Menu Forum

Svatba v Chomutově a okolí

5. bře 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
misanda (33 r.)
1
Registrovala se 31. prosince 2006 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 1106 příspěvků. Má 90 přátel.
  • Svatba byla 28. června 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
misanda (33 r.)
1
Registrovala se 31. prosince 2006 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 1106 příspěvků. Má 90 přátel.
    Region Chomutov
 Lucí, tak to tať ti jí koukaj vyměnit! Fakt bys s tím pak mohla mít problémy. Na občance budeš mít jiné jméno a když se blbě podepíšeš nebo tak, tak po tobě budou chtít občanku!

Jinak všechny dokladdy atd oběhávat nejspíš pořádně až s občankou. Už na mě ale čeká novej řidičák, oběhla jsem pojišťovny, občanka stále není a za pas jim 600,- dávat teď rozhodně nebudu. To je síla emoticon

Holky, mě zase hlodá svědomí, že jsem nedala vědět svýmu otci, že jsem se vdala. Tak asi nechám vyvolat nějaký fotky a dám mu je do obálky s kartičkou, že oddáni 28.6.2008...co myslíte?
30. črc 2008 ve 13:30  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Holky nezapomeňte na telefony ( pokud máte pevnou, nebo paušál), elektrárnu, plynárnu atd. Asi to není akutní a nebudete za to mít žádný postih, ale pro pořádek, takže až budete mít čas, ale u nás je to problém, pokud někdo donese doklad o zaplacení na jiné jméno a je už pár let evidovaná pod jiným jménem ( některé jsou vdané několikrát a to je pak síla).

Ta karta mně překvapila. Nenechávala jste si tam některá dát fotky? Nedávno mi to nabízeli v Komerčce.
30. črc 2008 ve 13:48  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cluci
Registrovala se 22. února 2008 na beremese.cz. Přidala 348 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
cluci
 Misando, přesně, za 600,- se jim na to ani nevybodnu.....
Hele, já to svýmu otci dávat vědět nebudu vůbec, pokud se to k němu donese, ok, ale ode mě se to nedoví, nezajímá se o můj život a svatba není důvodem, aby začal....takže tolik můj postoj k tomuemoticon jenže vy to asi nemáte "tak horký" jako já s ním-pro mě prostě není, když ho potkám, tak nevím-ještě se mi to naštěstí nestalo, ale rozhodně mu oznámení posílat nebudu a prst mu před čumák taky strkat nebudu( se snubákememoticon))
jsem asi dost radikální, že....ale je to lepší než se furt trápit.

Ajo, telefony, díky Moni.) a kartu nechám asi klasickou bez fotky.
30. črc 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misanda (33 r.)
1
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
misanda (33 r.)
1
    Region Chomutov
 lucí, já to asi takhle horký jako ty mám...taky se mi do toho nechce, ale zase si říkám, že je to slušnost...jenomže máš asi pravdu, slušnost by byla aby mě aspoň pozdravil, že?

Mončo, kartu s fotkou má můj FAnošek...chtěl si tam dát kocoura emoticon, tak jsem se naštvala a dal si tam mě emoticon
30. črc 2008 ve 14:40  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misullka
Registrovala se 3. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 282 příspěvků a 3 alba. Má 3 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 2. srpna 2008
    Na Červeném Hrádku v Jirkově, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
misullka
Registrovala se 3. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 282 příspěvků a 3 alba. Má 3 přátele. Region Chomutov.
 My máme taky oba karty s našima fotkama..všem se to moc líbí a pokladní nám vždycky řeknou, že to ještě neviděli a že je to hezký. My si s Danem měnili účet, abychom měli embosovaný karty, tak nám to nabídli zdarma..emoticon Je to fakt hezký...aspoň tím zlobím Dana..Visa je moje nejlepší kámoška a na ní je fotka vola, kterej mi to zacvaká emoticon)) Dělám si srandu samozřejmě..ale Dan mě pořád zlobí, že mi vezme kámošku, tak mu vždycky řeknu, že je to jediná jeho fotka, kterou mám v peněžence a že mě o ní nemůže přece obrat, že to by nechtěl ...emoticon) emoticon
30. črc 2008 v 15:34  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misullka
fotoportrét
fotoportrét
misullka
 Jinak vím, že se to nedá srovnávat, ale já zase to samé řeším s babičkou..Já měla vždycky tři a tu jednu (tátovo pravá máma) jsem vídávala tak minimálně, že k ní nemám žádný vztah. A pozvat jí by znamenalo pozvat celou tátovu stranu a to je tak 50 lidí navíc (protože táta z 10 dětí - ze dvou manželství)...Ted zas nechceme nikoho urazit, tak jsme se dohodli, že hned po svatbě vezmeme výslužku a zajedem tam a ostatním pošleme oznámení, že jsme byli oddáni..
Oni nás taky na jejich oslavy nezvou, ale jen se dozvěděli, že se vdávám (nevím od koho!), tak hned všichni ať si nemyslíme, že je z toho vynecháme atd atd...

