Svatba v Chomutově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všichni, témátko je určeno nevěstám z Chomutova a z okolí, které se budou vdávat příští rok, ale taky těm, co jenom plánují, že někdy…takže přijďte podrbat!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky tak jak se máte? Já už doladuju poslední věci. Akorát jsem hrozně nastydlá tak tu frkám a smrkám:-( Ve středu jedu zase na kontrollu a musím sama Aleš musí být v práci tak snad to zvládnu. V tomhle počasí už se mi nikam nechce hlavně se do ničeho nevejdu a nezapnu ani bundu pupík roste před očima
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Právě jsme se vrátili z prodlouženého víkendu, na který jsme odjížděli 24.10.2008 v 18:00 ( příjezd do Paříže 24.10.2008 cca. v 11:00) a vraceli se 26.10.2008 ve 22:30 ( příjezd do ČR 27.10.2008 v 18:00), po Čechách jsme ještě rozváželi ÚČASTNÍKY ZÁJEZDU, proto byla cesta trošku delší. Jeli jsme s cestovní kanceláří Nord produktion za 2990Kč na osobu. Pan Mácha majitel společnosti je sice velice fajn a vtipný člověk, ale jako organizátor a průvodce se bohužel moc v dobrém světle nepředvedl. Pokud chcete opravdu fundovaného průvodce, zvolte jinou CK, ale jinak byl zájezd perfektní, protože jsme si nakonec Paříž prohlédli sami, ale kdybychom to věděli, koupili by jsme si průvodce. Zámek Versailles je úchvatný. Vzhledem k času jsme pouze prolétli zahradu. Vstup do ní byl 8 euro a protože jsme věděli, že za 1,5h toho moc neuvidíme, tak jsme si za 30 euro půjčili vozítko na hodinu pro čtyři lidi a zahradu si projeli, perfektní zážitek. Až pojedeme do Paříže znovu, vyhradíme si na zámek celý den. Spoustu času strávíte čekáním ve frontách na vstupná, vstupné do zámku by mělo být 25 euro. Eifelova věž, opravdu monumentální.V době naší návštěvy byl bohužel horší výhled, ale i tak to stálo za to. Vstup do 2. patra stál pěšky 4 eura, výtahem 8 euro a do posledního patra myslím 15 euro, ale to si nejsem jistá, pozor u každé nohy se stojí fronta na k pokladně, ale každá nabízí jinou službu, sledujte dobře světelné cedule.. Opět velké fronty, do 2.poschodí zhruba 30 minut, do posledního 60 minut. Prohlídka stojí za to. V prvním patře jsou i lavičky, stolečky se židlemi., kde je možné posvačit, restaurace a bezplatné WC. Sváča na Eifelovce má své kouzlo. Prohlídka i s frontou vám nezabere více jak 4 hodiny.Večer je věž nádherně osvětlená a v každou celou hodinu bliká jako vánoční stromeček. My se usadili na jednom z protilehlých mostů s krásným výhledem do jedné z barokních mušlí u soch a vychutnali si pohled na blikající Eifelovku a večerní Paříž, opravdu romantika. Champ Elysses, obrovská ulice, která mně příliš nenadchla, všude spousta lidí a i do značkových obchodů, světoznámých firem, kde si můžete koupit kabelku od LV za několik tisíc si musíte vystát frontu.Bohužel ještě nebyla vánočně osvícená. Vítězný oblouk. Výhled z něj je krásnější než s Eifelovi věže. Uvnitř je několik výstav vztahujících se k oblouku + bezplatné WC ( omlouvám se, že to pořád zdůrazňuji, ale pro koroptvičky jako já, to bude možná přínosné). Vstupné 9 nebo 8 euro, nepamatuji si přesně. Notre Dam, úchvatná podívaná. Chrám je krásně začleněn do architektury města. Vstupné dovnitř se neplatí, dá se jít i do věže, tam jsme bohužel nebyli, protože nás tlačil čas, a nevím, jestli se platí vstup. Zažili jsme i bohoslužbu. Nádherná akustika až vám bude mráz běhat po zádech.V okolí je spousta roztomilých kaváren, kde jsme si i y dali výbornou kávu, za 4 eura. Louvre, co k tomu dodat. Až sem pojedeme znovu, tak si na prohlídku muzea opět rezervuji celý den. Je to prostě nádhera a stojí to za to. My tam strávili cca. 4 hodiny, ale naši přátelé, které to nebavilo, byli asi dvě hodinku na nádvoří, tak jsme to jen rychle prolétli. Já osobně bych opravdu potřebovala celý den. Doporučuji opět sehnat si knižního průvodce, je to malý labyrint. Pod Eifelovou věží jsme nastoupili do lodičky. Stálo to opět nevím přesně buď 12 nebo 15 euro. My jsme to pochopili až později, ale tato loďka fingovala jako MHD a stavěla u všech nejvýznamnějších památek Paříže. Mohli jste si kdekoliv vystoupit a pak znovu nastoupit a jet dále. Vřele doporučuji. Prohlídku