Svatba v Plzni a okolí, 2011

Profilova fotka
Ahojky najde se tady nějaká nevěsta, co plánuje svatbu v příštím roce?
Odpovědět
1
2
10
Profilova fotka
Ahoj ;-) jedna nevěsta se hlásí. Přesný termín ještě nemáme, ale chtěli bychom 9.7.2011 :-)
Odpovědět
Ahoj, tak se taky přidávám, svatba by měla být 13.5.2011 na zámku v Manětíně :-) Ale s přípravami zatím nějak nepospíchám, zatím jen koukám a sbírám inspiraci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se hlásím....my máme duben 2011...Kde budete mít obřad a hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, co už máte zařízené?
Odpovědět
Profilova fotka
Obřad chceme normálně na radnici v Plzni, hostinu na chalupě formou grilovačky a nijak zvlášť to zatím neplánujeme. Chceme na obřad svoji muziku, nechceme šaty s vlečkou ani závoj, ani družičky ani nic podobného. Dokonce si dojdeme na obřad pěšky, protože to máme kousek :-) .
Odpovědět
Tak my máme zatím jen zamluvený termín, jinak nic jiného zařízeného nemáme. Akorát chceme na podzim ještě zamluvit restauraci - měl by být po obřadě oběd s nejbližší rodinou a večer raut pro přátele. I když taky bych nejradši nějakou grilovačku na zahradě, ale to bohužel není kde. Jinak pokud jde o ostatní přípravy, tak to všechno nechávám až po novém roce. Taky nechci žádné šaty s vlečkou, ani nebudu mít bílé šaty. Hudbu si nějakou namixujeme sami, a pak jen aby byl někdo, kdo to bude večer pouštět :-) Jsou lidé, kteří se mi do toho snaží mluvit, když řeknu jak si to představuju, ale to mají smůlu, je to naše svatba a tak si jí uděláme podle sebe :-D
Odpovědět
ahoj holky, tak ja taky přidávám příspěvek, svatba snad bude v červenci na plzeňské radnici. Jinak spoustu věcí už máme zařízeno. To víte, zhoršené podmínky, tak to trvá déle vše.. co vy? kde plánujete obřad a hostinu?
Odpovědět
Ahoj, taky se přidávám. Svatba bude 22.2. (snad nám to nic nepřekazí ;-) ) Taktéž musíme bojovat s okolím,které nám úterní svatbu příliž neschvaluje,ale jak už psala versta, je naše :-) Právě teď se nejvíc potýkáme s výběrem místa pro obřad :-( Nějak asi už postrádáme inspiraci :-D
Odpovědět
Ahoj holky, jak už jsem psala, tak my plánujeme svatbu 13.5.2011, je to pátek, našli se i takový, kteří nás od svatby v květnu odrazují, že to nosí smůlu, ale na to já nedám, datum se mi líbilo hned jak jsem ho zahlédla v kalendáři :-) a navíc se to bude i dobře pamatovat :-D Obřad máme zamluvený na zámku v Manětíně, v létě jsme se tam byli podívat a moc se nám tam líbilo. Místo hostiny budeme teprve zařizovat, máme vyhlídnuté nějaké hospůdky, tak je chceme tenhle měsíc objet a zamluvit. Předpokládám, že na náš termín snad budou mít volno ;-) A jak jste na tom s šatama? Budete si je půjčovat? Já bych si totiž šaty chtěla nechat šít. Nelo, 22.2. je skvělé datum :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda,13.5. v pátek ;-) Super!Nenech se odrazovat. A květen? Je to krásnej měsíc a je to váš den. My už se taky moc těšíme, i když přesný termín budeme zařizovat až v lednu. A Neli, 22.2. je taky super! My zase sháníme nějakého fotografa, který by nás finančně nezruinoval a fotky by byly pěkný. Nevíte o někom? Máme představu samozřejmě fotek ve stylu: nevěsta+ženich, rodiče, podpisy,polibek,atd...ale taky bychom chtěli takové ty momentky. Jak se třeba hrozně smějeme, nebo někdo zakopne, nebo jak si znuděné děti hrají pod stolem a tak. Kdyby někdo z vás věděl, tak budu ráda za nějaký kontakt. Dík moc, nevěsty a zatím pa :-)
Odpovědět
Vždyť já také každému říkám, že květen je přece měsíc lásky, takže je jako stvořený na svatbu ;-) Původně mě napadl i datum 1.1.2011, ale to by asi nebyli ani úředníci nadšený :-D Pokud jde o fotografa, tak nám snad bude fotit kamarád, on je teda spíš na krajinky, takže se mu do focení lidí moc nechce, ale nakonec se nechal ukecat. Pokud se o nějakém finančně dostupnějším dozví, tak určitě písnu :-) Teda taky doufám, že nás svatba finančně nezruinuje...snažím se to vymyslet tak, aby se nám to líbilo i za málo penízků :-) Přeju pěkný den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se hlásím pokud nám schválí termín tak 20.8.2011 v Mariánské Týnici ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
1.1. se nám taky líbilo,ale 22.2. jsme spolu začali chodit,takže tento datum vyhrál, ale svatba na Nový rok,prý přináší velkou lásku :-) Co se květnové svatby týče, tak http://www.svatba.cz/magazin/ostatni-... to ti snad nehrozí ;-) Manětín je krásnej,ale raději bych něco blíže Plzně. Šatičky si budu půjčovat,ale ještě nevím kde. A fotit bude kamarád, ale kdybych na někoho cenově dostupného narazila dám vědět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj hollky, jen vám se na chvilku juknu a něco k těm datumům... záleží fakt na ochotě matriky, znam pár který se bral na silvestra... prostě jim to matrika umožnila:-) ale u některých se můžete stavět na hlavu, a když oddávají v sobotu v obřadce, tak je jinam a jindy nedostanete :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj....tak mám za sebou maraton po salonech a můžu Vám říct, že čím víc zkouším, tím je horší rozhodování...jediné, co máme, je místo obřadu, to už máme zadané na matrice a místo hostiny..jo a oblek pro drahýho..jinak nic...sháním nějakého dobrého kameramana za good penízky....byla jsem v jednom foto studiu, kde mě jejich práce totálně nadchla, ale za obřad, fotky po obřadě a oběd chtějí za foto a video 10.000,- ..nu je to sice hodně, ale viděla jsem jejich díla a je to super, žádné strojené atd...fakt přirozené...tak Vám nevím...zase mi každý říká, že na fotkách, videu a prstýnkách se nemá šetřit, protože to je to jediné, co Vám zůstane ze svatby...
