Svatba v Chomutově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všichni, témátko je určeno nevěstám z Chomutova a z okolí, které se budou vdávat příští rok, ale taky těm, co jenom plánují, že někdy…takže přijďte podrbat!!! :-p
Odpovědět
AHojky holky, omlouvám se, ale jsem max. vytočená a musím se někomu vypovídat (vypsat)... Musím podělit o skvělý zážitek s firmou Goldex. 18.4. jsem si objednala krásný prstýnky. Doba dodání 3-4 týdny. Prstýnky dorazili 28.5. (skoro po 6 týdnech) a můj je o dvě čísla větší (místo 48 mi poslali 50), Danovo o číslo a ještě tam má vyryto Miluška. Ok, volám zpět, že posílám zpět prstýnky, že ani jeden není v té velikosti, co jsem objednávala...slečna mi mile říká, jo jo pošlete, na to je ještě hafo času, takže necháme vyrobit nový. Takže 29.5. jsem je poslala zpět a od 30.5. plyne 30 reklamační lhůta. Dnes 8.7. (tedy po reklamační lhůtě) mi přišli prstýnky. Jaká radost...otevřu je, zkusím můj a opět velký jako kráva :) V tom zlatnictví už mi telefon nezvedají..nevadí. Jdu do zlatnictví tady v CV a nechávám si změřit svůj prstýnek. Opět velikost 50. Obešla jsem tři zlatnictví, nikde nemají prstýnky velikosti 48, takže sranda. Konečně se dovolám slečně do firmy Goldex, říkám jí (spíš jsem nadávala) , že tohle už je snad špatnej vtip nebo jsou fakt neschopný, že mi po 12 týdnech posílají prstýnek velikosti 50? Mam tři týdny do svatby a nemam prstýnky. Jestli bude tak hodná a poradí mi, kde je mam teď asi sehnat, když všude si berou dodací lhůtu měsíc a já mam už jen 3 týdny. A hlavně, že jsem je objednávala už dubnu, abych teď tři týdny nemusela řešit prstýnky..Tak mi slečna řekla, že se moc omlouvá, že pracuje s neschopnýma kreténama a že jede do dílny se podívat, čím to měří a že neví, co mi má na to říct a že mi ještě zavolá. Nevím co v tý dílně uvidí, ale budiž..nechávám jí hodinu na to, aby si ujasnila, co mi na to řekne a jak to hodlá řešit. Mimo to další historka s touto firmou..od minulýho týdne jim volam, kde ty prstýnky jsou a ona mi od minulýho podnělka tvrdí, že už je posílali, ale že nemůže najít podací lístek a hned jak ho najde, tak mi zavolá. Nikdy nezavolala a už mi ani nezvedala telefon. Dneska ráno mi volala, že byla včera na poště a že oni nemůžou najít tu zásilku, že neví kde je, tak mi je dneska ráno poslala znovu. ???? CHápete? Já blbá čekám 12 týdnů na prstýnky a oni je maj na skladě a můžou mi ze dne na den poslat nový prstýnky i s naším rytím...žasnu (ironie)...Prostě od začátku mi lžou, nezvedaj mi telefony a podle rytí je i vidět, že mi poslali ten původní prstýnek a udělali novej jenom Danovo, protože každý jméno má úplně jiný sklon. A perlička nakonec, dnes mi dorazili prstýnky bez jakýhokoliv dokladu. Jen prstýnky a nic. Takže je ani "nemůžu" reklamovat, protože nemam doklad... No není to paráda?? Mam chuť napsat všem budoucím nevěstám, ať se hlavně nikdy neobrací na firmu GOLDEX, protože od začátku s nima byly problémy... Ach jo, je mi z toho na nic...Nejspíš pojedu zítra do Slanýho, vrátím jim prstýnky, zaplatí mi benzín + čas, který ztrávim hledáním nových prstýnků. Moje jediná šance je, že někde na skladě budou mít dva stejný prstýnky 48 a 59....je mi z toho do breku... :-(
Odpovědět
Nejhorší je, že ty prstýnky jsou fakt krásný a já žádný jiný nechci :(((
Odpovědět
Profilova fotka
a že ta firma ještě funguje co? No Míšo je to síla nejhorší je že mnoho času do svatby už není na objednání nových. Jedině obvolat různé firmy jestli by byly schopny nějaké prstýnky do tohoto termínu udělat za to asi nic nedáš bohužel je to starost navíc. Tohle samé mají moje rodiče s autem koupili si ho v únoru po měsíci auto přestalo jezdit a je pořád v opravně kde na něm evidentně nepracují. BOhužel člověk s tím nemůže nic dělat nějaké reklamační řády apod jsou na nic.