zvládne každý na vlastní pěst. Většina turisticky navštěvovaných míst, je podél řeky a můžete si je krásně obejít, ale já doporučuji tu lodičku, budete z ní mít krásný výhled a ušetříte si síly. Co se ubytování týká, tak jsme spali v F1. Pokoje byli čisté, ale velice jednoduché. Zásuvky jsou stejné jako u nás a nepotřebujete adaptér. Na pokoji je umyvadlo,zrcadlo, židlička a stoleček. WC a sprchy jsou na chodbě. Doporučuji obuv do koupelny. Sice uklizečky často společné prostory uklízí, ale čisto v koupelnách opravdu není. Voda tekla teplá i pozdě večer a v hotelu byl klid. Snídaně velice jednoduchá, pouze máslo,marmelády, nugety, čaj, káva, mléko, džus, žádné sýry a salámy se nepodávají. Hotel leží v arabské čtvrti, ale i přes to jsme se večer vydali na vínečko a chvilku poseděli, našli jsme i malou pekárnu a večerku. Ceny jsou trochu vyšší než u nás, ale nezruinuje Vás to. My měli ubytování v ceně, ale pokud jsme dobře koukali, tak stálo 44 euro za pokoj, ale to si budete muset ověřit, nejsem si tím jistá. V neděli jsme vyjížděli a v okolí byly velké trhy.Kdyby jsme měli možnost, tak bych si je prošlo. Každá ulice byla vždy zaměřená na jeden druh zboží. Takže v jedné byl blešák, ovocný trh, trh ze zvířaty, oblečením atd. Chceme se do Paříže určitě ještě vrátit, příště ale letecky, na vlastní pěst a na jaře..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Mončo...tak super, že jste si to takhle užili. to mě naopak blikající Eiffelovka nenadchla, přišlo mi to jak kýč :-N ale jinak chci Paříž prozkoumat taky. snad na jaře...nebo v létě? no uvidíme...u nás to tak jednoduchý neni :-( holky, tak jako dost hustý je v Beruščině albu, že tam všichni přejou upřímnou soustrast a jak jsou spolu v nebi a ona nezemřela, lucí vyhrabala : http://kolinsky.denik.cz/nehody/ko241...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj! :-) Moni vítám tě zpátky! Víkend v Paříži to je sen mýho manžílka,tak díky za vyčerpávající popis........když bysme nikam nejeli,tak mu to aspoň přečtu ;-) Míšo já vůbec nevím o co jde, to je článek o holčině odsud nebo z Koníka?
Odpovědět
Profilova fotka
leon, to je holčina jak odsud, tak z koníka...jeli s manžou a bráchou autem, kamion jim nedal přenost...manžel a skoro 7měsíční mimi na místě mrtví...ona bojovala o život, najednou tu proběhla zpráva, že to vzdala, všichni jí začali psát do alba soustrasti a jak jim je spolu dobře a tak...a ona ŽIJE!!! to bude mít radost, až si to bude číst...o sobě, jak je v nebi...hmm...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jo misando taky jsem o tom četla na koníkovi, ještě že tam tu diskuzi zavřeli je to hnus jak se tam začali dohadovat některé slepice, taková tragédie a oni si z toho dělaj debatní kroužek.
Odpovědět
Profilova fotka
holky a já za to dostala "pěkné" IP od jedné slečny :-)...no, já už to tady na beremku fakt vzdávám, nemá to smysl...
Odpovědět
Míšo, víš jak to je, potrefená husa se vždycky ozve :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ježiš to je strašný.....na to ani nemám co říct,nevím co se to děje v poslední době.......jako tenhle rok je samý neštěstí na neštěstím........jen ty svatby,světlý okamžiky. Holky jak jste dopadly s těma fotoknihama? Já teda nemám ještě ani vyvolaný fotky. ;-) ......ale už jsem si vybrala ve svatebním obchůdku fotoalbum ;-)
Odpovědět
ahojky leontýnko:) Misanda má moc pěknou svatební fotoknihu, moc se mi líbila, heč ;-) my máme taky, ale z fotolabu a je to moc krásný a všem okolo se moc líbí-hlavně koukaj, co to je, nikdo to nezná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky. Leo já už mám i odkaz na slovenský hotýlek v Paříži za dobrou cenu, tak když tak písni. Odkaz na fotky z Paříže http://magnolia.rajce.idnes.cz/Pariz_... Míšo a co jsi měla v IP za vzkaz? Mně se zdá, že se to tady poslední dobou nějak zvrtává. Jsem ráda, že je to až teď a nezkazilo mi to dojmy z příprav a následně svaty. Já jsem té berušce také přála hodně štěstí. Řvala jsem u počítače, když jsem dostala odkaz na ty články a její album. Já jsem jí do alba moc nekoukala, ale možná jí potěší, když si přečte, že jí všichni drželi palce. Já fotoknihu ještě nemám. Bude to pro mně práce na měsíc, jak se znám.