Odpovědět
Ahoj nevěsty, tak ta pověra na květen se mě netýká, porod mám pár měsíců za sebou :-) I když nějaký ještě časem určitě bude ;-) Lákala mě teda i svatba v zimě, ale nikdo mi nezaručí, že by byl sníh a na blátě by se mi to asi moc nelíbilo ;-) Taky se chystám podívat se po svatebních šatech v salonech, ale opravdu se jen kouknu, nechci se o zkoušení šatů připravit, i když si je nechám ušít ;-) Jinak máme také pouze oblek pro ženicha, místo obřadu a brzy by mi měly dorazit boty pro mě, jinak nic. Ale pořád si říkám, že času dost ;-) Pokud jde o video, tak to neplánujeme, maximálně, jestli bude mít nějaký kamarád kameru a něco natočí, ale jinak ne. A fotky, jak už jsem psala výše, nám bude dělat kamarád. Ale rozhodně nechci moc šetřit na prstýnkách, přece jen ten pak budu nosit pořád, ale i tak chci jen nějaké jednoduché, ne moc zdobené...
Odpovědět
Versto, já sice už zas až tolik času nemám :-| Nemám ani šaty pro ženicha, ani místo obřadu,ale jinak s tebou souhlasím, jen to bláto mi náladu nepokazí ;-)
Odpovědět
Nelo, co já vím, tak se dá svatba naplánovat i za 1 měsíc :-) Takhle to měla kamarádka a moc si ten den užívala, bylo to jednoduché skromné a moc hezké :-) A je fakt, že pak je ti asi i jedno jestli sněží, nebo prší, asi to člověk ani moc nevnímá, důležité jsou jiné věci ;-)
Odpovědět
Zažili jste někdo svatbu v mastných krámech (budova Západočeské galerie)?
Odpovědět
Bohužel, tak tam jsem na žádné svatbě nebyla...
Odpovědět
Mno tak zase nic :-| 22.2. v Mastných krámech instalují výstavu...uááááá tak zase nevíme kde :-(
Odpovědět
Tak to je mi líto, a máte vyhlídlá jiná místa nebo vůbec nevíš?
Odpovědět
Profilova fotka
nela, já teda nejsem z Plzně, ale co pivovar Purkmistr? myslim, že jsem tady na beremku viděla i fotky ze svatby z Purkmistra a vypadalo to pěkně...
Odpovědět
Profilova fotka
našla jsem ten odkaz, tak kdyby tě to zaujalo, tak tu dívčinu můžeš zkusit kontaktovat... http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Versto, nemáme žádný nápad. Na veselku místo máme,ale na obřad nám zatím všechno padlo (kvůli termínu). Avano, je to tam hezký,ale míst kde jsou krásný venkovní obřady je tu dost. Problém je, že obřad v únoru venku moc nejde :(
Odpovědět
Profilova fotka
nela...a co západočeský muzeum?
Odpovědět
Musím říct, že Zapadočeské muzeum zní dobře :-) Co jsem byla na svatbách v Plzni tak to měli všichni v létě a venku, takže mě kromě radnice nenapadá kde by oddávali uvnitř...
Odpovědět
Kdyby někdo hledal levného fotografa, tak jsem zjistila, že mám kamarádku, která svatby fotí a není drahá. Takže pokud bude mít někdo zájem můžu zaslat kontakt přes IP.
Odpovědět
Profilova fotka
nela já myslela, jestli třeba v tom pivovaru nemají nějaký reprezentativní prostory, kde by se dal obřed udělat i v zimě... západočeský muzeum zní zajímavě, ale budou ochotni tam oddávat???
Odpovědět
Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Sháním v Plzni nějaký kosmetický salón, kde by mi mohli v den svatby nalíčit. V životě jsem nikde takhle nebyla, nevyznám se v tom..ceny se docela liší..nemáte nějaký typ, kde líčí fakt hezky za přijatelnou cenu? Eventuelně si nechám poradit i kadeřnictví :) Díky moc
Odpovědět
1
2
10
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?