Menu Forum

Svatba v Chomutově a okolí

5. bře 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
misullka
Registrovala se 3. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 282 příspěvků a 3 alba. Má 3 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 2. srpna 2008
    Na Červeném Hrádku v Jirkově, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
misullka
Registrovala se 3. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 282 příspěvků a 3 alba. Má 3 přátele. Region Chomutov.
 Ahoj Leon,

Magnolia ti určitě poradí, má náááádherný oznámení. Mrkni na www.gajastudio.cz. Mají i super ceny. Já si u nich nechala dělat etiketky na víno a super!! Rychlý, levný a hezký!
Jinak dneska mi Dany připravil nádherný překvápko. Volali mi z prodejny, ať jdu dolu, že tam mam kytí..tak mi slečna z květinářství předala obrovskou kytici se vzkazem...úplně se mi rozklepali ruce..je fakt nádherná!!!
No a na tom vzkazu bylo miluju tě a jsem rád, že si tě můžu vzít...No tak to už jsem bulela...je to fakt krásný. Vůbec jsem to nečekala a úplně mě to dostalo. Nikdy jsem nedostala tak obrovskou a nádhernou kytku. Ještě teď jsem z toho na měkko...
Tak jsem zahodila všechny předsvatební nervy a trochu mě to hodilo do klidu. Všechno zmákneme a všechny budeme mít nádherné svatby...určitě..Už jen to počasí...ach jo..to mi pěkně brnká na nervy...musí být krásně...musíííí!!!
15. črc 2008 ve 12:20  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Misull to je nádherné. Já včera dostala v jedenáct večer kytici slunečnicí a dnes v sedm ráno jsme se pošňafali emoticon . Připojuji se ke chvále na gajastudio, pokud nechcete oznámení z katalogů, tak tohle je ideální řešení.
15. črc 2008 ve 13:54  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misanda (33 r.)
1
Registrovala se 31. prosince 2006 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 1106 příspěvků. Má 90 přátel.
  • Svatba byla 28. června 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
misanda (33 r.)
1
Registrovala se 31. prosince 2006 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 1106 příspěvků. Má 90 přátel.
    Region Chomutov
 ahoj holky,

tak se přidávám, že i u n ás to bylo to samé...já jsem zařizovala dá se říct všechno. Fanoš se vymlouval na to, že on chodí do práce /podle něj já mám flákačku/ a nestíhá něco zařizovat atd...fakt už jsem byla na pěst. Takže žádný strachy. A pokud potřebuješ nebo chceš figurky na dort, můžu posloužit s těma svýma...my je vůbec nakonec nevyužili. Měli jsme dort s motýlkama a kytičkama emoticon.

Holky, včera jsem četla příběh o holčině, které výslovně solárko rozjelo rakovinu kůže emoticon , tak si dávejte bacha. TY vyschlý solárčanky taky nevypadaj dobře!
15. črc 2008 ve 14:36  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leontyna83
Registrovala se 27. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 121 příspěvků. Má 18 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
leontyna83
Registrovala se 27. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 121 příspěvků. Má 18 přátel.
 Teda Miško, to je,ale romantika emoticon ....mi taky málem ukápla slza emoticon ......mě to nějak všechno dojímá,to jsem zvědavá jak budu silná na obřadě emoticon
Díky za tip na gajastudio,líbí se mi ty tvoje etiketky na víno,ale to my mít asi nebudeme. Moc se mi líbily ty čokoládky s žirafkama emoticon o těch ještě popřemýšlím.....ale svatební oznámení pořád nevím....možná nechám nakonec nějakou klasiku.
Holky všimněte si,že vše taky vyřizuju sama,domu vždycky přinesu jen dva,tři nejlepší návrhy a dám jen vybrat......je to asi klasika všude.......když jsem se zmínila o svatebních čokoládkách tak na mě valil bulvy, na co prý takovou zbytečnost emoticon .....zase si,ale vyberem podle svýho emoticon
15. črc 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misullka
fotoportrét
fotoportrét
misullka
 Leon,

mrkni ještě na www.kyoprint.cz ...maj jich tam mraky a všechno možný. Já taky zařizuju všechno sama s mamčou a když se zeptam Dana na názor, tak mi řekne, já nevim, to záleží na tobě..
Takže se ani na nic neptám a udělám si vše po svým... emoticon)
No a není to lepší?
15. črc 2008 v 15:33  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hildegarda (37 r.)
Registrovala se 13. prosince 2006 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 259 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 26. července 2008
    V Jirkově,na Červeném Hrádku, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
hildegarda (37 r.)
Registrovala se 13. prosince 2006 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 259 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Chomutov.
 Ahojky,
mám dotázek k vdaným paním emoticon .Holky nesly jste si nějakou svojí hudbu na CD(na obřad)?
15. črc 2008 v 19:27  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olicek
Registrovala se 13. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 174 příspěvků a 1 album. Region Most.
  • Svatba byla 12. července 2008
    V Jirkově na Červeném Hrádku, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
olicek
Registrovala se 13. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 174 příspěvků a 1 album. Region Most.
 hildegarda: My jsme měli svoje CD. Na nástup jsme měli klasiku od Pachelbella, při proslovu jsme nechali paní, ať nám hraje na klavír, při prstýnkách a polibku Robbie Williams - Angels emoticon (to mělo největší úspěch, všichni u toho buleli) a ke gratulacím Lenonna - Women. Byli jsme se podívat kamarádce na svatbě, kde jim všechno zpívali a mně osobně se to nelíbilo emoticon
15. črc 2008 ve 22:50  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonije
Registrovala se 17. září 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 12 příspěvků.
  • Svatba byla 20. září 2008
fotoportrét
fotoportrét
sonije
Registrovala se 17. září 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 12 příspěvků.
  • Svatba byla 20. září 2008
 Ahojky, ještě jsem se tu nezapojila do diskuze, chodím tak nakouknout, protože svatební přípravy nijak neprožívám, mám do toho ročního syna, práci na půl úvazku a rekonstuujem byt, takže jsem až někdy teď zaznamenala, že už se bereme za 2 měsíce. No ale klasika, všechno zařizuju sama, koukám, abysme měli hezkou svatbu a přitom neutratili majlant, takže jsem vymyslela, že na hostinu, jako intimnější záležitost, půjde jen nejbližší rodina a na posvatební oslavu zbytek (budeme mít raut a samozřejmě pitivo, což si myslím, že pro široké příbuzenstvo a kamarády je akorát). A co myslíte? Zatímco z mojí strany je to v pohodě, všichni to chápou normálně, budoucí tchýně už týden do mě hustí řeči typu A neměla by jít na hostinu i teta? A dneska už mi natvrdo řekla, že teta prostě půjde, ale bez manžela, odpoledne už to byla teta s manželem a strejda se ženou (které jsem ještě ke všemu nikdy neviděla!). Takže zatímco já budu mít na hostině 4 lidi a ségry mimi, tak přítel 9 lidí a dvě děti. Super, budu si tam připadat jak trubka. A hlavně se nikdo nezajímá o můj už tak napjatý rozpočet. Navíc mi zkomplikuje auta, protože je jasné, že bude muset být o jedno víc a to nevím, kde splašíme. Ach jo. Jak jí mám říct, že pokud nechce celou svatbu rovnou zařídit ona, ať se mi do toho nemotá? Přítelovi je blbý něco říct, ale taky nechápe, proč ty změny. Jo a poraďte, jakou restauraci na svatební hostinu? Chtěli jsme Spessart, ale už je zamluvený.
15. črc 2008 ve 23:11  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misullka
fotoportrét
fotoportrét
misullka
 Ahojky,

nemáte některá typ na dobrou kadeřnici??? Včera jsem byla na zkoušce účesu u tý svý a vypadala jsem...ani nevím jak to popsat..prostě strašně..
16. črc 2008 v 08:43  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cluci
Registrovala se 22. února 2008 na beremese.cz. Přidala 348 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
cluci
 Ahojky,

Míšo, chtělo by se ti do Droužkovic? můžu ti na slečnu poslat číslo, kdybys chtěla. Je mladá, šikovná, já k ní chodím cca 7 let, párkrát jsem to šla zkusit jinam a vždycky jsem se vrátila zas k ní.

Hilde, my jsme si nechali na Hrádku to zpívání a hraní od nich, bylo to takový zvláštní-ale maminky to rozplakaloemoticon, nebylo to pěvecky asi dokonalý, ale tohle jsem nějak nestihla řešit, tak jsem to nechala na nich a bylo to celkem dobrý.
16. črc 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misullka
fotoportrét
fotoportrét
misullka
 Ahojky,

Lucí ty myslíš Evu Ř.? Vidíš, ta mě ani nenapadla...já na ní číslo mám, tak jí zkusím emoticon
Počkám ještě na tu kamarádku na příští týden a pak uvidíme emoticon

Já si nechám na hrádku zazpívat. Je to takový romantický a věřím, že to naše rodiče a babičky osloví víc, než když nám tam pustí hudbu z CD. Je to takový jedinečný, romantický a k tý svatbě to prostě patří..
Písniček z CD si pak užijeme na hostině.
16. črc 2008 v 10:47  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leontyna83
fotoportrét
fotoportrét
leontyna83
 Tak já mám dobrou kadeřnici ve vesnici a jsem objednaná ke kadeřnici,která češe na Kamenný(jak jsou koberce).....dohodila mi to máma,já u ní byla před měsícem,jen si jí oťuknout,nechala jsem se ostříhat a byla jsem moc spokojená......20.8. jsem domluvená na zkoušku účesu a jestli se v tom nebudu cítit,tak zkusím taky tu z Droužkovic. Ale stejně myslím,že budu spokojená emoticon
16. črc 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cluci
fotoportrét
fotoportrét
cluci
 Jo, Míšo, přesně Evču jsem myslelaemoticon
na tom Hrádku je to takový jedinečný, takže kdo na to CD nemá myšlenky-myslím tím vybírat a řešit, tak je to dobá varianta a nikoho neurazí a obřad nezkazí
16. črc 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misanda (33 r.)
1
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
misanda (33 r.)
1
    Region Chomutov
 ahoj holky,

tak nám na Hrádku taky zpívali, původně jsem zpěvačku nechtěla, ale Monča - Magnolia emoticon mě překecala, že zpívá pěkně, tak jsem jí nechala a bylo to nakonec fakt pěkný, maminky, babičky a dokonce i strejda buleli emoticon. FAkt jsem nějak taky nestíhala doladit detaily alá zpívání a hudba na Hrádku. Byla jsem ráda, že jsem stihla ostatní věci emoticon.

Miško, já mám super kadeřnici, ale je až v Kadani, což je pro tebe z ruky.
16. črc 2008 v 11:35  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misullka
fotoportrét
fotoportrét
misullka
 No z ruky to pro mě není, ale v ten svatební den by to byl asi problém.
Tak mi volal teď pán z Goldexu, že ten můj prstýnek nedokážou vyrobit. Takže mi ho udělá ze zlata. Prý se cenově pohybuje přes 8 tisíc a on mi ho dá za necelý 4, tak jsem kývla. Ještě mi nabízel ze stříbra zadarmo, ale stříbro se nehodí. Chtěla jsem jen ocel, protože mam se zlatem blbý zkušenosti, ale asi nemám navybranou. Tak jsem na to zvědavá..příští pátek tu bude..takže za 5 12.
16. črc 2008 v 11:46  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cluci
fotoportrét
fotoportrét
cluci
 juuu, no vidíš, aspoň že tak
koukám, že na ně fakt platilo, že sis za nima dojela osobně, viď
16. črc 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misanda (33 r.)
1
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
misanda (33 r.)
1
    Region Chomutov
 Mišul, neboj...to zlato bude v poho, já měla i zásnubáček bílý zlato a nic se mi s ním nestalo...možná záleží na kvalitě atd...fakt nevím. Doufám, že i tenhle mi vydrží. Stříbro nebrat.
16. črc 2008 ve 12:12  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hildegarda (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
hildegarda (37 r.)
 Holky díky za tipy.Asi nakonec tedy zůstanu u zpívání na Hrádku.S Kristýnkou(Babkovou)se známe,takže vím jak zpívá a nic proti nemám.Jenom se mi strašně líbí od Pachelbela Canon-ten jsem chtěla na nástup....Ale ono to nějak dopadne...Už aby jsme ten náš svatební den rozjeli.....jsem fakt nervóza emoticon
16. črc 2008 ve 12:43  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olicek
fotoportrét
fotoportrét
olicek
 hildegarda: Tak si můžeš přinést CD jen s Pachelbelem na nástup a zbytek už Ti můžou odzpívat emoticon
16. črc 2008 ve 12:57  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hildegarda (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
hildegarda (37 r.)
 Oli: to je fakt emoticon emoticon emoticon
16. črc 2008 ve 13:04  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misanda (33 r.)
1
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
misanda (33 r.)
1
    Region Chomutov
 holky, já vám tu svatbu záááávidííím emoticon
16. črc 2008 ve 13:19  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cluci
fotoportrét
fotoportrét
cluci
 Míšo, fakt????
já jsem ráda, že je to za námiemoticon
16. črc 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olicek
fotoportrét
fotoportrét
olicek
 Taky bych si jí klidně zopakovala emoticon
16. črc 2008 ve 13:35  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misanda (33 r.)
1
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
misanda (33 r.)
1
    Region Chomutov
 já bych dala teda repete, hrozně rychle to uteklo! ale přípravy bych už neopakovala, už bych se jenom chtěla probudit v ten svatební den emoticon
16. črc 2008 ve 14:21  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leontyna83
fotoportrét
fotoportrét
leontyna83
 Já se taky moc těším a zároveň mám strach,aby to všechno klaplo emoticon
16. črc 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misullka
fotoportrét
fotoportrét
misullka
 já se děsím dvou věcí - blbý počasí a že mi rupnou šaty :(((
No snad to neskonční fiaskem..nesehnala jsem totiž ještě žádný šaty na převlečení..
Holky co vy jste měli na převlečení? Prošla jsem mraky krámů a nic..
16. črc 2008 ve 14:47  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cluci
fotoportrét
fotoportrét
cluci
 Tak to jo, jen ten svatební den jo-aspoň bych některý věci doladila a upravila, když teď vím, jak to byloemoticon
ale přípravy už ne e!
Misullko, já jsem měla půjčený z Delty, krátký svatební a můžu říct, že jsem se těšila, až se převlečuemoticon-teď v sobotu jsem šla okolo a měli dokonce i nějaké nové šatinky ve výloze-když jsem si půjčovala já, tak měli ty krátký svatební jen jedny.....tak zkuss nějaký ty svatební salony
16. črc 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olicek
fotoportrét
fotoportrét
olicek
 Já jsem taky nemohla nic sehnat na převlečení, tak jsem si nevzala nic a modlila se, abych to zvládla. Nakonec jsem v nich úplně v pohodě zůstala až do konce a byla jsem za to ráda. Užila jsem si jich emoticon
16. črc 2008 ve 14:59  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Mně se to zase maže. Ach jo.Takže ještě jednou.

sonije ať ti to tchýně zaplatí a může si tam pozvat třeba souseda. Tohle nechápu. Pavlovo mamča tam chtěla své známé, bylo to nepříjemné, ale řekla jsem NE. Pomalu začínají mít různí lidé, různé požadavky. Já to vyslechnu , zvážím, ale rozhodnutí je na mně a na příteli.

Misull můžu ti doporučit i mojí kadeřnici. Je z Jirkova.
16. črc 2008 v 15:05  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 cluci prosím tě, kde jsi sehnala ty botičky na převlečení. Já nemůžu nic sehnat.
16. črc 2008 v 15:08  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš