Svatba v Chomutově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všichni, témátko je určeno nevěstám z Chomutova a z okolí, které se budou vdávat příští rok, ale taky těm, co jenom plánují, že někdy…takže přijďte podrbat!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jj, začínám být silně v pohodě...mám takovou nějakou jistotu, že to stejně vyjde...buď tak nebo tak...je mi to fuk. no, holky jsou buď zavrtaný v práci, nebo jsou někde plácnutý u bazénu...
Odpovědět
Profilova fotka
ten bazén bych taky brala. Ale tady není kam jít. Ty to máš v Klášterci kousek k vodě. Máte v plánu ještě nějakou dovču?
Odpovědět
Profilova fotka
jituš, mám sice akváč přímo u baráku, zrovna na něj koukám, ale nejdu tam ani za boha...je tam hlava na hlavě a to není nic pro mě. leda se jít plácnout k tetě na barák, má parádní bazén, ale to asi nezvládnu, když jdu ven. a dovču ne-e...už takhle musím mít tenhle povinej týden a nebaví mě to, pač jsem doma sama :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak to chápu davové záležitosti taky nemám ráda. Já měla taky slíbeno že budu moc chodit k tetě na barák ale nějak z toho bohužel sešlo. Nerada se pořád vtírám Takže ty jsi doma? Ted jsem otevřela okno a vystrčila prst a zase ho rychle zandala a zabouchla okno venku je hrozně.
Odpovědět
Profilova fotka
no, škoda, že nebydlíš blížl...mohly jsme i k nám na zahradu...obrovskou :-) jj, doma...venku je fakt hican...mám pootevíraný okna a potím se...asi zapnu větráka :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím Vás....jsem tu a čtu vás ;-) ,ale jinak moc nestíhám psát. Jsem tu v práci sama,kolegyně je na školení a lidi pořád couraj,místo aby byli u vody. Ani nevím jak je venku,ráno bylo ještě chladnějc a v práci jsme ve starým baráku, navíc s klimatizací,takže mám studený nohy i když je venku asi na padnutí :-D Zítra se Monča vdává a ani se nemůžu jít kouknout,páč jsem v práci :-| A pak dlouho nic a v říjnu já..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já okna raději neotvírám akorát sem proudí teplý vzduch takhle se tu drží chládek. Jo to je škoda mohly jsme podrbat. Tak mě manžel pozval zítra na véču asi jsem byla hodná:-)
Odpovědět
Profilova fotka
leontyna : a co vlastně děláš..jsem hlava děravá :-) koukám, že zítra budu na kukandu Monče jenom já???
Odpovědět
Profilova fotka
.....jsem si včera zkoušela boty na svatbu a snubáček a oboje mi je malý.....fakt super ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
dělám jako ďas :-D ....v bance ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jakto? :-o i snubáček?
Odpovědět
Profilova fotka
To je nevýhoda svateb v pátek většinou jsou všichni v práci. Leontýno a jakou máš nohu? Já mám svatební botky v 40-41 měla jsem je jen na obřad pak jsem se přezouvala hned do pantoflí
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
když nám prstýnky přišli,tak jsme si je hned ve zlatnictví zkusili a všechno dobrý....no a teď je malej,ach jo :-| ......tak si řikám,že jsem teď třeba oteklá.....a boty,když jsou kožený se roztáhnou.....no uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
je to možný že jsi oteklá mě je zase malý zásnubák musím si ho nechat zvětšit ale až porodím a trochu splasknu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, včera myslím neo kdy dávali, jak všichni blázní s 8.8.2008 a příští rok zase s 9.9.2009 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já mám nohu velikou asi jak kdy :-D :-D ....svatební boty mám 36 a některý boty mám 37 i 38 :-) Ale když jsem si je zkoušela tak mi byli akorát! Jíťo dík za tip, taky si radši seženu ještě nějaký přezouvací pohodlný botky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
určo jsi nateklá...piješ dost? protože to se stává, když jsou horko a málo se bumbá...
Odpovědět
Profilova fotka
já měla žabky, to byla ta nejlepší volba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to by si v těch mým lodích plavala:-) Tak jsem koukala na počasí v rakousku a v sobotu má být tam kam jedeme jen 12 stupnů paráda akorát se nevejdu do žádného svetru:-)
Odpovědět
Profilova fotka
piju málo, to vím,tak to bude asi tím. Jituš a kolikátýho máš termín? Moje kámoška má 5.9. a do minulýho měsíce jí tvrdili,že bude mít holčičku a teď už víme,že to bude malej Štěpánek ;-) Bude to můj nejmladší svatebčánek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já to mám taky hodně pitím...když nepiju, snubák nenavlíknu...to samý ve svatební den...nestíhala jsem se pořádně napít - krom panáku vodky :-D - takže mi ho Fanošu nemohl ani skoro navlíknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám první termín 7.11 a další 12.11. nikdy jsem nechápala holky co si přály aby už porodili a ted jě plně chápu a to mám ještě skoro 3 měsíce před sebou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) kamarádky taky říkaly, že ty poslední měsíce jsou nejhorší a jště když byly těhu v těch vedrech...
Odpovědět
Profilova fotka
no ještě že nám ten porod vyšel na podzim. Dneska by měla mít fotky Míša snad je sem stihne dát do zítra abych si je stihla ještě prohlédnout.
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky já jdu kuchtit oběd čauky odpoledne
Odpovědět
Profilova fotka
tak pa jituš, já taky se půjdu pomalu připravovat a ještě něco poklidit...
Odpovědět
Profilova fotka
stejně je to děsná romantika, že budete na Štědrý den 3 :-N
Odpovědět
fuall
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jdu Vás ještě naposledy pozdravit jako slečna, zítra to vypukne tak držte palce. Dobrou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky tak držím palce dnešním nevěstinkám aby všechno zvládli. Počasí mají akorát. Tak hodně štěstí
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?