Svatba v Chomutově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všichni, témátko je určeno nevěstám z Chomutova a z okolí, které se budou vdávat příští rok, ale taky těm, co jenom plánují, že někdy…takže přijďte podrbat!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Umírali ale moc to nechápou. Teda vy ste pilné včeličky. Já akorát objednala postýlku a skříně budeme zařizovat až po dovolený snad to všechno časově klapne.
Odpovědět
Profilova fotka
jituš, pošli mi do IP ten tvůj kočárek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a už jsi slyšela o Baby art? to si musíš objedna,t jestli nemáš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak Baby art slyším poprvé. Kočárek musím najít vydrž
Odpovědět
Profilova fotka
bABY ART objednáš takovou destičku a do toho obtiskneš ručičku a nožičku miminka a vydrží ti to jako památka na celý život...najdu stránku
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.ajuty.cz/shop/baby-art--de...
Odpovědět
Profilova fotka
jo to jsem četla v glancu. Tak jsem koukala na počasí v rakousku na příští týden a má zase pršet a pršet já se z toho picnu to bude jako loni.
Odpovědět
Profilova fotka
teď je v Rakousku kolegyně, jeli tam na dovolenou :-), radši si nabalila svetry a tak :-) mončo, vy už máte zájezd?
Odpovědět
Profilova fotka
neboj od lonska jsme vycvičení. Bereme si i zimní boty chceme na Dachstein což je ledovem přes 2tis metrů vysoký a tam je sníh. Nejhorší je že se do žádného staršího oblečení nevejdu i bunda bude jen tak tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..můžu se k vám do diskuse přidat???my máme svatbu již tento pátek.....hrozně moc se těším a nervozita někam odešla.......máte někdo zkušenosti s restaurací U zlatého Kaštanu??na Blatenský???my tam máte svatební hostinu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Mončo,to chce klid....Já jsem se s Marťasem pohádala před svatbou asi 3x a to jsem ho měla fakt plný zuby a říkala si-Proč já si ho vůbec beru,když mi tak leze krkem?????.To je předsvatební stresík-v den D budeš v super náladě a pak už to bude jen a jen lepší,den ode dne.... Jitullko-já měla ty samé pocity,co ty.Všude mi něco vadilo,byla jsem protivná sama sobě.Neboj bude to OK.Za chvilku budete mít mimíska v náručí a to už bude úplně o něčem jiném.... Misullko-moc se těším na vaše fotečky ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vítám smaikii určitě se můžeš přidat. U Kaštanu jsme byly akorát na pivu. Denis děkuji za povzbuzení. Musím už Alešovi lézt na nervy bojím se toho rakouska jak tam budeme chodit a mě začnou brát záda, natékat nohy a blbě dýchat. Všechno je tam do kopce:-( Mončo bud v klidu taky jsme se hádali ale to je ze stresu neboj to přejde a pak už to bude jen hezké.
Odpovědět
Článek se načítá
Tak já musím říct, že my se před svatbou pohádali jen kvůli tý rozlučce, jinak jsme se nepohádali ani nepamatuju..jen si pamatuju, jak na mě Dan vystartoval, když mě táta vedl z baráku..jsem dana poprosila, aby mi připnul tu vlečku a na někoho jsem se otočila a on mi řekl něco ve smyslu, tak se ale doprele nehejbej a stůj v klidu..ale v autě se omluvil..já jsem na tohle tak nějak splachovací, takže dobrý.. Mě před svatbou lezli na nervy spíš ostatní a Dan měl naštěstí na věci stejný názor jako já, takže mě i dost podržel. Byla jsem překvapená,když si jeho rodina vymýšlela různý kraviny a mě se to nelíbilo a on to utnul ještě dřív, než jsem se k tomu vyjádřila, tak to bylo fajn..I když se na přípravách moc nepodílel, tak musím uznat, že mě psychicky dost podržel a to dělá taky dost! Smaikii - já byla u Kaštana naposled před 5 lety, kdy měli naši výročí a bylo to tam hrozný..jídlo nám vůbec nechutnalo..ubrusy zaflákaný, obsluha nás ignorovala...ale od tý doby se tam určitě otočil majitel a určitě to tam už bude fajn..já tam od tý doby už nebyla, takže nevim..ale určitě neměj strach..určo to tam bude dobrý!