Odpovědět
Misullko, to je možný tohle? to je drzost:( Když se věnují tomuhle oboru a dělají snubní prstýnky, tak by si měli uvědomit, co svatba obnáší a že nevěsta ani ženich nemají nervy a čas na to řešit takovýhle věci těsně před svatbou, navíc když už není jiná šance najít a objednat odjinud. Hlavně neztrácej nervy! My je teda máme taky od nich a nemůžu si stěžovat, o to víc zírám, to je prostě zákon schválnosti. Držím pěsti, ať se vám to nějak podaří vyřešit!
Odpovědět
Profilova fotka
Miško,tak to je teda síla. Je fakt,že já už tři týdny čekám na to,až mi moje vybraný prstýnky nacení zlatník z goldexu a nic......tak jsem se naštvala, šla jsem do toho malinkýho zlatnictví za Priorem. Paní byla moc ochotná,ve vzorníku mají podobný co chci,tak jsem slíbila,že přinesu fotku našich prstýnků. Přede mnou volala zlatníkovi na cenu a říkala,že do 14 dnů budou vyrobeny. Berou i zlato do výkupu. Zkus to tam.
Odpovědět
Díky moc za typ..jenže my chceme ocelový. Mě se zlato nelíbí a Dany ho taky nechce. Mám ráda mohutnější prstýnky s kamínkama a ty ve 48 prostě nikde nemají :((
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky Misullko my máme podobný problém s prstýnkami....Nejdříve bylo pořád dost času,pak jsme se rozhodli pro titanové prstýnky,u kterých slibovali,že dodací lhůta je včetně rytiny do 2-4 týdnů....Po několika týdnech jsem poslala e-mail,zda moje objednávka byla zaregistrována a bylo mi odpovězeno,že došla asi před týdnem a že do data 26.7.je rozhodně nestihnou vyrobit ]-( :-S :-| Tak jsem to vyřešila tak,že jsem objednala podobné prstýnky z chirurgické oceli,které budou zaskakovat rituál na svatbě a detailní foto rukou s "pravými" prstýnkami dofotíme až dorazí...Nic lepšího mě nenapadlo.Pak jsem ještě měla možnost zapůjčení snubních prstenů od rodičů,jenže ti mají klasické zlato...,tak jsem je s díky odmítla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no Misull!! To je katastrofa...se neznám...tohle zažít, tak ječím jak píchlý tele! Okamžitě bych tam jela a udělala bych jim tam bordel, s tím, že mi nahradí cestu a vše okolo. jedině nějaký prstýnky na záskok...??? My máme od Retofy, bylo to rychlý, super jednání a všechno...takže maximální spokojenost.
Odpovědět
No přemýšlím, že tam zítra po práci zajedu, aby mi vrátili peníze. Slečna mi volala, že nový do svatby nestihnou a že mají na skladě jiný a hned mi pošle odkazy, abych si mohla vybrat. Už je to hodina a odkazy nikde...Tohle nemá smysl :((( Vím, že v prioru mají jedny snubáky nouzáky, kteý mají v našich velikostech, tak na ně asi dojde. Ještě zkusíme o víkendu Prahu, jinak fakt nevim :(((
Odpovědět
Holky co se týká toho srazíku, tak já mam příští pátek službu do 19, tak to nemůžu :((( Co jiný termín? CHci Vás už poznat osobně..
Odpovědět
I když možná bych si to mohla přehodi..zkusím se s někým domluvit..je teda ten pátek fixní?
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím, že ještě nic pevně domluveného asi není...já taky nevím, jak to bude v práci příští týden...takže ani nevím, jestli se budu moc uvolnit dřív atd.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Teda misullko to je síla. Já mám od Retofy také 48 a žádný problém, ale je to zlato. Moje maminka měla na druhé svatbě půjčené prstýnky od své svědkyně a nechávali si je dělat dodatečně. Vím, není to ono, ale než koupit něco, co se ti nelíbí, tak bych to raději vyřešila podobně. Jsou to nervy. Já se srazu přizpůsobím, zatím nemám nic v plánu, mimo úřední dny jsem k dispozici od 16:30. Pondělí a středa až v 19:30. Ale chci Vás na 100% vidět a pokecat. Míšo mně žádný odkaz na fotky nedorazil :-(
Odpovědět
Ahojky holky :) Cluci děkuji moc za fotečky ve tvém albu - ty detaily výzdoby. Ty jmenovky jsou super nápad!! Vypadalo to fakt krásně!! Já bych taky chtěla změnit výzdobu na tu růžovou, už jsem nad ní přemýšlela několikrát, ale mamča i dan mi říkají, že ta oranžová bude hezká, ať už to neměním. Tak uvidím..chci se zastavit příští týden u campra a uvidíme, co tam bude mít, případně zkusíme tu naší výzdobu a pak se rozhodnem..ještě je čas to případně změnit... Ale ta růžová je fakt krásná!! Holky co ten srazík..mě se to příští týden dost plní, takže čím dřív se domluvíme, tím větší šance, že dorazím...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hoklky , nestíham dočítat, marodim a vegetim na chalupě. V sobotu jsem byla na zkoušce účesu, sice jsme to dělali hodně provizorně ale až to bude na ostro tak to bude myslím super. Mějte se všechny fajn a ja se tu zas ukážu papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, holky já bych na srazík přišla, je to jenom na Vás!... Cluci zbylo ti něco z výzdoby? Koupila bych si od tebe....Nebo jestli se Míša rozhodne pro růžovou....tak bych podědila až pak ;-) Tak to jo Mišul, já jsem v tom zlatnictví byla včera a už jsme si je radši objednali ( poučena od tebe,radši dřív,aby byl čas na reklamace)....tak uvidíme,měli by přijít 23.7.,tak jsem zvědavá :-)
Odpovědět
Vy jste byly taky v tom Goldexu? Já jsem zvědavá na tu sobotu. Slečna mi včera poslala dva odkazy na prstýnky, který má v mojí velikosti. Jedny se nám líbily, ale pánský mají jen 58 a pak 60 a Dany má 59..tak uvidíme, jestli mu nějaký sedne. Když ne, tak stejně jedeme do Prahy, tak se po nějakých mrkneme :) Leon, zrovna jsem si říkala, že se taky Cluci zeptám na tu výzdobu :)) Už mam vymyšlenýho i dorta..takže asi fakt půjdu nakonec do růžova. Přeci jen i ty etiketky na vínko jsou takový vínový, takže půjdou k růžový líp než k oranžový. Cluci budu tedy trošku přidrzlá..ale prodáváš tu výzdobu?? Já bych si vzala jenom tu organzu. Ubrousky si koupím :) Kolik toho máš? My budeme mít 3 stoly pro nás a rodiče a pak na každý straně ještě 6 stolů. Počítám, že ty stoly mají tak 1,2 m, takže bych potřebovala minimálně těch 20 metrů. Ještě přemýšlím, zda organzu nebo vlizelín..
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky teda to je venku hnusně co? V sobotu odjíždíme na chajdu do Načetína tak letos se asi ani nevykoupeme bude spíš zima. Začali jsme obíhat doklady tohle papírování nesnáším ale co se dá dělat. Na netu teda budu zase až 21.7. ten páteční sraz bohužel nestíhám kvůli dovče.
Odpovědět
Ahojky holky, výzdobu prodávám, to jo:) Ale ten růžovej cosi(satén oder was?:-)) jsem měla půjčenej od známý mojí babičky, takže s tím vám nepomůžu-bohužel. Budu prodávat svíčky a okvětní lístečky a pak růžový umělý kaly(ty na těch fotkách vidět nejsou:() ale můžu poslat na mějl domácí zkoušku, tam ty kaly vidět jsou.... už si tak nějak moc nepamatuju, co všechno jsme tam měli:)a na těch fotkách toho moc není vidět. Jinak holky, s tím Goldexem držím palce! Mně se na broušený časti prstýnku udělala taková malá nepatrná černá tečka(asi malinko toho broušenýho vypadlo nebo co), tak se taky budu muset dokopat za nima dojet, aby mi to opravili-kéž bych to mohla vyřídit tady u nich v CV. S tím srazíkem tak nějak počítám, tak dejte vědět, kdy vám to všem vyhovuje nejvíc.
Odpovědět
Profilova fotka
tak ted jsem se dozvěděla kolik mi dělá marodní a málem jsem šla do kolen. Mám mín jak půlku výplaty no to je síla no budeme se muset uskromnit. :-(
Odpovědět
Jo jo, dneska se vůbec nevyplatí marodit. Navíc první tři dny jsou pořád ještě neplacený a ta almužna po třech dnech..ani nemluvim. Cluci to nevadí..já zkusim tedy sehnat něco jinýho. V sobotu jedeme do Prahy, tak zkusím najít nějakou galanterku nebo tak..při nejhorším mi nabízeli ty ženský z kopretiny, že mi jí objednaj. Jsem teď byla objednat kytku..Přinesla jsem jim obrázek, co chchi a povídaj..tohle už nekvete, tohle už v srpnu taky nebude..tohle neseženem..takže budu mít nakonec úplně jinou kytku..Nechala jsem teda na nich, jsou šikovný, tak vim, že něco hezkýho vymyslí. Důležitý je, aby byla temně růžová a zelená a to mi slíbili, že bude. Jinak jsem objednala ještě 2 kytky pro mamky, 2 pro babičky, 1 pro svědkyni, Danovi do klopy, mirty, kolečka na auta a hrnkový kytky na výzdobu a spočítali mi to na 3600, což je dobrý. Sami se i ptaly, jestli mam šaty z Delty, že pak mam u nich 10% slevu, takže paráda. :))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Fotky jsou opravdu nádherné. Cluci já zase sháním ty motýlky, co máš v výzdobě, ale bílo- stříbrné.Kde jsi je koupila? Kolik metrů jsi mněla té látky? Pamatuješ si to? Děvčátka prosím hoďte sem kolik jste měli lidí a kolik jste platili za hostinu. Dávali jste nějaký limit. Od Míši už informace mám. Nám říkal p.Andrt, že to bude zhruba 1000,- na osobu, odpovídá to? Jituš přeji příjemnou dovolenou. Já jsem přijela o dva dny dřív a jsem v práci. Protože si nechci plácat dovču, na telku můžu koukat doma. Nejsou dokonce ani houby a na borůvky se mi v dešti také nechce.Jituš rodičák je ještě horší, tak máš aspoň zvykací období Nadhazuji termín pro SRAZU 18.7. nebo 22.7 ( kvůli Jitce) od 18:00 u Kocoura.Pište kdo kdy může a podle toho, kdy nás bude víc, tak se sejdeme. Takže pište a domlouvejte výměnné obchody, aby jste si to mohly předat na srazu. Možná už budou mít holky i alba.
Odpovědět
Profilova fotka
Takže já se hlásím na 22.7. tak snad se dohodneme. Album bych vzala určitě sebou.
Odpovědět
Profilova fotka
Píšu si. A další?
Odpovědět
Profilova fotka
jsme tu asi sami:-) zítra mě čeká zase rodinná oslava u tchýně.Švagr má narozky. Ani jste holky neříkali jak vás přijali do rodiny? Mě všichni krom tchýně která mě na svatbě naprosto ignorovala. Měly jsme pro ni připravenou kytku ani si pro ni u nás nebyla. Byla jak ledový psí čumák docela mě to mrzelo ale vtírat se nikomu nebudu. Takže když tam nemusím tak tam nejedu.
Odpovědět
Já jsem na 22.7. objednaná od 17 na kosmetiku :( Můžu toho 18.7.
Odpovědět
Holky, já asi můžu kdykoli:)
Odpovědět
Profilova fotka
a já asi taky můžu kdykoliv ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já bych taky spíš toho 22.7....do tohodle pátku nestihnu ani fotky...
Odpovědět
Já jsem objednaná na tu kosmetiku:(( Jdu tam v pět, tak min. dvě hoďky :(( Budete tam ještě v sedm - půl osmý?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?