Svatba v Chomutově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všichni, témátko je určeno nevěstám z Chomutova a z okolí, které se budou vdávat příští rok, ale taky těm, co jenom plánují, že někdy…takže přijďte podrbat!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, Misullka už zítra :-) teď už asi někde objíždí dortíčky a tak :-) já jsem na tu svatbu taky zvědavá, pak máme v rodině tolik mladých lidí, že máme svatby tak na deset let :-) - my jsme byli první, kdo to odstartoval :-). Těď budou snad i ostatní dobíhat do cíle :-) - rychle :-)
Odpovědět
je, to se máš, my jsme snad jediný a moje ségra, pak vlastně bych mohl ještě fandy brácha a tím končíme pak jedině kamarádky, jenže u těch je to taky ve hvězdách, kdy se ti jejich rozhoupou takže budu asi věčná návštěvnice albíček na beremese ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jdete se podívat Míše zítra na svatbu?
Odpovědět
Já jsem původně chtěla jít, ale vezu ségru na letiště :-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-( já bych taky chtěla jít jen juknout jak jí to sluší,ale nechce se i tam samotný
Odpovědět
ach jooo, já bych šla, jenže víš jak, to by ségra nepochopila a co Magnoli? ta by ještě mohla čerpat inspiraci.)
Odpovědět
Profilova fotka
To jo :) jenže ona tady asi není a já na ní kontakt nemám.....už je to zítra.....já jsem nějak nervózní za ní. Koukala jsem Lucí na odkaz na ty svatební fotky a moc hezký!!!!! To musela být sranda na tvé svatbě i to jak jste tancovali,hezký ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ke kočičkám. Naše holky spí se mnou. Kylií místo polštářku, nechá se i přikrýt a ňuhňat a Netty u nohou, ale občas mně kousne, když jí kopnu. Chodíme spát kolem 23:00 a holky lehnou a ani se nehnou do 7:00. O víkendu se v sedm zbudí, chtějí najíst ( já stejně musím čůrat :-N ) a pak si zas lehneme a vegetíme. Chodí se mnou spát i po obídku. Jen zavolám holky jde se spát a jsou v pelíšku. Mně se ta kniha moc líbí. Na veletrzích to byla novinka za strašné ceny. Teď už by to nemuselo být tak hrozné, stejně jako ty létající balónky. Už je mám doma a jsou obrovské, doufám, že něco nepodpálíme :-) . Holky Pavlovo šéf prohlásil, že svědek ženicha platí celou hostinu :-o . To teda nevím, to by asi nikdo svědčit nechtěl. Tak nevím, jestli to myslel tak, že jako svatební dar to všechno zaplatí. Zdá se mi to divný a malinko hloupý, ale nebránila bych se. Dnes od něj Pavel dostal 10 000 jako předsvatební dar. No uvidíme, co z toho vyplyne. Každopádně budu mít jeho mercedes jako auto pro nevěstu. Pavel pojede v naší Barče . Holky jsem zklamaná z cukroví. Dělala ho známá, jako že ze známosti a řekla si za 12kg cukroví 3 500Kč s tím, že materiál mimo vajec a pár drobností jsme kupovali my. Zdá se mi to hrozný. Kolik jste dávali za cukroví do výslužek. Poučení pro příště. Chtít vědět cenu dopředu a né, pak se domluvíme. Já jí nabídla 2 000 + to co si nakoupila. Dnes už jsem to rozdýchala, ale včera mi to bylo hrozně líto.
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo,kdyby to bylo včetně materiálu,tak by to byla super cena,ale takhle mi to taky přijde docela dost,když je to ještě ze známosti :-S :-| =-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, takový je živit :-( Jituš, prosím tě nemáš kontakt na pana Jecha? Jak Vám natočil ten obřad. Byla jsi spokojená? Před chviličkou mi Míša přivezla etikety na vína, tak teď lepím jak trestanec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hotovo, nalepeno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak to jsi šikula Mončo, že jsi to zvládla tak brzo :-) Včera jsem potkala ještě Míšu jak nesli nějaký výslužky bo co :-). Ta se má, hrozně jí ten dnešek závidím :-N jo, Mončo, ono je možná něco jinýho, když na tebe hupne vaše maličká kočička a náš 10kg velký kocour :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky,já se chci vdávat znovu :-D :-D :-D Slyším tu troubení aut,jak jedou z Hrádku..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Misullce dnes prší štěstíško. Snad se to vyčasí alespoň na focení. Jsem zvědavá, jak jí to dnes dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
Už je Misullka vdaná paní,nebo mají obřad později? Alespoň nemají příšerné vedro,které jsme měli my.....
Odpovědět
Profilova fotka
No, ono je také pěkné dusno. Já pobíhám doma jen v kalhotkách a mám pocit, že si musím svléknout i kůži, aby mi nebylo vedro.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak Misullka už je teď vdaná paní,měla obřad od dvou hodin.Byla jsem se tam na skok podívat,moc jí to slušelo.Ani nebyla nervózní,za to mě se klepaly ruce a měla jsem slzy na krajíčku :-D :-D :-D .......jsem zvědavá na sebe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nám to s tím počasím tak krásně vyšlo a to jsem se toho taky bála...nakonec nebylo vedro, ani zima, bylo pod mráčkem, takže na focení ty nejlepší podmínky. Jsem zvědavá na fotečky od Míši.
