Svatba v Chomutově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všichni, témátko je určeno nevěstám z Chomutova a z okolí, které se budou vdávat příští rok, ale taky těm, co jenom plánují, že někdy…takže přijďte podrbat!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Cluci mohla bych také poprosit o bližší info,jak to probíhalo v Droužkovicích u p.Campra,konečnou částku(jen cca... :-) atd.do mé IP.Už se nám to blíží,tak jsem trochu nervozní a vědět něco dopředu-co tam můžeme očekávat,by mě určitě zklidnilo :-) :-) :-) Děkuji
Odpovědět
Závěsy tam byli, ale dal nám na výběr ze 3 barev-ani jedna se nám teda nehodila, tak jsme nechali ty bordó....pak má myslím ještě zelený a oranžový(nebo žlutý??) nevadí:) já už to mám "za sebou", tak proč bych nepodala info:)
Odpovědět
Jééé žlutý, ty se mi hodí :))
Odpovědět
Řekla bych, že všechno potřebný jsme domluvili v neděli před....ptal se fakt na všechny detaily, takže není nic, kde by byla mezera, je vidět, že má zkušenosti. Bude chtít, abyste mu zavolali, až budete vyjíždět z Hrádku a pak abyste troubili, až vjedete do droužkovic-připraví si zatím personál a nalije přípitek, aby se pak nezdržoval, přivítá vás a pak se papá:) Holky, pokud nechcete mít jeho bryndák, tak mu to asi řekněte. My jsme ho totiž nechtěli, takže jsem žádný pěkný nekupovala a nečekala jsem, že se bude angažovat p. Campr a on nás omotal takovým žlutým šíleným ubrusem-bylo v tom vedro a nemohla jsem se hýbat-tudíž krmit manžela:)))pak na vás dohlíží, jestli se krmíte navzájem a jestli nešvindlujete:)vůbec jsme nevěděli, že je za námi a pak jsme se ho lekli:) my jsme pak jeli odvézt autíčka hned po jídle a když se všichni vrátili, rozkrojil se dort a pak přišel první taneček a pak už byla zábava....pokaždý se vás přijde zeptat, jestli už má jít připravit raut, jestli se může podávat kýta-aby třeba pro vás nebylo brzo, nebo abyste nehladověli:) když se na něčem domluvíte a pak chce host něco, na čem jste se nedomluvili, přijde se zeptat, jestli povolit nebo prostě ne (co se týče pití). a když dlouho není na co se ptát, tak se přijde zeptat, jestli je všechno v pořádku. Večer, mám pocit bylo cca 23hodin, se nás přišel zeptat, jestli chceme udělat mezisoučet, abysme věděli, na čem jsme:) Pokud nebudete něco vědět, tak vám poradí, ví už co kde jak....je to opravdu znát, že ví.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky!!!! hlásím se živá a zdravá a s faraonem z Egypta :-D - tedy ne miminkem, ale tím druhým :-D, bylo to úžasně, nejlepší na světě...sjeli jsme toho hodně, výlety atd...písnu večír, teď jdeme vybalit, uklidit bordel po kočkách a pak po rodině...ještě dlužím svatební fotky...takže snad večer stihnu :-)
Odpovědět
Ahojky kolegyně:) na fotky se moc těším-a nejsem určitě sama, že. Holky, já tam zatím dala jen 3-2 z toho jsou 2 nevěsty najednou-jedna už paní a druhá zatím slečna:))
Odpovědět
Profilova fotka
Na fotečky už se moc těším-to všechny tady ;-) :-) Takže až bude čásek,šup sem s nima.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mi to nedalo a jdu přidat výběr foteček...máme jich přes 600, takže tohle bude fakt jenom okrajový :-) - tedy - přes 600profiko...ostatní nepočítám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je Cluci,ten svět je malej,teď koukám na tvoje svatební fotečky (mimochodem moc ti to slušelo) a zjistila jsem,že znám Tvého novomanžílka. Vyrostla jsem ve vchodě,kde má babičku, s kterou se známe
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Míšo, závěsy má normálně oranžový v celý hospodě, myslím,že žlutý nemá vůbec. Já ho asi poprosím,aby je sundal úplně
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky...tak už jsem nabouchala fotky do albíčka a teď jdu zkouknout jitullku...
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo............jedním slovem: N Á D H E R A :-) :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mohla bych poprosit vdané paní :-) o nějaké typy,(do IP) na svatební zábavu?Hry,soutěže-co měly úspěch.Jaké byly odměny za výhry atd...Moc,moc děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
deny, moc děkuji :-) a to ty fotky nejsou ještě ani upravené, nasekala jsem je tam tak, jak jsem je našla od toho fotografa na webu.kdyby to viděl :-) deny, my jsme toho moc nestíhali, udělali jsme to karaoke, to mělo fakt velké ohlasy a zpívalo se docela dlouho a potom ještě nafukování kondomu pro ty "starší" - takže maminky, tety atd :-), mohly se přetrhnout, aby byly první, komu praskne :-D...udělala jsem jim pak všem výhercům medajle z Fidorek, pak to tam nosili :-)...nestihli jsme potom jablíčkový tanec...holky, já nestihla ani hodit kytku, což mě tak štve ještě dneska!...obřad byl až v jednu, na Selský dvůr jsme se dostali asi až kolem čtvrtý...než jsme se najedli atd...tak bylo šest...takže fakt nic moc..časově...
Odpovědět
AHojky Misul, o kom se mluvívá nedaleko bývá..zrovna jsem dneska psala, že už chybíš jenom ty a můžeme naplánovat ten srazík. Tak kdy se Vám to hodí??? Jinak Miško, fotky jsou fakt parádní, muselo to být krásný!!!
Odpovědět
Profilova fotka
holky, hlavně ne tento týden, pak se přizpůsobím...pro mě je ale nejlepší pátek odpolko...jinak všední den pohoda, ale byla bych až na pátou, dřív teď z práce moc nebudu. a navíc ještě ani nemám ty fotky a bude to chvilku trvat...takže fakt nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
holky nevíte kde sehnat spodní prádlo Leilieve? Fotku mám v albíčku....Díky
Odpovědět
Profilova fotka
leo, zkoušela jsi net? nebo napiš do nějakého luxusnějšího net obchůdku, jestli by nebyli schopní sehnat...
Odpovědět
Profilova fotka
Když já mám právě přes net strach,že mi nebude sedět nebo netrefím velikost a budu to složitě vracet zpátky :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Mám pocit,že Monča taky psala,že tento týden ne, tak třeba příští? Já taky dělám do pěti :-|
Odpovědět
Profilova fotka
aha, no to je taky pravda...ale tak risknout můžeš...jinak fakt nevím... :-(
Odpovědět
Misando, fotky jsou fakt krásný!!!moc se povedly. Hilde, já jsem měla poznat ženicha podle hrudníku-nepoznala jsem, Fanda měl poznat nevěstu podle kotníku-poznal protože jsem mu pomohla:)pak jsme měli klasický balónkový tanec, protahovalo se vajíčko nohavicema-holky chlapům:), a pak jsme seděli jen my naproti sobě, mezi sebou tabuli a dostávali jsme otázky na tělo-kdy a kde se ženich/nevěsta narodila, oblíbené jídlo, skupina, činnost.... byla to sranda:) Leo, Fanda si tě taky pamatuje a zdraví tě!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, díky.Protahování vajíčka kalhotama by nemuselo být špatný :-D
Odpovědět
Misul- Misando, máš ode mě IP, snažila jsem se to sepsat co nejkratší :-) Pozdravuj Fanouška, snad se brzy uvidíme a až najdeš čas a odezní chaos, tak zkus také něco sepsat a foto, ju? Papa
Odpovědět
Jé soutěž s protahováním vajíčka...to zní fakt moooc dobře, jinak vás tu holky zdravím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčátka. Hlásím se z dovolené. Jsem u našich v České Lípě a zítra jedu na chatu na Mácháč. Příští týden v pátek mi srazík vyhovuje i ten čas v 17:00. Navrhuji znovu Kocoura, kvůli dětem a nekuřákům :-D . Ještě jsem nekoukala na fotky, jen Vás dočítám.Takže jdu na fotečky, vůbec nevím, kterou začít ;-) Cluci, já jsem domluvila po obřadě, během focení prohlídku zámku pro hosty, kteří jedou na hostinu. Vyjde to 20Kč na osobu a bude klid.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky fotky jsou krásné. Cluci, těším se na další :-) . Míšo Péťa je fakt šikulka, na to, že to dělá pro radost. Pochval ho ode mně.Holky z Vás tam čiší taková radost a pohoda. Já jsem zatím celkem otrávená. Měli jsme rozjednanou v lesoparku lokálku Amálku, ale nevyšlo to. Mněli jsme jet všichni vláčkem, takže se vracíme k původní verzi, tudíš klasika auta :-( . Pavlovo jediná sestra s manželem na svatbu nejde. Jedou na dovolenou, podotýkám, že oba podnikají, dovolenou si můžou vzít kdykoliv a neoznámili to nám, ale Pavlovo mamče. Na to, že jim je 45, se chovají jako puberťáci. Tak doufám, že to jsou jediná a poslední nepříjemnosti. V Liberci jsem ve výloze viděla úžasné žaty, ale byl svátek, tak měli zavřeno. Holky mám sice v Mostě zaplacenou zálohu, ale musím si je alespoň zkusit. Dnes tam zajedeme s tátou, až se vrátí z práce.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky hlásím se až ted nešel nám net. Jdu zkouknout fotečky ještě jsem to nestihla. Jinak my v pátek odjíždíme na týden na chajdu a doma budu až 21.7. takže ten pátek nestíhám:-( Jinak s malým je všechno v pořádku pořád sebou mrská hlavně večer mě nenechá usnout jak do mě kope. BUde pěkně živý. Včera jsme byly s Alešem na kurzu probíral se porod a chudáka to tak vzalo že o tom mluvil i ze spaní a to nikdy nedělá:-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdo chce vidět fotky z dovolený? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já myslím že všichni.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?