Menu Forum

Svatba v Liberci a okolí v roce 2014

28. lis 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
markeeth
Registrovala se 13. října 2013 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
markeeth
Registrovala se 13. října 2013 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Praha, Region Praha.
 Ahoj holky....
hledám další nevěsty, které budou mít (nebo už měli) svatbu v Liberci a okolí. Žiju už dva roky v Praze, tak nemám moc velký přehled o libereckých službách. Budu ráda za kontakty na kvalitní dodavatele dortů, květin, dobrého fotografa, místo svatby a hostiny, případně pokud plánujete catering zajímají mě k němu bližší informace...Plánování svatby se mi stalo každodenní zábavou, tak si ráda popovídám o zkušenostech a tak vůbec o všem co se svatby týká.
28. říj 2013 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kjlb
DJ na svatbu,párty stany,potahy na židle
Jan Kostolnik PRO

Hudba a zábava - Region Liberec
PRO Shop: 15 inzerátů
7
fotoportrét
fotoportrét
kjlb
Jan Kostolnik PRO

7
 @markeeth Odeslána interní pošta. Kostolnik
28. říj 2013 ve 12:01  •  www.kostolnik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

Foto a video - Region Beroun
82

“Poslední letošní volný sobotní termíny v hlavní sezoně!!! 10.9.2016, 1.10.2016 Začala jsem přijímat rezervace pro svatební sezonu 2017 :)”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

82

“Poslední letošní volný sobotní termíny v hlavní sezoně!!! 10.9.2016, 1.10.2016 Začala jsem přijímat rezervace pro svatební sezonu 2017 :)”
(Před 3 měsíci)

Dobrý den, jsem z Liberce. Budu ráda, když se juknete na mé fotečky emoticon

Také vám mohu poradit z plno svateb - zkušenosti a rady u různých místních dodavatelů/míst obřadu, hudby apod.- mám tu i svou výbornou vizážistku - opravdu geniální ručičky. A plno dalších postřehů a rad z místních svateb emoticon Přeji příjemný den a kdykoliv mi napište do interní pošty a ráda poradím!
29. říj 2013 ve 14:57  •  www.zankova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
myskyyy
36
Registrovala se 31. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 12 přátel. Liberec, Region Liberec.
fotoportrét
fotoportrét
myskyyy
36
Registrovala se 31. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 12 přátel. Liberec, Region Liberec.
 @markeeth hlásím se - svatba v srpnu 2014 - Liberec emoticon různé dodavatele teprve budu shánět emoticon ráda tu taky posbírám info emoticon

My teda nemáme dobrou fotografku, ale skvělou PANÍ fotografku - Míšu Zaňkovou emoticon emoticon emoticon
29. říj 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rikaroni
1
Registrovala se 26. února 2013 na beremese.cz. Přidala 57 příspěvků. Má 2 přátele. Region Liberec.
  • Svatba byla 21. září 2013
    Přepeře, Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
rikaroni
1
Registrovala se 26. února 2013 na beremese.cz. Přidala 57 příspěvků. Má 2 přátele. Region Liberec.
  • Svatba byla 21. září 2013
    Přepeře, Region Liberec
 za sebe můžu doporučit senzačního DJ z Liberce - DJ Repro, fotografa z Frýdlantu - Daniel Dančevský, dort jsem tedy měla z Prahy ale výborný, a hostinu jsme měli ve Svijanském Újezdě (restaurace v chaloupkách) - nevím ejstli to pro vás není z ruky cca 36 km od Lbc směr Praha - vše vám zařídí - výzdobu, jídlo, pití - výborná obsluha a skvělé jídlo. od těchto dodavatelů jsme to měli my a vřele doporučuji emoticon
30. říj 2013 v 10:45  •  Svatba byla v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

82

(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

82

(Před 3 měsíci)

@myskyyy jee vidíte tak to se na vás velice těším emoticon na váš termínek 9.8 mi střílí už plno nevěst, tak jste měla štěstíčko že jsme se chytly včas!!emoticon Ráda dyžtak s něčím pomohu, mám jen letos za sebou asi 33 svateb :DD
30. říj 2013 ve 12:52  •  www.zankova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

82

(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

82

(Před 3 měsíci)

@rikaroni DJ Repro také mohu doporučit- super chlapík! emoticon
30. říj 2013 ve 12:52  •  www.zankova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kjlb
Jan Kostolnik PRO

7
fotoportrét
fotoportrét
kjlb
Jan Kostolnik PRO

7
 @myskyyy Dobrý den, až budete poptávat např. párty stany, sezení, popř. DJe na svatbu či ozvučení obřadu, rád Vám udělám kalkulaci. Kostolnik
30. říj 2013 ve 12:53  •  www.kostolnik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
myskyyy
36
fotoportrét
fotoportrét
myskyyy
36
 @zankova_photo uff, tak to jsem ráda, že jsem nečekala do zásnub, ale prosadila si svou býčí povahu a kontaktovala vás dříve emoticon Možná se na Vás obrátím s doporučením některých dodavatelů, ale to je ještě čas emoticon