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, my se taky moc nehádáme, jenom se občas sejříme...teď má manža ponurou náladu, pač makaj venku, kde je vedro, praží na ně celej den sluníčko. Nedivím se mu. ale poznámky typu, že on pracuje a já se válím se mi hodne nelíbí, pča já kolikrát nestíhám ani záchod. S tím Kaštanem nevím, tam vůbec nechodím, já miluju Kocoura :-) Holky, už tu dlouho nebyla Jituss, ta už to má taky za pár :-) já se půjdu oblíknout a pofrčím koupit čičinám do zverexu granulky, musím vyzvednou brzdový destičky |-| a pak chci něco dobroučkýho upéct a uvařit. dneska bude pohodovej lážo plážo den. Těším. a konečně mi tady dneska první den nikdo po ránu nevrtal nad hlavou...to bylo fakt děsný, kvůli tomuhle nenávidím paneláky. Mončo, jakou máš náladu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
misanda: ja jsem Jituss videla dneska rano tady u me v praci 8-) ma moc pekny brisko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky jak se máte? včera jsem byla na gyndě a malej už je stočený hlavičkou dolu už se chystá pomalu na svět hlavně aby to tak zůstalo. Jinak všechno v pořádku. Mončo sehnala jsi šampan samodržky?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj jitullko, tak to jsou dobré zprávy, ne? neboj, ono mu to chystání ještě nějaký ten pátek určo vydrží x-) jituš, jdeš se podívat zítra Monče na svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ráda bych ale my v sobotu odjíždíme do toho Rakouska a v pátek jezdí Aleš už před 16h domu a autobus mu jezdí jen do Roudnice a pak se nemá jak dostat domu takže mu dělám taxika a už chci pomalu balit. Hlavně aby jim vyšlo počasí. Ty jdeš?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, já tam skočím..jsem myslela, že se tam právě spolu potkáme...jako my dvě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
že bys mi jako dala ještě jednou šáhnout - pro jistotu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
až se vrátím tak si mě můžeš omakat jak budeš chtít:-) Už se těším:-)
Odpovědět
Profilova fotka
beru tě za slovo, pani :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ok tak se dohodneme. Dneska budu zase zalezlá doma před tím vedrem.
Odpovědět
Profilova fotka
já jdu dneska kočárkovat s Pavly - určo jí znáš z diskuze..tak se hrozně těším :-) na pidičlovíčka :-) ale je fakt vedro, že je nejlepší se natáhnout a nic nedělat, to jo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo už jdeš na zkoušku:-) mě už se o tom i zdá pořád si říkám jestli to zvládnu ale nic jiného už mi nezbývá:-) Tak budte někde v chládku holky. Včera jsem byla v knihovně vylezla jsem až do vrchního patra hekala jsem jak kdybych vylezla na mount Everest a vypadala jsem jako nateklý rajče:-) to musel být pohled
Odpovědět
Profilova fotka
jituš, mě se taky furt zdá, jak jsem těhotná, tak jsem se mrkla u babičky fo snáře a tam bylo, že pokud se to zdá vdané paní, tak že budeme mít dvojčátka...no potěš koště :-) Jituš, zvládneš...:-) zvládlo to tolik ženských :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to se máte na co těšít. Ale to bude spíš tím že už se nemůžeš dočkat a na nic jiného nemyslíš. Moc ti držím palečky ale chtělo by to po psychické stránce na tohle téma vypnout vím je to těžké ale pomůže to.
Odpovědět
Profilova fotka
jituš, já na to ale moc nemyslím :-)...prostě se mi to zdá...náhodou mě teď hrozně baví to měření :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jituš, jnak ještě ono asi vypnout úplně nejde...sama to znáš a víš...navíc na tohle nevěřím. podle mě jde o tu pozitivní psychiku, kdy člověk musí uvažovat jenom v tom dobrým a ne si říkat, že nikdy neotěhotní atd...kolem mě spousta holek - kamarádek, který na to myslely kudy chodily a stejně se jim v pohodě podařilo otěhotnět. takže na to, že na to nesmíme myslet atd já stejně nevěřím.
Odpovědět
Profilova fotka
no je pravda že každý jsme individuál. Určitě až nastane ten správný čas tak se vám to podaří. Kde jsou dneska všechny holky? Včera jsem potkala MOnču ve městě scháněla šampan punčocháče ale nevím jestli uspěla.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?