rozdávají až když je svatba, čistě teoreticky možná i den předem, to nevím, třeba sousedům? To nechám na mamce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holčičky vy jstte zlatíčka no snad :-N Jinak ty koláčky já rozdávat nebudu:-(chtěla jsem ale Martin řekl že ne...já jsem chtěla hlavně kvuli tradici:-)
Odpovědět
Profilova fotka
dneksa je taak krásně:-)kde jste kdo?:-o
Odpovědět
Profilova fotka
dud, jj, neznají to všeci, je to jen část republiky, co to dělá :-) ale je to hezký zvyk ;-) Tadýýý, tadyýýý, sem byla na O :-d
Odpovědět
Profilova fotka
kauculko no kde si!!!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kaucul já to asi nevydržím a zajedu si pro test:-(
Odpovědět
Profilova fotka
tu som :-D dodělávám pozvánku na rozlučku se svobodou, ale nějak se mi nedaří ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tu mbudu muset taky vytvořit ale nějak se mi do toho nechce:-(kauculkko jedu si pro testík a jsem tu za 10 minut jo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo pro testííík, jo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem tady:-) ale budu testovat až zítra má to být z ranní moči :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu - správný tester by mohl být z jakékoliv moči ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt?ja jsem koupila nějakej obyč za 30.-tak uvidím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
že by že by že bychom byli v přímém přenosu svědky reality show Sandu testuje??? :-) Přečti si návod, ne každý se asi dá dělat v průběhu dne, ráno je ta hladinka toho hormonu prý nejvyšší, otázka je, kdy to má přijít... ta mrcha jako :-)
Odpovědět
sandu: doufám, že nám to hned napíšeš, jak to budeš vědět
Odpovědět
Profilova fotka
no to jejasný :-)jak píše Dudu o přímý přenos vás nemůžu nechat připravit :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Jinak dudu jojo píšou to tam má to být z ranní moči:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky nevěsty :-N Sandulko:Ty nás ale napínáš ]-( já to do zítřka nevydržim :-( :-D :-D :-D držim pěstiiiii,co nejvíc to jde ;-) Jinak mi budeme koláčky (výslužku) rozdávat v den svatby a jelikož všichni budou spát v penzionu,tak si to někam dají :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to musíme vydržet až do rána! My se dneska samou nedočkavostí nevyspíme!!! :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?