Odpovědět
Moni, to máš čičíky pěkně vycvičený, to je roztomilý, naše Safinka s náma v posteli spala jen jako mimi, teď už je na to moc dospělá:) Holky, jestli ten obřad byl od dvou, tak to už měla pěkný počasí, že jo....nebo aspoň v CV bylo dopo zataženo a paxe postupně udělalo hezky. Takže jim to snad vyšlo - co Leontynko? Taky se už moc těším na fotečky!!! A na dojmy.... Holky, tak jsem dopaltila na své věčně přejídání a pojídání ňaminek-od včera mám žaludek v křečích, jsem ráda, že žiju a nemůžu jíst-jojo, za cpaní se platí. Jo Moni a to cukroví-to je teda pěkná pálka:(
Odpovědět
Tak uz je po vsem bylo to krasne ale jsem rada ze je to za mnou. S Jechem jsem moc spokiojena nebyla nenatocil mi proslov meho tatinka a celkove pristup nic mocjinak fotografka super.pekny fotky par malickosti bych take vytkla ale ty fotky to prehlusi
Odpovědět
Ahojky holky, tak hlásím, že už to máme konečně za sebou...počasí na focení bylo super (fotili jsme od 12 do 13), před obřadem už začalo poprchávat a po obřadu jsme měli 20 minut na fotky a pak začal pořádný slejvák..dorazili jsme na hostinu a venku azuro..by se jeden zbláznil.. Pocity a dojmy..je toho tolik, že ani nevím, kde začít..Zatím ani nechce nějak moc psát..jsem toho tak plná, že to musím nejdřív strávit a pak snad vyplodím něco normálního...teď jsem to líčila kamarádce a skákala jsem od hostiny k obřadu atd atd.. :-) Ale bylo to super..všem se to moc líbilo a skvěle jsme si to užili..Karaoke nemělo chybu..jsem zpívala jak o život :)) Dany mi pak připravil malé překvapení a to, že už jsme jeli domu a taxikář najednou zatočil a jel úplně někam jinam..tak jsem trochu znervózněla..ale Dany mi naznačil, že to má pod kontrolou..no dojeli jsme zase na hrádek, protože nám tam Dany zamluvil pokoj..byla jsem z toho unešená..hrozně šťastná a překvapená..ten hrádek byl v noci tak nádherně osvětlený..pokoj byl nádherný..hned jsme si spolu vlezli do vany..no a pak "svatební noc"...ráno snídaně až do postýlky..no úžasný...jsem si připadala jak v pretty woman...bylo to fakt nádherný!! Jsem netušila, že mam doma takovýho romantika...jsem fakt šťastná.. jen jsem dneska dostala asi 5x vynadáno, že se představuju jako Hr...á a né Je...á :)) Si nemůžu zvyknout... :-D Fotečky už nějaký mam, ale zatím je tam nechci dávat..mam jen od kamarádů..počkám si na ty profi..budou ve čtvrtek :)))
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky tak koukám že ty nevěsty nám ubývají a přibývají mladé paní:-)) moc všem gratuluju. Mončo kontakt na Jecha ted nemám dvd jsem půjčila našim ale určitě bude na netu. Jinak služby taky nic moc připadá mi spíš jako velkovýroba ale obřad byl natočený hezky ale je opravdu předražený.
Odpovědět
Profilova fotka
Misullko posíláme vám obrovskou gratulaci,a ať se celý život cítíš vedle Dana tak skvěle,jako v tyto dny....plná krásných emocí a úžasu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Těším se na fotečky....U Campra skvělý,viď?.....
Odpovědět
u campra parááááda!!! Všichni byly moc spokojený!! Fotky určitě nějaký dám do alba..ale ještě si na nějaký počkám..jsem hrozně zvědavá na ty profi..už je chci mít...
Odpovědět
Jinak děkuji za gratulaci:)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moc gratuluji. Jsem ráda, že Vám to dobře dopadlo. Těším se na fotečky. Já jsem byla včera také úspěšná. Je mi strašně zle. Takhle jsem se naposledy opila na maturitním večírku. Holky to byla jízda, Od třetího kýble s mojitem si nic nepamatuji. A to jsem, objednala večeři, aby jsme měli základ a nebylo nám zle, nepomohlo to.Tancovala jsem jak o život s pouty na ruce, dárek od holek. Dostala jsem spoustu dárečků a klíče od Káti od bytu, prý až budu chtít utéct, nebo si pořídím milence, koza jedna :-) . Striptér naštěstí nebyl, ale holky mně natáhli na bar a pili ze mně tequilu, to už mi bylo všechno jedno, hlavně že jsem tu tequilu nemusela pít já. Odcházeli jsme všechny společně kolem čtvrtá ráno. Ještě, že jsem spala u Kačky. Pěkně mně uložila a ráno odvezla domů, kde jsem padla jak mrtvolka a spala celý den. Pořád mi třeští hlava a žaludek mám na vodě, ale holky jsou na tom stejně. Mám zas na deset let vybráno a v pátek budu na matonce :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dobré ráno. Tak ještě Monča a pak tu budu na dlouhou dobu sama svobodná :-( Misullko: moc gratuluju!!Hodně štěstí, lásky ať jste spolu pořád spokojený. Dan je teda frajer,taková překvápko,krásný! ;-) Já jsem z tebe byla nějaká naměkko,tak jsem tam pak stála a koukala jak jdeš po těch schodech nahoru---až mi kápla slza......no husí kůži mám ještě teď :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, je to hodně emetivní i pro všechny zůčastněné. Obávám se, že až budu za nevěstu, tak to se mnou švihne. To překvápko bylo super. My to měli také takhle mít, kdyby nám ten pokoj takhle blbě nezarezervovali. Když jsem to četla, tak mi to zase bylo líto :-( . Budeme hold v apartmá na Spessartu, je tam obrovský balkón s výhledem na Chomutov, ale Hrádek to prostě není.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já jsem asi ještě pořád pod vlivem, omlouvám se za má češtinářské umění :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?