Svatba v Chomutově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všichni, témátko je určeno nevěstám z Chomutova a z okolí, které se budou vdávat příští rok, ale taky těm, co jenom plánují, že někdy…takže přijďte podrbat!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Misulko. Tak si prostě z té kosmetiky pospíšíš. Hodinou se dá šoupnout. Takže souhlasíte s 22.7. v 18:00? Je to úterý. Misull to tam určitě ještě budeme a hodí se to všem. A ty budeš ještě ke všemu po kosmetice nejhezčí ;-) :-) Jitu tchýni neřeš. Oni chtějí pro synáčky vždy něco lepšího než si přivedou domů. Až bude prcek, tak se to možná změní. Já chodím s Pavlem skoro devět let a nemůžu říct, že jeho rodinu považuji i za svou. Jen bych to před ním nikdy neřekla nahlas, tak to prostě je.
Odpovědět
Profilova fotka
OK tak s tím uterkem budu počítat. Už se těším na nějakou baštu. Je mi ted po každém jídle blbě ta žáha to je prevít už se bojím cokoli sníst nejhorší je to večer když si jdu lehnout. No ještě 4 měsíce to musím vydržet.
Odpovědět
Ahojky, napište si mě na seznam, dorazím:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jo už jsem si to napsala do kalendáře ;-) ...budu tam :-)
Odpovědět
Tak už se těším :)) Já si pospíším, ale tý kosmetičce to vždycky trvá. Jenom obočí jí trvá 45 minut... ale tak zase si dá záležet :))
Odpovědět
Profilova fotka
nebo se jedině zkusit přeobjednat.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobře, takže konečné datum je 22.7.2008 od 18:00 u Kocoura. Stůl zamluvím, pokud máte některá číslo, tak mi ho prosím napište. Budu počítat s tím, že budeme něco dobrého papat. Akorát o v tu hodinu hodí.
Odpovědět
To ne, jsem tam už objednaná dlouho. Tak já si vezmu autí a přijedu hned potom...
Odpovědět
Profilova fotka
já taky dorazím a dám si topinku s kuřecí směsí a banánovou horkou čokoládu :-)
Odpovědět
no mňam..co to je za chutě..já tady hlavová a ty mi tu básníš o horký čokoládě..topinku bych si dala taky, ale bez kuřecího..to já už nepapam :(
Odpovědět
Profilova fotka
mišu, jakto? a co papáš? já zase nejím vepřový :-/
Odpovědět
no já jsem jedla více méně jedině kuřecí, ale pak jsme byli v jedný restauraci na večeři, dala jsem si salát s kuřecím masem a tu restauraci vlastní Danovo ségry přítel, tak tam kecali s Danem, tak mi pak dan řekl, jak to maso připravoval...zkrátka jsem si dala ten salát, kousla jsem do třetího kousku masa a zvedl se mi žaludek, protože bylo syrový. Dan mi pak venku řekl, že mi ten koumák to maso vyndal z lednice, okořenil, dal na talíř, vložil do mikrovlnky, minutu to hřál dokud to nezbledlo, pak to nakrájel na kousky a hodil mi to do toho salátu. Po tom, co mi tohle řekl, mi bylo ještě hůř..celou noc jsem nespala, jak mi bylo blbě..bohužel nejsem zvracecí typ, tak jsem to musela strávit...Od tý doby vidím kuřecí a zvedá se mi žaludek..takže jsem se naučila jíst vepřový a hovězí..takže tak no...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Fuj :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všichni, tak už mám po svatbičce. Bylo to moooc krásné i počasí se nám včera vyvedlo. Pršelo až odpoledne. Chtěl tu někdo vědět, jestli může ženich vidět nevěstu až při vstupu do sálu. Tak to jde. Já jsem to tak měla. Hoďku před obřadem jsem brnkla na Hrádek, že chci být viděna až v sále a vše bylo zařízeno. Jela jsem k zadnímu vchodu a tam už na mě čekala paní, která mne odvedla do místnosti, abych nebyla vidět :-) . Občanku vyřídila moje svědkyně a já šla opravdu až jako poslední. Nikdo mě před tím neviděl. Ptala jsem se potom manžela, jestli mu to nevadilo a on, že ne, že to bylo daleko hezčí a hlavně překvápko pro všechny. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se máte ,to bylo hnusný počasí o víkendu, co? My jsme stejně pracovali na baráčku,malovali jsme,ale když si chce pak člověk odpočinout a vyleze ven,tak prší :-| Míšo,co prstýnky,uspěla jsi někde?
Odpovědět
Ahojky, no děs..Moni slyšela si předpověď?? Má to vydržet do poloviny srpna..mi z toho hrábne!! Na začátku srpna má být pár dní hezký, tak se modlim za 2. a 8.8.!! Jinak s prstýnkama jsme spíš neuspěli. V praze jsme nenašli jediný ve 48, v chomutově jsou ty jedny nouzáky a v mostě taky nic..Byly jsme v tý firmě to vyřešit osobně, tak jsem mu dala maličko šodu, protože už se z toho chtěl vykroutit, jako že nic neví a sepíše to se mnou jako standartní reklamaci. Tak to už jsem se neovládla a spustila jsem. Všichni na mě koukali..celkem trapas, ale co. Nakonec nám řekl, že nám nechá tyhle prstýnky a vrátí nám peníze, což je nám k ničemu. Tak jsme se dohodli, že zjistí do středy, za jak dlouho jsou schopni mi vyrobit novej a když se to nestihne, tak mi ho nechá udělat provizorně ze stříbra nebo ze zlata (zadarmo) a pak mi pošlou ten můj..no tak jsem zvědavá...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, úterý 22.7 v 18:00 bych také mohla dorazit, bohužel zatím nevím jestli budu mít k dispozici auto abych se z chalupy nějak dostala do Chomutova. Ještě dam ale určitě vědět. Misando máte moc hezké fotky!
Odpovědět
Profilova fotka
Moc gratuluji oli a těším se na fotečky. Včera opět volala teta, že mluvila s dnes již bývalou provozní Spessartu a prý si máme dát pozor. Prý Andrt zase zrušil nějakou svatbu, prý z provozních důvodů. Já už se z toho asi picnu. Mluvili jsme s nim a tvrdil, že se to absolutně nemůže stát. Misull nemohla by jsi se modlit i za Spessart, já se budu modlit za tvé prstýnky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo, chtělo by to vymyslet nějaký náhradní plán, co by kdyby...nechci strašit...jenom jsem lehce pracovně zdeformovaná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky jsem z Chomutova.......a svatbu mám 8.8.2008....už se mocinky těším ale která z nás ne??co?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já už jsem lehce apatická. Dnes jsem se rafla s Pavlem a to hned po ránu. A když otevřu beremese, tak mám zprávu od holčiny, která mi půjčí figurky na dort, že včera na Pavla čekala a on jí ani nezavolal, že nepřijede. Fakt už mně to celé nebaví. Třeba když nebude restaurace, tak se zruší svatba a bude vyřešeno a já si pojedu zpravit nervy do Thajska. Ahoj smaiki, omlouvám se za pesimistické přivítání.
Odpovědět
Moni, to je mi líto, jenže oni to chlapi mají holt jinak a věci, který jsou pro nás taaak důležité, oni zas vůbec neřeší, takže mu to asi musíš říct víckrát, aby pochopil, že je to potřeba. Nervíky si s tím nedělej, akorát si tím kazíš dojmy! Vím sama, že to nemá cenu a posvatbě to přejde, fakt!!! takže nsmutni, žádný černý myšlenky a úsměv na tvářičku, šup!
Odpovědět
Profilova fotka
Cluci děkuji. To nejsou předsvatební nervy, ty Pavel nemá, protože se o nic nestará. Ach jo.
Odpovědět
Moni, psala jsem ti do IP, neboj, to přejde....
Odpovědět
Profilova fotka
magnolia: U nás to bylo těsně před svatbou to samé. Manžílek nezařizoval vůbec nic, o všechno jsem se starala já a on byl pořád nervní a já nevěděla proč. 2 dny před svatbou jsem seděla a brečela, že dělám určitě největší blbost, ale hned v sobotu po obřadu - úplně se zklidnil a až teď mi dochází, jak byl nervózní i když dělal před každým machra, jak ho nemůže nic vykolejit. Tak vydrž ;-) , to jsou prostě chlapi :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Asi ano. Já chci být chlap ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky si říkám, že to mají jednodušší. V pátek mu volal kámoš a ptal se, jak se cítí a co ten zítřek? A on ¨A co je zítra?¨ Normálně se obléknu, jako když máme v práci audit a pojedu (ha,ha a měl z toho děsnou srandu). Ve skutečnosti to tak nebylo. Nevím, proč to tak blbě maskujou ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, konečně mám chviličku času,tak vás dočítám.Je to všude stejný...I u nás vše zařizuji já....Už jsem pěkně nervozní a rozhodí mě skoro všechno.Už se fakt těším,až to bude za námi...Blíží se to šíleně...Včera jsem byla na solárku v Jirkově v Nirvaně a to byl pro mě alespoň relax.Slečna(nebo paní..) se mi sice trošku vysmála,že jdu docela pozdě,ale prý to nějak zmákneme,nasadíme turbo opalování a nějak to dopadne.Včera jsem zčervenala jako rak,ale dnes už je to OK.Naštěstí tam mají otevřeno nonstop celý týden od 10-19h.,takže to je i pro mě ideální časově....V pondělí objednám koláčky-to je poslední úkol,který mě ještě čeká,pak už je vše zařízeno....ufff. :-) Dávám do albíka fotku Nikolky-družičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné fotky Hilde. Máš nádherné botičky. Takové by se mi líbili na přezutí. V těch mých se nedá skotačit. Holky co jste měli krabičky z Tesca. Nezbyla Vám nějaká? Já budu mít asi nedostatek, tak než je koupím za draho, tak se ještě ptám Vás. Do té Nirvany také chodím. Už jsem tam dlouho nebyla, ale asi začnu. Používala jsem ten samoopalovák, ale už mně to nebaví pořád se mazat. Jojo, chlapy to mají jednodušší. Možná jsme si je navykly my, když všechno zařídíme.Ahoj Hilde.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, poraďte, kdy stačí vybrat a nechat udělat svatební oznámení? Vzpomněla jsem si na to až dnes,tak doufám,že mám ještě spoustu času ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?