Svatba v Chomutově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všichni, témátko je určeno nevěstám z Chomutova a z okolí, které se budou vdávat příští rok, ale taky těm, co jenom plánují, že někdy…takže přijďte podrbat!!! :-p
Odpovědět
to víš no:)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem stejně chtěla původně 21.6. ale oni nevypsali termín na hrádku, kvůli nějakým slavnostem bo co...jé, to mě napadá, že u nás v Klacíkově budou zase ty Promenády...to se na to musím mrknout. Ten ohňostroj je vždycky nádhernej.
Odpovědět
ahaaaa, tak to je taky pitomý, že maj jen omezený termíny bych to tam nechala nepřetržitě.)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Využila jsem chvilky, kdy jsou naši pryč. Moc děkuji za gratulace. Všechno proběhlo v pohodě, až na pár chybiček.. Když jsem viděla kytici, kterou přinesl Pavel, tak jsem nemohla dýchat a chtělo se mi brečet. Zachránilo to pouze to, že když mně viděl Pavel, tak to s ním málem šlehlo a začal brečet - skončil až po obřadě :-N , já ho musela držet, takže jsem brečet skoro nestihla. Moje kytice byla naprosto jiná, než jsem chtěla. V květinářství jsem byla osobně třikrát + měli obrázek a kytice byla příšerná, prostě hnus. Místo obrovské kyticí šampaň a růžových růží s fréziemi, kam jsem v žádném případě nechtěla dát trávu ani listí jsem měla malou nevýraznou kytičky, kterou jsem chtěla rozdupat. V pondělí udělám pěkné boro. Jinak auta nazdobili přímo květinářky a protože kytice upadla, tak to museli předělat a vzniklo tím dost velké zpoždění. Pak se nám ještě roztrhala kolona, takže jsme po náměstí v CV jezdili jak šílenci kolem dokola v naprosto novém mercedesu, kterých je v ČR jen pár samy s fotografkou :-D . Hostina super, myslím, že se nám podařila udělat nádherná výzdoba. Házela se kytice, stahoval podvazek, byl malý ohňostroj, teta sehrála dokonalou cikánku a největší úspěch měli létající přání, minivínečka a čokoládky. Myslím si, že hosté, kteří nebyli úplně zasvěcení do detailů a nepoznali odchylky od původních plánů, byli celkem spokojení ;-) . Další šok byl účet za hostinu, kam si pan Andrt napočítal 1000 kč na hlavu, jak byla dohoda, ale pouze za raut, který nikdo nejedl, protože byl otevřený pozdě a k tomu napočítal teprve pití, ubytování a Míšo podrž se i přípravu stolů 4000.Takže sečteno podtrženo hostina vyšla na 70 000 Kč. No, byl to šok, ale vdávám se jen jednou a vybralo se 110 000 Kč na darech z toho 10 000 moje teta vyškemrala na alimenty pro dítě. Takže účet hrozný, ale služby byly výborné, je pravda, že se hodně pil chivas a to to potom skáče samo. Celkový dojem byl super, tančilo se jak o život na dokonalou hudbu p.Šebek s dcerou a my šli spát jako poslední v 7:00 ráno. V šatech jsem vydržela celou noc a cítila jsem se v nich dobře.Manželská noc nebyla, ale bylo manželské ráno v krásném apartmá. Fotky budou e středu, sama jsem zvědavá, jak dopadnou. Já byla z té kytice tak nešťastná, že jsem byla nervózní a určitě to bude vidět. Fotím se ráda, ale tohle bylo v křeči. Paní Šebestová byla skvělá a vydržela až do 9:00 a to původně měla odjíždět nejpozději v 7:30. Snad z těch fotek něco vykřeše. Holky moc děkuji, že jste dorazili, hrozně ráda jsem Vás viděla, ani nevím, jestli jste na společné fotce, doufám, že ano. Pa Monička Rabochová Mondoková :-D :-D :-D .
Odpovědět
Ahojky paní:) ještě jednou gratuluju, byla jsi krásná princezna! moc vám to oběma slušelo! hele, kytička sice asi byla jiná, než sis objednávala, ale byla kjásná!!!!fakt!!!! kdepa sis jí nechala dělat? takový minivýlet po náměstí jen s paní fotografkou je přeci ve svatební den "něco":)))) moc se těším na fotky užívej novomanželských chvil, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mončo, kytička se mi taky líbila, i když...jestli nebyla ta, co jsi chtěla, tak jim dej pořádnou čočku!!!! a přijeli jste pěkně pozdě, to jsem se smála, pač jsem si vzpoměla, jak jsi říkala, jak u nás ta nevěsta dorazila pozdě :-D holky, my měli včera...vlastně ještě před pár hodinama, rozlučku se svobodou, jsem ko...točí se mi furt hlava..chjo! řádily jsme jak černá ruka..dokonce jsme na podiu zpívaly od Luneticů Mámu a vyhrály šampáňo! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mončo, jinak jsem si sedla na prdel...jak jsem ti říkala...na svatbě, víš...ale tentokrát z toho, že ta hostina byla tak drahá!!!! :-x to neni možný!!!!zas tolik vás nebylo a ještě ke všemu jste měli "jen" raut!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jo, Mončo, potřebuju ten košík na sobotu na svatbu!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Moni!!!! Moc gratuluju!!!!!!! :-) slyšela jsem od holek,že jsi byla náááádherná.Už se moc těším na fotky!!Přeju tě jen to nejlepší,hodně lásky a pohody. Ten účet je hroznej,je to síla ]-( .... tak se měj hezky paní :-D
Odpovědět
ahojky, teda Misando ty řádíš:))) holky, tak jsem se pustila do tvoření fotoknihy a můžu říct, že je to záhul. Už jste to některá zkoušela? Nejdřív jsem zkusila heysmile, maj nádherný vazby, je to fakt luxusní a vypadá to opravdu slavnostně, prostě na svatby, jenže......člověk si s tím nemá šanci moc pohrát, někomu to třeba může vyhovovat, nebo jsem s tím prostě jen neuměla, ale upustila jsem od toho. Pak jsem zkusila happy foto, s tím už jde víc blbinek a je tam víc možností, jak vložit fotky, ale moc "luxusně" to nevypadá, což bych od fotoknihy, kam dám fotky ze svatby, očekávala......takže jsem zkusila fotolab a ten vyhrál-kdyby se zkombinovaly tyhle 3 prográmky, tak je to to, co bych od toho očekávala, tak jsem na to zvědavá, jestli to za ty peníze stálo. Strávila jsem nad tím den-a opravdu bez přestávek, všechno okolo šlo stranou, tak jsem na to zvědavá, co mi přijde. 34 stran, 1300,-plus poštovný.....tak mi držte palce:) hezký odpoledne všem
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Míšo, tak já ti košík přivezu dnes večer, ale není vypraná ta látka nevadí? Já bych to v týdnu neměla jak dovézt. Účet byl opravdu dost děsivej, mně to docela zkazilo náladu, ale pak jsem to rozchodila. Pozdě jsme přijeli proto, protože když nám zdobili auta a kluci se rozjeli, tak ta kytice spadla :-S , takže to předělávali.Paní z květinářství mi volala a hrozně se omlouvala. Na druhou stranu, holky bylo to lepší než čekat ;-) . Jo a druhé zpoždění bratránek nezklamal, neměl občanku, takže se vracel domů. Lence Batrinů jsem se omlouvala asi tisíckrát.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jé, Lucí, já tu fotoknihu chci taky, Fanošek mi taky říkal, že je to práce třeba po večerech na týden...ale ještě jsem to nezkoušela...taky se do toho chci co nejdřív dát. ještě musíme vyvolat fotky pro rodinu...kolik pro každýho děláte? já myslím, že dáme jenom těm úplně nejbližším. Mončo, to neva, svatba byla krásná, měla jsem husinu a slzi v očičkách, až na to, že do mě Kikin stále šťouchal, takže z toho nic nebylo :-)
Odpovědět
Misando, dáváme společnou fotku, pár fotek novomanželů a když se nějaká povedla na hostině, tak taky, takže to vychází na cca 5-10 fotek do rodiny, mladý to většinou tisknout nechutěj, ty chtěj spíš CD, takže tak... jsem zvědavá, kde si tu fotoknihu necháš udělat, mně ten heysmile fakt zklamal, ikdyž maj nejhezčí "dizajny"-psát anglicky se mi to trošku příčí:)))
Odpovědět
Profilova fotka
jak psát anglicky? jako popisky????
Odpovědět
Profilova fotka
jinak já to nechám asi v tom Fotostaru, na radu toho fotografa.
Odpovědět
Ne:) dizajn-anglicky design:)))))
Odpovědět
Míšo, myslím, že fotostar i fotolab má stejnou tu knížku, stejnej sofware....i ty stránky jsou téměř stejný:) takže pokud se fotograf nemýlí, měla bych být spokojená:) a stejně tak i ty:))))) jé, to mám radost, že jsi to napsala, juuuuu:))) no dost bylo smajlíků:)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak až budete mít knížky, tak mi je ukážete a poradíte, kde je nechat udělat. Míšo do mně také Kikin na tvé svatbě něco hustil. No aspoň to nebylo tak vážné. Holky já jsem myslela, že se Pavel složí. Takže jsem brečela až u gratulací, když se Pavel uklidnil. Viděla jsem ho brečet jen dvakrát, když se dozvěděl, že jeho táta umírá na rakovinu :-( a na svatbě. Brečel hned jak mně uviděl a pak celý obřad. Začal se třást a přestal až u focení. To začal dělat blbiny a zase rozhodil mně.Prý nečekal, že budu tak krásná :-N . Já mu ani nenaznačovala, jak budu vypadat. Dnes jsme se byli nebaštit v Pepe, pak odnést jednu z kytiček na hřbitov mé kamarádce a pak jsme se byli projít na Červeném Hrádku, dali jsme si tam kávu a rozjímali jsme. Holky, ale ten bordel doma je snad horší než před svatbou, to bylo všechno alespoň zabalené v krabičkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky zdraví Vás paní Tvrdíková, svatba proběhla na jedničku, jen co jsme vyšli z obřadní síně začalo lejt takže fotky - no uvidim ale zase pršelo štěstí, na nějaké maličkosti vše bylo super, šaty, účes, květiny - myslím že lepší už to být nemohlo, fotečky sem vsadím jen co je nějak poskládám. Všichni si mysleli že jsem si odřízla bříško protože v těch šatech fakt nešlo vidět, moni nestíham ani dočítat tvé dojmy ze svatby ale podle rychle přečtených řádků usuzuju že jsi byla nádherná nevěsta když to ženich takhle obrečel - to je fajn! už se těším na fotečky. Musím zase běžet tak se zatím mějte fajn papa
Odpovědět
Profilova fotka
Byla jsem krásná nevěsta jako my všechny. Ty šaty, účes atd. dělají své. My jsme ve čtvrtek slavili doma poslední den svobody. Nervy tekly proudem a já mněla výbuchy vzteku, protože Pavel s tátou zmizeli, i když bylo ještě spoustu práce. Pak Pavel vytáhl šampus a Tulamůrku a hodil vše do správných kolejí. Mezi tím jsem mu stihla říct, že kdybych věděla, jak to bude mít na háku, tak bych do toho nikdy nešla. V pátek mi pak hrozně děkoval, jak jsem to všechno zvládla, že vůbec neví, jak jsem stihla nešetřit peníze, zařídit tolik věcí jako ohňostroj, létající přání atd., skoro o ničem nevěděl.Ve čtvrtek jsme seděli do dvou do rána, dokonce se tancovalo na prostonárodní písně a dost se vypilo. Já byla v pyžamu a mamča v natáčkách. Ta proměna v nevěstu byla opravdu kouzelná. Já pak hodím do některého z alb i fotky z toho čtvrtka a pochopíte, proč Pavel nečekal, že budu tak pěkná :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo, my se taky tak nějak rafli den před...jak byl FAnoušu nervozní atd...a hoďte sem fotečky...nevěsty!!
Odpovědět
Profilova fotka
joooo,já chci taky vidět svatební fotečky! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já mám zatím jen pár fotek od holek z práce. Dám tam zatím jednu, ale do alba z příprav, jdu na to.
Odpovědět
Profilova fotka
tak šup šup...a byla jsi nakonec kvůli tý kytičce?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem tam hodila pár fotek http://www.beremese.cz/album/album.ph... Půjdu vrátit ty úchytky na auto osobně, takže si o tom popovídáme z očí do očí.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Mončo, tobě to slušelo!!!!!!!!A ty auta taky krásný! :-) Musíme se sejít a budeš vyprávět,jo?
Odpovědět
juuuuu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je jasný. Přinesu i fotky, až budou. Moc děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, a ještě i Jituss a Misullka!! holky, kde jste?!?!? nebo spíš vaše fotky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?