Odpovědět
ahoj Moni, na fotky určo mrknu, už se těším:) holky, je to tu čím dál horší, nechápu, jak admini můžou dopustit něco takovýho jako v albíčku týhle novomanželky http://www.beremese.cz/album/album.ph... samý humusárny, je to děsný, jak si to někdo může dovolit??? to není ani nikdo, kdo by třeba tu holčinu nějak nemusel, to jsou uplně cizí blbouni,který si připadaj děsně vtipný. Já osobně jsem si v albíčku zaškrtla, že nechci povolit gratulace od neregistrovaných a mám jistotu, že někomu neznelíbím.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, je to tu poslední dobou horší a horší, už to tady nemám ráda...smáznu album a čambáre
Odpovědět
Profilova fotka
aspoň, že ty "gratulace" z alba nevěsty co sem dala Lucí odkaz, jsou smazaný ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky Moni ty by jsi mohla psát průvodce krásně jsem se u toho zasnila hned bych jela taky. S tou holčinou je mi to moc líto raději na to nemyslet. Holky a kde se budeme scházet nebo to chcete zrušit úplně? Já jsem teda ráda že si tady s vámi můžu pokecat jsem ted pořád doma tak mi z toho hrabe. Doufám že v tom budeme pokračovat.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, stejně jsou tady povětšinou snažilky nebo těhulky, navrhuji založit jenom pro nás nové téma na koňovi :-) bych ho klidně založila :-)
Odpovědět
jen do toho:-) budu jedině ráda!
Odpovědět
Profilova fotka
Misando šup sem s novým témátkem, už se těším! dej vědět až bude hotové! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ok souhlasím. Jituss jak se cítíš?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj jitul, je mi fajn , sice už mě tlačí na spodek ale jinak pohoda, dnes jsem byla v poradně, monitor neukazuje zatím nic a po vyšetření řekl doktor, že nic nenasvědčuje tomu že bych v nejbližších dnech měla rodit, takže ještě jsem v klidu.a jak je tobě, co mimísek?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsme na tom stejně. Prcek se taky ještě nesune. Takže jsem taky ještě v klidu ale už je to nepohodlné bolí mě celý spodek v postely se nemůžu otočit:-) O víkendu si sbalím tašku pro malýho abych to měla připravené. Ale myslím že budu přenášet.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem asi blázen ja už mam vše připravené jak pro sebe tak pro mimi, doufam teda že přenášet nebudu to se mi moc nechce.
Odpovědět
Profilova fotka
připravené mám taky všechno. Ale ještě ne sbalené. No ono se tě ptát nebude kdy bude chtít na svět:-) tohle si musí už rozhodnout samo.
Odpovědět
Profilova fotka
To je fakt, tak si budeme držet palce at už ty malé uzlíčky máme u sebe v náručí!
Odpovědět
Profilova fotka
no to ano už se moc těším snad to všechno zvládnu. Občas si říkám že by měly v porodnici dávat návod k použití:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Po dlouhé době o sobě opět dávám vědět....Nikolka nám totiž začala cupitat,takže mám celý den co dělat,ale je to táááááák hezké :-) :-) :-) ..... Holčinám,co budou mít za chviličku mimísky u sebe v náručí držím pěstičky,ať je vše(porod....)rychlé a pokud možno bezbolestné ;-) Ostatním snažilkám držím pěstičky(ještě to neříkám úplně nahlas a všude,ale i my se nejspíš budeme po novém roce snažit o bratříčka,nebo sestřičku pro Niky :-D ),takže nově založené téme na koníkovi určitě přivítám Miško-tak šup sem s ním :-) Jinak Mončo-fotečky z Paříže=úžasný....je to krásné,že si takhle užíváte... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, je to tam : http://www.modrykonik.cz/forum/show.p...
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, i jedna holčina, které poradím a usnadním jí práci, mi stojí za to, abych tady album nechala. Mám pocit, že to dlužím, protože mně tady holky také moc pomohli. A z těch pipin si nic nedělám.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem stejně přesvedčená,že to dělají puberťáci né-li ještě děti.........mě bylo taky dost, si pamatuju,že jsme se nudili a volali jsem náhodně vybraným lidem ze seznamu a ptali se jich na různý blbosti :-S .......dneska vůbec nerozumím tomu proč jsme to dělali....ale tenkrát jsme se tím děsně bavili. No jo no.......jenže kdyby tam aspoň psali nějaký blbosti,ale oni takový hnusárny :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, tady se zase cestuje. Já už mám také roupy, ale ještě jsem nic nevybrala. Pipiii, ta jsi nezmar. Nedávno jsi naříkala, že nemáte korunky a už zase někam razíte :-D . Máš recht, žijeme jen jednou. No jo, vždyť Jiřinka je také na dovče. Úplně jsem na to zapomněla.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?