Menu Forum

Svatba v Chomutově a okolí

5. bře 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
linee (33 r.)
Registrovala se 9. července 2009 na beremese.cz. Přidala 474 příspěvků. Má 9 přátel. Region Mělník.
  • Svatba byla 14. srpna 2010
fotoportrét
fotoportrét
linee (33 r.)
Registrovala se 9. července 2009 na beremese.cz. Přidala 474 příspěvků. Má 9 přátel. Region Mělník.
  • Svatba byla 14. srpna 2010
 Ahoj holky,

také jsme chtěli pí. Jurčovou alias malujiamiluju jako fotografku. Plánujeme příští rok svatbu v Uhříněvsi a ona tam má atéliér, tak by to bylo i skvělé. Bohužel nás hned po prvním e-mailu odradila. Byla strašně arogantní. Nejvíc mě pobavila tím, že jsme se i ptali, v jakém oblečení fotí (jednou jsem byly na svatbě a fotograf přišel v rifllích a flanelce), tak odpověděla, že zásadně v riflích, jiné kalhoty by totiž její kleky neudrželi... Vlastně nám napsala, že z našich dotazů usuzuje, že žádnou svatbu neplánujeme a když něco chceme vědět, máme tu na jejím webu. A že máme klást pravdivé dotazy, pak nám na ně odpoví. Ptali jsme se věci, jakým foťákem fotí, jak dlouho trvá, než dostaneme fotky a pod. Myslím, že to jsou i normální dotazy. Tak jsme ji napsali, že bohužel nemáme zájem. Ona nám ještě odepsala, že je to jedno, že přece každý víme svoje....Tak jsem z toho holky úplně zmatená...Doufala jsem, že to bude ok, má opravdu hezké fota, ale s tím přístupem jsem nakonec i ráda.
Jaké s ní máte zkušenosti vy?
4. lis 2009 v 11:16  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misoule (30 r.)
Registrovala se 5. července 2009 na beremese.cz. Přidala 125 příspěvků a 1 album. Region Chomutov.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    Červený Hrádek, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
misoule (30 r.)
Registrovala se 5. července 2009 na beremese.cz. Přidala 125 příspěvků a 1 album. Region Chomutov.
 Ahoj, měla bych prosbičku o radu, pomalu bych si chtěla zamluvit fotografa. Sice se vdávám až 7.8. 2010, ale byla mi dána rada, ať si fotografa již zamluvím. Proto jsem se chtěla zeptat, kde se v okolí Chomutova dá najít kvalitní šikovný fotograf/ka. A pak ještě zda jste měli kapelu či DJ? a také doporučeníemoticon budu ráda za každou radu a předem děkuji.-)
5. lis 2009 v 10:23  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vrtule83
Registrovala se 12. dubna 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 413 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 27. června 2009
    V Chomutově, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
vrtule83
Registrovala se 12. dubna 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 413 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Region Chomutov.
 Ahoj misoule, koukni mi do alba a pokud se ti líbí styl fotek tak ti můžu dát kontakt na fotografku z Mostu, ale dojede do CV či Jirkova. A s rezervací pokud chceš určité datum tak je akorát čas, já si ji loni také v tuto dobu rezervovala a už jsem musela měnit kvůli ní datum. Kapelu ani DJ jsem neměla.
5. lis 2009 ve 14:09  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misoule (30 r.)
fotoportrét
fotoportrét
misoule (30 r.)
 Ahoj, budu ráda za jakýkoliv kontakt... termín svatby máme už pevný, dohodlý na matrice, hostinu i raut také, takže termín už posouvat nemůžeme,co nejdříve se vrhnu na toho fotografa.
5. lis 2009 v 15:46  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vrtule83
fotoportrét
fotoportrét
vrtule83
 Misoule v IP máš odkaz na webovky
5. lis 2009 ve 21:28  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jipe (29 r.)
7
Registrovala se 17. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 810 příspěvků, 1 album a 3 inzeráty. Má 10 přátel. Brno, Region Brno.
  • Svatba byla 16. června 2012
fotoportrét
fotoportrét
jipe (29 r.)
7
Registrovala se 17. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 810 příspěvků, 1 album a 3 inzeráty. Má 10 přátel. Brno, Region Brno.
  • Svatba byla 16. června 2012
 Je tu někdo, kdo chystá svatbu v tomto okrese? emoticon
16. zář 2011 ve 22:31  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luuuciee
Registrovala se 14. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 311 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
luuuciee
Registrovala se 14. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 311 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 @jipe já už mám po svatbě emoticon
18. zář 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
paaya
Registrovala se 2. února 2012 na beremese.cz. Přidala 19 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
paaya
Registrovala se 2. února 2012 na beremese.cz. Přidala 19 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Má někdo čerstvé zkušenosti se svatbou v okolí Chomutova? Zejména by mě zajímaly tipy na kadeřnici, která zvládne i hodně dlouhé vlasy, vizážistku, příp. fotografa a kde sehnat v okolí dobrý svatební dort. Plánujeme svatbu v srpnu na Červeném hrádku.
5. bře 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš