Svatba v Chomutově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všichni, témátko je určeno nevěstám z Chomutova a z okolí, které se budou vdávat příští rok, ale taky těm, co jenom plánují, že někdy…takže přijďte podrbat!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí, tak to tať ti jí koukaj vyměnit! Fakt bys s tím pak mohla mít problémy. Na občance budeš mít jiné jméno a když se blbě podepíšeš nebo tak, tak po tobě budou chtít občanku! Jinak všechny dokladdy atd oběhávat nejspíš pořádně až s občankou. Už na mě ale čeká novej řidičák, oběhla jsem pojišťovny, občanka stále není a za pas jim 600,- dávat teď rozhodně nebudu. To je síla :-( Holky, mě zase hlodá svědomí, že jsem nedala vědět svýmu otci, že jsem se vdala. Tak asi nechám vyvolat nějaký fotky a dám mu je do obálky s kartičkou, že oddáni 28.6.2008...co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nezapomeňte na telefony ( pokud máte pevnou, nebo paušál), elektrárnu, plynárnu atd. Asi to není akutní a nebudete za to mít žádný postih, ale pro pořádek, takže až budete mít čas, ale u nás je to problém, pokud někdo donese doklad o zaplacení na jiné jméno a je už pár let evidovaná pod jiným jménem ( některé jsou vdané několikrát a to je pak síla). Ta karta mně překvapila. Nenechávala jste si tam některá dát fotky? Nedávno mi to nabízeli v Komerčce.
Odpovědět
Misando, přesně, za 600,- se jim na to ani nevybodnu..... Hele, já to svýmu otci dávat vědět nebudu vůbec, pokud se to k němu donese, ok, ale ode mě se to nedoví, nezajímá se o můj život a svatba není důvodem, aby začal....takže tolik můj postoj k tomu:) jenže vy to asi nemáte "tak horký" jako já s ním-pro mě prostě není, když ho potkám, tak nevím-ještě se mi to naštěstí nestalo, ale rozhodně mu oznámení posílat nebudu a prst mu před čumák taky strkat nebudu( se snubákem:))) jsem asi dost radikální, že....ale je to lepší než se furt trápit. Ajo, telefony, díky Moni.) a kartu nechám asi klasickou bez fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
lucí, já to asi takhle horký jako ty mám...taky se mi do toho nechce, ale zase si říkám, že je to slušnost...jenomže máš asi pravdu, slušnost by byla aby mě aspoň pozdravil, že? Mončo, kartu s fotkou má můj FAnošek...chtěl si tam dát kocoura :-), tak jsem se naštvala a dal si tam mě :-D
Odpovědět
My máme taky oba karty s našima fotkama..všem se to moc líbí a pokladní nám vždycky řeknou, že to ještě neviděli a že je to hezký. My si s Danem měnili účet, abychom měli embosovaný karty, tak nám to nabídli zdarma..:) Je to fakt hezký...aspoň tím zlobím Dana..Visa je moje nejlepší kámoška a na ní je fotka vola, kterej mi to zacvaká :))) Dělám si srandu samozřejmě..ale Dan mě pořád zlobí, že mi vezme kámošku, tak mu vždycky řeknu, že je to jediná jeho fotka, kterou mám v peněžence a že mě o ní nemůže přece obrat, že to by nechtěl ...:)) :-N
Odpovědět
Jinak vím, že se to nedá srovnávat, ale já zase to samé řeším s babičkou..Já měla vždycky tři a tu jednu (tátovo pravá máma) jsem vídávala tak minimálně, že k ní nemám žádný vztah. A pozvat jí by znamenalo pozvat celou tátovu stranu a to je tak 50 lidí navíc (protože táta z 10 dětí - ze dvou manželství)...Ted zas nechceme nikoho urazit, tak jsme se dohodli, že hned po svatbě vezmeme výslužku a zajedem tam a ostatním pošleme oznámení, že jsme byli oddáni.. Oni nás taky na jejich oslavy nezvou, ale jen se dozvěděli, že se vdávám (nevím od koho!), tak hned všichni ať si nemyslíme, že je z toho vynecháme atd atd... Další věc je mamčina ségra..babička na ní dost trpí, ale já jsem jí jednou řekla, že je to kráva a od tý doby se spolu nebavíme, protože jezdí babičku akorát vyžírat a tahá z nich prachy a když je pak jeden z nich v nemocnici nebo má narozky, tak se ani neukáže...No a všichni mi nemůžou odpustit, že jsem jí neposlala ani oznámení...Docela jsem se divila, že mi na to babička nic neřekla..ale kupodivu ostatní mi to dali dost "sežrat"...Ona už mi jednou volala, jestli se neusmíříme, tak jsem jí řekla, že jsou věci, který prostě neskousnu a že na tý krávě trvám..už je to asi 8 let..a jak jsem řekla, tak bylo..ani slovo jsme spolu nepromluvili.. Všichni ví, jak jí nemam ráda a pořád mi jí budou předhazovat...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, je to naše svatba. Zvát budeme koho chceme a oznámení a fotky dostanou také jen ti, ke kterým mámě nějaký vztah. U toho bych zůstala.
Odpovědět
Jo Moni, moje řeč........chápu, že to některým může být líto, ale v těchto případech je asi důležitý být radikální a brát ohledy jen na svý city a pocity...... Misando- slušnost jsou jiný věci, který ti pánové nerespektují a nerespektovali-když to takhle zobecním, tak co ty si budeš dělat hlavu s tím, jestli je to slušný nebo ne mu to neoznámit....já na něj kašlu stejně jako na mě kašlal a kašle on-tečka.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,když vás tak čtu,tak jsem fakt ráda,že u nás v rodině je vše v pořádku a že nic podobného jsem řešit nemusela a ani teď nemusím.Je mi to vždycky líto,když slyším,že jsou někde nějaké neshody,ale když to jinak nejde-nedá se tomu pomoci-tak zbývá nad tím mávnout rukou...
Odpovědět
Profilova fotka
O mně můj táta také nejevil zájem a přiznám se, že ani teď to není moc valné. Ale už se stýkáme a dobrý, ale na svatbu je pozvaný jen brácha. Můj nevlastní táta s námi žije od mých 4 let, takže jsem o nic nepřišla. Holky teď jsem dolepila čokoládky a jsou kouzelné. Mám zastřihnuté vlásky a melír, to vše za voňavku ;-) .Pavel je ještě na rozlučce. V deset mi volal a kluci tam vyřvávali, a't se ta holka ještě neobléká a tak. V tu chvíli na 100% kecali. Ale teď už je dost hodin, Pavel nikde, tak doufám, že ho někam nezatáhli. Zítra podám hlášení.
Odpovědět
Profilova fotka
HOLKY PAVEL PŘIČEL DOMŮ V 5:30. PROBUDIL MNĚ, PROTOŽE MU VLAD VZAL KLÍČE, ABY NEMOHL DOMŮ A PAK MU JE ZAPOMNĚL DÁT. TEDY TAK TO ASPOŇ PAVEL ŘÍKAL. CHTĚLA JSEM UDĚLAT LAVÓROVOU ZKOUŠKU :-D , ALE BYLA JSEM MOC OSPALÁ. TAK JSEM ZVĚDAVÁ, CO SE OD KOHO DOZVÍM DÁL :-N .
Odpovědět
Ahojky, to je slušnej výkon:) ale přeci jen je to rozlučka, tak proč to řešit-akorát si člověk dělá vrásky. Lavorovou zkoušku, tzn. jako vodou?:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mončo, neřeš to :-)..soustřeď se a užij si tu svojí. Rozlučka je jen jednou. Tak to vidím aspoň já. Máš někde fotky čoko?
Odpovědět
Profilova fotka
Album je na světě... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Deny, super :-). nejlepší je ta s tím "fuck off" :-)...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Deny, supr fotky! Ještě jsem ti chtěla říct,že jsem tě viděla ještě v šatičkách ;-) My jsme šli zrovna po stěhování s Vendou k Camprům na oběd a jak jsem přicházela k Camprům já špinavá,v teplákach :-D :-D a ty princezna v krásných šatech,tak jsem se na tebe culila a ani jsem nevěděla,že jsi to ty =-) ....mě to nějak nedocvaklo :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, s tím zvaním na svatbu u nás v rodině už taky proběhl rozhovor na toto téma, řekli jsme že tetičky a strýčky zvát nebudeme a je to, a už se nám to vrací že jsou zklamaný že jsme je nepozvali a nedali oznámení a kdesi cosi, naco jim budu cpát drahé oznámení když ho stejně vezmou a hodí do koše, jedna babička dokonce odmítla jít na oběd a my si myslíme že je to hlavně z důvodu že jsme nepozvali strýčka - no hnus. Si ty lidi vůbec neuvědomují že dnes to je hlavně o penězích, čekáme rodinu a chceme začít stavět tak všechny finance potečou sem a oni dělají takovéhle scény to fakt nechápu.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já to řeším s úsměvem na tváři, zatím :-D .Jasně, lavórová metoda je s vodou, když jdou kulky podvodu, je to dobrý, jsou plné, když ne je průser ;-) :-D . To víš, babské rady :-D :-D :-D . Jdu si prohlédnout fotky od hilde.
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo, tak to je dobrý, tak to asi začnu taky praktikovat :-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hilde ty fotky jsou nádherné. Já pořád říkám, že tmavé nevěsty jsou hezčí? Kdo tě líčil? A ten dort, ten je prostě dokonalej. Já chci mít také tak krásný dort. Je vidět, že jste veselá kopa. viz. kravata manžela a fotka s fakáčkem ;-) . Také máte nádherně uvázané balónky. Já pořád přemýšlím co s nimi. asi je poházím na taneční parket. No prostě super. U těch Camprů to vypadá moc dobře. Já jsem si myslela, že je to klasická hospůdka. Prosím pošly mi kontakt na cukrářku a kosmetičku, pokusila bych se ještě něco změnit.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,moc děkuji všem za pochvaly :-) ,je to od vás milé... Leon-vzpomínám si,že jsme se viděly,ale v tu chvilku mi to taky nedošlo,že jsi to ty :-D Mončo,lavorová zkouška je super-ještě teď se tu řehnim :-D .Jinak líčení jsem zvládla sama,bylo hotové za 10minut ;-) a dortík nám pekla paní Filipová tel.777 88 50 68 z Litvínova.Byl vynikající.Náplň smetanovo-tvarohová s čerstvým ovocem,fakt jsme mlaskali...
Odpovědět
Jo takhle zkouška:) já myslela, jako že ho pokropíš vodou z lavoru:) a vono je to myšlený malinko jinak:))) to je ale dobrej tip:) Deny, fakt vám to moc slušelo, šaty, kytí, dortík-prostě všechno-bych se furt koukala na ty svatební albíčka-sem šílenec:)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,také vám bylo po svatbě smutno?Jako že už je vše nenávratně pryč?Ještě že máme ty naše fotečky,co..... ;-)
Odpovědět
smutno ani ne, jen mám najednou dost volnýho času, kterej před tím patřil přípravám....na albíčko bych koukala pořád-až si připadám praštěná a říkám si, co na tom furt vidím, když jsou tam stále stejný fotky:)
Odpovědět
Profilova fotka
cluci-tak ten volný čas ti závidím..... :-)
Odpovědět
no ono to brzy skončí:) musím dodělat 2 zkoušky, napsat bakalářskou práci a to vše během 3 měsíců:)-už to odkládám půl roku, a teď už mi hoří za patama takže jsem si teď dala zaslouženou pauzu, kterou si opravdu užívám, než mi začne kolotoč...
Odpovědět
Profilova fotka
deny, mě bylo smutno a ještě teď je mi lehce smutno, že už je to prostě všechno pryč :-( a na fotky koukám taky furt :-) a nechce se mi přebrat a prodat ta hromada věcí, co mám ze svatby :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, budete si nechat dělat tu svatební knihu? já jo a jsem na to hrozně zvědavá, ale nevím, zda to mám svěřit do Fotostaru - podle našeho fotografa nejlepší volba...
Odpovědět
Profilova fotka
To není ta reklama co je na titulní stránce že Míšo? To nevím, že to dělá fotostar a za jakou cenu? Petr má docela přehled.Paní Šebestová jí také nabízí, ale za dost hroznou cenu, kterou si ani raději nepamatuji.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky mě ani smutno nebylo spíš kdybych neměla fotky tak ani nevím že už tu událost na kterou se holka těší skoro celý život už mám za sebou. O víkendu je u nás pout a festival. Zítra přijedou na celý víkend rodiče tak celý týden gruntuju jako blázen. Akorát že nám začal línat králík takže mám všude chlupy akorát nechápu na jakou srst v tuhle domu přelínává:-) možná že v těch vedrech ji schodí celou. Už mi to jak jsem celé dny sama doma hrabe nemám si s kým pokecat s kým podrbat. No musím to nějak vydržet. Nejhoší je že v těch vedrech nemůžu ani nikam jít je mi z toho na omdlení.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?