Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Vajli já chodím tedy jezdím na nehty do Brna do studia FOR YOU a jsem nad míru spokojená, Verča co k ní chodím, vyhrála letos mistrovství republiky, já jsem tam moc spokojená, jsou tamo moc skvělí lidičky :-) takže já tam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
né vedle delvity směrem k mostu, kousek od Adama
Odpovědět
Profilova fotka
Vajli já jsem si je nechala dělat u pí. Ackerlové na Eliščině ulici pod vlakáčem a jsem spokojená, stály teda 670, ale jsou krásný, ale předevčírem se mi jeden ulomil, ale můžu si za to sama, neměla jsem se tak zarývat do polštáře :-. :-D
Odpovědět
gimul já už vím, jé tak díky za tip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak já konečně pomalu utíkám na autobus a utíkám domů, jedu do města a zajdu se podívat po obchodech, protože budu mít hodinu čas, než Aleš skončí v práci, udělaám si radost a koupím si třeba něco pěkného. ;-) Tak pokud bych se nedostala na net, tak přeji krásný víkend, má být slunečný, tak si ho pořádně užijte a zase v pondělí. :-D
Odpovědět
Zdeni přeji moc hezký víkend a měj se moc hezky papa
Odpovědět
Profilova fotka
gimulka : jsem asi natvrdlá, pořád si tam žádné květinářství nevybavuju, ale až půjdu kolem, tak zbystřím :-) A měla jsi na nehtech nějaké ozdůbky nebo jen klasicky čisté bez ničeho ? A jak dopředu před svatbou sis je nechávala dělat ?
Odpovědět
Profilova fotka
určitě to najdeš...je to tam nový Vajli já to měla s nehtama složitý, pořád jsem pečovala o ty svoje a byla jsem objednanaá na pátek před svatbou na p-shine a na manikůru, ale ve čtvrtek jsem chystala sokolovnu a ulomila jsem si nehty a byly takový poničený, tak jsem si v pátek nechala udělat gelové s francouzskou manikůrou jen na prst, kde mám prstýnekem si nechala dát kytičku, aby to měl ženich jednodušší, ale doporučuji jít na nehty aspoň 2-3 dny předem, protože já jsem si na to nějak nemohla zvyknout. V pátek to bylo hrozný, v sobotu už lepší a teď v poho...
Odpovědět
Profilova fotka
gimulka : nejsem zvyklá na moc dlouhý nehty ani na lakování, mám svoje docela pěkný i pěkně bílý, ale přece jen na svatbu bych si je chtěla nějak zkrášlit a na francouzské manikůře jsem ještě nebyla.
Odpovědět
Profilova fotka
Vajli, já jsem na tom stejně jak Ty. Nikdy jsem umělý nehty neměla, ale na svatbu jsem je chtěla nějak ozdobit. Taky nemám ráda extra dlouhý nehty. Tak jsem zašla za jednou manikérkou a ta mi nabídla, že mi provede přírodní konzervaci nehtů - je to lepší než lakování - už to mám třetí týden a pořád jsou krásný. :-) Je to v podstatě slaboučká vrstva gelu natřená na nehtu - žádné nalepovací nehty. Nechala jsem si udělat francii a na prsteníčky mi dala kytičku (jako nápověda pro ženicha, aby věděl, na který prst mi má prstýnek nasadit). :-D A cena suprová - chtěla po mně jen 100. :-D Příští týden se k ní objednám na odstranění gelu. Spiluje to a namaže mi nehty kalciem (nebo něčím podobným). Ale nehtíky jsou pořád tak krásný, že se mi to nechce odstraňovat. :-| Ale už to začíná odrůstat. :-( Mrkni do alba. Mám je tam vyfocený.
Odpovědět
Profilova fotka
vero, vypadají decentně a nejsou zas tak velké ty tvé nehtíky :-) ani jsem netušila, že se dává ženichům taková "nápověda" hihi ale včera se mě přítel ptal,na který prst, že se prstýnek dává, takže to bude asi taky potřebovat :-D
Odpovědět
Přeji všem hezký víkend, mějte se moc hezky ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
přidávám se k majce a přeji krásný prosluněný víkend... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se budu opakovat. :-D Taky přeju všem krásný slunečný víkend. ;-)
Odpovědět
Holky tak jsem doma a zkoušku naštěstí mám Tak mě bude dělat nehýtky švagrovka čekatelka - mám teď svoje docela hezký takže na to akorát fiknem francouzkou manikuru a bude a nápovědu, ženichovy asi taky uděláme ;-) Doufám jen, že se mi dva dny před svatbou nezlomí nehet x-)
Odpovědět
Zdravím vysočinu
Odpovědět
Profilova fotka
chechta : gratuluji ke zkoušce :-) gimulka : máte fakt pěkné fotky ze zámecké zahrady, nemáš náhodou kontakt na tu fotografku ? Holky nemáte kontakt na nějakou dobrou cukrářku ? vůbec netuším kde si nechat udělat cukroví, moc toho nechceme.
Odpovědět
Dobré ránko vysočinky, Vajli. měla bych kontakt na dvě cukrářky od jedné budu mít cukroví já, ale ani u jedné nevím jak pečou - u té mé ti to můžu říct asi tak za tři týdny, ale od té druhé jsem cukroví nejedla - vlastně jsem ochutnávala trochu a nebylo to špatný. Jináč jsme v sobotu konečně koupili boty pro miláška
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! :-) Opět tu máme krásné slunečné ráno. :-) Vajli, já doporučuju paní Bublánovou z Velkého Meziříčí. Dobrá cena a výborné cukroví. Vynikající a krásně nazdobené. Ale má dost zakázek, takže kdybys chtěla cukroví o ní, radši ji zavolej co nejdřív. Pošlu Ti odkaz do IP.
Odpovědět
Profilova fotka
Oprava - ne z Velmezu, ale z Měřína.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-) Jaký byl víkend? ;-)
Odpovědět
Ahoj zdeni - byl hektický, ale zvládli jsme se jet i vykoupat. :-) A co u Vás
Odpovědět
Profilova fotka
nás byla náročná sobota, v tom děsným vedru jsme jeli na celodenní výlet na kole - 70km, myslela sem, že umřu :-p , al edojela jsem zdárně domů a včera jsem si doma konečně uklidila, vyžehlila a vyprala další prádlo a odpoledne jenom odpočívala ;-)
Odpovědět
zdeni vy jste blázni tak to bych teda umřela na 100% - no my spíš jezdily v sobotu po návštěvách - potom jsme jeli popřát Jirkovi pabičce k narozeninám - tam jsme chvíli pobyli a bla noc :-) a v nedělu jsem roznášela letáky a a ještě u nás byli našia tchánovci se domlouvat na detaily ohledně svatby
Odpovědět
Profilova fotka
Zdendo, jak já ráda jezdím na kole, tak před Tebou smekám. ;-) V tomhle vedru ujet 70 km, to už je pořádný výkon. :-. :-o My vyrážíme nanejvýš k večeru, když už vedro trochu poleví. Jinak my jsme byli v sobotu na fesťáku v Lipnici, takže jsme na neděli přespávali pod širákem. Počasí vyšlo suprově. :-)
Odpovědět
Veru v Haškově Lipnici??? Tam mám příbuznou. Tak se koukám, že víkendy jsou náročné :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, děkuji za poklonu, ale nikomu to nedoporučuji, byl to fakt záběr a chvilkama sem byla dost zoufalá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdendo, to věřím. My jsme poslední dny hrozně líný. V tom vedru se nechce nic dělat. Nanejvýš si tak sednout na zahradu. Chechto, jj, přesně tam. Je to hezké místečko. Mají tam skvělý amfiteátr pod hradem.
Odpovědět
Vero tak já jsem líná tak poslední půl rok a zdárně se mi to podepisuje na postavě - ách jo místo abych hubla tak tloustnu - ale aspoň teď chodíme plavat - buď do bazénu nebo do rybníku - už se těším až bude otevřená polanka
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem líná asi pořád, a v tom horku se nechce nic asi nikomu, je to dost úmorný... :-S 8-) Zvlášť, když mám v práci v kanclu třicítku celý den, tak přijedu domů úplně vyřízená a ještě pak něco dělat? - no to ani náhodou ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?