Další věc je mamčina ségra..babička na ní dost trpí, ale já jsem jí jednou řekla, že je to kráva a od tý doby se spolu nebavíme, protože jezdí babičku akorát vyžírat a tahá z nich prachy a když je pak jeden z nich v nemocnici nebo má narozky, tak se ani neukáže...No a všichni mi nemůžou odpustit, že jsem jí neposlala ani oznámení...Docela jsem se divila, že mi na to babička nic neřekla..ale kupodivu ostatní mi to dali dost "sežrat"...Ona už mi jednou volala, jestli se neusmíříme, tak jsem jí řekla, že jsou věci, který prostě neskousnu a že na tý krávě trvám..už je to asi 8 let..a jak jsem řekla, tak bylo..ani slovo jsme spolu nepromluvili..
Všichni ví, jak jí nemam ráda a pořád mi jí budou předhazovat...
30. črc 2008 v 15:40  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Holky, je to naše svatba. Zvát budeme koho chceme a oznámení a fotky dostanou také jen ti, ke kterým mámě nějaký vztah. U toho bych zůstala.
30. črc 2008 v 17:44  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cluci
fotoportrét
fotoportrét
cluci
 Jo Moni, moje řeč........chápu, že to některým může být líto, ale v těchto případech je asi důležitý být radikální a brát ohledy jen na svý city a pocity......
Misando- slušnost jsou jiný věci, který ti pánové nerespektují a nerespektovali-když to takhle zobecním, tak co ty si budeš dělat hlavu s tím, jestli je to slušný nebo ne mu to neoznámit....já na něj kašlu stejně jako na mě kašlal a kašle on-tečka.
30. črc 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hildegarda (37 r.)
Registrovala se 13. prosince 2006 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 259 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 26. července 2008
    V Jirkově,na Červeném Hrádku, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
hildegarda (37 r.)
Registrovala se 13. prosince 2006 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 259 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Chomutov.
 Holky,když vás tak čtu,tak jsem fakt ráda,že u nás v rodině je vše v pořádku a že nic podobného jsem řešit nemusela a ani teď nemusím.Je mi to vždycky líto,když slyším,že jsou někde nějaké neshody,ale když to jinak nejde-nedá se tomu pomoci-tak zbývá nad tím mávnout rukou...
30. črc 2008 v 18:47  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 O mně můj táta také nejevil zájem a přiznám se, že ani teď to není moc valné. Ale už se stýkáme a dobrý, ale na svatbu je pozvaný jen brácha. Můj nevlastní táta s námi žije od mých 4 let, takže jsem o nic nepřišla.

Holky teď jsem dolepila čokoládky a jsou kouzelné. Mám zastřihnuté vlásky a melír, to vše za voňavku emoticon .Pavel je ještě na rozlučce. V deset mi volal a kluci tam vyřvávali, a't se ta holka ještě neobléká a tak. V tu chvíli na 100% kecali. Ale teď už je dost hodin, Pavel nikde, tak doufám, že ho někam nezatáhli. Zítra podám hlášení.
30. črc 2008 ve 23:35  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 HOLKY PAVEL PŘIČEL DOMŮ V 5:30. PROBUDIL MNĚ, PROTOŽE MU VLAD VZAL KLÍČE, ABY NEMOHL DOMŮ A PAK MU JE ZAPOMNĚL DÁT. TEDY TAK TO ASPOŇ PAVEL ŘÍKAL. CHTĚLA JSEM UDĚLAT LAVÓROVOU ZKOUŠKU emoticon , ALE BYLA JSEM MOC OSPALÁ. TAK JSEM ZVĚDAVÁ, CO SE OD KOHO DOZVÍM DÁL emoticon .
31. črc 2008 v 08:18  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cluci
fotoportrét
fotoportrét
cluci
 Ahojky,
to je slušnej výkonemoticon ale přeci jen je to rozlučka, tak proč to řešit-akorát si člověk dělá vrásky.
Lavorovou zkoušku, tzn. jako vodou?emoticon
31. črc 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misanda (33 r.)
1
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
misanda (33 r.)
1
    Region Chomutov
 Mončo, neřeš to emoticon..soustřeď se a užij si tu svojí. Rozlučka je jen jednou. Tak to vidím aspoň já.

Máš někde fotky čoko?
31. črc 2008 v 09:08  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hildegarda (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
hildegarda (37 r.)
 Album je na světě... emoticon emoticon
31. črc 2008 v 09:30  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misanda (33 r.)
1
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
misanda (33 r.)
1
    Region Chomutov
 Deny, super emoticon. nejlepší je ta s tím "fuck off" emoticon...
31. črc 2008 v 09:39  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leontyna83
Registrovala se 27. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 121 příspěvků. Má 18 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
leontyna83
Registrovala se 27. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 121 příspěvků. Má 18 přátel.
 Ahoj Deny, supr fotky! Ještě jsem ti chtěla říct,že jsem tě viděla ještě v šatičkách emoticon My jsme šli zrovna po stěhování s Vendou k Camprům na oběd a jak jsem přicházela k Camprům já špinavá,v teplákach emoticon emoticon a ty princezna v krásných šatech,tak jsem se na tebe culila a ani jsem nevěděla,že jsi to ty emoticon ....mě to nějak nedocvaklo emoticon .
31. črc 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jittuss
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 283 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Chomutov.
fotoportrét
fotoportrét
jittuss
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 283 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Chomutov.
 ahoj holky,
s tím zvaním na svatbu u nás v rodině už taky proběhl rozhovor na toto téma, řekli jsme že tetičky a strýčky zvát nebudeme a je to, a už se nám to vrací že jsou zklamaný že jsme je nepozvali a nedali oznámení a kdesi cosi, naco jim budu cpát drahé oznámení když ho stejně vezmou a hodí do koše, jedna babička dokonce odmítla jít na oběd a my si myslíme že je to hlavně z důvodu že jsme nepozvali strýčka - no hnus. Si ty lidi vůbec neuvědomují že dnes to je hlavně o penězích, čekáme rodinu a chceme začít stavět tak všechny finance potečou sem a oni dělají takovéhle scény to fakt nechápu.
31. črc 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Holky já to řeším s úsměvem na tváři, zatím emoticon .Jasně, lavórová metoda je s vodou, když jdou kulky podvodu, je to dobrý, jsou plné, když ne je průser emoticon emoticon . To víš, babské rady emoticon emoticon emoticon .

Jdu si prohlédnout fotky od hilde.
31. črc 2008 v 10:57  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misanda (33 r.)
1
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
misanda (33 r.)
1
    Region Chomutov
 Mončo, tak to je dobrý, tak to asi začnu taky praktikovat emoticonemoticonemoticon
31. črc 2008 v 11:02  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Hilde ty fotky jsou nádherné. Já pořád říkám, že tmavé nevěsty jsou hezčí?

Kdo tě líčil? A ten dort, ten je prostě dokonalej. Já chci mít také tak krásný dort. Je vidět, že jste veselá kopa. viz. kravata manžela a fotka s fakáčkem emoticon . Také máte nádherně uvázané balónky. Já pořád přemýšlím co s nimi. asi je poházím na taneční parket. No prostě super. U těch Camprů to vypadá moc dobře. Já jsem si myslela, že je to klasická hospůdka. Prosím pošly mi kontakt na cukrářku a kosmetičku, pokusila bych se ještě něco změnit.
31. črc 2008 v 11:15  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hildegarda (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
hildegarda (37 r.)
 Holky,moc děkuji všem za pochvaly emoticon ,je to od vás milé...

Leon-vzpomínám si,že jsme se viděly,ale v tu chvilku mi to taky nedošlo,že jsi to ty emoticon

Mončo,lavorová zkouška je super-ještě teď se tu řehnim emoticon .Jinak líčení jsem zvládla sama,bylo hotové za 10minut emoticon a dortík nám pekla paní Filipová tel.777 88 50 68 z Litvínova.Byl vynikající.Náplň smetanovo-tvarohová s čerstvým ovocem,fakt jsme mlaskali...
31. črc 2008 v 11:56  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cluci
fotoportrét
fotoportrét
cluci
 Jo takhle zkouškaemoticon já myslela, jako že ho pokropíš vodou z lavoruemoticon a vono je to myšlený malinko jinakemoticon))
to je ale dobrej tipemoticon

Deny, fakt vám to moc slušelo, šaty, kytí, dortík-prostě všechno-bych se furt koukala na ty svatební albíčka-sem šílenecemoticon
31. črc 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hildegarda (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
hildegarda (37 r.)
 Holky,také vám bylo po svatbě smutno?Jako že už je vše nenávratně pryč?Ještě že máme ty naše fotečky,co..... emoticon
31. črc 2008 ve 13:38  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cluci
fotoportrét
fotoportrét
cluci
 smutno ani ne, jen mám najednou dost volnýho času, kterej před tím patřil přípravám....na albíčko bych koukala pořád-až si připadám praštěná a říkám si, co na tom furt vidím, když jsou tam stále stejný fotkyemoticon
31. črc 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hildegarda (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
hildegarda (37 r.)
 cluci-tak ten volný čas ti závidím..... emoticon
31. črc 2008 ve 13:55  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cluci
fotoportrét
fotoportrét
cluci
 no ono to brzy skončíemoticon
musím dodělat 2 zkoušky, napsat bakalářskou práci a to vše během 3 měsícůemoticon-už to odkládám půl roku, a teď už mi hoří za patama
takže jsem si teď dala zaslouženou pauzu, kterou si opravdu užívám, než mi začne kolotoč...
31. črc 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misanda (33 r.)
1
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
misanda (33 r.)
1
    Region Chomutov
 deny, mě bylo smutno a ještě teď je mi lehce smutno, že už je to prostě všechno pryč emoticon

a na fotky koukám taky furt emoticon a nechce se mi přebrat a prodat ta hromada věcí, co mám ze svatby emoticon
31. črc 2008 ve 14:09  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misanda (33 r.)
1
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
misanda (33 r.)
1
    Region Chomutov
 holky, budete si nechat dělat tu svatební knihu? já jo a jsem na to hrozně zvědavá, ale nevím, zda to mám svěřit do Fotostaru - podle našeho fotografa nejlepší volba...
31. črc 2008 ve 14:18  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 To není ta reklama co je na titulní stránce že Míšo? To nevím, že to dělá fotostar a za jakou cenu? Petr má docela přehled.Paní Šebestová jí také nabízí, ale za dost hroznou cenu, kterou si ani raději nepamatuji.
31. črc 2008 ve 14:55  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitullka
Registrovala se 13. září 2007 na beremese.cz. Přidala 877 příspěvků a 2 alba. Budyne nad ohri, Region Litoměřice.
    Červený hrádek, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jitullka
Registrovala se 13. září 2007 na beremese.cz. Přidala 877 příspěvků a 2 alba. Budyne nad ohri, Region Litoměřice.
    Červený hrádek, Region Chomutov
 ahojky holky mě ani smutno nebylo spíš kdybych neměla fotky tak ani nevím že už tu událost na kterou se holka těší skoro celý život už mám za sebou.

O víkendu je u nás pout a festival. Zítra přijedou na celý víkend rodiče tak celý týden gruntuju jako blázen. Akorát že nám začal línat králík takže mám všude chlupy akorát nechápu na jakou srst v tuhle domu přelínáváemoticon možná že v těch vedrech ji schodí celou.

Už mi to jak jsem celé dny sama doma hrabe nemám si s kým pokecat s kým podrbat. No musím to nějak vydržet. Nejhoší je že v těch vedrech nemůžu ani nikam jít je mi z toho na omdlení.
31. črc 2008 v 15:23  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš