Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Chechto, ta podprda je dobrá, asi se dojdu po nějaký takový kouknout ještě. Ale jinak bych asi zvolila tu se silikonovými ramínky.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ten fotbal projeli, ach jo... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jak jsem psala, že jsem vyměnila sukni s vlečkou a sukni s organzou, tak hodně podobnou sukni má teď ve svatebním albu monja. Tak můžete juknout, jakou budu mít sukýnku...dobrou...
Odpovědět
Dobré ranko....
Odpovědět
Profilova fotka
Mendy já bych radila podprsenku bez ramínek. Spolužačka se vdávala loni, je sice jak prkno, takže mohla jít klidně bez podprsenky, ale ona si ji vzala a se silikonovýma ramínkama - vypadalo to na fotkách hrozně.... jinak zdravím z ČB...tady máme nějak zataženo, ach jo...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Mendy, já jsem měla podprsenku bez ramínek, jak psala Chechta, ta podprsenka má takový silikonový proužek, který ti pěkně přilne k tělu dobře drží a ten korzet ti prsa i s podprsenkou taky určitě podrží. Podle mě silikonový ramínka nevypadají moc pěkně, ale to je věc názoru. ;-)
Odpovědět
ahoj Zdeni ;-) díky za podporu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majko :-) Nevěš hlavu, však ono se určitě něco najde..jen to chce trpělivost a čas ;-)
Odpovědět
Jak je dneska?
Odpovědět
Měla bych balit, jedeme k mamině, zítra srazík po 10-ti letech se SŠ a k tomu tu mám ještě na vyřízení pár restíků :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! :-) Krásné páteční ráno! :-D Mendy, taky hlasuju pro podprdu bez ramínek. Já jsem ji měla taky a bylo to fajn. ;-)
Odpovědět
Gimul jo jo v ČB je nějak zataženo - hlavně, že jsem si vzala letní šatičky, ale moc to tu nevypadá - tak asi umrznu Holky já jsem úplně dutá a to mám jít v jedenáct na zkoušku a mám přečtených asi 30 stránek - no jsem zvědavá co si na nás vymyslí
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Chechto, držím palečky. Určitě to zvládneš levou zadní. ;-) U nás je taky zataženo. Taky jsem v letních šatkách, ale přes den se to snad trochu vybere.
Odpovědět
Ahooooooooojky :-)
Odpovědět
Veru díky - nojá doufám, že se to tu taky vybere majko 10let po SŠ - to bude velký co - my letos budeme mít 10let od základky - asi taky uskutečníme nějaký srazík, aby jsme viděli kdo už je povdávanej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chechto to jsi asi na bobíku že? tak držím palečky...
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, dneska to docela jde, je pátek, krátkej den v práci, dělám jenom do dvanácti :-D Jinak fofry tu mám pořád a to ještě teprve začne.. =-) ;-) Co plánujete na víkend?
Odpovědět
Gilmul kdeže??????????? Já teď asi trošku nechápu - já jsem v knihovně na zdrav. soc. a čekám na jednu docentku, aby mi napsala zápočet a potom musím jet na českou na Zkoušku no moc se mi nechce Holky včera jsem si z easyshopu objednala vínový vlizelín 10m a smetanový 5m tak doufám, že mi to za včasu doručí - jsem zvědavá jak to bude vypadat a jestli se to bude dát použít
Odpovědět
chechti držím palečky, to zvládneš, žirafko, se základkou jsme měli už sraz asi 3x :-D :-D :-D Zdeni, měla by jsi dostat e-mail s odkazem na přáníčko, jinak ještě jednou VŠE NEJLEPŠÍ!!!!!!!
Odpovědět
Tady je taky zataženo, ale kapku dusno....
Odpovědět
Profilova fotka
já mysela na bobíku to je počítačová učebna u kolejí...no tak nic, zkusila jsem to ;-) a to jedeš ještě dneska domů? chechto my jsme si s Jitkou objednali vlizelín v květinářství U Madly u Delvity a metr stál 20 Kč, za 14 dní jsem si pro něj šla
Odpovědět
My se zakladkou uz meli asi 2 srazy :-)
Odpovědět
Aha tak to už se chytám - tak tam nejsem - no já jsem dneska přijela a taky dneska odjedu ;-) Já kupovala metr za 15kč + poštovný kolem 50kč. Gimul a jak to vypadá?? Dá se to použít na výzdobu stolu???
Odpovědět
Profilova fotka
chcecho jo vypadá to pěkně, já jsem si myslela, že to jakoby namačkáme ale to nešlo :-( tak jsme to prostě natáhli na celý stůl a před náma jsme z toho na každé straně udělali takový vějíř a mezi to dali dort a kytku a poházeli jsme to srdíčkama a bylo to pěkný, nebo aspoň nám se to líbilo. já tady asi nemám žádnou fotku, ale příští týden snad bude, tak to hodím do alba
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, děkuji moc za přáníčko, je to moc krásný, potěšilo mě to. Krásně se na mě smálo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gimulka : určitě se objednám až seženu někoho na hlídání malé :-) majka07 : díky za pochvalu malé, je to takový malý šídlo a to ještě nic neumí, bože můj, až začne lézt a přetáčet se na břicho, tak si ji snad uvážu na vodítko, už teď se nějakým způsobem přemisťuje v postýlce z místa na místo a postýlka se někdy pěkně natřásá hihi jitek : díky za uvítání :-) chechta : to musí mít člověk asi štěstí kápnout na takové pěkné botky, ale něco takového bych si představovala taky.
Odpovědět
Zdeni není zač, mně padlo prostě do oka :-D Vajli to věřím, hlavně ať hezky roste a je zdravá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gimulko nějak si nemůžu vybavit, kde přesně je to květinářství U Madly ? píšeš u Delvity....a pořád přemýšlím kde přesně, mám nějaký okno :-|
Odpovědět
Profilova fotka
holky kdo vám bude dělat nehty na svatbu ?
Odpovědět
nemyslí gimulka to květinářství přímo v delvitě, je t o tam nějaké nové....taky jsem o tom přemýšlela ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?