@kjlb Děkuji za nabídku, ještě je času víc než dost, musíme se nejprve podívat na místo obřadu a jak to tam zhruba bude organizačně emoticon
30. říj 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
incognitka
95
Registrovala se 9. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 113 příspěvků a 2 alba. Má 24 přátel. Region Liberec.
fotoportrét
fotoportrét
incognitka
95
Registrovala se 9. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 113 příspěvků a 2 alba. Má 24 přátel. Region Liberec.
 Ahoj vsem budoucim libereckym nevestam emoticon svatbu jsem mela v zari a v prubehu planovani jsem ziskala spoustu kontaktu, moc me to bavilo a je mi skoro lito, ze uz je to za mnou, tak moc rada poradim emoticon mrknete do albicka, mela jsem mistniho fotografa i kamerama, oba super! A nabizim upeceni kolacku, to me hrooozne bavilo emoticon
30. říj 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
incognitka
95
fotoportrét
fotoportrét
incognitka
95
 Btw. Mam velke zkusenosti i co se tyka satu, klidne piste do zprav ;)
30. říj 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
myskyyy
36
fotoportrét
fotoportrét
myskyyy
36
 @incognitka můžu vědět, kdo tě česal a líčil? Hledám nejlépe 2v1 emoticon někoho, kdo by mě učesal i namaloval, ale samozřejmě pokud by nikdo takový nebyl, tak by nevadilo ... A hlavně nějak rozumně cenově... Nevíš o někom?
10. lis 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evelp
4
Registrovala se 6. června 2010 na beremese.cz. Přidala 2921 příspěvků. Má 32 přátel. Region Liberec.
  • Svatba byla 12. června 2010
    Liberec, Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
evelp
4
Registrovala se 6. června 2010 na beremese.cz. Přidala 2921 příspěvků. Má 32 přátel. Region Liberec.
  • Svatba byla 12. června 2010
    Liberec, Region Liberec
 @markeeth to záleží, jakou máte představu, těch možností je asi milion emoticon i já jsem si myslela, že už nenajdu lepší místo, než jsem měla na první svatbě, ale našlo se a bylo to parádní a originální emoticon

jinak na šaty bych pádila do babylonu nebo do Vera Marsalli, mam vyzkoušené obojí a super!!! cenově si myslim, že už je to všude dost podobné...

a fotograf určitě fotofialovi.cz, jukněte k nim na stránky, je to úžasný mladý pár, jsou flexibilní, takže se přizpůsobí všemu možnému i nemožnému emoticon hlavně jsou na to 2, takže víc očí víc vidí oproti jiným. určitě juknětě!
12. lis 2013 v 09:08  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vecerek (37 r.)
Fotograf Pavel Večerek
Pavel Večerek PRO

Foto a video - Region Teplice
4
fotoportrét
fotoportrét
vecerek (37 r.)
Fotograf Pavel Večerek
Pavel Večerek PRO

Foto a video - Region Teplice
4
 @myskyyy
Dobrý den. Jsem profesionální fotograf s dlouholetou praxí. Specializuji se na svatby a reportáže. Rád zachycuji nenápadně emoce a mám cit pro zachycení okamžiku. Nahlédněte do mého profilu zde, nebo na mém webu pavel-vecerek.cz a také na FB.
13. lis 2013 v 09:25  •  www.pavel-vecerek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
myskyyy
36
fotoportrét
fotoportrét
myskyyy
36
 @vecerek děkuji, fotografku již mám a jsem s výběrem spokojena emoticon
13. lis 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smudlickove
Registrovala se 8. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Region Liberec.
  • Svatba byla 14. září 2013
fotoportrét
fotoportrét
smudlickove
Registrovala se 8. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Region Liberec.
  • Svatba byla 14. září 2013
 Ahoj budoucí nevěsty, já jsem měla svatbu letos v září a ráda předám tak pracně sháněné kontakty emoticon Jako DJe mohu taky doporučit DJ Repra (Jan Pastuch), vytvořil super atmosféru a byl neskutečně profesionální. Jako fotografa jsme měli pana Vladimíra Labaje - focení jsem se bála, moc mě to nebaví, ale fotograf byl úžasnej, vtipnej a fotky dokonalý! Jinak co se týče místa svatby - obřad jsme měli v Severočeském muzeu - moc pěkné - nevěsta tam schází po schodech dolů a ženich na ni čeká pod schody a k tomu hraje piano... Jinak oběd jsme měli v Kamenným domě a můžu taky jen pochválit i cenově byli hodně slušný. Paní majitelka se o všechno postarala, krásně vyzdobila i s květinářkou komunikovala samostatně. A co se týče květinářky, ta mě naprosto nadchla na kytku jsem se celý den nemohla vynadívat ... teď si nevzpomenu na jméno, ale je to květinářství v Růžodole. Co se týče dortu a koláčků nevím - pekly kamarádky. Večerní párty - na tu jsme pronajali úžasný prostor (tip do zpráv) a catering zařídil KNL - komunikovala jsem s panem Havránkem a nebylo nač si stěžovat. Jídlo super. Líčit jsem se nechala od Ireny Nevyhoštěné - líčení krásné - vydrželo celý den až do brzkých ranních hodin , ale moc mi nesedla lidsky. Vlasy mi česala majitelka Trinyty salonu v Chrastavské ulici - češe už roky a má to zkrátka v ruce. A šaty jsem vybrala na první pokus v Salonu Štěstí v Jablonci - mají krásné kousky, profesionální přístup. Jinak já ty své momentálně prodávám, jako i spoustu dalších věcí na svatbu. Pokud by byl zájem můžu poslat nafocené či se sejít a ukázat. Zároveň předám spoustu zkušeností, na čem se dá ušetřit a na čem raději ne! Jooo a zapomněla bych na prstýnky - jednoznačně zlatnictví Žabka ze Smržovky. Tak snad jsem Vám trochu pomohla.
28. lis 2013 v 16:01  •  Svatba byla v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí