Svatba v Chomutově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všichni, témátko je určeno nevěstám z Chomutova a z okolí, které se budou vdávat příští rok, ale taky těm, co jenom plánují, že někdy…takže přijďte podrbat!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Miško, moc moc gratuluju!!!!!! Jsem ráda, že vám to takhle skvěle dopadlo a že jsi i takhle dobře nafotili!! Jsem si na tebe vzpoměla, když pršelo štěstí :-) Mončo, nešvihne :-) já taky každou svatbu hrozně prožívla, kapaly mi slzy a na svojí...vždyť víš :-D Koukám, že rozlučku sis užila pořádně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Užila, jen škoda, že si jí půlku nepamatuji :-D a pořád mně bolí hlava.
Odpovědět
Profilova fotka
:-) to přejde...v pátek budeš krásná a fit :-)...už se na tebe těšíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, až na ty modřiny. Spadli jsme na parketě a já jsem dost potlučená. Holky to musela být ostuda |-| .Ještě. že mám to bolerko a nebude vidět můj modrý loket. Já to těm mým potvůrkám na jejich rozlučce vrátím. No, možná jim to vrátím už v pátek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D vy jste teda řádily :-D
Odpovědět
ahojky, Misullko, moc moc moc gratuluju, přeju, ať jste pořád stejně šťastní. Dan je koukám obrovskej romantik, to je krásný! Jsem nedočkavá, až uvidím fotky!:) Moni, teda to musela bejt jízda, když to šlo až do modřin:) hele, já si ze svý rozlučky taky pamatuju jen půlku a druhou půlku jen z fotek:) od toho to je, nevěsta si užije a pak ví, že o svatbě má být jen na vodě:) a rozdávat šťastný úsměvy. holky, taxem skončila na neschopence:(od pátku jsem měla žaludek jak na vodě, pocity na zvracení, ale nic nešlo:)pak se k tomu přidaly šílený křeče v žaludku-celej víkend sem trpěla jak pes, dneska jsem si odseděla 2 hoďky v čekárně a je z toho zánět moč.měchýře-kdo by to byl řekl. já plašila, že jsem těhotná, test byl ale negativní a dneska mi ta doktorka řekla, že je to tohle-neuvěřitelný-takže hajám doma:)
Odpovědět
Profilova fotka
Cluci to je mi moc líto. Na druhou stranu koukej začít makat na diplomce, když jsi doma a máš čas ;-) .S tou rozlučkou máš pravdu a jsem ráda, že v tom nejsem sama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No a Moni,co ty? Jak je pár dní před svatbou? Cluci: teda jak jsi začala popisovat jak ti je, tak jsem si taky říkala,že asi čekáš mimčo a on zánět :-| Kdo by to byl řekl,že se ti z toho chce zvracet,to mě se teda nikdo nechtělo a taky už jsem s tím marodila
Odpovědět
Ahojky, Cluci: taky mi přijde divný, že máš takovýhle stavy a je z toho zánět moč. měchýře..já to mam 3x do roka a nikdy jsem takový stavy neměla..Tak to je mi líto..koukej se hezky vyležet ať si co nejdřív fit!!
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já si teda pamatuju z rozlučky skoro všechno, ale řádila jsem jak černá ruka, že to ani nemůžu nikde vyprávět :-D :-N Lucí, koukej se pěkně vyhajat!!! stejně je počásko na spaní!
Odpovědět
holky díky, právě, prší, jak dělaný na marodění:) mně to taky přišlo divný, ale doktorka rozhodla, já na ní civěla, co si to na mě vymejšlí, tak uvidíme. nikdy jsem zánět neměla, takže nemůžu srovnávat, ale snad se nesekla. Moni, už máš vše zařízené? už si v klídku užíváš těšení na den D?
Odpovědět
Profilova fotka
já když měla zánět, tak jsem si nemohla ani dojít na záchod...bylo to hrozný...jinak blbě od žaludku a tak, to mi teda nebylo.
Odpovědět
Článek se načítá
furt na to myslím, ale tak dělala mi test z moči, tak snad nejsem její první případ-byl to záskok za mojí obvoďačku, která je na dovče, takže fakt nevím Misando, poslala bys mi pls ten odkaz, jak jsme si psali v pátek?:) děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
Já měla také zánět. Byla to hrůza, čůrala jsem krev, neskutečná bolest. Bohužel se mi z toho vyklubal chronický zánět, takže teď mi stačí malinko prostydnout a mám problém :-|
Odpovědět
Profilova fotka
holky ted vám sem hodím něco pro pobavení když jste začali s těma doktorama. Aleš byl dneska u obvodáka kvůli fleku po klíštěti který má nad pravým prsem. Přišel do ordinace svlékl se do půl těla stál k dr zády a ona se mu začala dloubat v beďarovi a tvrdila že tam má ještě kusadla:-) a na ten flek se ani nepodívala ale naštěstí antibiotika dostal ale ne za klíště ale za beďar:-))
Odpovědět
Profilova fotka
no Jituš :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt dobrý ;-) :-D
Odpovědět
bré ránko, Jitullko, to je vtipná paní doktorka:)
Odpovědět
No tak to je hezký :)) Ty doktoři dnes..to je fakt děs.. Jakpak se všechny máte při dnešku..? Já jsem se tak těšíla, že až bude po svatbě, tak budu mít klídek..dám si tak měsíc voraz od všech prací atd...a včera jsem přišla domu...celej obývák zalepenej do igelitu...všechny dveře polepený..neskutečnej bordel...Dádulka má ještě týden volno, tak se rozhodl, že předělá byt..Včera brousil futra, dneska se chystá malovat strop..ráno jsme vybrali novou plovoučku do obýváku..noc děs...to Vám povim...Ale aspoň už to bude konečně hotový a krásný. Už máme i hotovou sedačku, tak pro ní o víkendu jedeme a pro novou postel do ikei...už se těšim..
Odpovědět
Misando co vy a miminko?? Já už včera zase přemýšlela o mimi...než čekat dva roky na nějakou super práci, která se třeba ani nenaskytne, tak to bych radši měla mimi...O víkendu jsme byly u známých co už taky čekaj, tak mi ukazovali jak už mají připravený pokojík..no náádhera..úplně mě to zas donutilo o tom přemýšlet...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, prosím nevíte nějaká o dobré kosmetičce v Kadani? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holčičky!! tak já taky dovolenkuju a taky tady něco dělám a zítra budu malovat obývák :-). Míšo, v Ikey jsme už byli, nutně, ale fakt nutně :-) jsme potřebovali nový komody a zrcadlo a ty pičurinky okolo :-D Kdy jedete vůbec na tu svatební cestu? Miminko zatím nic..l. :-(...a přemejšlej určitě, když ne o mimi, tak aspoň pokud bereš HA tak o vysazení a tak...taky už bych to udělala jinak.
Odpovědět
Profilova fotka
Kalex: znám výbornou, ale v Klášterci.
Odpovědět
Jak myslíš to, že bys to teď udělala jinak? Copak to jde? Buď bereš nebo ne. ;) Na svatební cestu nejedeme..byly jsme v tom egyptě v červnu a teď jsme se pustili do tý rekonstrukce..Danyho pak čeká koncem srpna ta poslední zkouška a pak já jedu na služebku atd..je to dost komplikovaný, takže jsme to teď odložili a pojedeme v únoru :)
Odpovědět
Profilova fotka
misull, tak to ti závidím. Můj chlap by nikdy sám nic dělat nezačal. Pokud ho nenakopu do zadnice, tak neudělá nic. Včera jsme se pohádali kvůli pasu.Říkám mu půl roku ať ho najde. Včera jsem obrátila byt vzhůru nohama a nic. Po té hádce mi dnes napsal, že už ho má. A kde byl? U maminky. Holky já se asi nevdám, mám ho plné zuby. Stále nemá boty a pokud by nepřijeli naši, tak nestihnu ani zařídit to nejnutnější, protože on je do čtvrtka v práci a já nemám auto. Zařídila jsem malý ohňostroj a pouštění lampionů. Jako překvápko mám ťapky s nápisy , že jsme svoji atd. Snažím se, aby to byl nejhezčí den a Pavel se jen veze. Fakt mně to štve. Včera jsem do půl noci uklízela a vařila, protože jsem byla do 18:00 v práci. Holky pomóóóc asi se z toho zblázním. Jo a zase jsem začala krvácet mimo periodu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Miško, já myslela tak, že bych přestala brát dřív, abych se pořádně pročistila...i když doktoři tvrdí, že není potřeba atd, mám jiný názor. mončo, tak ale tohle mám doma i já, poslední týden mě neuvěřitelně s...e :-)...a vezl se taky, ještě jsem dostala vynadáno, že nedokážu nic zařídit sama a to jsem zařizovala celou svatbu sama...co bych po chlapech chtěla...oni přece hrozně pracujou, zvlášť ten můj...a já si v práci válím zadek...to mě vždycky může naštvat úplně maximálně!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky tak já kynu a kynu jsem neohrabaná a když nemám pohodlí tak jsem protivná hrozně mě bolí kyčle. Včera jsme byly na dece u rybníka a já musela odejít na tom tvrdém se nedalo sedět äni ležet. V sobotu odjíždíme tak mám docela strach abych to zvládla. Nechci před Alešem pořád fnukat. Včera jsem žehlila a po hodině jsem toho musela nechat začalo mě bolet břicho. No jsem už v7 měsíci tak je to znát. Taky už skoro u všeho řvu no je to se mnou veselý.
Odpovědět
Profilova fotka
Jituš, ale tak máš na to nárok!!! Jen si klidně postěžuj...chlap by už dávno umíral, jak je znám!! Ty by nevydrželi ani jednu menstruaci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, asi půjdu malovat, nějak mě nic neba a Fanoš to hlavně nečeká, tak bude mít překvápko. dneska dorazí i pozdě, jde se potápět, tak bude čumět :-). ale na příjmu jsem furt :-d
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu dělat chlebíčky na pracovní rozlučku. Snad mně z toho holky v práci dostanou. Jituš vydrž, za chviličku bude po těhotenství. Já si myslím, že puberta dítěte bude horší.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?