Svatba v Chomutově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všichni, témátko je určeno nevěstám z Chomutova a z okolí, které se budou vdávat příští rok, ale taky těm, co jenom plánují, že někdy…takže přijďte podrbat!!! :-p
Odpovědět
1
144
145
Ahoj holky, také jsme chtěli pí. Jurčovou alias malujiamiluju jako fotografku. Plánujeme příští rok svatbu v Uhříněvsi a ona tam má atéliér, tak by to bylo i skvělé. Bohužel nás hned po prvním e-mailu odradila. Byla strašně arogantní. Nejvíc mě pobavila tím, že jsme se i ptali, v jakém oblečení fotí (jednou jsem byly na svatbě a fotograf přišel v rifllích a flanelce), tak odpověděla, že zásadně v riflích, jiné kalhoty by totiž její kleky neudrželi... Vlastně nám napsala, že z našich dotazů usuzuje, že žádnou svatbu neplánujeme a když něco chceme vědět, máme tu na jejím webu. A že máme klást pravdivé dotazy, pak nám na ně odpoví. Ptali jsme se věci, jakým foťákem fotí, jak dlouho trvá, než dostaneme fotky a pod. Myslím, že to jsou i normální dotazy. Tak jsme ji napsali, že bohužel nemáme zájem. Ona nám ještě odepsala, že je to jedno, že přece každý víme svoje....Tak jsem z toho holky úplně zmatená...Doufala jsem, že to bude ok, má opravdu hezké fota, ale s tím přístupem jsem nakonec i ráda. Jaké s ní máte zkušenosti vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, měla bych prosbičku o radu, pomalu bych si chtěla zamluvit fotografa. Sice se vdávám až 7.8. 2010, ale byla mi dána rada, ať si fotografa již zamluvím. Proto jsem se chtěla zeptat, kde se v okolí Chomutova dá najít kvalitní šikovný fotograf/ka. A pak ještě zda jste měli kapelu či DJ? a také doporučení:-) budu ráda za každou radu a předem děkuji.-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj misoule, koukni mi do alba a pokud se ti líbí styl fotek tak ti můžu dát kontakt na fotografku z Mostu, ale dojede do CV či Jirkova. A s rezervací pokud chceš určité datum tak je akorát čas, já si ji loni také v tuto dobu rezervovala a už jsem musela měnit kvůli ní datum. Kapelu ani DJ jsem neměla.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, budu ráda za jakýkoliv kontakt... termín svatby máme už pevný, dohodlý na matrice, hostinu i raut také, takže termín už posouvat nemůžeme,co nejdříve se vrhnu na toho fotografa.
Odpovědět
Profilova fotka
Misoule v IP máš odkaz na webovky
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Je tu někdo, kdo chystá svatbu v tomto okrese? :)
Odpovědět
@jipe já už mám po svatbě :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Má někdo čerstvé zkušenosti se svatbou v okolí Chomutova? Zejména by mě zajímaly tipy na kadeřnici, která zvládne i hodně dlouhé vlasy, vizážistku, příp. fotografa a kde sehnat v okolí dobrý svatební dort. Plánujeme svatbu v srpnu na Červeném hrádku.
Odpovědět
1
144
145
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?